Rekordi - zanimivosti


Back    Home

Rekordi - zanimivosti in statistika

Podatki pripravljeni: 21.11.2019, 06:00:00



Največrat rekorder    Klub z največ rekordi   Rekord z največ točkami   Najstarejši rekord   Najmlajši rekorder   Mesto z največ doseženimi rekordi  


Največ rekordov, vse kategorije, 25 in 50m bazeni50m bazeni 25m bazeni
1. Jernej Godec (IL)11     Anja Klinar (GBR)29
2. Peter Mankoč (IL)10     Nastja Govejšek (VV)18
3. Gašper Štih (OL)10     Janja Jamšek (FR)15
4. Lovro Knez (FR)9     Tjaša Oder (FR)15
5. Bor Vran Benkovič (BM)9     Janja Šegel (FR)12
6. Nace Vovk (TK)8     Urša Bežan Petrič (TK)8
7. Gregor Jurak (IL)7     Anja Jelesijevič (OL)8
8. Matija Može (FR)6     Anja Čarman (TK)6
9. Tai Novak (OL)6     Tina Čelik (TK)6
10. Damir Dugonjić (FR)5     Katja Fain (BM)6
11. Darjan Petrič (TK)5     Neža Klančar (OL)6
12. Primož Šenica Pavletič (LL)5     Tjaša Vozel (ZVK)6
13. Anže Tavčar (LL)5     Maja Lotrič (TK)4
14. Martin Bau (BM)4     Nika Karlina Petrič (TK)4
15. Jaš Berložnik (FR)4     Ava Schollmayer (RL)4
16. Blaž Medvešek (BM)4     Sara Isaković (GBR)3
17. Borut Petrič (TK)4     Tina Meža (VV)3
18. Jan Karel Petrič (TK)4     Ula Rožič (LL)3
19. Peter John Stevens (TK)4     Tara Vovk (LL)3
20. Robert Žbogar (GBR)4     Tesa Naja Jamšek (IL)2
21. Nick Bodiroža (TK)3     Neža Leskovar (IL)2
22. David Mihalič (OL)3     Tamara Miler (FR)2
23. Jaka Pušnik (OL)3     Pika Perenič (RL)2
24. Rok Sagmeister (FR)3     Tjaša Pintar (GBR)2
25. Darin Sonnenschein (IL)3     Kaja Breznik (VV)1
26. Sašo Boškan (TK)2     Zara Ćirović (RR)1
27. Domen Demšar (OL)2     Aida Jusić (VV)1
28. Anže Ferš Eržen (IL)2     Ira Kavčič Jogan (LL)1
29. Gregor Govše (IL)2     Alenka Kejžar (GBR)1
30. Gal Kordež (FR)2     Lucija Kous (RR)1
31. Matic Kosirnik (ZVK)2     Neža Marčun (ZVK)1
32. Marcel Primožič (BP)2     Sara Mihalič (OL)1
33. Dejan Šteharnik (FR)2     Teja Pešl (FR)1
34. Luka Turk (LL)2     Sara Račnik (FR)1
35. Vito Vodenik (GBR)2     Iza Senčar (OL)1
36. Chad Andoljšek (RR)1    
37. Krešo Božikov (LL)1    
38. Žiga Cerkovnik (VV)1    
39. Erik Hren (BM)1    
40. Žiga Hrovatin (SDD)1    
41. Sergej Koncilja (IL)1    
42. Aleks Koštomaj (TOR)1    
43. Matjaž Koželj (BM)1    
44. Matjaž Krek Bašelj (KKR)1    
45. Robert Lovšin (RR)1    
46. Marko Milenkovič (TK)1    
47. Žan Pogačar (GBR)1    
48. Nejc Pogačnik (GBR)1    
49. Gregor Predalič (LL)1    
50. Matjaž Rozman (OL)1    
51. Matevž Štih (OL)1    
52. Dejan Tešovič (NC)1    
53. Jure Vidmar (TK)1    
54. Nejc Zupan (LL)1    
1. Lovro Knez (FR)7     Anja Klinar (GBR)15
2. Anže Tavčar (LL)5     Janja Jamšek (FR)8
3. Nace Vovk (TK)5     Janja Šegel (FR)8
4. Bor Vran Benkovič (BM)5     Nastja Govejšek (VV)7
5. Primož Šenica Pavletič (LL)4     Tjaša Oder (FR)7
6. Jaš Berložnik (FR)3     Tina Čelik (TK)5
7. Gregor Jurak (IL)3     Anja Jelesijevič (OL)4
8. Peter Mankoč (IL)3     Neža Klančar (OL)4
9. Blaž Medvešek (BM)3     Sara Isaković (GBR)3
