Velika nagrada Slovenije 2022
, po 0 tekmovanjih,
stanje 22.12.2021 06:00
Do verifikacije točkovanj in razvrstitev so podatki
NEURADNI in izključno informativni
Absolutna razvrstitev
(
Pregled
razvrstitev po kategorijah
)
Moški absolutno
mesto
ime in priimek
letnik
klub
vsota točk
najboljših šest
dosežene točke
vsa tekmovanja, kronološko
upoštevane točke
najboljših šest
tekmovanja
1.
Matija MOŽE
2000
FR
8616
2933+2855+2828
2933+2855+2828
  1.
  2.
  3.
2.
Martin BAU
1994
BM
8499
3049+2948+2502
3049+2948+2502
  1.
  2.
  3.
3.
Jan TOMAN
1999
BM
8061
2727+2621+2713
2727+2713+2621
  1.
  2.
  3.
4.
Jaš BERLOŽNIK
2002
FR
7858
2541+2618+2699
2699+2618+2541
  1.
  2.
  3.
5.
Gal KORDEŽ
2000
FR
7653
2835+2597+2221
2835+2597+2221
  1.
  2.
  3.
6.
Lovro KNEZ
2002
FR
7495
1968+2711+2816
2816+2711+1968
  1.
  2.
  3.
7.
Sašo BOŠKAN
2002
TK
7291
2555+2610+2126
2610+2555+2126
  1.
  2.
  3.
8.
Miha VINTAR
2003
TK
7178
2319+2436+2423
2436+2423+2319
  1.
  2.
  3.
9.
Vid LOVŠIN
2003
RR
7156
2285+2414+2457
2457+2414+2285
  1.
  2.
  3.
10.
Nace VOVK
2002
TK
7112
2339+2272+2501
2501+2339+2272
  1.
  2.
  3.
 
11.
Evgenii ALIAMOVSKII
2002
BM
7041
2587+2537+1917
2587+2537+1917
  1.
  2.
  3.
12.
Črt PERME MODRIJANČIČ
2003
RAD
6875
2521+2405+1949
2521+2405+1949
  1.
  2.
  3.
13.
Nik GLADEK
2003
TK
6683
2173+2140+2370
2370+2173+2140
  1.
  2.
  3.
14.
Dejan ŠTEHARNIK
2000
FR
6248
2446+1849+1953
2446+1953+1849
  1.
  2.
  3.
15.
Jaka BOREC
2004
BM
5963
2037+1890+2036
2037+2036+1890
  1.
  2.
  3.
16.
Filip ĆIROVIĆ
2004
RR
5938
2395+2343+1200
2395+2343+1200
  1.
  2.
  3.
17.
Miha UDUČ
2004
BM
5809
1580+1969+2260
2260+1969+1580
  1.
  2.
  3.
18.
Aleš ZUPANEC
2000
TK
5797
2209+2435+1153
2435+2209+1153
  1.
  2.
  3.
19.
Marcel PRIMOŽIČ
2000
BP
5692
2922+2770
2922+2770
  1.
  2.
20.
Jaka PUŠNIK
2003
OL
5502
2642+2860
2860+2642
  2.
  3.
 
21.
Jaka ČELIK
2003
TK
5289
1929+1982+1378
1982+1929+1378
  1.
  2.
  3.
22.
Matevž ŠTIH
2005
OL
5183
1926+1823+1434
1926+1823+1434
  1.
  2.
  3.
23.
Nejc BEZJAK
2005
BM
5002
1864+1430+1708
1864+1708+1430
  1.
  2.
  3.
24.
Jure DOLINAR
1999
BM
4907
1859+1904+1144
1904+1859+1144
  1.
  2.
  3.
25.
Jaša BENČIČ
2002
BP
4854
2465+2389
2465+2389
  1.
  2.
26.
Klemen TOPOLNIK
2004
RR
4790
929+1897+1964
1964+1897+929
  1.
  2.
  3.
27.
Primož PETERNEL
2004
RAD
4515
2204+2311
2311+2204
  1.
  3.
28.
Jakob PREBIL
2005
OL
4421
841+1730+1850
1850+1730+841
  1.
  2.
  3.
29.
Gal MEDVEŠEK
2002
FR
4272
2107+2165
2165+2107
  2.
  3.
30.
Maj BRLEK
2003
BP
4146
2154+1992
2154+1992
  1.
  2.
 
