| klub | moški | ženske | vsi plavalci | delež vseh v Sloveniji | |
| 1. | ŠD Aqua Ljubljana | 56 (55.4%) | 45 (44.6%) | 101 | 4.1% |
| 2. | PK Branik Maribor | 67 (50.4%) | 66 (49.6%) | 133 | 5.5% |
| 3. | PK Biser Piran | 34 (58.6%) | 24 (41.4%) | 58 | 2.4% |
| 4. | PK Celulozar Krško | 46 (82.1%) | 10 (17.9%) | 56 | 2.3% |
| 5. | PK Fužinar Ravne | 63 (48.1%) | 68 (51.9%) | 131 | 5.4% |
| 6. | PK Ilirija Ljubljana | 82 (55.4%) | 66 (44.6%) | 148 | 6.1% |
| 7. | PK Kamnik | 27 (54.0%) | 23 (46.0%) | 50 | 2.1% |
| 8. | PK Koper | 77 (60.2%) | 51 (39.8%) | 128 | 5.3% |
| 9. | PK Ljubljana | 53 (46.9%) | 60 (53.1%) | 113 | 4.6% |
| 10. | PK Neptun Celje | 74 (61.2%) | 47 (38.8%) | 121 | 5.0% |
| 11. | PK Nova Gorica | 28 (49.1%) | 29 (50.9%) | 57 | 2.3% |
| 12. | PK Novo mesto | 29 (64.4%) | 16 (35.6%) | 45 | 1.8% |
| 13. | PK Olimpija Ljubljana | 85 (58.6%) | 60 (41.4%) | 145 | 5.9% |
| 14. | PA Kurent Ptuj | 30 (52.6%) | 27 (47.4%) | 57 | 2.3% |
| 15. | DVŠ Posejdon Celje | 33 (61.1%) | 21 (38.9%) | 54 | 2.2% |
| 16. | PD Maribor | 69 (69.7%) | 30 (30.3%) | 99 | 4.1% |
| 17. | PK Ajdovščina | 10 (55.6%) | 8 (44.4%) | 18 | 0.7% |
| 18. | PK Ratitovec Železniki | 16 (53.3%) | 14 (46.7%) | 30 | 1.2% |
| 19. | PK Radovljica | 91 (59.5%) | 62 (40.5%) | 153 | 6.3% |
| 20. | ŠD Riba Ljubljana | 74 (60.7%) | 48 (39.3%) | 122 | 5.0% |
| 21. | PK Ribnica | 32 (50.0%) | 32 (50.0%) | 64 | 2.6% |
| 22. | PK Rudar Trbovlje | 6 (50.0%) | 6 (50.0%) | 12 | 0.5% |
| 23. | ŠD Delfin Ljubljana | 45 (83.3%) | 9 (16.7%) | 54 | 2.2% |
| 24. | ŠD Narf | 1 (100.0%) | 0 (0.0%) | 1 | 0.0% |
| 25. | Slovenia | 1 (100.0%) | 0 (0.0%) | 1 | 0.0% |
| 26. | PK Triglav Kranj | 141 (53.2%) | 124 (46.8%) | 265 | 10.9% |
| 27. | PK Torpedo Ljubljana | 24 (70.6%) | 10 (29.4%) | 34 | 1.4% |
| 28. | PK Terme Ptuj | 23 (44.2%) | 29 (55.8%) | 52 | 2.1% |
| 29. | PK Velenje | 72 (58.1%) | 52 (41.9%) | 124 | 5.1% |
| 30. | PK Zdravilišče Radenci | 4 (33.3%) | 8 (66.7%) | 12 | 0.5% |
| Skupaj v Sloveniji | 1393 (57.1%) | 1045 (42.9%) | 2438 | 100.0% |
| klub | moški | ženske | vsi plavalci | delež vseh v Sloveniji | |
| 1. | ŠD Aqua Ljubljana | 43 (58.1%) | 31 (41.9%) | 74 | 4.9% |
| 2. | PK Branik Maribor | 63 (51.2%) | 60 (48.8%) | 123 | 8.1% |
| 3. | PK Biser Piran | 24 (60.0%) | 16 (40.0%) | 40 | 2.6% |
| 4. | PK Celulozar Krško | 27 (84.4%) | 5 (15.6%) | 32 | 2.1% |
| 5. | PK Fužinar Ravne | 21 (42.9%) | 28 (57.1%) | 49 | 3.2% |
| 6. | PK Ilirija Ljubljana | 66 (58.9%) | 46 (41.1%) | 112 | 7.4% |
| 7. | PK Kamnik | 24 (57.1%) | 18 (42.9%) | 42 | 2.8% |
| 8. | PK Koper | 42 (60.9%) | 27 (39.1%) | 69 | 4.6% |