10. David Mihalič (OL)3     Maja Lotrič (TK)3
11. Matija Može (FR)3     Nika Karlina Petrič (TK)3
12. Borut Petrič (TK)3     Ava Schollmayer (RL)3
13. Darjan Petrič (TK)3     Tjaša Vozel (ZVK)3
14. Gašper Štih (OL)3     Urša Bežan Petrič (TK)2
15. Sašo Boškan (TK)2     Anja Čarman (TK)2
16. Damir Dugonjić (FR)2     Neža Leskovar (IL)2
17. Jernej Godec (IL)2     Tamara Miler (FR)2
18. Jaka Pušnik (OL)2     Pika Perenič (RL)2
19. Rok Sagmeister (FR)2     Katja Fain (BM)1
20. Luka Turk (LL)2     Tesa Naja Jamšek (IL)1
21. Martin Bau (BM)1     Neža Marčun (ZVK)1
22. Nick Bodiroža (TK)1     Tina Meža (VV)1
23. Gregor Govše (IL)1     Sara Račnik (FR)1
24. Žiga Hrovatin (SDD)1     Ula Rožič (LL)1
25. Gal Kordež (FR)1     Iza Senčar (OL)1
26. Matic Kosirnik (ZVK)1    
27. Matjaž Koželj (BM)1    
28. Matjaž Krek Bašelj (KKR)1    
29. Marko Milenkovič (TK)1    
30. Tai Novak (OL)1    
31. Gregor Predalič (LL)1    
32. Marcel Primožič (BP)1    
33. Matjaž Rozman (OL)1    
34. Darin Sonnenschein (IL)1    
35. Peter John Stevens (TK)1    
36. Dejan Šteharnik (FR)1    
37. Dejan Tešovič (NC)1    
38. Jure Vidmar (TK)1    
39. Vito Vodenik (GBR)1    
40. Robert Žbogar (GBR)1    
1. Jernej Godec (IL)9     Anja Klinar (GBR)14
2. Peter Mankoč (IL)7     Nastja Govejšek (VV)11
3. Gašper Štih (OL)7     Tjaša Oder (FR)8
4. Tai Novak (OL)5     Janja Jamšek (FR)7
5. Gregor Jurak (IL)4     Urša Bežan Petrič (TK)6
6. Jan Karel Petrič (TK)4     Katja Fain (BM)5
7. Bor Vran Benkovič (BM)4     Anja Čarman (TK)4
8. Martin Bau (BM)3     Anja Jelesijevič (OL)4
9. Damir Dugonjić (FR)3     Janja Šegel (FR)4
10. Matija Može (FR)3     Tara Vovk (LL)3
11. Peter John Stevens (TK)3     Tjaša Vozel (ZVK)3
12. Nace Vovk (TK)3     Neža Klančar (OL)2
13. Robert Žbogar (GBR)3     Tina Meža (VV)2
14. Nick Bodiroža (TK)2     Tjaša Pintar (GBR)2
15. Domen Demšar (OL)2     Ula Rožič (LL)2
16. Anže Ferš Eržen (IL)2     Kaja Breznik (VV)1
17. Lovro Knez (FR)2     Zara Ćirović (RR)1
18. Darjan Petrič (TK)2     Tina Čelik (TK)1
19. Darin Sonnenschein (IL)2     Tesa Naja Jamšek (IL)1
20. Chad Andoljšek (RR)1     Aida Jusić (VV)1
21. Jaš Berložnik (FR)1     Ira Kavčič Jogan (LL)1
22. Krešo Božikov (LL)1     Alenka Kejžar (GBR)1
23. Žiga Cerkovnik (VV)1     Lucija Kous (RR)1
24. Gregor Govše (IL)1     Maja Lotrič (TK)1
25. Erik Hren (BM)1     Sara Mihalič (OL)1
26. Sergej Koncilja (IL)1     Teja Pešl (FR)1
27. Gal Kordež (FR)1     Nika Karlina Petrič (TK)1
28. Matic Kosirnik (ZVK)1     Ava Schollmayer (RL)1
29. Aleks Koštomaj (TOR)1    
30. Robert Lovšin (RR)1    
31. Blaž Medvešek (BM)1    
32. Borut Petrič (TK)1    
33. Žan Pogačar (GBR)1    
34. Nejc Pogačnik (GBR)1    
35. Marcel Primožič (BP)1    
36. Jaka Pušnik (OL)1    
37. Rok Sagmeister (FR)1    
38. Primož Šenica Pavletič (LL)1    
39. Dejan Šteharnik (FR)1    
40. Matevž Štih (OL)1    
41. Vito Vodenik (GBR)1    
42. Nejc Zupan (LL)1    

Največ rekordov, absolutno, 25 in 50m bazeni50m bazeni 25m bazeni