31.
Ožbej KNEZ
2004
FR
4078
1980+2098
2098+1980
  2.
  3.
32.
Robert DJUKIĆ
2004
OL
3919
1612+2307
2307+1612
  2.
  3.
33.
Maks BABIČ
2004
OL
3901
1672+446+1783
1783+1672+446
  1.
  2.
  3.
34.
Klemen MAGER
2003
FR
3805
2175+1630
2175+1630
  1.
  3.
35.
Arne FURLAN ŠTULAR
2005
LL
3787
1925+1862
1925+1862
  1.
  2.
36.
Gašper STELE
2004
KA
3627
1023+436+2168
2168+1023+436
  1.
  2.
  3.
37.
Anže KOROŠ
2003
FR
3517
2009+1508
2009+1508
  1.
  2.
38.
Jernej PREBIL
2002
OL
3490
1149+2341
2341+1149
  1.
  3.
39.
Nik VRTARIČ
2004
BM
3461
1455+1155+851
1455+1155+851
  1.
  2.
  3.
40.
Gašper PEVEC
2005
NC
3460
1493+1967
1967+1493
  1.
  2.
 
41.
Tine ROTOVNIK
2005
FR
3444
858+1287+1299
1299+1287+858
  1.
  2.
  3.
42.
Janez POTOČNIK
2004
RAD
3379
1693+1686
1693+1686
  1.
  2.
43.
Rok KLEPEC VABIČ
2004
BM
3326
1137+1167+1022
1167+1137+1022
  1.
  2.
  3.
44.
Gašper ŠTIH
2001
OL
3281
1232+2049
2049+1232
  2.
  3.
45.
Tim BIZJAK
2004
CK
3264
1075+2189
2189+1075
  1.
  2.
46.
Jan VODENIK
2003
NC
3127
2079+1048
2079+1048
  1.
  2.
47.
Sebastjan JUG
2005
NC
3003
1975+1028
1975+1028
  1.
  2.
48.
Bor SLANA
2005
LL
2997
1629+1368
1629+1368
  1.
  3.
49.
Miha RIJAVEC
2003
TK
2972
962+2010
2010+962
  1.
  2.
50.
Tadej GUSEL
2000
BM
2929
1146+1783
1783+1146
  1.
  3.
 
51.
Nejc PŠENIČNIK
2003
RAD
2817
943+1874
1874+943
  1.
  2.
52.
Dejan ZOGOVIČ
2004
LL
2743
559+2184
2184+559
  2.
  3.
53.
Lovro PETRIČ
2005
FR
2735
725+376+1634
1634+725+376
  1.
  2.
  3.
54.
Nejc KUKEC
2001
IL
2700
1075+544+1081
1081+1075+544
  1.
  2.
  3.
55.
Lan DOVČ
2003
OL
2649
1047+1602
1602+1047
  2.
  3.
56.
Maks JEREB
2003
NC
2626
1592+1034
1592+1034
  1.
  2.
57.
Peter VERČ
2004
IL
2619
529+2090
2090+529
  2.
  3.
58.
Jaroslav POTEMIN
2005
IL
2549
823+1726
1726+823
  2.
  3.
59.
Aleš IVIČIČ
2004
TK
2456
1215+1241
1241+1215
  2.
  3.
60.
Lenart ZALETEL
2005
RAD
2404
1600+804
1600+804
  1.
  2.
 