| 9. | PK Ljubljana | 49 (50.0%) | 49 (50.0%) | 98 | 6.5% |
| 10. | PK Neptun Celje | 49 (65.3%) | 26 (34.7%) | 75 | 5.0% |
| 11. | PK Nova Gorica | 10 (62.5%) | 6 (37.5%) | 16 | 1.1% |
| 12. | PK Novo mesto | 15 (57.7%) | 11 (42.3%) | 26 | 1.7% |
| 13. | PK Olimpija Ljubljana | 69 (57.0%) | 52 (43.0%) | 121 | 8.0% |
| 14. | PA Kurent Ptuj | 19 (47.5%) | 21 (52.5%) | 40 | 2.6% |
| 15. | DVŠ Posejdon Celje | 11 (61.1%) | 7 (38.9%) | 18 | 1.2% |
| 16. | PD Maribor | 19 (65.5%) | 10 (34.5%) | 29 | 1.9% |
| 17. | PK Ajdovščina | 7 (63.6%) | 4 (36.4%) | 11 | 0.7% |
| 18. | PK Ratitovec Železniki | 2 (66.7%) | 1 (33.3%) | 3 | 0.2% |
| 19. | PK Radovljica | 43 (55.8%) | 34 (44.2%) | 77 | 5.1% |
| 20. | ŠD Riba Ljubljana | 56 (62.9%) | 33 (37.1%) | 89 | 5.9% |
| 21. | PK Ribnica | 22 (53.7%) | 19 (46.3%) | 41 | 2.7% |
| 22. | PK Rudar Trbovlje | 3 (33.3%) | 6 (66.7%) | 9 | 0.6% |
| 23. | ŠD Delfin Ljubljana | 38 (84.4%) | 7 (15.6%) | 45 | 3.0% |
| 24. | ŠD Narf | 1 (100.0%) | 0 (0.0%) | 1 | 0.1% |
| 25. | Slovenia | 1 (100.0%) | 0 (0.0%) | 1 | 0.1% |
| 26. | PK Triglav Kranj | 71 (53.4%) | 62 (46.6%) | 133 | 8.8% |
| 27. | PK Torpedo Ljubljana | 12 (70.6%) | 5 (29.4%) | 17 | 1.1% |
| 28. | PK Terme Ptuj | 13 (43.3%) | 17 (56.7%) | 30 | 2.0% |
| 29. | PK Velenje | 45 (55.6%) | 36 (44.4%) | 81 | 5.4% |
| 30. | PK Zdravilišče Radenci | 4 (33.3%) | 8 (66.7%) | 12 | 0.8% |
| Skupaj v Sloveniji | 869 (57.4%) | 645 (42.6%) | 1514 | 100.0% |
| klub | moški | ženske | vsi plavalci | delež vseh v Sloveniji | |
| 1. | ŠD Aqua Ljubljana | 43 (58.1%) | 31 (41.9%) | 74 | 41.9% |
| 2. | PK Branik Maribor | 63 (51.2%) | 60 (48.8%) | 123 | 48.8% |
| 3. | PK Biser Piran | 24 (60.0%) | 16 (40.0%) | 40 | 40.0% |
| 4. | PK Celulozar Krško | 27 (84.4%) | 5 (15.6%) | 32 | 15.6% |
| 5. | PK Fužinar Ravne | 21 (42.9%) | 28 (57.1%) | 49 | 57.1% |
| 6. | PK Ilirija Ljubljana | 66 (58.9%) | 46 (41.1%) | 112 | 41.1% |
| 7. | PK Kamnik | 24 (57.1%) | 18 (42.9%) | 42 | 42.9% |
| 8. | PK Koper | 42 (60.9%) | 27 (39.1%) | 69 | 39.1% |
| 9. | PK Ljubljana | 49 (50.0%) | 49 (50.0%) | 98 | 50.0% |
| 10. | PK Neptun Celje | 49 (65.3%) | 26 (34.7%) | 75 | 34.7% |
| 11. | PK Nova Gorica | 10 (62.5%) | 6 (37.5%) | 16 | 37.5% |
| 12. | PK Novo mesto | 15 (57.7%) | 11 (42.3%) | 26 | 42.3% |
| 13. | PK Olimpija Ljubljana | 69 (57.0%) | 52 (43.0%) | 121 | 43.0% |
| 14. | PA Kurent Ptuj | 19 (47.5%) | 21 (52.5%) | 40 | 52.5% |
| 15. | DVŠ Posejdon Celje | 11 (61.1%) | 7 (38.9%) | 18 | 38.9% |
| 16. | PD Maribor | 19 (65.5%) | 10 (34.5%) | 29 | 34.5% |
| 17. | PK Ajdovščina | 7 (63.6%) | 4 (36.4%) | 11 | 36.4% |
