Back    Home


Velika nagrada Slovenije 2019, po 3 tekmovanjih, stanje 17.02.2019, 06:00

Kategorija: moški absolutno

mestoime in priimekletnikklubtočketekmovanja
1.Matija MOŽE2000FR8523 (2927+2820+2776)  1.  2.  3.
2.Marcel PRIMOŽIČ2000BP8399 (2843+2826+2730)  1.  2.  3.
3.Jan TOMAN1999GBR8092 (2763+2671+2658)  1.  2.  3.
4.Lovro KNEZ2002FR7916 (2755+2621+2540)  1.  2.  3.
5.Jaš BERLOŽNIK2002FR7725 (2685+2573+2467)  1.  2.  3.
6.Rok PEČAR2001GBR6414 (2449+2351+1614)  1.  2.  3.
7.Dejan ŠTEHARNIK2000FR6273 (2573+2489+1211)  1.  2.  3.
8.Tibor BALEK COLNAR2002TK5765 (2381+2182+1202)  1.  2.  3.
9.Ožbej KNEZ2004FR5665 (1942+1890+1833)  1.  2.  3.
10.Matjaž KREK BAŠELJ2003KKR5652 (2152+1780+1720)  1.  2.  3.
 
11.Gal KORDEŽ2000FR5494 (2831+2663)  2.  3.
12.Žan RIHTER2000FR5388 (2368+1775+1245)  1.  2.  3.
13.Črt PERME MODRIJANČIČ2003TK5361 (2164+2121+1076)  1.  2.  3.
14.Tadej GUSEL2000BM5360 (2435+2289+636)  1.  2.  3.
15.Jaka BOREC2004BM5073 (1833+1824+1416)  1.  2.  3.
16.Primož PETERNEL2004GBR4803 (2012+1884+907)  1.  2.  3.
17.Evgenii ALIAMOVSKII2002BM4776 (2396+2380)  1.  2.
18.Matic TURK2004BP4774 (1935+1839+1000)  1.  2.  3.
19.Jaka ČELIK2003TK4676 (1909+1475+1292)  1.  2.  3.
20.Gregor GRILC2003TK4645 (1914+1440+1291)  1.  2.  3.
 
21.Miha RIJAVEC2003KKR4638 (1929+1780+929)  1.  2.  3.
22.Miha UDUČ2004BM4624 (2105+1454+1065)  1.  2.  3.
23.Klemen LEPOŠA2003BM4561 (1815+1812+934)  1.  2.  3.
 Sašo BOŠKAN2002TK4561 (2448+2113)  2.  3.
25.Gal MEDVEŠEK2002FR4482 (2274+2208)  1.  3.
26.Gašper GREGOR2002FR4472 (2353+2119)  2.  3.
27.Miha VINTAR2003TK4380 (2272+2108)  1.  3.
28.Robert DJUKIĆ2004OL4276 (2066+1736+474)  1.  2.  3.
29.Jaka SVETEK2000OL4187 (2342+1845)  1.  3.
30.Klemen MAGER2003FR4128 (2101+2027)  1.  3.
 
31.Domen DEMŠAR2000OL4063 (2089+1383+591)  1.  2.  3.
32.Dejan ZOGOVIČ2004LL4041 (2190+1851)  2.  3.
33.Marko LEMPL2003BM3981 (1671+1174+1136)  1.  2.  3.
34.Filip ĆIROVIĆ2004RR3967 (2014+1953)  1.  2.
35.Vid LOVŠIN2003RR3815 (1977+1838)  1.  2.
36.Aleš ZUPANEC2000TK3712 (1621+1046+1045)  1.  2.  3.
37.Žiga MERKAČ2002FR3684 (2059+1625)  1.  2.
38.Anže KOROŠ2003FR3649 (1826+1823)  1.  2.
39.Maj BRLEK2003BP3632 (1827+905+900)  1.  2.  3.
40.Jaša BENČIČ2002BP3596 (2055+1541)  2.  3.
 
41.Jernej PREBIL2002KA3557 (2401+1156)  2.  3.
42.David TOBIAS2000BM3530 (2320+619+591)  1.  2.  3.
43.Luka PREDALIČ2004LL3346 (1870+1476)  2.  3.
44.Miha RIŽNAR2003BM3165 (1624+780+761)  1.  2.  3.
45.Erik HROVAT2001IL3129 (1618+1511)  2.  3.
46.Lan DOVČ2003OL3095 (2173+922)  2.  3.
47.Nik ODER2001BM3076 (2099+498+479)  1.  2.  3.
48.Jaka PUŠNIK2003OL3070 (2420+650)  1.  2.
49.Luka KELAIDIS2003FR3033 (2061+972)  1.  3.
50.Janez PODBEVŠEK2002LL2931 (1952+979)  2.  3.
 
51.Peter VERČ2004IL2928 (1976+952)  2.  3.
52.Klemen ZAVRTANIK2003NG2856 (1946+910)  1.  2.
53.Matija LESKOVAR2003IL2799 (1882+917)  2.  3.
54.Jan VODENIK2003NC2797 (1848+949)  1.  2.
55.Daniel ZAMMATTIO2001GP (ITA)2745 (2745) 2.
56.Tadej TOŠOVIČ2001BM2730 (1623+1107)  1.  3.
57.Matic KLEMENC2003LL2674 (1613+1061)  2.  3.
58.Davide GALIMBERTI1996PT (ITA)2636 (2636) 2.
59.Maks JEREB2003NC2623 (1587+1036)  1.  3.
60.Michele ORRU2002GP (ITA)2573 (2573) 2.
 
61.Mitja HORVAT2001NC2546 (2546)  1.
62.Tim MASTEN1998SDD2544 (2544)  1.
63.Anže IVIČIČ2001TK2530 (2018+512)  2.  3.
64.Marco MURO2000PT (ITA)2483 (2483) 2.
65.Domen DREU2002IL2466 (1467+999)  2.  3.
66.Aleš IVIČIČ2004TK2438 (1374+1064)  1.  2.
67.Nejc KUKEC2001IL2430 (1474+956)  2.  3.
68.Nace VOVK2002TK2398 (2398)  3.
69.Federico PIGNATON2001GP (ITA)2396 (2396) 2.
70.Alessandro GABELLI2000GP (ITA)2371 (2371) 2.
 