61.
Žan REZAR LESNIK
2003
FR
2335
1411+924
1411+924
  1.
  2.
62.
Mitja HORVAT
2001
NC
2328
547+1781
1781+547
  1.
  2.
63.
Nej FAJON
2002
OL
2284
1125+1159
1159+1125
  1.
  2.
64.
Žiga MERKAČ
2002
FR
2221
2221
2221
  3.
65.
Matic TURK
2004
BP
2173
2173
2173
  2.
66.
Roy KRUMPAK
2002
BP
2170
1298+872
1298+872
  1.
  2.
67.
Primož ŠENICA PAVLETIČ
2001
LL
2156
689+1467
1467+689
  2.
  3.
68.
Jan Luka MAJHENIČ
2005
BM
2115
714+1401
1401+714
  1.
  3.
69.
Benjamin NAHTIGAL
2003
OL
2105
1022+1083
1083+1022
  2.
  3.
70.
Timotej BELŠAK
2005
BM
2050
378+1672
1672+378
  1.
  3.
 
71.
Cene ULAGA STERLE
2004
OL
1985
412+1115+458
1115+458+412
  1.
  2.
  3.
72.
Patrick BLAGUS BASARIĆ
2004
LL
1899
841+1058
1058+841
  2.
  3.
73.
Tian KOSEC
2005
PDM
1897
1897
1897
  3.
74.
Klemen LEPOŠA
2003
BM
1868
462+924+482
924+482+462
  1.
  2.
  3.
75.
Sergej FEKONJA
2004
PDM
1802
1802
1802
  3.
76.
Timon RAJIĆ
2005
OL
1800
1800
1800
  2.
 
Jaša GRADIŠEK
2001
VV
1800
1198+602
1198+602
  1.
  2.
78.
Dejan RADIŠIČ
2005
TK
1799
717+729+353
729+717+353
  1.
  2.
  3.
79.
Benjamin KLJUČANIN
2005
TK
1792
673+1119
1119+673
  2.
  3.
80.
Matej RAĐENOVIĆ
2004
LL
1706
1706
1706
  2.
 
81.
Tadej TOŠOVIČ
2001
BM
1613
1613
1613
  2.
82.
Žiga PERŠE
2005
OL
1600
795+805
805+795
  1.
  2.
83.
Luka PREDALIČ
2004
LL
1548
533+1015
1015+533
  2.
  3.
84.
Jon VOGA
2004
RAD
1541
1193+348
1193+348
  1.
  2.
85.
Mark KOŠIR
2002
OL
1530
503+1027
1027+503
  1.
  2.
86.
Urban KREPEL
2005
VV
1506
1115+391
1115+391
  1.
  2.
87.
Vid POTOČNIK
2002
OL
1501
1501
1501
  1.
88.
Anže PERC
2003
VV
1480
1042+438
1042+438
  1.
  2.
89.
Matic ROTER
2004
TK
1469
1088+381
1088+381
  1.
  2.
90.
Tim GOLOBIČ
2002
IL
1418
504+914
914+504
  2.
  3.
 
91.
Bor PLIVERIČ
2005
RL
1356
1356
1356
  2.
92.
Filip ABUTOVIĆ
2005
LL
1318
1318
1318
  3.
93.
Tomas TORKAR RAŽMAN
2004
KK
1314
879+435
879+435
  1.
  2.
94.
Borut PURGAR
2004
KK
1247
854+393
854+393
  1.
  2.
95.
Žan SKLEDAR
2004
VV
1228
1228
1228
  1.
96.
Nik RAMŠAK ROTENHAJZER
2005
VV
1189
775+414
775+414
  1.
  2.
97.
Matjaž KREK BAŠELJ
2003
RAD
1178
637+541
637+541
  1.
  2.
98.
Daniel MAĆEŠIĆ ŠULTERER
2002
LL
1160
1160
1160
  3.
99.
Balazs ŠARVARI
2004
LL
1159
1159
1159
  2.
100.
Luka AĆIMOVIĆ
2005
VV
1149
710+439
710+439
  1.
  2.
 