1. Peter Mankoč (IL)8     Anja Klinar (GBR)7
2. Jernej Godec (IL)5     Tjaša Vozel (ZVK)6
3. Martin Bau (BM)4     Anja Čarman (TK)5
4. Blaž Medvešek (BM)4     Neža Klančar (OL)4
5. Robert Žbogar (GBR)4     Nastja Govejšek (VV)3
6. Damir Dugonjić (FR)3     Sara Isaković (GBR)3
7. Luka Turk (LL)2     Tjaša Oder (FR)3
8. Marko Milenkovič (TK)1     Katja Fain (BM)2
9. Matija Može (FR)1     Alenka Kejžar (GBR)1
10. Peter John Stevens (TK)1     Tjaša Pintar (GBR)1
11. Anže Tavčar (LL)1     Ava Schollmayer (RL)1
12. Nejc Zupan (LL)1    
1. Peter Mankoč (IL)3     Anja Klinar (GBR)4
2. Blaž Medvešek (BM)3     Sara Isaković (GBR)3
3. Damir Dugonjić (FR)2     Tjaša Vozel (ZVK)3
4. Jernej Godec (IL)2     Anja Čarman (TK)2
5. Luka Turk (LL)2     Neža Klančar (OL)2
6. Martin Bau (BM)1     Tjaša Oder (FR)2
7. Marko Milenkovič (TK)1     Nastja Govejšek (VV)1
8. Matija Može (FR)1     Ava Schollmayer (RL)1
9. Anže Tavčar (LL)1    
10. Robert Žbogar (GBR)1    
1. Peter Mankoč (IL)5     Anja Čarman (TK)3
2. Martin Bau (BM)3     Anja Klinar (GBR)3
3. Jernej Godec (IL)3     Tjaša Vozel (ZVK)3
4. Robert Žbogar (GBR)3     Katja Fain (BM)2
5. Damir Dugonjić (FR)1     Nastja Govejšek (VV)2
6. Blaž Medvešek (BM)1     Neža Klančar (OL)2
7. Peter John Stevens (TK)1     Alenka Kejžar (GBR)1
8. Nejc Zupan (LL)1     Tjaša Oder (FR)1
9.      Tjaša Pintar (GBR)1

Največ rekordov, mladinci, 25 in 50m bazeni50m bazeni 25m bazeni
1. Darjan Petrič (TK)5     Nastja Govejšek (VV)6
2. Sašo Boškan (TK)2     Anja Klinar (GBR)5
3. Domen Demšar (OL)2     Tina Čelik (TK)4
4. Anže Ferš Eržen (IL)2     Katja Fain (BM)4
5. Peter Mankoč (IL)2     Janja Jamšek (FR)4
6. David Mihalič (OL)2     Neža Klančar (OL)2
7. Matija Može (FR)2     Tjaša Oder (FR)2
8. Jan Karel Petrič (TK)2     Janja Šegel (FR)2
9. Marcel Primožič (BP)2     Anja Čarman (TK)1
10. Peter John Stevens (TK)2     Aida Jusić (VV)1
11. Anže Tavčar (LL)2     Lucija Kous (RR)1
12. Žiga Cerkovnik (VV)1     Tina Meža (VV)1
13. Damir Dugonjić (FR)1     Nika Karlina Petrič (TK)1
14. Jernej Godec (IL)1     Tjaša Pintar (GBR)1
15. Erik Hren (BM)1     Ava Schollmayer (RL)1
16. Gal Kordež (FR)1     Tara Vovk (LL)1
17. Matjaž Koželj (BM)1    
18. Robert Lovšin (RR)1    
19. Matjaž Rozman (OL)1    
20. Primož Šenica Pavletič (LL)1    
21. Dejan Šteharnik (FR)1    
22. Gašper Štih (OL)1    
1. Darjan Petrič (TK)3     Tina Čelik (TK)3
2. Sašo Boškan (TK)2     Janja Jamšek (FR)3
3. David Mihalič (OL)2     Anja Klinar (GBR)3
4. Anže Tavčar (LL)2     Nastja Govejšek (VV)2
5. Gal Kordež (FR)1     Neža Klančar (OL)2
6. Matjaž Koželj (BM)1     Janja Šegel (FR)2
7. Matija Može (FR)1     Katja Fain (BM)1
8. Marcel Primožič (BP)1     Tjaša Oder (FR)1
9. Matjaž Rozman (OL)1     Nika Karlina Petrič (TK)1
10. Peter John Stevens (TK)1     Ava Schollmayer (RL)1
11. Primož Šenica Pavletič (LL)1    
12. Dejan Šteharnik (FR)1    
1. Domen Demšar (OL)2     Nastja Govejšek (VV)4
2. Anže Ferš Eržen (IL)2     Katja Fain (BM)3