71.Jure DOLINAR1999BM2352 (1691+661)  1.  2.
72.Ettore NANETTI2003GP (ITA)2326 (2326) 2.
73.Aron PINTER2002VSS (HUN)2269 (2269) 2.
74.Mihael STRNAD1999OL2252 (2252)  1.
75.Jaša GRADIŠEK2001VV2241 (1154+1087)  1.  2.
76.Tilen ZARNIK2000TK2149 (1595+554)  2.  3.
77.Roy KRUMPAK2002BP2133 (1060+728+345)  1.  2.  3.
78.Filippo FURLAN2003GP (ITA)2120 (2120) 2.
79.Nej FAJON2002OL2069 (2069)  1.
80.Žan REZAR LESNIK2003FR2059 (1226+833)  2.  3.
 
81.Nejc PŠENIČNIK2003GBR2049 (2049)  1.
82.David VIDENŠEK2001NC2026 (2026)  1.
83.Ismaele BONELLI2003PT (ITA)2005 (2005) 2.
84.Benjamin NAHTIGAL2003OL2002 (2002)  1.
85.Rok KLEPEC VABIČ2004PDM1991 (998+993)  1.  3.
86.Matija POHOREC2001VV1940 (1022+918)  1.  2.
87.Tim BIZJAK2004CK1903 (960+943)  1.  2.
88.Andrej IVANOVIĆ1995PCO (CRO)1896 (1896) 2.
89.Nejc JELEN2001SDD1845 (1845)  1.
90.Rožle PAJNTAR2004TK1834 (1834)  2.
 
91.Aleks RIHTMAN2002IL1815 (1367+448)  2.  3.
92.Tim GOLOBIČ2002IL1793 (899+894)  2.  3.
93.Matic STANONIK2000TK1788 (1215+573)  2.  3.
94.Nik OCVIRK2003PC1759 (1759)  1.
95.Peter KLEMENC2001LL1685 (1103+582)  2.  3.
96.Marton GEMESI2003VSS (HUN)1674 (1674) 2.
97.Matija PERKO2002OL1653 (1653)  1.
98.Klemen TOPOLNIK2004RR1628 (835+793)  1.  2.
99.Sergej FEKONJA2004PDM1627 (981+646)  1.  3.
100.Luka CIZEL2000TK1600 (1600)  2.
 
101.Ivan MODRIĆ1996BM1577 (946+631)  1.  3.
102.Tazio STELLA2003PT (AUT)1398 (1398) 2.
103.Matic ROTER2004TK1339 (1339)  1.
104.Alen LUSKAR2003PC1236 (811+425)  1.  2.
105.Manuel ZERJAL2002TSN (ITA)1225 (1225) 2.
106.Gal BJELOVUČIĆ1999BM1216 (610+606)  1.  2.
107.Leon LJUBEC ZAJKO2001NC1198 (1198)  1.
108.Miha SUŠEC2000VV1150 (1150)  1.
109.Nik VRTARIČ2004BM1116 (753+363)  2.  3.
110.Jan KAC2001LL1104 (1104)  2.
 
111.Borut PURGAR2004KK1091 (774+317)  1.  2.
112.Leon MARTINJAŠ2002SDD1076 (543+533)  1.  2.
113.Žan ŠPENKO1996IL1069 (550+519)  2.  3.
114.Luca CARRETTI2003TSN (ITA)1058 (1058) 2.
115.Mitja MRAK2003GBR1036 (1036)  1.
116.Federico FONTANOT2002TSN (ITA)1011 (1011) 2.
117.Jaša Jernej RAKUN KOKALJ2001VV1010 (513+497)  1.  2.
118.Cene ULAGA STERLE2004OL1005 (702+303)  1.  2.
119.Andrea MORGAN2001TSN (ITA)983 (983) 2.
120.David BAJEC2003PKA977 (977)  1.
 
121.Alessandro CURTO2003TSN (ITA)959 (959) 2.
122.Nik Jan ŠPRUK2001LL949 (949)  2.
123.Mark KOŠIR2002OL942 (942)  1.
124.Gabriele BOSCHETTI2003PT (ITA)936 (936) 2.
125.Giulio GIUNI2004TSN (ITA)932 (932) 2.
126.Tomaž ROBIČ2003TP921 (610+311)  1.  2.
127.Liam Einar MATKO MARCIUS2004PC917 (917)  1.
128.Timotej ŠTERN2003PDM877 (877)  3.
129.Žan GOLEŽ2003PC797 (797)  1.
130.Ali SOUFI2003BM756 (510+246)  2.  3.
 
131.Luka ŽAGAR2003RR755 (755)  1.
132.Jan KOKOT2003FR739 (739)  1.
133.Jaka LOVŠIN2003RR727 (727)  1.
134.Gašper STELE2004KA712 (712)  2.
135.Blaž DEMŠAR1997OL690 (690)  3.
136.Grega POPOVIĆ1997BM673 (673)  3.
137.Lovro BRATUN2004RL663 (663)  2.
138.Patrik MAJCEN2003SDD661 (661)  1.
139.Erik HREN1996BM643 (643)  3.
140.Andraž OMAHEN1998IL627 (627)  2.
 
141.Tomas TORKAR RAŽMAN2004KK623 (623)  2.
142.Jošt BENEDIČIČ2004RA602 (602)  1.
143.Kristjan MEŽA1996VV601 (601)  2.
144.David HARING2000PCO (CRO)568 (568) 2.
145.Gal MLADENOVIĆ1999TK567 (567)  2.
146.Daniel MAĆEŠIĆ ŠULTERER2002LL556 (556)  2.
147.Alberto RUTAR1999TSN (ITA)534 (534) 2.
148.Luka GERŠAK1999VV523 (523)  1.
149.Tim PODERGAJS SIUSSI2004NC518 (271+247)  1.  2.
150.Tim DOLANC2002RT509 (509)  2.
 
151.Vid HERODEŽ2002BM501 (501)  1.
 Žan POGAČNIK2000OL501 (501)  1.
153.Tine PRAPROTNIK2000VV492 (492)  1.
154.Vid POTOČNIK2002GBR453 (453)  3.
155.Uroš BUCALO2002IL447 (447)  3.
156.Jan PERC2001VV443 (443)  1.
157.Kolja ŠIROK2001NG437 (437)  1.
158.Manuel MISLEJ2004PKA435 (435)  1.
159.Matic MOČNIK2001CK427 (427)  1.
160.Blaž KLEVA2001KK419 (419)  1.
 