101.
Erik HROVAT
2001
SDD
1147
1147
1147
  3.
102.
Tilen ŠTRIBL
2005
RAD
1141
1141
1141
  1.
 
Liam Einar MATKO MARCIUS
2004
PC
1141
1141
1141
  1.
104.
Matija LESKOVAR
2003
IL
1049
516+533
533+516
  1.
  2.
105.
David KOS LIPUŠČEK
2005
PDM
1029
306+723
723+306
  1.
  3.
106.
Vid HERODEŽ
2002
BM
1022
543+479
543+479
  1.
  3.
107.
Luka KELAIDIS
2003
FR
1010
1010
1010
  1.
108.
Metod LAMOT
2005
VV
997
997
997
  1.
109.
Rok GOROPEVŠEK
2002
BM
992
992
992
  3.
110.
Klemen ZAVRTANIK
2003
NG
965
965
965
  1.
 
111.
Timotej ŠTERN
2003
BM
955
955
955
  3.
112.
Jan MRKONJIČ
2005
VV
815
815
815
  1.
113.
Leon LJUBEC ZAJKO
2001
NC
790
790
790
  1.
114.
Marko LEMPL
2003
BM
787
787
787
  3.
115.
Taj HOHKRAUT
2005
PC
755
755
755
  1.
116.
Nik KOSMAČ
2005
TK
749
749
749
  2.
117.
Maj PRINCL
2004
VV
696
356+340
356+340
  1.
  2.
118.
Alen MUNDA
2005
IL
594
594
594
  1.
119.
Peter KLEMENC
2001
LL
558
558
558
  2.
120.
Žiga HUTTER
2000
BM
537
537
537
  1.
 
121.
Nik OCVIRK
2003
PC
532
532
532
  1.
122.
Jaša Jernej RAKUN KOKALJ
2001
VV
531
531
531
  1.
123.
Leon MARTINJAŠ
2002
SDD
511
511
511
  1.
124.
Matija POHOREC
2001
VV
509
509
509
  1.
125.
Žak KRAVOS
2004
BM
504
504
504
  3.
126.
Žan ŠPENKO
1996
IL
503
503
503
  1.
127.
David VIDENŠEK
2001
NC
495
495
495
  1.
128.
Klemen BOJANC
1998
ZVK
488
488
488
  1.
129.
Uroš BUCALO
2002
IL
487
487
487
  3.
130.
Nal ILAR
2005
LL
466
466
466
  2.
 
131.
Alen LUSKAR
2003
PC
451
451
451
  1.
132.
Enej ŠALINOVIČ
2003
KK
447
447
447
  2.
133.
Andraž ALJAŽ
2005
TK
445
445
445
  2.
134.
Gregor GRILC
2003
TK
442
442
442
  2.
135.
Nejc MURŠEC
2004
BM
431
431
431
  3.
 
Tevž JEZERC
2002
OL
431
431
431
  2.
137.
Maj ZORKO
2004
CK
430
430
430
  1.
138.
Jan POŽENEL
2005
SDD
421
421
421
  2.
139.
Jaka LOVŠIN
2003
RR
420
420
420
  2.
140.
Enei KRUMPAK
2002
BP
394
394
394
  2.
 
141.
Tian VOVK
2003
RL
391
391
391
  2.
142.
Ambrož PEČNIKAR
2005
OL
384
384
384
  1.
143.
Nik KOČEVAR
2004
NC
378
378
378
  1.
144.
Tevž SMOLNIKAR
2005
RAD
354
354
354
  2.
145.
Nik POŽENEL
2002
SDD
342
342
342
  2.
146.
Črtomir HOJNIK
2004
BM
335
335
335
  3.
147.
Vid VIHER
2005
BM
311
311
311
  3.
148.
Tim POŽENEL
2005
SDD
294
294
294
  2.
149.
Alan VUNIČ
2004
BM
272
272
272
  3.
150.
Lan VOLAVŠEK
2005
BM
270
270
270
  3.
 
