Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Ilirija Ljubljana na tekmovanju 2. razvojni pokal in Mišov memorial
18.12.2021, Ljubljana, 25m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

AVGUŠTIN Rubi, 2012

disc.

          mesto

čas

točke

  sssss

 

 

50KZ

    56.   

1:09,96

    35

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    32.   

0:58,00

    120

   os.rek. (brez rezultata)

     

2.  

BLAŽKO Iva, 2012

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    28.   

0:47,66

    111

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    25.   

0:53,31

    155

   os.rek. (0:54,24; 1.74%)

     

3.  

CUNDER Klara, 2011

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    30.   

0:50,13

    95

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    48.   

1:05,61

    83

   os.rek. (brez rezultata)

     

4.  

ČUSAK Tanja, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    21.   

2:40,35

    326

   os.rek. (2:59,72; 12.07%)

 

 

50PZ

    19.   

0:44,67

    263

   os.rek. (0:45,29; 1.38%)

 

 

100HZ

    29.   

1:31,06

    220

   os.rek. (1:33,25; 2.4%)

 

 

200MZ

    18.   

3:03,77

    291

   os.rek. (3:07,60; 2.08%)

     

5.  

DOLENC Manca, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    13.   

2:34,53

    364

 

 

800KZ

    6.   

10:46,24

    408

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    9.   

0:41,99

    317

   os.rek. (0:46,81; 11.47%)

 

 

100HZ

    7.   

1:18,44

    345

   os.rek. (1:18,88; 0.56%)

     

6.  

ĐEŠEVIĆ Minea, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    11.   

2:32,97

    376

   os.rek. (2:53,83; 13.63%)

 

 

800KZ

    10.   

11:09,05

    367

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    4.   

0:38,50

    411

   os.rek. (0:45,41; 17.94%)

 

 

50DZ

    4.   

0:33,21

    395

   os.rek. (0:34,62; 4.24%)

     

7.  

ĐEŠEVIĆ Stela, 2014

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    43.   

0:56,54

    66

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    43.   

1:02,77

    94

   os.rek. (brez rezultata)

     

8.  

JARKOVIČ Živa, 2013

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    33.   

0:50,38

    94

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    40.   

1:01,31

    101

   os.rek. (brez rezultata)

     

9.  

KISELEVA Evgeniia, 2011

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    39.   

0:53,28

    79

   os.rek. (brez rezultata)

     

10.  

LEGIŠA Nina, 2013

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    34.   

0:51,06

    90

   os.rek. (brez rezultata)

     

11.  

MARC Katarina, 2013

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    54.   

1:06,75

    40

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    45.   

1:03,88

    90

   os.rek. (brez rezultata)

     

12.  

MAROLT Sara, 2012

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    24.   

0:45,07

    131

   os.rek. (0:45,40; 0.73%)

 

 

100KZ

    23.   

1:40,22

    126

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    10.   

0:48,85

    201

   os.rek. (0:50,08; 2.51%)

     

13.  

PAPLER Ela, 2012

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    29.   

0:47,83

    110

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100KZ

    28.   

1:48,54

    99

   os.rek. (1:48,90; 0.33%)

     

14.  

PEGAN Alina, 2012

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    38.   

0:52,81

    81

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    30.   

0:57,25

    125

   os.rek. (brez rezultata)

     

15.  

PEGAN Mija, 2013

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    42.   

0:56,39

    67

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    37.   

1:00,22

    107

   os.rek. (brez rezultata)

     

16.  

POTEMINA Alisa, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    24.   

2:46,43

    292

   os.rek. (2:53,91; 4.49%)

 

 

800KZ

    14.   

11:56,83

    299

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    10.   

0:42,17

    313

   os.rek. (0:43,25; 2.56%)

 

 

50DZ

    22.   

0:42,89

    183

   os.rek. (0:42,95; 0.13%)

 

 

100HZ

    20.   

1:24,28

    278

   os.rek. (1:27,30; 3.58%)

     

17.  

PREDAN Mila, 2011

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    45.   

0:57,02

    65

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    33.   

0:58,60

    116

   os.rek. (brez rezultata)

     

18.  

RIHTMAN Ava Luna, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    4.   

2:21,83

    472

   os.rek. (2:43,30; 15.13%)

 

 

50DZ

    2.   

0:31,19

    477

   os.rek. (0:32,19; 3.2%)

 

 

100HZ

    1.   

1:12,45

    438

 

 

200MZ

    1.   

2:36,13

    475

   os.rek. (2:38,26; 1.36%)

     

19.  

SAVIĆ Ula, 2012

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    55.   

1:08,51

    37

   os.rek. (1:13,66; 7.51%)

 

 

50PZ

    52.   