161.Iliyan PERNARCIC2003PT (ITA)406 (406) 2.
162.Anže AJLEC2000BP391 (391)  3.
163.Matej MOCNÝ2004UNB (SVK)386 (386) 2.
 Marko FILIPOVIČ2001BM386 (386)  2.
165.Tilen ZAGAJŠEK2002SDD380 (380)  1.
166.Peter RAJSKÝ2004UNB (SVK)377 (377) 2.
167.Nik POŽENEL2002IL374 (374)  3.
168.Jakob MOČNIK2003CK362 (362)  1.
169.Dani MATANOVIČ2002VV361 (361)  2.
170.Nejc MURŠEC2004BM353 (353)  2.
 
171.Luka ŠLIBAR2003TK344 (344)  2.
172.Janez POTOČNIK2004GBR335 (335)  2.
 Tian VOVK2003RL335 (335)  2.
174.Jure PODBEVŠEK2004LL327 (327)  2.
175.Nik KOČEVAR2004NC317 (317)  1.
176.Anže OPREŠNIK2003VV305 (305)  2.
177.Črtomir HOJNIK2004BM300 (300)  3.
178.Tine BOGATAJ2002TK286 (286)  1.
179.Žan SKLEDAR2004VV274 (274)  1.
180.Matic PEČAR2003BM253 (253)  3.
 
181.Maj PRINCL2004VV239 (239)  1.
182.Maj ZORKO2004CK223 (223)  1.
183.Filip ŽAVCER2004BM163 (163)  3.

Kategorija: ženske absolutno

mestoime in priimekletnikklubtočketekmovanja
1.Katja FAIN2001BM9659 (3290+3212+3157)  1.  2.  3.
2.Janja ŠEGEL2001FR8996 (3033+3004+2959)  1.  2.  3.
3.Daša TUŠEK2003FR8590 (2890+2887+2813)  1.  2.  3.
4.Mojca HANCMAN2002FR8375 (2848+2804+2723)  1.  2.  3.
5.Tina ČELIK2001TK8281 (2843+2782+2656)  1.  2.  3.
6.Petja HRIBAR2002TK7710 (2648+2533+2529)  1.  2.  3.
7.Maja LOTRIČ2003TK7339 (2506+2458+2375)  1.  2.  3.
8.Ana ŠKULJ2001TK6309 (2425+1957+1927)  1.  2.  3.
9.Tjaša ODER1994FR6292 (3176+3116)  1.  2.
10.Nika FAIN2003BM6289 (2292+2252+1745)  1.  2.  3.
 
11.Sara MIHALIČ2004OL6284 (2616+2493+1175)  1.  2.  3.
12.Laura ČRČEK2004BM6029 (2024+2004+2001)  1.  2.  3.
13.Janja JAMŠEK2001FR5993 (2079+1991+1923)  1.  2.  3.
14.Zala POGAČAR2004TK5779 (2160+2030+1589)  1.  2.  3.
15.Manca SEDAR2004FR5569 (1913+1911+1745)  1.  2.  3.
16.Metka REMIC2005FR5540 (1925+1815+1800)  1.  2.  3.
17.Gaja Lucija VALANT2004OL5339 (2420+1810+1109)  1.  2.  3.
18.Sara KLJUČANIN2004TK5124 (1848+1829+1447)  1.  2.  3.
19.Katja KAJŽER2004FR4901 (2014+1925+962)  1.  2.  3.
20.Liza FORTUNA2003LL4830 (2457+2373)  2.  3.
 
21.Ida PATERNOST2003LL4563 (2546+2017)  2.  3.
22.Tjaša VOZEL1994ZVK4535 (3126+1409)  2.  3.
23.Gaja RADIVOJEVIĆ2003RR4495 (2257+2238)  1.  2.
24.Nuša ŠEGEL2003FR4475 (2299+2176)  1.  2.
25.Eli FILIPČIČ2003BP4472 (2323+2149)  2.  3.
26.Sara GLOBOKAR2002LL4443 (2568+1875)  2.  3.
27.Hana PODBREGAR2004NC4403 (2339+2064)  1.  2.
28.Teja SAGERNIK2004FR4389 (1801+1693+895)  1.  2.  3.
29.Sara LAMPRET2005TP4360 (1606+1594+1160)  1.  2.  3.
30.Tarin ROŽIČ2004LL4324 (2209+2115)  2.  3.
 
31.Neja KRAMER2004OL4300 (2183+2117)  1.  3.
32.Laura ANGLEITNER SAGADIN2005BM4244 (2134+2110)  1.  2.
33.Špela PERŠE1996GBR4217 (2827+1390)  1.  3.
34.Anemari KOŠAK1996NC4197 (2106+1391+700)  1.  2.  3.
35.Urška HANCMAN2002FR4139 (2369+1770)  1.  2.
36.Neža LESKOVAR2000IL4052 (2297+1755)  2.  3.
37.Tajda SVETEK2002OL3941 (1999+1942)  1.  3.
38.Maša LOVŠIN2003RR3913 (2171+1742)  1.  2.
39.Tia PRIMC2004IL3906 (2262+1644)  2.  3.
40.Špela KREVZEL PANIČ2003LL3702 (2101+1601)  2.  3.
 
41.Špela TOMAŽIČ2003OL3640 (2029+1611)  1.  3.
42.Manuela Maksi MATKOVIČ2000OL3527 (2355+1172)  1.  3.
43.Naja MARTINČIČ2003OL3323 (2204+1119)  1.  3.
44.Maša ARNEŽ2005GBR3247 (1635+1612)  2.  3.
45.Maja LEVSTEK2005RR2910 (1894+1016)  1.  2.
46.Eva BENDE2004KA2904 (2407+497)  2.  3.
47.Alessia CAPITANIO1998PT (ITA)2886 (2886) 2.
48.Mija RIHTER MEDOŠ2005KK2865 (1824+1041)  1.  2.
49.Reina PIRJEVEC2005IL2828 (1552+1276)  2.  3.
50.Mirna BRODER2003TK2817 (951+941+925)  1.  2.  3.
 