151.
Kai BOROVIČ
2005
ZR
224
224
224
  1.
152.
Alen Adrian PLOŠINJAK
2005
PAK
209
209
209
  1.
153.
Tjaš PAHOR
2005
PKA
124
124
124
  1.
Ženske absolutno
mesto
ime in priimek
letnik
klub
vsota točk
najboljših šest
dosežene točke
vsa tekmovanja, kronološko
upoštevane točke
najboljših šest
tekmovanja
1.
Janja ŠEGEL
2001
FR
9142
3005+3140+2997
3140+3005+2997
  1.
  2.
  3.
2.
Tina ČELIK
2001
TK
8256
2758+2834+2664
2834+2758+2664
  1.
  2.
  3.
3.
Janja JAMŠEK
2001
FR
8183
2708+2723+2752
2752+2723+2708
  1.
  2.
  3.
4.
Nika FAIN
2003
BM
7936
2705+2619+2612
2705+2619+2612
  1.
  2.
  3.
5.
Sara MIHALIČ
2004
OL
7531
2566+2503+2462
2566+2503+2462
  1.
  2.
  3.
6.
Maja LOTRIČ
2003
RA
7274
2511+2406+2357
2511+2406+2357
  1.
  2.
  3.
7.
Zala POGAČAR
2004
TK
6881
2347+2257+2277
2347+2277+2257
  1.
  2.
  3.
8.
Katja FAIN
2001
BM
6592
3382+3210
3382+3210
  2.
  3.
9.
Maja LEVSTEK
2005
RR
6423
2179+2169+2075
2179+2169+2075
  1.
  2.
  3.
10.
Laura ČRČEK
2004
BM
6378
2143+2126+2109
2143+2126+2109
  1.
  2.
  3.
 
11.
Mojca MARČUN
2006
RAD
6256
2454+1204+2598
2598+2454+1204
  1.
  2.
  3.
12.
Špela TOMAŽIČ
2003
OL
5708
1498+2109+2101
2109+2101+1498
  1.
  2.
  3.
13.
Hana STARC
2006
RR
5410
1813+1769+1828
1828+1813+1769
  1.
  2.
  3.
14.
Marja MAČEK SITAR
2005
TK
5403
2121+1075+2207
2207+2121+1075
  1.
  2.
  3.
15.
Maša ARNEŽ
2005
RAD
5283
1887+1456+1940
1940+1887+1456
  1.
  2.
  3.
16.
Neli PŠENIČNIK
2006
FR
5141
2025+991+2125
2125+2025+991
  1.
  2.
  3.
17.
Daša TUŠEK
2003
FR
5104
2855+2249
2855+2249
  2.
  3.
18.
Laura ANGLEITNER SAGADIN
2005
BM
4963
1950+927+2086
2086+1950+927
  1.
  2.
  3.
19.
Zoja MARKAČ
2004
FR
4876
2350+2526
2526+2350
  1.
  3.
20.
Katjuša STANEK
1998
TK
4762
1158+1776+1828
1828+1776+1158
  1.
  2.
  3.
 
21.
Gaja RADIVOJEVIĆ
2003
RR
4470
1147+2184+1139
2184+1147+1139
  1.
  2.
  3.
22.
Lara MIŠVELJ
2004
OL
4417
2204+2213
2213+2204
  1.
  3.
23.
Nuša ŠEGEL
2003
FR
4355
2196+2159
2196+2159
  1.
  2.
24.
Taja SEKAVČNIK
2003
FR
4293
2150+1083+1060
2150+1083+1060
  1.
  2.
  3.
25.
Sara RAČNIK
2002
FR
4264
2846+1418
2846+1418
  2.
  3.
26.
Taja KOKOŠINEK
2005
FR
4244
1904+1421+919
1904+1421+919
  1.
  2.
  3.
27.
Špela PERŠE
1996
RAD
4208
2061+2147
2147+2061
  1.
  3.
28.
Hana SEKUTI
2006
FR
4137
1336+1393+1408
1408+1393+1336
  1.
  2.
  3.
29.
Zoja ŠILER KLEMENČIČ
2006
TK
4081
1759+512+1810
1810+1759+512
  1.
  2.
  3.
30.
Julija MERKAČ
2006
FR
3994
1990+2004
2004+1990
  1.
  3.
 