1:12,22

    62

     

20.  

ŠTER Anja, 2012

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    46.   

1:05,16

    84

   os.rek. (brez rezultata)

     

21.  

TRIVUNOVIĆ Andelina, 2011

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    15.   

0:40,14

    186

   os.rek. (0:41,34; 2.98%)

 

 

100KZ

    14.   

1:31,47

    165

   os.rek. (1:35,21; 4.08%)

 

 

50PZ

    8.   

0:47,45

    219

   os.rek. (0:48,11; 1.39%)

     

22.  

ZIMIC Špela, 2011

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    53.   

1:03,41

    47

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    47.   

1:05,27

    84

   os.rek. (brez rezultata)

     

23.  

BACIĆ Sergei, 2011

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    43.   

0:41,28

    118

   os.rek. (0:41,39; 0.26%)

 

 

100KM

    48.   

1:33,64

    110

   os.rek. (1:37,00; 3.58%)

 

 

50PM

    45.   

0:53,02

    108

   os.rek. (0:53,56; 1.01%)

     

24.  

BAJEC David, 2013

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    76.   

0:52,34

    57

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    79.   

1:02,07

    67

   os.rek. (brez rezultata)

     

25.  

BAJEC Gabrijel, 2011

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    75.   

0:51,11

    62

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    80.   

1:03,06

    64

   os.rek. (brez rezultata)

     

26.  

BATISTIČ Nikolaj, 2011

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    49.   

0:42,85

    105

   os.rek. (0:43,67; 1.91%)

 

 

50PM

    39.   

0:52,50

    111

     

27.  

ČATER Gregor Bor, 2011

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    72.   

1:51,75

    65

   os.rek. (brez rezultata)

     

28.  

ĐEŠEVIĆ Dino, 2011

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    17.   

0:35,54

    185

   os.rek. (0:37,33; 5.03%)

 

 

100KM

    22.   

1:20,00

    177

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    12.   

0:45,39

    172

   os.rek. (0:47,18; 3.94%)

 

 

200HM

    23.   

3:19,54

    148

   os.rek. (brez rezultata)

     

29.  

GOVŠE Lan, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    10.   

2:19,19

    363

   os.rek. (2:20,24; 0.75%)

 

 

50PM

    20.   

0:40,17

    248

   os.rek. (0:41,17; 2.48%)

 

 

50DM

    12.   

0:32,03

    315

   os.rek. (0:32,18; 0.46%)

     

30.  

GREGORČIČ Nejc, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    24.   

2:25,62

    317

 

 

50DM

    30.   

0:37,70

    193

 

 

100HM

    12.   

1:15,13

    275

   os.rek. (1:17,23; 2.79%)

     

31.  

HUDOVORNIK Domen, 2011

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    6.   

0:33,28

    225

   os.rek. (0:33,90; 1.86%)

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:34,24

    207

 

 

100KM

    9.   

1:14,31

    221

   os.rek. (1:31,95; 23.73%)

 

 

50PM

    3.   

0:40,96

    234

   os.rek. (0:41,15; 0.46%)

 

 

100MM

    5.   

1:20,87

    240

   os.rek. (1:21,78; 1.12%)

     

32.  

HUS Jernej, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    15.   

0:35,21

    190

   os.rek. (0:36,37; 3.29%)

 

 

100KM

    24.   

1:20,62

    173

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200HM

    18.   

3:13,78

    161

   os.rek. (3:18,74; 2.55%)

 

 

100MM

    30.   

1:36,03

    143

     

33.  

JARKOVIČ Lovro, 2011

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    10.   

0:33,67

    217

   os.rek. (0:34,06; 1.15%)

 

 

100KM

    11.   

1:15,41

    211

 

 

100DM

    5.   

1:32,93

    138

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200HM

    4.   

2:50,53

    237

   os.rek. (2:58,08; 4.42%)

 

 

100MM

    6.   

1:26,28

    198

   os.rek. (1:51,19; 28.87%)

     

34.  

JEROVŠEK Gašper, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    41.   

2:37,87

    249

   os.rek. (2:41,09; 2.03%)

 

 

50PM

    30.   

0:46,10

    164

 

 

50DM

    37.   

0:39,53

    167

   os.rek. (0:45,03; 13.91%)

 

 

100HM

    24.   

1:22,33

    209

     

35.  

JERŠE Beno, 2013

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    84.   

0:56,78

    45

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    73.   

0:58,90

    78

   os.rek. (brez rezultata)

     

36.  

JERŠE Jaka, 2011

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    25.   

0:37,23

    161

 

 

100KM

    21.   

1:19,81

    178

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    23.   