51.Astra BABNIK2002BP2764 (1857+907)  2.  3.
52.Gaia CAPITANIO1998PT (ITA)2754 (2754) 2.
53.Maja Helena KONČAR2003KA2644 (1727+917)  2.  3.
54.Lara MIŠVELJ2004OL2592 (1575+1017)  1.  2.
55.Roberta ANTONIONE2002PT (ITA)2585 (2585) 2.
56.Zala OKORN2004IL2558 (1295+1263)  2.  3.
57.Nuša ERJAVEC1998VV2534 (1285+1249)  1.  2.
58.Anna MARCOTTI2003GP (ITA)2523 (2523) 2.
59.Ana MATKOVIĆ1993PCO (CRO)2508 (2508) 2.
60.Anja JURIČIĆ2002PCO (CRO)2477 (2477) 2.
 
61.Aida JUSIĆ2002VV2444 (1287+1157)  1.  2.
62.Anja JELESIJEVIČ2003OL2431 (2431)  1.
63.Tiara PŠENIČNIK2003LL2385 (1774+611)  2.  3.
64.Sonča FRELIH UHELJ2005BP2327 (1537+790)  2.  3.
65.Ana KASTIGAR2003RR2321 (2321)  1.
66.Lena BORNŠEK2004NC2308 (2308)  1.
67.Eniko BEREGSZASZI2003VSS (HUN)2301 (2301) 2.
68.Maruša TOMAŽEVIČ2005OL2253 (1483+770)  1.  2.
69.Neca CAMLEK2004TK2155 (1333+822)  2.  3.
70.Eva ŠPIK2003TK2134 (2134)  3.
 
71.Juno OMERČEVIĆ2004IL2105 (1267+838)  2.  3.
72.Vanessa RIGONI2005GP (ITA)2103 (2103) 2.
73.Zala Pia BIČEK2005GBR2009 (1570+439)  2.  3.
74.Mira VAKAR2005VSS (HUN)1962 (1962) 2.
75.Nika GERŠAK2002VV1957 (997+960)  1.  2.
76.Neža PEZO ZUPANČIČ2002LL1946 (1530+416)  2.  3.
77.Marija MADUNA2002PCO (CRO)1935 (1935) 2.
78.Lana NAUMOVSKA2003GBR1913 (1913)  1.
79.Nika HABIČ2004IL1898 (1410+488)  2.  3.
 Iza VODENIK2003NC1898 (1270+628)  1.  2.
 
81.Ana Klarisa ŠKUFCA2004RR1896 (1489+407)  1.  2.
82.Marja MAČEK SITAR2005KA1856 (1856)  2.
83.Maja VEZENKOVA2004KA1849 (1849)  2.
84.Daša KRAJNC2003OL1826 (1826)  1.
85.Nia MIKAC KNAPIĆ2004TK1795 (1795)  2.
86.Sara LIČEN2005PKA1785 (1785)  1.
87.Neža ZUPAN2005TK1771 (1771)  1.
88.Neja KAŠMAN2003PDM1733 (1733)  1.
89.Monika ZABEV2002FR1722 (1151+571)  1.  2.
90.Aja Emma WESENSCHEGG2002NC1701 (1140+561)  1.  3.
 
91.Elinn MURAUS2005PDM1700 (1004+696)  1.  3.
92.Leja ILIČ2004OL1658 (1253+405)  1.  2.
93.Katja STOJKOVIČ2004OL1648 (899+749)  1.  2.
94.Stella SIRNIK2004KKR1609 (1609)  1.
95.Danaja PETEK2005PDM1605 (903+702)  1.  3.
96.Anja MIKIĆ2003PCO (CRO)1569 (1569) 2.
97.Nika JOSIPOVIČ KOLAR2001PC1563 (1000+563)  1.  2.
98.Lana ARKO2005RA1547 (844+703)  1.  2.
99.Taja GERČER2003NC1537 (1537)  1.
100.Tara VOVK2000LL1514 (1514)  3.
 
101.Pia ŽAGAR2003TK1507 (803+704)  1.  3.
 Neža KLANČAR2000OL1507 (1507)  1.
103.Anja KLINAR1988GBR1503 (1503)  3.
104.Lara ČURILA2003BM1487 (1487)  3.
105.Lana NOVAK2004TK1460 (1460)  1.
106.Taja SEKAVČNIK2003FR1446 (1446)  2.
107.Tara FERBEŽAR2003OL1327 (1327)  1.
108.Gini SLAVIČ2003FR1308 (857+451)  1.  2.
109.Tinkara URBANČIČ2002GBR1300 (1300)  1.
110.Manja MARINIČ2004BM1287 (991+296)  2.  3.
 
111.Manca MARČUN2002GBR1240 (1240)  2.
112.Sara KNEŽEVIĆ2001PCO (CRO)1205 (1205) 2.
113.Taja KOKOŠINEK2005FR1204 (1204)  2.
114.Kristina VUKOVIĆ2001PCO (CRO)1198 (1198) 2.
115.Giulia FONDA2002TSN (ITA)1175 (1175) 2.
116.Žana PETERLIN2004KA1173 (1173)  2.
117.Ema JOVAN2005VV1169 (752+417)  1.  2.
118.Isabel OCEGUERA BATTELINO2004OL1166 (1166)  1.
119.Natali SOUFI2004BM1145 (574+571)  2.  3.
120.Neja PERKO2005TK1130 (686+444)  1.  2.
 
121.Lana OBRAN2004PDM1123 (589+534)  1.  3.
 Zala BORNŠEK2000NC1123 (1123)  1.
123.Lara ANŽUR2000IL1090 (549+541)  2.  3.
124.Brina ČUČNIK2001IL1089 (1089)  2.
125.Irene SOLARO2001PT (ITA)1084 (1084) 2.
126.Margherita ALLEGRETTI2005TSN (ITA)1076 (1076) 2.
127.Taša KUŠTER2003OL1071 (1071)  3.
 Tamara GOVEJŠEK1993VV1071 (1071)  1.
129.Deja PURG2004VV1066 (711+355)  1.  2.
130.Manca POBERŽNIK2005VV1031 (655+376)  1.  2.
 