31.
Gaja Lucija VALANT
2004
OL
3949
1740+2209
2209+1740
  2.
  3.
32.
Manca MARČUN
2002
RAD
3906
2640+1266
2640+1266
  1.
  2.
33.
Liza FORTUNA
2003
LL
3848
1930+1918
1930+1918
  2.
  3.
34.
Manca SEDAR
2004
FR
3796
1478+1398+920
1478+1398+920
  1.
  2.
  3.
35.
Tiara PŠENIČNIK
2003
LL
3755
1289+2466
2466+1289
  2.
  3.
36.
Sonča FRELIH UHELJ
2005
BP
3700
1830+1870
1870+1830
  1.
  2.
37.
Tia PRIMC
2004
IL
3609
1216+2393
2393+1216
  2.
  3.
38.
Naja MARTINČIČ
2003
OL
3501
1118+602+1781
1781+1118+602
  1.
  2.
  3.
39.
Taja VEJNOVIČ
2006
KA
3478
1418+2060
2060+1418
  2.
  3.
40.
Lana AVRAMOVIČ
2006
IL
3366
1776+1590
1776+1590
  2.
  3.
 
41.
Dora ĐUKIĆ
2006
RR
3299
1658+1641
1658+1641
  1.
  2.
42.
Eva BENDE
2004
KA
3284
2239+1045
2239+1045
  1.
  2.
 
Nuša ERJAVEC
1998
VV
3284
1979+1305
1979+1305
  1.
  2.
44.
Sara GLOBOKAR
2002
LL
3267
1353+1914
1914+1353
  2.
  3.
45.
Izabela PAKIŽ RUMPF
2006
NC
3247
1450+1797
1797+1450
  1.
  2.
46.
Nika ROTAR
2006
LL
3202
1173+2029
2029+1173
  2.
  3.
47.
Maja VEZENKOVA
2004
KA
3189
2127+1062
2127+1062
  1.
  3.
48.
Manca PETRIČ
2005
OL
3148
1537+1611
1611+1537
  1.
  2.
49.
Iza VODENIK
2003
NC
3078
1962+1116
1962+1116
  1.
  2.
50.
Petra FRELIH
2006
RAD
3037
1306+1731
1731+1306
  1.
  2.
 
51.
Metka REMIC
2005
FR
2956
1999+957
1999+957
  1.
  2.
52.
Tinkara NOVAK
2006
OL
2942
2043+899
2043+899
  1.
  2.
53.
Tara Di LENARDO
2006
TK
2854
1218+1636
1636+1218
  2.
  3.
54.
Sara LIČEN
2005
PKA
2844
910+1934
1934+910
  1.
  2.
55.
Sara KLJUČANIN
2004
TK
2836
1924+912
1924+912
  1.
  2.
56.
Tara FERBEŽAR
2003
OL
2725
931+447+1347
1347+931+447
  1.
  2.
  3.
57.
Maša LOVŠIN
2003
RR
2693
1089+1604
1604+1089
  1.
  2.
58.
Elinn MURAUS
2005
PDM
2650
868+1782
1782+868
  1.
  3.
59.
Lara KUNŠTIĆ
2005
LL
2585
893+1692
1692+893
  2.
  3.
60.
Ema ČERIN
2006
OL
2340
1839+501
1839+501
  1.
  2.
 