| 18. | PK Ratitovec Železniki | 2 (66.7%) | 1 (33.3%) | 3 | 33.3% |
| 19. | PK Radovljica | 43 (55.8%) | 34 (44.2%) | 77 | 44.2% |
| 20. | ŠD Riba Ljubljana | 56 (62.9%) | 33 (37.1%) | 89 | 37.1% |
| 21. | PK Ribnica | 22 (53.7%) | 19 (46.3%) | 41 | 46.3% |
| 22. | PK Rudar Trbovlje | 3 (33.3%) | 6 (66.7%) | 9 | 66.7% |
| 23. | ŠD Delfin Ljubljana | 38 (84.4%) | 7 (15.6%) | 45 | 15.6% |
| 24. | ŠD Narf | 1 (100.0%) | 0 ( 0.0%) | 1 | 0.0% |
| 25. | Slovenia | 1 (100.0%) | 0 ( 0.0%) | 1 | 0.0% |
| 26. | PK Triglav Kranj | 71 (53.4%) | 62 (46.6%) | 133 | 46.6% |
| 27. | PK Torpedo Ljubljana | 12 (70.6%) | 5 (29.4%) | 17 | 29.4% |
| 28. | PK Terme Ptuj | 13 (43.3%) | 17 (56.7%) | 30 | 56.7% |
| 29. | PK Velenje | 45 (55.6%) | 36 (44.4%) | 81 | 44.4% |
| 30. | PK Zdravilišče Radenci | 4 (33.3%) | 8 (66.7%) | 12 | 66.7% |
| Skupaj v Sloveniji | 869 (57.4%) | 645 (42.6%) | 1514 | 100.0% |
| Klub | svetovni | mednarodni | perspektivni | državni | mladinski | skupaj v klubu (delež od vseh aktivnih v klubu) | |
| 1. | ŠD Aqua Ljubljana | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 1 ( 1.0%) | 0 ( 0.0%) | 1 ( 1.0%) |
| 2. | PK Branik Maribor | 0 ( 0.0%) | 1 ( 0.8%) | 1 ( 0.8%) | 20 (15.0%) | 2 ( 1.5%) | 24 (18.0%) |
| 3. | PK Biser Piran | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 4 ( 6.9%) | 0 ( 0.0%) | 4 ( 6.9%) |
| 4. | PK Celulozar Krško | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 4 ( 7.1%) | 0 ( 0.0%) | 4 ( 7.1%) |
| 5. | PK Fužinar Ravne | 0 ( 0.0%) | 1 ( 0.8%) | 3 ( 2.3%) | 16 (12.2%) | 2 ( 1.5%) | 22 (16.8%) |
| 6. | PK Ilirija Ljubljana | 0 ( 0.0%) | 1 ( 0.7%) | 0 ( 0.0%) | 15 (10.1%) | 2 ( 1.4%) | 18 (12.2%) |
| 7. | PK Kamnik | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 1 ( 2.0%) | 7 (14.0%) | 0 ( 0.0%) | 8 (16.0%) |
| 8. | PK Koper | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 4 ( 3.1%) | 1 ( 0.8%) | 5 ( 3.9%) |
| 9. | PK Ljubljana | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 2 ( 1.8%) | 20 (17.7%) | 2 ( 1.8%) | 24 (21.2%) |
| 10. | PK Neptun Celje | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 12 ( 9.9%) | 1 ( 0.8%) | 13 (10.7%) |
| 11. | PK Nova Gorica | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 1 ( 1.8%) | 0 ( 0.0%) | 1 ( 1.8%) |
| 12. | PK Novo mesto | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) |
| 13. | PK Olimpija Ljubljana | 0 ( 0.0%) | 1 ( 0.7%) | 1 ( 0.7%) | 26 (17.9%) | 1 ( 0.7%) | 29 (20.0%) |
| 14. | PA Kurent Ptuj | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 8 (14.0%) | 0 ( 0.0%) | 8 (14.0%) |
| 15. | DVŠ Posejdon Celje | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 8 (14.8%) | 1 ( 1.9%) | 9 (16.7%) |