131.Rafaela RABIČ2001GBR987 (528+459)  1.  2.
132.Neža POGAČAR2001TK977 (977)  2.
133.Tamara LOGAR2002VV976 (516+460)  1.  2.
134.Saška PODPEČAN2002NC962 (962)  1.
135.Ema PŠENIČNIK2002GBR936 (936)  2.
136.Alessia FONTANOT2005TSN (ITA)906 (906) 2.
137.Lara OVČAR2003VV892 (892)  1.
138.Sara NAVODNIK2005VV890 (449+441)  1.  2.
139.Lana GOLČMAN2004PC887 (887)  1.
140.Maša KOVAČ2005LL880 (880)  2.
 
141.Ella DAMJANIĆ2003PC864 (864)  1.
142.Gaja KOVAČIČ2005KK825 (825)  1.
143.Nika HEREGA2003BM798 (798)  3.
 Dina VERNOT2003BP798 (798)  3.
145.Lara MIHEVC2005TOR724 (724)  2.
146.Eva STANKOVIC2003PCO (CRO)691 (691) 2.
147.Manca PETRIČ2005OL683 (346+337)  1.  2.
148.Maja ŠPEGELJ2004NC671 (671)  1.
149.Anja KOKALJ2005TK623 (623)  2.
150.Eva CVIBOŠEK2005NC615 (615)  1.
 
151.Kaja PERKOVIČ1990BM599 (599)  3.
152.Mia ALESSIO2004BP563 (563)  3.
153.Ajda BRENČIČ2005NC557 (557)  1.
154.Živa DOBROVOLJC2000KA551 (551)  3.
155.Pia POVŠIČ VESEL2001LL548 (548)  2.
156.Rea HELER2002BM547 (547)  1.
157.Katrin KRISTAN2001GBR540 (540)  2.
158.Stefania GALLONE1998PT (ITA)539 (539) 2.
159.Sara ZALAZNIK2002IL463 (463)  2.
160.Lara KUNŠTIĆ2005LL459 (459)  2.
 
161.Kim KAŠMAN2001PDM451 (451)  1.
162.Taša VIŽMAN2003BP439 (439)  3.
163.Nuša BRODEJ2001NC419 (419)  1.
164.Nika RIHTMAN2004IL409 (409)  2.
165.Špela OBLAK2004NC391 (391)  1.
166.Urša PURGAJ2005BM356 (356)  3.
167.Zarja PRATNEKAR2004VV355 (355)  2.
168.Ana MALJEVEC2003OL344 (344)  1.
169.Naja FRIDL2004TP334 (334)  1.
170.Neža VIDENŠEK2005NC322 (322)  1.
 
171.Pia OVIJAČ2005OL314 (314)  2.
172.Zala MESARIČ2005PDM248 (248)  1.
173.Alina KANDRIČ ŽILAVEC2005BM232 (232)  3.
174.Pavlina RIBAŠ2005BP214 (214)  2.
175.Maša JEZA2003TP206 (206)  3.

Kategorija: mladinci

mestoime in priimekletnikklubtočketekmovanja
1.Lovro KNEZ2002FR7916 (2755+2621+2540)  1.  2.  3.
2.Jaš BERLOŽNIK2002FR7725 (2685+2573+2467)  1.  2.  3.
3.Rok PEČAR2001GBR6414 (2449+2351+1614)  1.  2.  3.
4.Tibor BALEK COLNAR2002TK5765 (2381+2182+1202)  1.  2.  3.
5.Evgenii ALIAMOVSKII2002BM4776 (2396+2380)  1.  2.
6.Sašo BOŠKAN2002TK4561 (2448+2113)  2.  3.
7.Gal MEDVEŠEK2002FR4482 (2274+2208)  1.  3.
8.Gašper GREGOR2002FR4472 (2353+2119)  2.  3.
9.Žiga MERKAČ2002FR3684 (2059+1625)  1.  2.
10.Jaša BENČIČ2002BP3596 (2055+1541)  2.  3.
 
11.Jernej PREBIL2002KA3557 (2401+1156)  2.  3.
12.Erik HROVAT2001IL3129 (1618+1511)  2.  3.
13.Nik ODER2001BM3076 (2099+498+479)  1.  2.  3.
14.Janez PODBEVŠEK2002LL2931 (1952+979)  2.  3.
15.Daniel ZAMMATTIO2001GP (ITA)2745 (2745) 2.
16.Tadej TOŠOVIČ2001BM2730 (1623+1107)  1.  3.
17.Michele ORRU2002GP (ITA)2573 (2573) 2.
18.Mitja HORVAT2001NC2546 (2546)  1.
19.Anže IVIČIČ2001TK2530 (2018+512)  2.  3.
20.Domen DREU2002IL2466 (1467+999)  2.  3.
 
21.Nejc KUKEC2001IL2430 (1474+956)  2.  3.
22.Nace VOVK2002TK2398 (2398)  3.
23.Federico PIGNATON2001GP (ITA)2396 (2396) 2.
24.Aron PINTER2002VSS (HUN)2269 (2269) 2.
25.Jaša GRADIŠEK2001VV2241 (1154+1087)  1.  2.
26.Roy KRUMPAK2002BP2133 (1060+728+345)  1.  2.  3.
27.Nej FAJON2002OL2069 (2069)  1.
28.David VIDENŠEK2001NC2026 (2026)  1.
29.Matija POHOREC2001VV1940 (1022+918)  1.  2.
30.Nejc JELEN2001SDD1845 (1845)  1.
 
31.Aleks RIHTMAN2002IL1815 (1367+448)  2.  3.
32.Tim GOLOBIČ2002IL1793 (899+894)  2.  3.
33.Peter KLEMENC2001LL1685 (1103+582)  2.  3.
34.Matija PERKO2002OL1653 (1653)  1.
35.Manuel ZERJAL2002TSN (ITA)1225 (1225) 2.
36.Leon LJUBEC ZAJKO2001NC1198 (1198)  1.
37.Jan KAC2001LL1104 (1104)  2.
38.Leon MARTINJAŠ2002SDD1076 (543+533)  1.  2.
39.Federico FONTANOT2002TSN (ITA)1011 (1011) 2.
40.Jaša Jernej RAKUN KOKALJ2001VV1010 (513+497)  1.  2.
 