3. Peter Mankoč (IL)2     Anja Klinar (GBR)2
4. Darjan Petrič (TK)2     Anja Čarman (TK)1
5. Jan Karel Petrič (TK)2     Tina Čelik (TK)1
6. Žiga Cerkovnik (VV)1     Janja Jamšek (FR)1
7. Damir Dugonjić (FR)1     Aida Jusić (VV)1
8. Jernej Godec (IL)1     Lucija Kous (RR)1
9. Erik Hren (BM)1     Tina Meža (VV)1
10. Robert Lovšin (RR)1     Tjaša Oder (FR)1
11. Matija Može (FR)1     Tjaša Pintar (GBR)1
12. Marcel Primožič (BP)1     Tara Vovk (LL)1
13. Peter John Stevens (TK)1    
14. Gašper Štih (OL)1    

Največ rekordov, kadeti, 25 in 50m bazeni50m bazeni 25m bazeni
1. Jernej Godec (IL)4     Anja Klinar (GBR)9
2. Borut Petrič (TK)4     Nastja Govejšek (VV)6
3. Lovro Knez (FR)3     Janja Jamšek (FR)5
4. Jaš Berložnik (FR)2     Tjaša Oder (FR)5
5. Nick Bodiroža (TK)2     Janja Šegel (FR)3
6. Matic Kosirnik (ZVK)2     Tina Meža (VV)2
7. Matija Može (FR)2     Ava Schollmayer (RL)2
8. Jan Karel Petrič (TK)2     Tara Vovk (LL)2
9. Jaka Pušnik (OL)2     Tina Čelik (TK)1
10. Anže Tavčar (LL)2     Neža Marčun (ZVK)1
11. Vito Vodenik (GBR)2     Sara Račnik (FR)1
12. Nace Vovk (TK)2    
13. Damir Dugonjić (FR)1    
14. Gal Kordež (FR)1    
15. Aleks Koštomaj (TOR)1    
16. David Mihalič (OL)1    
17. Žan Pogačar (GBR)1    
18. Gašper Štih (OL)1    
1. Borut Petrič (TK)3     Anja Klinar (GBR)4
2. Lovro Knez (FR)2     Nastja Govejšek (VV)3
3. Anže Tavčar (LL)2     Janja Jamšek (FR)3
4. Nace Vovk (TK)2     Tjaša Oder (FR)2
5. Jaš Berložnik (FR)1     Janja Šegel (FR)2
6. Nick Bodiroža (TK)1     Tina Čelik (TK)1
7. Matic Kosirnik (ZVK)1     Neža Marčun (ZVK)1
8. David Mihalič (OL)1     Tina Meža (VV)1
9. Matija Može (FR)1     Sara Račnik (FR)1
10. Jaka Pušnik (OL)1     Ava Schollmayer (RL)1
11. Gašper Štih (OL)1    
12. Vito Vodenik (GBR)1    
1. Jernej Godec (IL)4     Anja Klinar (GBR)5
2. Jan Karel Petrič (TK)2     Nastja Govejšek (VV)3
3. Jaš Berložnik (FR)1     Tjaša Oder (FR)3
4. Nick Bodiroža (TK)1     Janja Jamšek (FR)2
5. Damir Dugonjić (FR)1     Tara Vovk (LL)2
6. Lovro Knez (FR)1     Tina Meža (VV)1
7. Gal Kordež (FR)1     Ava Schollmayer (RL)1
8. Matic Kosirnik (ZVK)1     Janja Šegel (FR)1
9. Aleks Koštomaj (TOR)1    
10. Matija Može (FR)1    
11. Borut Petrič (TK)1    
12. Žan Pogačar (GBR)1    
13. Jaka Pušnik (OL)1    
14. Vito Vodenik (GBR)1    

Največ rekordov, dečki, 25 in 50m bazeni50m bazeni 25m bazeni
1. Gašper Štih (OL)8     Anja Klinar (GBR)7
2. Gregor Jurak (IL)4     Janja Šegel (FR)7
3. Nace Vovk (TK)4     Janja Jamšek (FR)6
4. Lovro Knez (FR)3     Tjaša Oder (FR)5
5. Rok Sagmeister (FR)3     Maja Lotrič (TK)2
6. Primož Šenica Pavletič (LL)3     Pika Perenič (RL)2
7. Jaš Berložnik (FR)2     Urša Bežan Petrič (TK)1
8. Chad Andoljšek (RR)1     Kaja Breznik (VV)1
9. Nick Bodiroža (TK)1     Tina Čelik (TK)1
10. Jernej Godec (IL)1     Nastja Govejšek (VV)1
11. Matjaž Krek Bašelj (KKR)1     Sara Mihalič (OL)1
12. Matija Može (FR)1     Iza Senčar (OL)1
13. Nejc Pogačnik (GBR)1    