| 16. | PD Maribor | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 3 ( 3.0%) | 0 ( 0.0%) | 3 ( 3.0%) |
| 17. | PK Ajdovščina | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) |
| 18. | PK Ratitovec Železniki | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) |
| 19. | PK Radovljica | 0 ( 0.0%) | 2 ( 1.3%) | 0 ( 0.0%) | 8 ( 5.2%) | 1 ( 0.7%) | 11 ( 7.2%) |
| 20. | ŠD Riba Ljubljana | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 16 (13.1%) | 0 ( 0.0%) | 16 (13.1%) |
| 21. | PK Ribnica | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 16 (25.0%) | 0 ( 0.0%) | 16 (25.0%) |
| 22. | PK Rudar Trbovlje | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 3 (25.0%) | 0 ( 0.0%) | 3 (25.0%) |
| 23. | ŠD Delfin Ljubljana | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 7 (13.0%) | 0 ( 0.0%) | 7 (13.0%) |
| 24. | ŠD Narf | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) |
| 25. | Slovenia | 0 ( 0.0%) | 1 (100.0%) | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 1 (100.0%) |
| 26. | PK Triglav Kranj | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 2 ( 0.8%) | 10 ( 3.8%) | 3 ( 1.1%) | 15 ( 5.7%) |
| 27. | PK Torpedo Ljubljana | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 3 ( 8.8%) | 0 ( 0.0%) | 3 ( 8.8%) |
| 28. | PK Terme Ptuj | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) |
| 29. | PK Velenje | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 1 ( 0.8%) | 30 (24.2%) | 1 ( 0.8%) | 32 (25.8%) |
| 30. | PK Zdravilišče Radenci | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) |
| Skupaj v Sloveniji | 0 ( 0.0%) | 7 ( 0.3%) | 11 ( 0.5%) | 242 ( 9.9%) | 17 ( 0.7%) | 277 (11.3%) |
| Klub | 1.triada osnovne šole in mlajši | 2.triada osnovne šole | 3.triada osnovne šole | 1.in 2.letnik srednje šole | 3.in 4.letnik srednje šole | 19 let in starejši | |
| 1. | ŠD Aqua Ljubljana | 14 (13.9%) | 37 (36.6%) | 30 (29.7%) | 8 ( 7.9%) | 7 ( 6.9%) | 5 ( 5.0%) |
| 2. | PK Branik Maribor | 5 ( 3.8%) | 51 (38.3%) | 48 (36.1%) | 15 (11.3%) | 6 ( 4.5%) | 8 ( 6.0%) |
| 3. | PK Biser Piran | 4 ( 6.9%) | 16 (27.6%) | 14 (24.1%) | 5 ( 8.6%) | 5 ( 8.6%) | 14 (24.1%) |
| 4. | PK Celulozar Krško | 12 (21.4%) | 24 (42.9%) | 13 (23.2%) | 3 ( 5.4%) | 4 ( 7.1%) | 0 ( 0.0%) |
| 5. | PK Fužinar Ravne | 31 (23.7%) | 30 (22.9%) | 23 (17.6%) | 20 (15.3%) | 9 ( 6.9%) | 18 (13.7%) |
| 6. | PK Ilirija Ljubljana | 13 ( 8.8%) | 59 (39.9%) | 50 (33.8%) | 13 ( 8.8%) | 8 ( 5.4%) | 5 ( 3.4%) |
| 7. | PK Kamnik | 10 (20.0%) | 18 (36.0%) | 12 (24.0%) | 8 (16.0%) | 2 ( 4.0%) | 0 ( 0.0%) |