41.Andrea MORGAN2001TSN (ITA)983 (983) 2.
42.Nik Jan ŠPRUK2001LL949 (949)  2.
43.Mark KOŠIR2002OL942 (942)  1.
44.Daniel MAĆEŠIĆ ŠULTERER2002LL556 (556)  2.
45.Tim DOLANC2002RT509 (509)  2.
46.Vid HERODEŽ2002BM501 (501)  1.
47.Vid POTOČNIK2002GBR453 (453)  3.
48.Uroš BUCALO2002IL447 (447)  3.
49.Jan PERC2001VV443 (443)  1.
50.Kolja ŠIROK2001NG437 (437)  1.
 
51.Matic MOČNIK2001CK427 (427)  1.
52.Blaž KLEVA2001KK419 (419)  1.
53.Marko FILIPOVIČ2001BM386 (386)  2.
54.Tilen ZAGAJŠEK2002SDD380 (380)  1.
55.Nik POŽENEL2002IL374 (374)  3.
56.Dani MATANOVIČ2002VV361 (361)  2.
57.Tine BOGATAJ2002TK286 (286)  1.

Kategorija: mladinke

mestoime in priimekletnikklubtočketekmovanja
1.Daša TUŠEK2003FR8590 (2890+2887+2813)  1.  2.  3.
2.Mojca HANCMAN2002FR8375 (2848+2804+2723)  1.  2.  3.
3.Petja HRIBAR2002TK7710 (2648+2533+2529)  1.  2.  3.
4.Maja LOTRIČ2003TK7339 (2506+2458+2375)  1.  2.  3.
5.Nika FAIN2003BM6289 (2292+2252+1745)  1.  2.  3.
6.Liza FORTUNA2003LL4830 (2457+2373)  2.  3.
7.Ida PATERNOST2003LL4563 (2546+2017)  2.  3.
8.Gaja RADIVOJEVIĆ2003RR4495 (2257+2238)  1.  2.
9.Nuša ŠEGEL2003FR4475 (2299+2176)  1.  2.
10.Eli FILIPČIČ2003BP4472 (2323+2149)  2.  3.
 
11.Sara GLOBOKAR2002LL4443 (2568+1875)  2.  3.
12.Urška HANCMAN2002FR4139 (2369+1770)  1.  2.
13.Tajda SVETEK2002OL3941 (1999+1942)  1.  3.
14.Maša LOVŠIN2003RR3913 (2171+1742)  1.  2.
15.Špela KREVZEL PANIČ2003LL3702 (2101+1601)  2.  3.
16.Špela TOMAŽIČ2003OL3640 (2029+1611)  1.  3.
17.Naja MARTINČIČ2003OL3323 (2204+1119)  1.  3.
18.Mirna BRODER2003TK2817 (951+941+925)  1.  2.  3.
19.Astra BABNIK2002BP2764 (1857+907)  2.  3.
20.Maja Helena KONČAR2003KA2644 (1727+917)  2.  3.
 
21.Roberta ANTONIONE2002PT (ITA)2585 (2585) 2.
22.Anna MARCOTTI2003GP (ITA)2523 (2523) 2.
23.Anja JURIČIĆ2002PCO (CRO)2477 (2477) 2.
24.Aida JUSIĆ2002VV2444 (1287+1157)  1.  2.
25.Anja JELESIJEVIČ2003OL2431 (2431)  1.
26.Tiara PŠENIČNIK2003LL2385 (1774+611)  2.  3.
27.Ana KASTIGAR2003RR2321 (2321)  1.
28.Eniko BEREGSZASZI2003VSS (HUN)2301 (2301) 2.
29.Eva ŠPIK2003TK2134 (2134)  3.
30.Nika GERŠAK2002VV1957 (997+960)  1.  2.
 
31.Neža PEZO ZUPANČIČ2002LL1946 (1530+416)  2.  3.
32.Marija MADUNA2002PCO (CRO)1935 (1935) 2.
33.Lana NAUMOVSKA2003GBR1913 (1913)  1.
34.Iza VODENIK2003NC1898 (1270+628)  1.  2.
35.Daša KRAJNC2003OL1826 (1826)  1.
36.Neja KAŠMAN2003PDM1733 (1733)  1.
37.Monika ZABEV2002FR1722 (1151+571)  1.  2.
38.Aja Emma WESENSCHEGG2002NC1701 (1140+561)  1.  3.
39.Anja MIKIĆ2003PCO (CRO)1569 (1569) 2.
40.Taja GERČER2003NC1537 (1537)  1.
 
41.Pia ŽAGAR2003TK1507 (803+704)  1.  3.
42.Lara ČURILA2003BM1487 (1487)  3.
43.Taja SEKAVČNIK2003FR1446 (1446)  2.
44.Tara FERBEŽAR2003OL1327 (1327)  1.
45.Gini SLAVIČ2003FR1308 (857+451)  1.  2.
46.Tinkara URBANČIČ2002GBR1300 (1300)  1.
47.Manca MARČUN2002GBR1240 (1240)  2.
48.Giulia FONDA2002TSN (ITA)1175 (1175) 2.
49.Taša KUŠTER2003OL1071 (1071)  3.
50.Tamara LOGAR2002VV976 (516+460)  1.  2.
 
51.Saška PODPEČAN2002NC962 (962)  1.
52.Ema PŠENIČNIK2002GBR936 (936)  2.
53.Lara OVČAR2003VV892 (892)  1.
54.Ella DAMJANIĆ2003PC864 (864)  1.
55.Nika HEREGA2003BM798 (798)  3.
 Dina VERNOT2003BP798 (798)  3.
57.Eva STANKOVIC2003PCO (CRO)691 (691) 2.
58.Rea HELER2002BM547 (547)  1.
59.Sara ZALAZNIK2002IL463 (463)  2.
60.Taša VIŽMAN2003BP439 (439)  3.
 
61.Ana MALJEVEC2003OL344 (344)  1.
62.Maša JEZA2003TP206 (206)  3.