0:48,31

    142

   os.rek. (0:49,23; 1.9%)

 

 

100MM

    23.   

1:34,13

    152

   os.rek. (1:40,17; 6.41%)

     

37.  

KOCJAN Jakob, 2011

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    16.   

0:35,22

    190

   os.rek. (0:36,22; 2.83%)

 

 

100KM

    23.   

1:20,15

    176

 

 

50PM

    14.   

0:46,50

    160

   os.rek. (0:46,94; 0.94%)

 

 

200HM

    6.   

3:02,47

    193

   os.rek. (3:07,35; 2.67%)

     

38.  

KOCJAN Nik, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    7.   

2:15,38

    395

   os.rek. (2:16,75; 1.01%)

 

 

50PM

    17.   

0:39,34

    264

 

 

100HM

    8.   

1:12,82

    302

   os.rek. (1:17,67; 6.66%)

 

 

200MM

    11.   

2:39,40

    325

     

39.  

LAVRIH Oskar, 2011

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    22.   

0:36,62

    169

   os.rek. (0:37,98; 3.71%)

 

 

100KM

    33.   

1:25,98

    142

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200HM

    16.   

3:12,88

    164

   os.rek. (3:24,00; 5.76%)

 

 

100MM

    27.   

1:35,40

    146

   os.rek. (brez rezultata)

     

40.  

LEGIŠA Luka, 2011

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    14.   

0:34,85

    196

   os.rek. (0:36,14; 3.7%)

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:34,87

    196

   os.rek. (0:36,14; 3.64%)

 

 

100KM

    27.   

1:21,56

    167

   os.rek. (1:24,66; 3.8%)

 

 

50PM

    8.   

0:43,96

    189

   os.rek. (0:45,13; 2.66%)

 

 

100MM

    13.   

1:29,41

    178

   os.rek. (brez rezultata)

     

41.  

PERŠIN Blaž, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:28,85

    346

   os.rek. (0:29,24; 1.35%)

 

 

200KM

    20.   

2:23,95

    328

 

 

50PM

    13.   

0:38,55

    281

 

 

50DM

    20.   

0:33,80

    268

   os.rek. (0:36,34; 7.51%)

 

 

100HM

    10.   

1:13,86

    290

   os.rek. (1:17,49; 4.91%)

     

42.  

RODMAN PONIKVAR Ian, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    30.   

2:29,15

    295

   os.rek. (2:45,81; 11.16%)

 

 

50DM

    25.   

0:34,89

    243

   os.rek. (0:36,06; 3.35%)

 

 

100HM

    11.   

1:14,52

    282

 

 

200MM

    22.   

2:51,64

    260

   os.rek. (brez rezultata)

     

43.  

RUPNIK Ivo, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    31.   

2:30,35

    288

 

 

50PM

    16.   

0:39,25

    266

   os.rek. (0:40,87; 4.12%)

 

 

100HM

    23.   

1:21,58

    215

   os.rek. (1:27,18; 6.86%)

 

 

200MM

    26.   

2:55,53

    243

   os.rek. (brez rezultata)

     

44.  

SMOLNIKAR Oskar, 2011

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    64.   

0:46,64

    81

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    61.   

0:55,30

    95

   os.rek. (brez rezultata)

     

45.  

SNOJ Matej, 2011

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    56.   

0:44,01

    97

   os.rek. (0:46,60; 5.88%)

 

 

50PM

    46.   

0:53,16

    107

   os.rek. (0:55,69; 4.75%)

     

46.  

TEPEJ PEČNIK Jon, 2011

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    24.   

0:36,79

    167

   os.rek. (0:38,17; 3.75%)

 

 

100KM

    30.   

1:22,89

    159

   os.rek. (1:25,43; 3.06%)

 

 

200HM

    22.   

3:19,24

    149

   os.rek. (brez rezultata)

     

47.  

VUČKO Nik, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:27,22

    412

   os.rek. (0:27,83; 2.24%)

 

 

200KM

    8.   

2:17,57

    376

   os.rek. (2:29,97; 9.01%)

 

 

50PM

    9.   

0:36,44

    332

   os.rek. (0:37,04; 1.64%)

 

 

50DM

    5.   

0:30,15

    378

 

 

200MM

    6.   

2:34,55

    356

   os.rek. (2:35,25; 0.45%)

     

48.  

VUGA BERŠNAK Miha, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    57.   

0:44,14

    96

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100KM

    69.   

1:47,57

    72

 

 

50PM

    49.   

0:53,97

    102

   os.rek. (0:54,67; 1.29%)

     

49.  

YUZHANIN Denis, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    52.   

0:43,00

    104

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    76.   

1:00,33

    73

   os.rek. (1:01,74; 2.33%)


Back