| 8. | PK Koper | 8 ( 6.3%) | 43 (33.6%) | 47 (36.7%) | 16 (12.5%) | 5 ( 3.9%) | 9 ( 7.0%) |
| 9. | PK Ljubljana | 2 ( 1.8%) | 39 (34.5%) | 38 (33.6%) | 17 (15.0%) | 11 ( 9.7%) | 6 ( 5.3%) |
| 10. | PK Neptun Celje | 3 ( 2.5%) | 29 (24.0%) | 46 (38.0%) | 16 (13.2%) | 10 ( 8.3%) | 17 (14.0%) |
| 11. | PK Nova Gorica | 8 (14.0%) | 16 (28.1%) | 22 (38.6%) | 5 ( 8.8%) | 4 ( 7.0%) | 2 ( 3.5%) |
| 12. | PK Novo mesto | 2 ( 4.4%) | 20 (44.4%) | 14 (31.1%) | 9 (20.0%) | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) |
| 13. | PK Olimpija Ljubljana | 12 ( 8.3%) | 41 (28.3%) | 41 (28.3%) | 22 (15.2%) | 12 ( 8.3%) | 17 (11.7%) |
| 14. | PA Kurent Ptuj | 9 (15.8%) | 16 (28.1%) | 21 (36.8%) | 9 (15.8%) | 2 ( 3.5%) | 0 ( 0.0%) |
| 15. | DVŠ Posejdon Celje | 7 (13.0%) | 16 (29.6%) | 14 (25.9%) | 7 (13.0%) | 3 ( 5.6%) | 7 (13.0%) |
| 16. | PD Maribor | 7 ( 7.1%) | 26 (26.3%) | 28 (28.3%) | 13 (13.1%) | 9 ( 9.1%) | 16 (16.2%) |
| 17. | PK Ajdovščina | 0 ( 0.0%) | 6 (33.3%) | 8 (44.4%) | 1 ( 5.6%) | 3 (16.7%) | 0 ( 0.0%) |
| 18. | PK Ratitovec Železniki | 3 (10.0%) | 7 (23.3%) | 8 (26.7%) | 3 (10.0%) | 1 ( 3.3%) | 8 (26.7%) |
| 19. | PK Radovljica | 56 (36.6%) | 45 (29.4%) | 33 (21.6%) | 13 ( 8.5%) | 2 ( 1.3%) | 4 ( 2.6%) |
| 20. | ŠD Riba Ljubljana | 16 (13.1%) | 36 (29.5%) | 26 (21.3%) | 9 ( 7.4%) | 6 ( 4.9%) | 29 (23.8%) |
| 21. | PK Ribnica | 17 (26.6%) | 14 (21.9%) | 15 (23.4%) | 11 (17.2%) | 4 ( 6.3%) | 3 ( 4.7%) |
| 22. | PK Rudar Trbovlje | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 8 (66.7%) | 1 ( 8.3%) | 0 ( 0.0%) | 3 (25.0%) |
| 23. | ŠD Delfin Ljubljana | 0 ( 0.0%) | 2 ( 3.7%) | 20 (37.0%) | 7 (13.0%) | 10 (18.5%) | 15 (27.8%) |
| 24. | ŠD Narf | 0 ( 0.0%) | 1 (100.0%) | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) |
| 25. | Slovenia | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 1 (100.0%) |
| 26. | PK Triglav Kranj | 48 (18.1%) | 112 (42.3%) | 61 (23.0%) | 15 ( 5.7%) | 11 ( 4.2%) | 18 ( 6.8%) |
| 27. | PK Torpedo Ljubljana | 12 (35.3%) | 10 (29.4%) | 9 (26.5%) | 1 ( 2.9%) | 2 ( 5.9%) | 0 ( 0.0%) |
| 28. | PK Terme Ptuj | 7 (13.5%) | 21 (40.4%) | 21 (40.4%) | 1 ( 1.9%) | 2 ( 3.8%) | 0 ( 0.0%) |
| 29. | PK Velenje | 12 ( 9.7%) | 39 (31.5%) | 27 (21.8%) | 12 ( 9.7%) | 13 (10.5%) | 21 (16.9%) |
| 30. | PK Zdravilišče Radenci | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) | 11 (91.7%) | 1 ( 8.3%) | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0%) |
| Skupaj v Sloveniji | 318 (13.0%) | 774 (31.7%) | 713 (29.2%) | 262 (10.7%) | 151 ( 6.2%) | 226 ( 9.2%) |
| Klub | ml.dečki | ml.deklice | dečki | deklice | kadeti | kadetinje | mladinci | mladinke | člani | članice | |