Kategorija: kadeti

mestoime in priimekletnikklubtočketekmovanja
1.Ožbej KNEZ2004FR5665 (1942+1890+1833)  1.  2.  3.
2.Matjaž KREK BAŠELJ2003KKR5652 (2152+1780+1720)  1.  2.  3.
3.Črt PERME MODRIJANČIČ2003TK5361 (2164+2121+1076)  1.  2.  3.
4.Jaka BOREC2004BM5073 (1833+1824+1416)  1.  2.  3.
5.Primož PETERNEL2004GBR4803 (2012+1884+907)  1.  2.  3.
6.Matic TURK2004BP4774 (1935+1839+1000)  1.  2.  3.
7.Jaka ČELIK2003TK4676 (1909+1475+1292)  1.  2.  3.
8.Gregor GRILC2003TK4645 (1914+1440+1291)  1.  2.  3.
9.Miha RIJAVEC2003KKR4638 (1929+1780+929)  1.  2.  3.
10.Miha UDUČ2004BM4624 (2105+1454+1065)  1.  2.  3.
 
11.Klemen LEPOŠA2003BM4561 (1815+1812+934)  1.  2.  3.
12.Miha VINTAR2003TK4380 (2272+2108)  1.  3.
13.Robert DJUKIĆ2004OL4276 (2066+1736+474)  1.  2.  3.
14.Klemen MAGER2003FR4128 (2101+2027)  1.  3.
15.Dejan ZOGOVIČ2004LL4041 (2190+1851)  2.  3.
16.Marko LEMPL2003BM3981 (1671+1174+1136)  1.  2.  3.
17.Filip ĆIROVIĆ2004RR3967 (2014+1953)  1.  2.
18.Vid LOVŠIN2003RR3815 (1977+1838)  1.  2.
19.Anže KOROŠ2003FR3649 (1826+1823)  1.  2.
20.Maj BRLEK2003BP3632 (1827+905+900)  1.  2.  3.
 
21.Luka PREDALIČ2004LL3346 (1870+1476)  2.  3.
22.Miha RIŽNAR2003BM3165 (1624+780+761)  1.  2.  3.
23.Lan DOVČ2003OL3095 (2173+922)  2.  3.
24.Jaka PUŠNIK2003OL3070 (2420+650)  1.  2.
25.Luka KELAIDIS2003FR3033 (2061+972)  1.  3.
26.Peter VERČ2004IL2928 (1976+952)  2.  3.
27.Klemen ZAVRTANIK2003NG2856 (1946+910)  1.  2.
28.Matija LESKOVAR2003IL2799 (1882+917)  2.  3.
29.Jan VODENIK2003NC2797 (1848+949)  1.  2.
30.Matic KLEMENC2003LL2674 (1613+1061)  2.  3.
 
31.Maks JEREB2003NC2623 (1587+1036)  1.  3.
32.Aleš IVIČIČ2004TK2438 (1374+1064)  1.  2.
33.Ettore NANETTI2003GP (ITA)2326 (2326) 2.
34.Filippo FURLAN2003GP (ITA)2120 (2120) 2.
35.Žan REZAR LESNIK2003FR2059 (1226+833)  2.  3.
36.Nejc PŠENIČNIK2003GBR2049 (2049)  1.
37.Ismaele BONELLI2003PT (ITA)2005 (2005) 2.
38.Benjamin NAHTIGAL2003OL2002 (2002)  1.
39.Rok KLEPEC VABIČ2004PDM1991 (998+993)  1.  3.
40.Tim BIZJAK2004CK1903 (960+943)  1.  2.
 
41.Rožle PAJNTAR2004TK1834 (1834)  2.
42.Nik OCVIRK2003PC1759 (1759)  1.
43.Marton GEMESI2003VSS (HUN)1674 (1674) 2.
44.Klemen TOPOLNIK2004RR1628 (835+793)  1.  2.
45.Sergej FEKONJA2004PDM1627 (981+646)  1.  3.
46.Tazio STELLA2003PT (AUT)1398 (1398) 2.
47.Matic ROTER2004TK1339 (1339)  1.
48.Alen LUSKAR2003PC1236 (811+425)  1.  2.
49.Nik VRTARIČ2004BM1116 (753+363)  2.  3.
50.Borut PURGAR2004KK1091 (774+317)  1.  2.
 
51.Luca CARRETTI2003TSN (ITA)1058 (1058) 2.
52.Mitja MRAK2003GBR1036 (1036)  1.
53.Cene ULAGA STERLE2004OL1005 (702+303)  1.  2.
54.David BAJEC2003PKA977 (977)  1.
55.Alessandro CURTO2003TSN (ITA)959 (959) 2.
56.Gabriele BOSCHETTI2003PT (ITA)936 (936) 2.
57.Giulio GIUNI2004TSN (ITA)932 (932) 2.
58.Tomaž ROBIČ2003TP921 (610+311)  1.  2.
59.Liam Einar MATKO MARCIUS2004PC917 (917)  1.
60.Timotej ŠTERN2003PDM877 (877)  3.
 
61.Žan GOLEŽ2003PC797 (797)  1.
62.Ali SOUFI2003BM756 (510+246)  2.  3.
63.Luka ŽAGAR2003RR755 (755)  1.
64.Jan KOKOT2003FR739 (739)  1.
65.Jaka LOVŠIN2003RR727 (727)  1.
66.Gašper STELE2004KA712 (712)  2.
67.Lovro BRATUN2004RL663 (663)  2.
68.Patrik MAJCEN2003SDD661 (661)  1.
69.Tomas TORKAR RAŽMAN2004KK623 (623)  2.
70.Jošt BENEDIČIČ2004RA602 (602)  1.
 
71.Tim PODERGAJS SIUSSI2004NC518 (271+247)  1.  2.
72.Manuel MISLEJ2004PKA435 (435)  1.
73.Iliyan PERNARCIC2003PT (ITA)406 (406) 2.
74.Matej MOCNÝ2004UNB (SVK)386 (386) 2.
75.Peter RAJSKÝ2004UNB (SVK)377 (377) 2.
76.Jakob MOČNIK2003CK362 (362)  1.
77.Nejc MURŠEC2004BM353 (353)  2.
78.Luka ŠLIBAR2003TK344 (344)  2.
79.Janez POTOČNIK2004GBR335 (335)  2.
 Tian VOVK2003RL335 (335)  2.
 
81.Jure PODBEVŠEK2004LL327 (327)  2.
82.Nik KOČEVAR2004NC317 (317)  1.
83.Anže OPREŠNIK2003VV305 (305)  2.
84.Črtomir HOJNIK2004BM300 (300)  3.
85.Žan SKLEDAR2004VV274 (274)  1.
86.Matic PEČAR2003BM253 (253)  3.
87.Maj PRINCL2004VV239 (239)  1.
88.Maj ZORKO2004CK223 (223)  1.
89.Filip ŽAVCER2004BM163 (163)  3.

