Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Fužinar Ravne na tekmovanju 3. razvojni pokal in 4. Celjski pokal
08.01.2022, Celje, 25m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

HLASTAN Eliana, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

  sssss

 

 

50KZ

    9.   

0:31,48

    386

 

 

100PZ

    15.   

1:31,62

    315

   os.rek. (1:44,18; 13.7%)

 

 

100DZ

    5.   

1:19,61

    322

   os.rek. (1:21,27; 2.08%)

 

 

200HZ

    15.   

2:50,79

    340

   os.rek. (3:22,98; 18.84%)

 

 

100MZ

    9.   

1:18,11

    378

   os.rek. (1:19,92; 2.31%)

     

2.  

KNEZ Zara, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    46.   

0:35,98

    258

 

 

100PZ

    16.   

1:31,93

    312

   os.rek. (1:33,56; 1.77%)

 

 

100DZ

    30.   

1:41,75

    154

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100MZ

    30.   

1:25,37

    290

   os.rek. (1:29,51; 4.84%)

     

3.  

KOREN Maša, 2011

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    22.   

0:39,41

    196

   os.rek. (0:42,14; 6.92%)

 

 

200KZ

    20.   

3:27,88

    149

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    12.   

0:50,00

    187

 

 

200PZ

    12.   

3:45,04

    213

   os.rek. (3:47,30; 1%)

 

 

100HZ

    18.   

1:45,31

    142

   os.rek. (1:45,99; 0.64%)

     

4.  

PETRIČ Klara, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    26.   

0:33,32

    325

 

 

100PZ

    23.   

1:35,60

    277

   os.rek. (1:48,48; 13.47%)

 

 

100DZ

    21.   

1:30,64

    218

   os.rek. (1:42,94; 13.57%)

 

 

200HZ

    13.   

2:49,57

    347

   os.rek. (3:08,82; 11.35%)

     

5.  

VIDRIH Gaja, 2012

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    10.   

0:35,41

    271

   os.rek. (0:36,53; 3.16%)

 

 

200KZ

    9.   

2:54,99

    251

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PZ

    11.   

0:49,35

    195

 

 

200PZ

    16.   

3:51,32

    196

 

 

100HZ

    5.   

1:28,21

    242

   os.rek. (1:30,72; 2.84%)

     

6.  

KOBOVC Nal, 2011

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    39.   

0:39,17

    138

 

 

200KM

    30.   

3:13,53

    135

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50PM

    22.   

0:50,48

    125

 

 

200PM

    28.   

3:52,25

    139

   os.rek. (4:05,02; 5.49%)

 

 

100HM

    32.   

1:38,48

    122

   os.rek. (1:42,91; 4.49%)

     

7.  

KOREN Max, 2011

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    19.   

0:35,30

    189

   os.rek. (0:36,46; 3.28%)

 

 

200KM

    13.   

2:47,21

    209

   os.rek. (3:42,44; 33.03%)

 

 

50PM

    12.   

0:48,39

    142

 

 

200PM

    23.   

3:45,64

    152

 

 

100HM

    8.   

1:24,61

    193

   os.rek. (1:29,61; 5.9%)

     

8.  

KOS Anže, 2014

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    61.   

0:44,89

    91

   os.rek. (0:52,28; 16.46%)

 

 

50PM

    38.   

0:56,71

    88

   os.rek. (brez rezultata)

     

9.  

MARKAČ Nik, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    13.   

0:28,80

    348

   os.rek. (0:29,47; 2.32%)

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:28,70

    351

   os.rek. (0:29,47; 2.68%)

 

 

100PM

    20.   

1:27,09

    260

   os.rek. (1:38,77; 13.41%)

 

 

100DM

    10.   

1:12,07

    296

   os.rek. (1:20,49; 11.68%)

 

 

200HM

    8.   

2:34,62

    318

   os.rek. (2:47,65; 8.42%)

 

 

100MM

    20.   

1:15,08

    300

     

10.  

PATERNOSTER Alexander, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    50.   

0:32,99

    231

   os.rek. (0:35,81; 8.54%)

 

 

100PM

    18.   

1:26,31

    267

   os.rek. (1:26,90; 0.68%)

 

 

100DM

    21.   

1:21,13

    208

   os.rek. (1:26,70; 6.86%)

 

 

100MM

    35.   

1:18,87

    259

   os.rek. (1:20,95; 2.63%)

     

11.  

PRITERŽNIK Oskar, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    34.   

0:30,81

    284

 

 

100PM

    19.   

1:26,86

    262

   os.rek. (1:39,02; 13.99%)

 

 

100MM

    28.   

1:15,97

    290

   os.rek. (1:16,90; 1.22%)

     

12.  

RUPREHT Matija, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    31.   

0:30,65

    288

   os.rek. (0:31,04; 1.27%)

 

 

100MM

    34.   

1:18,56

    262

   os.rek. (1:43,04; 31.16%)

     

13.  

VUŠNIK Žan Luka, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    14.   

0:28,84

    346

   os.rek. (0:29,75; 3.15%)

 

 

100PM

    26.   

1:28,62

    247

   os.rek. (1:31,39; 3.12%)

 

 

100DM

    8.   

1:11,37

    305

   os.rek. (1:15,29; 5.49%)

 

 

100MM

    18.   

1:14,83

    303

   os.rek. (1:15,74; 1.21%)


Back