14. Jaka Pušnik (OL)1    
15. Peter John Stevens (TK)1    
16. Dejan Šteharnik (FR)1    
17. Dejan Tešovič (NC)1    
1. Lovro Knez (FR)3     Anja Klinar (GBR)4
2. Jaš Berložnik (FR)2     Janja Šegel (FR)4
3. Rok Sagmeister (FR)2     Janja Jamšek (FR)2
4. Primož Šenica Pavletič (LL)2     Tjaša Oder (FR)2
5. Gašper Štih (OL)2     Pika Perenič (RL)2
6. Nace Vovk (TK)2     Tina Čelik (TK)1
7. Gregor Jurak (IL)1     Maja Lotrič (TK)1
8. Matjaž Krek Bašelj (KKR)1     Iza Senčar (OL)1
9. Jaka Pušnik (OL)1    
10. Dejan Tešovič (NC)1    
1. Gašper Štih (OL)6     Janja Jamšek (FR)4
2. Gregor Jurak (IL)3     Anja Klinar (GBR)3
3. Nace Vovk (TK)2     Tjaša Oder (FR)3
4. Chad Andoljšek (RR)1     Janja Šegel (FR)3
5. Nick Bodiroža (TK)1     Urša Bežan Petrič (TK)1
6. Jernej Godec (IL)1     Kaja Breznik (VV)1
7. Matija Može (FR)1     Nastja Govejšek (VV)1
8. Nejc Pogačnik (GBR)1     Maja Lotrič (TK)1
9. Rok Sagmeister (FR)1     Sara Mihalič (OL)1
10. Peter John Stevens (TK)1    
11. Primož Šenica Pavletič (LL)1    
12. Dejan Šteharnik (FR)1    

Največ rekordov, ml.dečki, 25 in 50m bazeni50m bazeni 25m bazeni
1. Bor Vran Benkovič (BM)9     Anja Jelesijevič (OL)8
2. Tai Novak (OL)6     Urša Bežan Petrič (TK)7
3. Gregor Jurak (IL)3     Nika Karlina Petrič (TK)3
4. Lovro Knez (FR)3     Ula Rožič (LL)3
5. Darin Sonnenschein (IL)3     Nastja Govejšek (VV)2
6. Gregor Govše (IL)2     Tesa Naja Jamšek (IL)2
7. Nace Vovk (TK)2     Neža Leskovar (IL)2
8. Krešo Božikov (LL)1     Maja Lotrič (TK)2
9. Žiga Hrovatin (SDD)1     Tamara Miler (FR)2
10. Sergej Koncilja (IL)1     Zara Ćirović (RR)1
11. Gregor Predalič (LL)1     Ira Kavčič Jogan (LL)1
12. Primož Šenica Pavletič (LL)1     Anja Klinar (GBR)1
13. Matevž Štih (OL)1     Teja Pešl (FR)1
14. Jure Vidmar (TK)1    
1. Bor Vran Benkovič (BM)5     Anja Jelesijevič (OL)4
2. Gregor Jurak (IL)2     Urša Bežan Petrič (TK)2
3. Lovro Knez (FR)2     Neža Leskovar (IL)2
4. Gregor Govše (IL)1     Maja Lotrič (TK)2
5. Žiga Hrovatin (SDD)1     Tamara Miler (FR)2
6. Tai Novak (OL)1     Nika Karlina Petrič (TK)2
7. Gregor Predalič (LL)1     Nastja Govejšek (VV)1
8. Darin Sonnenschein (IL)1     Tesa Naja Jamšek (IL)1
9. Primož Šenica Pavletič (LL)1     Ula Rožič (LL)1
10. Jure Vidmar (TK)1    
11. Nace Vovk (TK)1    
1. Tai Novak (OL)5     Urša Bežan Petrič (TK)5
2. Bor Vran Benkovič (BM)4     Anja Jelesijevič (OL)4
3. Darin Sonnenschein (IL)2     Ula Rožič (LL)2
4. Krešo Božikov (LL)1     Zara Ćirović (RR)1
5. Gregor Govše (IL)1     Nastja Govejšek (VV)1
6. Gregor Jurak (IL)1     Tesa Naja Jamšek (IL)1
7. Lovro Knez (FR)1     Ira Kavčič Jogan (LL)1
8. Sergej Koncilja (IL)1     Anja Klinar (GBR)1
9. Matevž Štih (OL)1     Teja Pešl (FR)1
10. Nace Vovk (TK)1     Nika Karlina Petrič (TK)1

Na vrh
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________


Največkrat postavil rekord, vse kategorije, 25 in 50m bazeni
* upoštevani so samo rekordi od 01.01.1975, rezultati pred 1.1.1990 niso popolni.