Kategorija: kadetinje

mestoime in priimekletnikklubtočketekmovanja
1.Sara MIHALIČ2004OL6284 (2616+2493+1175)  1.  2.  3.
2.Laura ČRČEK2004BM6029 (2024+2004+2001)  1.  2.  3.
3.Zala POGAČAR2004TK5779 (2160+2030+1589)  1.  2.  3.
4.Manca SEDAR2004FR5569 (1913+1911+1745)  1.  2.  3.
5.Metka REMIC2005FR5540 (1925+1815+1800)  1.  2.  3.
6.Gaja Lucija VALANT2004OL5339 (2420+1810+1109)  1.  2.  3.
7.Sara KLJUČANIN2004TK5124 (1848+1829+1447)  1.  2.  3.
8.Katja KAJŽER2004FR4901 (2014+1925+962)  1.  2.  3.
9.Hana PODBREGAR2004NC4403 (2339+2064)  1.  2.
10.Teja SAGERNIK2004FR4389 (1801+1693+895)  1.  2.  3.
 
11.Sara LAMPRET2005TP4360 (1606+1594+1160)  1.  2.  3.
12.Tarin ROŽIČ2004LL4324 (2209+2115)  2.  3.
13.Neja KRAMER2004OL4300 (2183+2117)  1.  3.
14.Laura ANGLEITNER SAGADIN2005BM4244 (2134+2110)  1.  2.
15.Tia PRIMC2004IL3906 (2262+1644)  2.  3.
16.Maša ARNEŽ2005GBR3247 (1635+1612)  2.  3.
17.Maja LEVSTEK2005RR2910 (1894+1016)  1.  2.
18.Eva BENDE2004KA2904 (2407+497)  2.  3.
19.Mija RIHTER MEDOŠ2005KK2865 (1824+1041)  1.  2.
20.Reina PIRJEVEC2005IL2828 (1552+1276)  2.  3.
 
21.Lara MIŠVELJ2004OL2592 (1575+1017)  1.  2.
22.Zala OKORN2004IL2558 (1295+1263)  2.  3.
23.Sonča FRELIH UHELJ2005BP2327 (1537+790)  2.  3.
24.Lena BORNŠEK2004NC2308 (2308)  1.
25.Maruša TOMAŽEVIČ2005OL2253 (1483+770)  1.  2.
26.Neca CAMLEK2004TK2155 (1333+822)  2.  3.
27.Juno OMERČEVIĆ2004IL2105 (1267+838)  2.  3.
28.Vanessa RIGONI2005GP (ITA)2103 (2103) 2.
29.Zala Pia BIČEK2005GBR2009 (1570+439)  2.  3.
30.Mira VAKAR2005VSS (HUN)1962 (1962) 2.
 
31.Nika HABIČ2004IL1898 (1410+488)  2.  3.
32.Ana Klarisa ŠKUFCA2004RR1896 (1489+407)  1.  2.
33.Marja MAČEK SITAR2005KA1856 (1856)  2.
34.Maja VEZENKOVA2004KA1849 (1849)  2.
35.Nia MIKAC KNAPIĆ2004TK1795 (1795)  2.
36.Sara LIČEN2005PKA1785 (1785)  1.
37.Neža ZUPAN2005TK1771 (1771)  1.
38.Elinn MURAUS2005PDM1700 (1004+696)  1.  3.
39.Leja ILIČ2004OL1658 (1253+405)  1.  2.
40.Katja STOJKOVIČ2004OL1648 (899+749)  1.  2.
 
41.Stella SIRNIK2004KKR1609 (1609)  1.
42.Danaja PETEK2005PDM1605 (903+702)  1.  3.
43.Lana ARKO2005RA1547 (844+703)  1.  2.
44.Lana NOVAK2004TK1460 (1460)  1.
45.Manja MARINIČ2004BM1287 (991+296)  2.  3.
46.Taja KOKOŠINEK2005FR1204 (1204)  2.
47.Žana PETERLIN2004KA1173 (1173)  2.
48.Ema JOVAN2005VV1169 (752+417)  1.  2.
49.Isabel OCEGUERA BATTELINO2004OL1166 (1166)  1.
50.Natali SOUFI2004BM1145 (574+571)  2.  3.
 
51.Neja PERKO2005TK1130 (686+444)  1.  2.
52.Lana OBRAN2004PDM1123 (589+534)  1.  3.
53.Margherita ALLEGRETTI2005TSN (ITA)1076 (1076) 2.
54.Deja PURG2004VV1066 (711+355)  1.  2.
55.Manca POBERŽNIK2005VV1031 (655+376)  1.  2.
56.Alessia FONTANOT2005TSN (ITA)906 (906) 2.
57.Sara NAVODNIK2005VV890 (449+441)  1.  2.
58.Lana GOLČMAN2004PC887 (887)  1.
59.Maša KOVAČ2005LL880 (880)  2.
60.Gaja KOVAČIČ2005KK825 (825)  1.
 
61.Lara MIHEVC2005TOR724 (724)  2.
62.Manca PETRIČ2005OL683 (346+337)  1.  2.
63.Maja ŠPEGELJ2004NC671 (671)  1.
64.Anja KOKALJ2005TK623 (623)  2.
65.Eva CVIBOŠEK2005NC615 (615)  1.
66.Mia ALESSIO2004BP563 (563)  3.
67.Ajda BRENČIČ2005NC557 (557)  1.
68.Lara KUNŠTIĆ2005LL459 (459)  2.
69.Nika RIHTMAN2004IL409 (409)  2.
70.Špela OBLAK2004NC391 (391)  1.
 
71.Urša PURGAJ2005BM356 (356)  3.
72.Zarja PRATNEKAR2004VV355 (355)  2.
73.Naja FRIDL2004TP334 (334)  1.
74.Neža VIDENŠEK2005NC322 (322)  1.
75.Pia OVIJAČ2005OL314 (314)  2.
76.Zala MESARIČ2005PDM248 (248)  1.
77.Alina KANDRIČ ŽILAVEC2005BM232 (232)  3.
78.Pavlina RIBAŠ2005BP214 (214)  2.

(c) PZSana.net