61.
Tjaša PINTAR
1997
RAD
2331
2331
2331
  3.
62.
Petja HRIBAR
2002
TK
2321
2321
2321
  1.
63.
Aida JUSIĆ
2002
VV
2306
1713+593
1713+593
  1.
  2.
64.
Neža KLANČAR
2000
OL
2278
750+1528
1528+750
  2.
  3.
65.
Ula MARJANOVIČ
2006
RR
2212
1130+1082
1130+1082
  1.
  2.
66.
Anemari KOŠAK
1996
OL
2175
711+1464
1464+711
  1.
  2.
67.
Rebeka NIKOLIČ KRIŠTOF
2006
LL
2159
374+1785
1785+374
  2.
  3.
68.
Ema JOVAN
2005
VV
2134
1698+436
1698+436
  1.
  2.
69.
Mija RIHTER MEDOŠ
2005
BP
2114
1079+1035
1079+1035
  1.
  2.
70.
Mojca HANCMAN
2002
FR
2092
2092
2092
  3.
 
71.
Neja KAŠMAN
2003
BM
2064
1003+1061
1061+1003
  1.
  3.
72.
Maša KOVAČ
2005
LL
2021
831+1190
1190+831
  2.
  3.
73.
Ajda TAVZES CIRMAN
2006
OL
1952
803+1149
1149+803
  1.
  2.
74.
Laura KNEZ
2006
NC
1874
1874
1874
  1.
75.
Erin RANT
2002
KKR
1856
1856
1856
  2.
76.
Ana HAJDINJAK
2006
OL
1852
915+937
937+915
  1.
  2.
77.
Urška HANCMAN
2002
FR
1807
1807
1807
  3.
78.
Neža ZUPAN
2005
TK
1805
1805
1805
  1.
79.
Niki STARC
2006
RR
1709
1014+695
1014+695
  1.
  2.
80.
Zala Pia BIČEK
2005
RAD
1702
1702
1702
  1.
 
81.
Tarin ROŽIČ
2004
LL
1582
1582
1582
  3.
82.
Neja PERKO
2005
TK
1530
382+1148
1148+382
  1.
  3.
83.
Ida PATERNOST
2003
LL
1446
1446
1446
  2.
84.
Rea Tia ARTIČ
2006
OL
1433
1433
1433
  1.
85.
Lara MIHEVC
2005
SDD
1321
1321
1321
  2.
86.
Taja REPINA
2003
KKR
1302
419+883
883+419
  1.
  2.
87.
Lea MLAKAR
2006
OL
1260
843+417
843+417
  1.
  2.
88.
Isabel OCEGUERA BATTELINO
2004
OL
1254
416+838
838+416
  1.
  2.
89.
Uma ŽNIDARŠIČ
2006
OL
1234
1234
1234
  1.
90.
Zoja URANJEK
2006
IL
1227
1227
1227
  1.
 
91.
Gia GARTNER
2006
RAD
1224
1224
1224
  1.
92.
Ema WAGGER
2005
TK
1190
1190
1190
  2.
93.
Kaja GREGORČIČ
2006
IL
1160
759+401
759+401
  1.
  2.
94.
Nika HABIČ
2004
IL
1147
1147
1147
  3.
95.
Neža LESKOVAR
2000
IL
1133
1133
1133
  1.
96.
Sara LAMPRET
2005
BM
1118
367+751
751+367
  1.
  2.
97.
Taša KUŠTER
2003
OL
1114
550+564
564+550
  1.
  2.
98.
Tinkara MEDVED
2006
FR
1102
716+386
716+386
  1.
  2.
99.
Brina ČUČNIK
2001
SDD
1093
1093
1093
  3.
100.
Urša PURGAJ
2005
BM
1089
1089
1089
  3.
 
101.
Ana BEDRAČ
2006
TK
1083
1083
1083
  3.
102.
Mirna BRODER
2003
TK
1067
1067
1067
  2.
103.
Neža ŠPITALAR
2006
RAD
1048
685+363
685+363
  1.
  2.
104.
Maja Helena KONČAR
2003
KA
1024
1024
1024
  2.
105.
Aja KAVČIČ
2006
TK
1019
509+510
510+509
  1.
  2.
106.
Špela SEDIČ
2006
PAK
1015
1015
1015
  1.
107.
Sara NAVODNIK
2005
VV
987
987
987
  2.
108.
Lara ČURILA
2003
BM
961
961
961
  3.
109.
Maruša GLAVNIK
2006
VV
952
643+309
643+309
  1.
  2.
110.
Staša JEZOVŠEK ŠPILJAR
2006
NC
951
438+513
513+438
  1.
  2.
 