** Starostne kategorije pri ženskah: upoštevani so rekordi do 1.9.2016, rekordi po tem datumu so označeni posebej
50m bazeni 25m bazeni
1. Peter Mankoč (IL) 183   Alenka Kejžar (GBR)344
2. Marko Milenkovič (TK) 105   Anja Klinar (GBR)178
3. Jernej Godec (IL) 85   Anja Čarman (TK)109
4. Blaž Medvešek (BM) 61   Eva Breznikar (FR)87
5. Damir Dugonjić (FR) 56   Nastja Govejšek (VV)84
6. Goran Jurak (NC) 55   Metka Sparavec (BM)76
7. Matjaž Koželj (BM) 48   Sara Isaković (GBR)72
8. Emil Tahirovič (KA) 41   Tanja Drezgič (NC)47
9. Borut Petrič (TK) 40   Nataša Kejžar (GBR)46
10. Gregor Jurak (IL) 37   Tjaša Oder (FR)42
11. Rok Sagmeister (FR) 33   Tamara Miler (FR)35
12. Gregor Govše (IL) 31   Janja Jamšek (FR)31
13. Matjaž Čepelnik (FR) 30   Tjaša Vozel (ZVK)29+2
14. Gašper Štih (OL) 26   Manuela Dobaj (BM)30
15. Matjaž Markič (KK) 25   Polona Prosen (TK)29
16. Krešo Božikov (LL) 23   Zala Kalan (TK)25
17. Robert Zekanovič (BP) 21   Tjaša Brežnik (OL)24
18. Darjan Petrič (TK) 19   Tamara Sambrailo (GBR)22
19. Igor Markovič (LL) 18   Urša Bežan Petrič (TK)20
20. Matija Može (FR) 18   Nika Karlina Petrič (TK)19
21. Peter John Stevens (TK) 18   Janja Šegel (FR)19
22. Marko Golob (LL) 17   Katja Hajdinjak (OL)18
23. Matjaž Pernat (BM) 16   Tina Pandža (VV)17
24. Tomaž Slapernik (BP) 15   Tjaša Pintar (GBR)16+1
25. Jan Karel Petrič (TK) 14   Iza Senčar (OL)17
26. Nace Vovk (TK) 14   Tanja Blatnik (GBR)16
27. Vojko Jončeski (KA) 13   Tina Čelik (TK)11+5
28. Robert Žbogar (GBR) 13   Mateja Kosirnik (TK)15
29. Lovro Knez (FR) 12   Tina Meža (VV)13
30. Miran Kos (FR) 12   Tara Vovk (LL)12+1
31. Luka Vrtovec (BM) 12   Neža Klančar (OL)4+8
32. Nick Bodiroža (TK) 11   Polona Rob (GBR)12
33. Žiga Cerkovnik (VV) 11   Mojca Sagmeister (FR)12
34. Matjaž Kolčan (NC) 11   Urška Roš (NC)11
35. Matic Lipovž (IL) 11   Tina Štimec (RT)11
36. Tomaž Majdič (IL) 11   Nika Brežnik (OL)10
37. Žan Pogačar (GBR) 11   Maša Ivanovič (CK)10
38. Tomaž Torkar (OL) 11   Aleksandra Kučej (BM)10
39. Boštjan Košec (RT) 10   Tina Pahernik (BM)10
40. David Mihalič (OL) 10   Alenka Prelovšek (CK)10
41. Adam Resman (LL) 10   Ana Ribnikar (TK)10
42. Jure Vračun (NC) 10   Sabina Šuštar (TK)10
43. Martin Vrhovšek (LL) 10   Katarina Jordan (RT)9
44. Aleš Aberšek (TK) 9   Monika Močnik (GBR)9
45. Aleks Koštomaj (TOR) 9   Ava Schollmayer (RL)9
46. Nejc Pogačnik (GBR) 9   Urša Ankerst (GBR)7
47. Primož Šenica Pavletič (LL) 9   Petra Draganič (BM)7
48. Bor Vran Benkovič (BM) 9   Tanja Godina (BM)7
49. Borut Fabjan (BP) 8   Alenka Sušnik (TK)7
50. Jure Masten (IL) 8   Tanja Šmid (LL)7
51. Tai Novak (OL) 8   Maja Gros (TK)6
52. Luka Turk (LL) 8   Tesa Naja Jamšek (IL)6
53. Jure Vidmar (TK) 8   Natalija Repec (OL)6
54. Miha Bernat (OL) 7   Tina Uhelj (BP)6
55. Marcel Primožič (BP) 7   Maja Cunjak (NC)5
56. Martin Bau (BM) 6   Petra Florjančič (LL)5
57. Roko Čoko (LL) 6   Polona Jamnikar (NC)5
58. Anže Ferš Eržen (IL) 6   Tina Jeromen (RL)5
59. Gregor Kavčič (LL) 6   Bojana Kološič (BM)5
60. Sergej Koncilja (IL) 6   Saša Kovač (FR)5