| 1. | ŠD Aqua Ljubljana | 24 (23.8%) | 22 (21.8) | 11 (10.9%) | 11 (10.9) | 8 ( 7.9%) | 7 ( 6.9) | 9 ( 8.9%) | 1 ( 1.0) | 4 ( 4.0%) | 4 ( 4.0) |
| 2. | PK Branik Maribor | 26 (19.5%) | 20 (15.0) | 19 (14.3%) | 23 (17.3) | 9 ( 6.8%) | 12 ( 9.0) | 9 ( 6.8%) | 5 ( 3.8) | 4 ( 3.0%) | 6 ( 4.5) |
| 3. | PK Biser Piran | 17 (29.3%) | 3 ( 5.2) | 3 ( 5.2%) | 6 (10.3) | 3 ( 5.2%) | 3 ( 5.2) | 2 ( 3.4%) | 3 ( 5.2) | 9 (15.5%) | 9 (15.5) |
| 4. | PK Celulozar Krško | 31 (55.4%) | 4 ( 7.1) | 11 (19.6%) | 1 ( 1.8) | 0 ( 0.0%) | 2 ( 3.6) | 3 ( 5.4%) | 2 ( 3.6) | 1 ( 1.8%) | 1 ( 1.8) |
| 5. | PK Fužinar Ravne | 34 (26.0%) | 25 (19.1) | 5 ( 3.8%) | 4 ( 3.1) | 8 ( 6.1%) | 11 ( 8.4) | 7 ( 5.3%) | 13 ( 9.9) | 9 ( 6.9%) | 15 (11.5) |
| 6. | PK Ilirija Ljubljana | 35 (23.6%) | 30 (20.3) | 20 (13.5%) | 12 ( 8.1) | 15 (10.1%) | 15 (10.1) | 7 ( 4.7%) | 4 ( 2.7) | 5 ( 3.4%) | 5 ( 3.4) |
| 7. | PK Kamnik | 16 (32.0%) | 10 (20.0) | 5 (10.0%) | 6 (12.0) | 2 ( 4.0%) | 3 ( 6.0) | 4 ( 8.0%) | 3 ( 6.0) | 0 ( 0.0%) | 1 ( 2.0) |
| 8. | PK Koper | 26 (20.3%) | 18 (14.1) | 20 (15.6%) | 11 ( 8.6) | 16 (12.5%) | 11 ( 8.6) | 7 ( 5.5%) | 7 ( 5.5) | 8 ( 6.3%) | 4 ( 3.1) |
| 9. | PK Ljubljana | 16 (14.2%) | 18 (15.9) | 17 (15.0%) | 10 ( 8.8) | 6 ( 5.3%) | 12 (10.6) | 8 ( 7.1%) | 13 (11.5) | 6 ( 5.3%) | 7 ( 6.2) |
| 10. | PK Neptun Celje | 21 (17.4%) | 6 ( 5.0) | 18 (14.9%) | 9 ( 7.4) | 17 (14.0%) | 12 ( 9.9) | 7 ( 5.8%) | 8 ( 6.6) | 11 ( 9.1%) | 12 ( 9.9) |
| 11. | PK Nova Gorica | 7 (12.3%) | 13 (22.8) | 9 (15.8%) | 7 (12.3) | 7 (12.3%) | 6 (10.5) | 2 ( 3.5%) | 2 ( 3.5) | 3 ( 5.3%) | 1 ( 1.8) |
| 12. | PK Novo mesto | 13 (28.9%) | 7 (15.6) | 4 ( 8.9%) | 5 (11.1) | 9 (20.0%) | 3 ( 6.7) | 3 ( 6.7%) | 1 ( 2.2) | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0) |
| 13. | PK Olimpija Ljubljana | 29 (20.0%) | 16 (11.0) | 25 (17.2%) | 12 ( 8.3) | 10 ( 6.9%) | 7 ( 4.8) | 9 ( 6.2%) | 13 ( 9.0) | 12 ( 8.3%) | 12 ( 8.3) |
| 14. | PA Kurent Ptuj | 14 (24.6%) | 9 (15.8) | 11 (19.3%) | 4 ( 7.0) | 1 ( 1.8%) | 8 (14.0) | 4 ( 7.0%) | 5 ( 8.8) | 0 ( 0.0%) | 1 ( 1.8) |
| 15. | DVŠ Posejdon Celje | 14 (25.9%) | 7 (13.0) | 5 ( 9.3%) | 4 ( 7.4) | 4 ( 7.4%) | 5 ( 9.3) | 5 ( 9.3%) | 2 ( 3.7) | 5 ( 9.3%) | 3 ( 5.6) |
| 16. | PD Maribor | 25 (25.3%) | 7 ( 7.1) | 14 (14.1%) | 5 ( 5.1) | 10 (10.1%) | 6 ( 6.1) | 4 ( 4.0%) | 6 ( 6.1) | 16 (16.2%) | 6 ( 6.1) |
| 17. | PK Ajdovščina | 3 (16.7%) | 1 ( 5.6) | 3 (16.7%) | 3 (16.7) | 2 (11.1%) | 2 (11.1) | 1 ( 5.6%) | 1 ( 5.6) | 1 ( 5.6%) | 1 ( 5.6) |
| 18. | PK Ratitovec Železniki | 4 (13.3%) | 5 (16.7) | 5 (16.7%) | 2 ( 6.7) | 4 (13.3%) | 0 ( 0.0) | 0 ( 0.0%) | 1 ( 3.3) | 3 (10.0%) | 6 (20.0) |