111.
Nia MIKAC KNAPIĆ
2004
TK
900
900
900
  2.
112.
Ema PŠENIČNIK
2002
RAD
894
894
894
  1.
113.
Gaja KOVAČIČ
2005
KK
890
890
890
  1.
114.
Stella ZABUKOVEC
2006
OL
884
884
884
  2.
115.
Laura VRHOVAC
2006
LL
878
878
878
  2.
116.
Lana GOLČMAN
2004
PC
866
866
866
  1.
117.
Iza LESTAN
2006
OL
854
854
854
  2.
118.
Puja GRUBAN POHAR
2006
RL
838
838
838
  2.
119.
Danaja PETEK
2005
PDM
794
794
794
  1.
120.
Maruša TOMAŽEVIČ
2005
OL
732
377+355
377+355
  1.
  2.
 
121.
Nina PRINCL
2006
VV
723
376+347
376+347
  1.
  2.
122.
Iza SLIVNIKAR OCVIRK
2006
NC
710
710
710
  1.
123.
Laura Bea BURJAN
2005
ZR
663
663
663
  1.
 
Anja JELESIJEVIČ
2003
OL
663
663
663
  2.
125.
Anja VRŠČAJ
2005
CK
641
322+319
322+319
  1.
  2.
126.
Živa PRAŠNIKAR
2005
KA
629
629
629
  3.
127.
Manca POBERŽNIK
2005
VV
620
620
620
  1.
128.
Kaja PERKOVIČ
1990
BM
586
586
586
  3.
129.
Monika ZABEV
2002
FR
537
537
537
  2.
130.
Tamara LOGAR
2002
VV
532
532
532
  2.
 
131.
Hana ŽERJAL
2002
RL
530
530
530
  2.
132.
Lara ANŽUR
2000
IL
519
519
519
  2.
133.
Sara MARGETA
2006
TK
505
308+197
308+197
  1.
  2.
134.
Neža POGAČAR
2001
TK
483
483
483
  2.
135.
Katja STOJKOVIČ
2004
OL
482
482
482
  2.
136.
Nika JOSIPOVIČ KOLAR
2001
PC
476
476
476
  1.
137.
Eva FELTRIN KOSEC
2004
BM
473
473
473
  1.
138.
Kaja ŽAUCER
2006
RL
458
458
458
  2.
139.
Lara OVČAR
2003
VV
450
450
450
  2.
140.
Elizabeta BRAČUN
2004
RL
423
423
423
  2.
 
141.
Anastazija MIKLAVČIČ
2006
KK
409
409
409
  2.
 
Vanja PREDALIČ
2006
SDD
409
409
409
  2.
143.
Ana Di LENARDO
2004
TK
407
407
407
  1.
144.
Neža TEKAVČIČ
2003
KA
381
381
381
  2.
145.
Veronika JEZERŠEK
2005
KA
380
380
380
  3.
146.
Maja ŠPEGELJ
2004
NC
365
365
365
  1.
147.
Eva CVIBOŠEK
2005
NC
360
360
360
  1.
148.
Aurora PAJEK STARMAN
2006
KK
359
359
359
  2.
149.
Lunja GABRIČ BRONIČ
2006
RL
346
346
346
  2.
150.
Rebeka BOLHA STOISAVLJEVIČ
2006
OL
345
345
345
  2.
 
151.
Julija ŠVAGELJ REPOLUSK
2006
BM
330
330
330
  3.
152.
Ana DOBNIK
2005
VV
319
319
319
  1.
153.
Tina AUBELJ
2004
BM
291
291
291
  1.
154.
Maja ŠTRAUS
2006
PDM
215
215
215
  3.
155.
Nika GABROVEC
2006
PAK
200
200
200
  1.
(c) PZSana.net