61. Jure Melon (OL) 6   Jasna Kraševec (IL)5
62. Aleš Zupanec (TK) 6   Katja Pečlin (LL)5
63. Jure Bučar (OL) 5   Nina Petrič (LL)5
64. Aleš Grabnar (RT) 5   Nina Rajher (BM)5
65. Jaka Kirbiš (TK) 5   Petra Verhovčak (BM)5
66. Gal Kordež (FR) 5   Urša Vidmar (LL)5
67. Leon Lalič (TK) 5   Petra Bombek (BM)4
68. Hrvoje Lušič (LL) 5   Sofija Djelič (IL)4
69. Dejan Madjarič (IL) 5   Katja Funkl (LL)4
70. Niko Medvešček (BP) 5   Špela Godec (IL)4
71. Mitja Okorn (TK) 5   Sergeja Gradišek (CK)4
72. Borut Poje (OL) 5   Anja Jelesijevič (OL)4
73. Jaka Potrpin (RT) 5   Romana Jerše (RT)4
74. Darin Sonnenschein (IL) 5   Sanda Mladenovič (TK)4
75. Dejan Šteharnik (FR) 5   Mojca Ocvirk (LL)4
76. Anže Tavčar (LL) 5   Vesna Praprotnik ‡ (TK)4
77. Dušan Ugrina (IL) 5   Sara Račnik (FR)3+1
78. Luka Velikonja (IL) 5   Urška Slapšak (GBR)4
79. Bojan Zdešar (IL) 5   Nataša Sojar (LL)4
80. Jaš Berložnik (FR) 4   Nina Sovinek (OL)4
81. Bojan Bešter (TK) 4   Tina Ukič (NC)4
82. Borut Dežman (FR) 4   Ajda Valcl (NC)4
83. Robert Grubišič (BM) 4   Nina Cesar (GBR)3
84. Matjaž Jazbec (RT) 4   Jana Demšar (GBR)3
85. Nejc Jurjevčič (LL) 4   Ajda Gabrijelčič (IL)3
86. Luka Melon (IL) 4   Alenka Ličar (RT)3
87. Jaka Pušnik (OL) 4   Maja Tanko (NC)3
88. Matjaž Rozman (OL) 4   Petra Vrhovčak (BM)3
89. Primož Abraham (FR) 3   Sandra Žeželj (KK)3
90. Denis Behrič (IL) 3   Ana Bjelajac (BM)2
91. Jure Bola (RT) 3   Lidija Breznikar (FR)2
92. Domen Demšar (OL) 3   Špela Bukovec (VV)2
93. Žiga Hrovatin (SDD) 3   Nuša Erjavec (FR)2
94. Sebastjan Jug (NC) 3   Maša Jamnik (TK)2
95. Jure Kirbiš (TK) 3   Marjeta Jordan (RT)2
96. Matija Medvešek (FR) 3   Vida Kavčič (LL)2
97. Timotej Pirc Podobnik (KA) 3   Maja Kenda (BP)2
98. Gregor Povhe (CK) 3   Špela Kubik (BP)2
99. Gregor Predalič (LL) 3   Tanja Kumprej (FR)2
100. Matevž Štih (OL) 3   Neža Leskovar (IL)2
101. Vito Vodenik (GBR) 3   Neža Marčun (ZVK)2
102. Tadej Vodičar (IL) 3   Martina Mašič (GBR)2
103. Mitja Bešter (TK) 2   Ana Morgan (KK)2
104. Sašo Boškan (TK) 2   Gaja Natlačen (FR)2
105. Blaž Demšar (OL) 2   Petra Podpečan (VV)2
106. Luka Dover (OL) 2   Neža Rebolj (TK)2
107. Marko Feguš (IL) 2   Kaja Sonjak (FR)2
108. Domen Fricelj (VV) 2   Mojca Škratek (FR)2
109. Klemen Grabljevec (LL) 2   Neja Škufca (GBR)2
110. Erik Hren (BM) 2   Jelena Zahirovič (LL)2
111. Miha Hribernik (FR) 2   Tina Žerovnik (TK)2
112. Matic Kosirnik (ZVK) 2   Špela Bohinc (TK)1
113. Jaka Kovač (TK) 2   Kaja Breznik (VV)1
114. Žiga Martinčič (OL) 2   Nina Drolc (VV)1
115. Kostja Medved (KK) 2   Ana Dukovič (KA)1
116. Matic Ovniček (TK) 2   Barbara Fortuna (LL)1
117. Valentin Pečaver (IL) 2   Eva Glavan (NC)1
118. Jernej Seljak (BM) 2   Gaja Golja (OL)1
119. Damjan Stankovič (IL) 2   Maja Guduraš (RR)1
120. Bojan Stojanovič (NC) 2   Ana Horvat (LL)1
121. Gorazd Škabar (LL) 2   Tea Hudovernik (TK)1
122. Boštjan Šulek (BM) 2   Mojca Jamnik (TK)1
123. Rok Tajnikar (VV) 2   Majna Jazbec (GBR)1
124. Dejan Tešovič (NC) 2   Vesna Kavčič (TK)1