| 19. | PK Radovljica | 59 (38.6%) | 36 (23.5) | 16 (10.5%) | 8 ( 5.2) | 11 ( 7.2%) | 9 ( 5.9) | 3 ( 2.0%) | 5 ( 3.3) | 2 ( 1.3%) | 4 ( 2.6) |
| 20. | ŠD Riba Ljubljana | 31 (25.4%) | 14 (11.5) | 12 ( 9.8%) | 12 ( 9.8) | 7 ( 5.7%) | 4 ( 3.3) | 11 ( 9.0%) | 1 ( 0.8) | 13 (10.7%) | 17 (13.9) |
| 21. | PK Ribnica | 16 (25.0%) | 14 (21.9) | 7 (10.9%) | 1 ( 1.6) | 5 ( 7.8%) | 8 (12.5) | 2 ( 3.1%) | 6 ( 9.4) | 2 ( 3.1%) | 3 ( 4.7) |
| 22. | PK Rudar Trbovlje | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0) | 1 ( 8.3%) | 4 (33.3) | 1 ( 8.3%) | 2 (16.7) | 1 ( 8.3%) | 0 ( 0.0) | 3 (25.0%) | 0 ( 0.0) |
| 23. | ŠD Delfin Ljubljana | 1 ( 1.9%) | 0 ( 0.0) | 9 (16.7%) | 2 ( 3.7) | 11 (20.4%) | 3 ( 5.6) | 7 (13.0%) | 0 ( 0.0) | 17 (31.5%) | 4 ( 7.4) |
| 24. | ŠD Narf | 1 (100.0%) | 0 ( 0.0) | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0) | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0) | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0) | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0) |
| 25. | Slovenia | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0) | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0) | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0) | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0) | 1 (100.0%) | 0 ( 0.0) |
| 26. | PK Triglav Kranj | 87 (32.8%) | 55 (20.8) | 25 ( 9.4%) | 32 (12.1) | 12 ( 4.5%) | 16 ( 6.0) | 4 ( 1.5%) | 6 ( 2.3) | 13 ( 4.9%) | 15 ( 5.7) |
| 27. | PK Torpedo Ljubljana | 15 (44.1%) | 7 (20.6) | 4 (11.8%) | 1 ( 2.9) | 3 ( 8.8%) | 1 ( 2.9) | 2 ( 5.9%) | 1 ( 2.9) | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0) |
| 28. | PK Terme Ptuj | 16 (30.8%) | 10 (19.2) | 3 ( 5.8%) | 11 (21.2) | 1 ( 1.9%) | 8 (15.4) | 2 ( 3.8%) | 0 ( 0.0) | 1 ( 1.9%) | 0 ( 0.0) |
| 29. | PK Velenje | 27 (21.8%) | 16 (12.9) | 10 ( 8.1%) | 14 (11.3) | 8 ( 6.5%) | 6 ( 4.8) | 8 ( 6.5%) | 6 ( 4.8) | 19 (15.3%) | 10 ( 8.1) |
| 30. | PK Zdravilišče Radenci | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0) | 3 (25.0%) | 4 (33.3) | 1 ( 8.3%) | 4 (33.3) | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0) | 0 ( 0.0%) | 0 ( 0.0) |
| Skupaj v Sloveniji | 608 (24.9%) | 373 (15.3) | 295 (12.1%) | 227 ( 9.3) | 191 ( 7.8%) | 188 ( 7.7) | 131 ( 5.4%) | 116 ( 4.7) | 168 ( 6.9%) | 147 ( 6.0) |
| Klub | brez nastopa | 1 tekmovanje | 2-5 tekmovanj | 6-10 tekmovanj | 11-20 tekmovanj | več kot 20 tekmovanj |
| ŠD Aqua Ljubljana | 12 (11.9%) | 7 ( 6.9%) | 23 (22.8%) | 15 (14.9%) | 19 (18.8%) | 25 (24.8%) |
| PK Branik Maribor | 4 ( 3.0%) | 17 (12.8%) | 23 (17.3%) | 23 (17.3%) | 41 (30.8%) | 25 (18.8%) |
| PK Biser Piran | 6 (10.3%) | 7 (12.1%) | 23 (39.7%) | 14 (24.1%) | 8 (13.8%) | ( 0.0%) |
| PK Celulozar Krško | 11 (19.6%) | 11 (19.6%) | 14 (25.0%) | 1 ( 1.8%) | 9 (16.1%) | 10 (17.9%) |
| PK Fužinar Ravne | 52 (39.7%) | 14 (10.7%) | 22 (16.8%) | 4 ( 3.1%) | 16 (12.2%) | 23 (17.6%) |
| PK Ilirija Ljubljana | 26 (17.6%) | 20 (13.5%) | 21 (14.2%) | 11 ( 7.4%) | 17 (11.5%) | 53 (35.8%) |
| PK Kamnik | 2 ( 4.0%) | 1 ( 2.0%) | 4 ( 8.0%) | 6 (12.0%) | 9 (18.0%) | 28 (56.0%) |
| PK Koper | 27 (21.1%) | 25 (19.5%) | 38 (29.7%) | 17 (13.3%) | 21 (16.4%) | ( 0.0%) |
| PK Ljubljana | 2 ( 1.8%) | 5 ( 4.4%) | 9 ( 8.0%) | 12 (10.6%) | 34 (30.1%) | 51 (45.1%) |
| PK Neptun Celje | 30 (24.8%) | 14 (11.6%) | 18 (14.9%) | 13 (10.7%) | 34 (28.1%) | 12 ( 9.9%) |
| PK Nova Gorica | 37 (64.9%) | 3 ( 5.3%) | 6 (10.5%) | 3 ( 5.3%) | 2 ( 3.5%) | 6 (10.5%) |
| PK Novo mesto | 17 (37.8%) | 12 (26.7%) | 14 (31.1%) | 2 ( 4.4%) | ( 0.0%) | ( 0.0%) |
| PK Olimpija Ljubljana | 5 ( 3.4%) | 9 ( 6.2%) | 23 (15.9%) | 7 ( 4.8%) | 25 (17.2%) | 76 (52.4%) |
| PA Kurent Ptuj | 1 ( 1.8%) | 6 (10.5%) | 21 (36.8%) | 5 ( 8.8%) | 10 (17.5%) | 14 (24.6%) |
| DVŠ Posejdon Celje | 29 (53.7%) | 4 ( 7.4%) | 7 (13.0%) | 1 ( 1.9%) | 7 (13.0%) | 6 (11.1%) |
| PD Maribor | 49 (49.5%) | 24 (24.2%) | 18 (18.2%) | 5 ( 5.1%) | 3 ( 3.0%) | ( 0.0%) |
| PK Ajdovščina | 5 (27.8%) | 3 (16.7%) | 5 (27.8%) | 5 (27.8%) | ( 0.0%) | ( 0.0%) |
| PK Ratitovec Železniki | 23 (76.7%) | 1 ( 3.3%) | 3 (10.0%) | 3 (10.0%) | ( 0.0%) | ( 0.0%) |
| PK Radovljica | 23 (15.0%) | 40 (26.1%) | 39 (25.5%) | 7 ( 4.6%) | 12 ( 7.8%) | 32 (20.9%) |
| ŠD Riba Ljubljana | 19 (15.6%) | 7 ( 5.7%) | 23 (18.9%) | 11 ( 9.0%) | 27 (22.1%) | 35 (28.7%) |
| PK Ribnica | 3 ( 4.7%) | 7 (10.9%) | 9 (14.1%) | 10 (15.6%) | 15 (23.4%) | 20 (31.3%) |
| PK Rudar Trbovlje | 1 ( 8.3%) | 2 (16.7%) | 1 ( 8.3%) | 1 ( 8.3%) | ( 0.0%) | 7 (58.3%) |
| ŠD Delfin Ljubljana | 4 ( 7.4%) | 10 (18.5%) | 30 (55.6%) | 6 (11.1%) | 2 ( 3.7%) | 2 ( 3.7%) |
| ŠD Narf | ( 0.0%) | 1 (100.0%) | ( 0.0%) | ( 0.0%) | ( 0.0%) | ( 0.0%) |
| Slovenia | ( 0.0%) | ( 0.0%) | ( 0.0%) | ( 0.0%) | 1 (100.0%) | ( 0.0%) |
| PK Triglav Kranj | 64 (24.2%) | 28 (10.6%) | 61 (23.0%) | 27 (10.2%) | 27 (10.2%) | 58 (21.9%) |
| PK Torpedo Ljubljana | 7 (20.6%) | 8 (23.5%) | 1 ( 2.9%) | 3 ( 8.8%) | 10 (29.4%) | 5 (14.7%) |
| PK Terme Ptuj | 6 (11.5%) | 19 (36.5%) | 12 (23.1%) | 6 (11.5%) | 7 (13.5%) | 2 ( 3.8%) |
| PK Velenje | 7 ( 5.6%) | 22 (17.7%) | 29 (23.4%) | 18 (14.5%) | 18 (14.5%) | 30 (24.2%) |
| PK Zdravilišče Radenci | ( 0.0%) | ( 0.0%) | ( 0.0%) | 1 ( 8.3%) | 9 (75.0%) | 2 (16.7%) |
| Skupaj v Sloveniji | 472 | 327 | 497 | 237 | 383 | 522 |