125. Jan Valenčak (NC) 2   Neža Kovač (TK)1
126. Robert Vovk (TK) 2   Sanja Krajnc (NC)1
127. Andraž Zaplotnik (TK) 2   Mojca Kristan (BM)1
128. Tadej Zebec (IL) 2   Janja Linhart (LL)1
129. Chad Andoljšek (RR) 1   Jera Majerič (FR)1
130. Denis Benčič (BP) 1   Petra Omejec (GBR)1
131. Matjaž Borovnik (VV) 1   Karin Oto (FR)1
132. Jernej Burkeljca (LL) 1   Lili Pihler (OL)1
133. Aleš Fabjan (RT) 1   Saša Piškur (GBR)1
134. Matej Feguš (IL) 1   Vanda Podobnik (CER)1
135. Dušan Gajič (ZVK) 1   Jana Prebil (LL)1
136. Vladimir Hanžekovič (RT) 1   Nina Prevc (IL)1
137. Rok Hudohmet (PC) 1   Nina Prosen (TK)1
138. Gal Isaković (GBR) 1   Maja Rautar (KA)1
139. Stojan Jocič (TK) 1   Renata Rednak (VV)1
140. Aljaž Kerč (OL) 1   Anja Repec (CK)1
141. Blaž Korošec (LL) 1   Saša Robič (GBR)1
142. Miha Kovač (CER) 1   Katja Roš (NC)1
143. David Kozjek (OL) 1   Kaja Rožnik (OL)1
144. Matjaž Krek Bašelj (KKR) 1   Meta Suhadolnik (TK)1
145. Martin Lovrečič (IL) 1   Mateja Škraba (LL)1
146. Robert Lovšin (RR) 1   Anja Štrovs (RT)1
147. Igor Majcen (SDD) 1   Petra Štuhec (BM)1
148. Davorin Makek (LL) 1   Nina Vakselj (LL)1
149. Gregor Miklič (OL) 1   Manja Veldin (LL)1
150. Simon Mladenovič (TK) 1   Pia Visočnik (BM)1
151. Jernej Ocepek (VV) 1   Katja Zibelnik (IL)1
152. Jošt Pavlin (RR) 1   Teja Zupan (GBR)1
153. Tilen Pogačar (GBR) 1   Manca Županc (OL)1
154. Uroš Poljanec (IL) 1  
155. Nejc Šimenko (OL) 1  
156. Iztok Škabar (LL) 1  
157. Sergej Švajger (IL) 1  
158. Peter Ulčnik (BM) 1  
159. Matevž Vadas (BM) 1  
160. Andraž Valcl (NC) 1  
161. Nejc Zupan (LL) 1  
1. Peter Mankoč (IL) 79   Alenka Kejžar (GBR)153
2. Marko Milenkovič (TK) 46   Anja Klinar (GBR)91
3. Jernej Godec (IL) 35   Sara Isaković (GBR)48
4. Borut Petrič (TK) 26   Anja Čarman (TK)46
5. Blaž Medvešek (BM) 25   Nastja Govejšek (VV)42
6. Damir Dugonjić (FR) 24   Metka Sparavec (BM)37
7. Matjaž Koželj (BM) 23   Tjaša Oder (FR)27
8. Rok Sagmeister (FR) 21   Eva Breznikar (FR)25
9. Goran Jurak (NC) 17   Tanja Drezgič (NC)22
10. Emil Tahirovič (KA) 15   Nataša Kejžar (GBR)19
11. Gregor Jurak (IL) 14   Janja Jamšek (FR)18
12. Matjaž Čepelnik (FR) 13   Tamara Miler (FR)18
13. Gašper Štih (OL) 13   Zala Kalan (TK)16
14. Gregor Govše (IL) 12   Mateja Kosirnik (TK)15
15. Matjaž Markič (KK) 12   Janja Šegel (FR)15
16. Matija Može (FR) 12   Urša Bežan Petrič (TK)14
17. Darjan Petrič (TK) 12   Nika Karlina Petrič (TK)14
18. Matjaž Pernat (BM) 11   Manuela Dobaj (BM)12
19. Boštjan Košec (RT) 10   Iza Senčar (OL)12
20. Igor Markovič (LL) 10   Tjaša Vozel (ZVK)11+1
21. Peter John Stevens (TK) 10   Tjaša Brežnik (OL)11
22. Marko Golob (LL) 9   Tamara Sambrailo (GBR)11
23. Nace Vovk (TK) 9   Tina Pandža (VV)10
24. Luka Vrtovec (BM) 9   Tina Čelik (TK)6+3
25. Robert Zekanovič (BP) 9   Polona Prosen (TK)9
26. Krešo Božikov (LL) 8   Katja Hajdinjak (OL)8
27. Lovro Knez (FR) 8   Neža Klančar (OL)3+5
28. Matjaž Kolčan (NC) 8   Monika Močnik (GBR)8
29. Miran Kos (FR) 8   Tjaša Pintar (GBR)8
30. David Mihalič (OL) 8   Urška Roš (NC)8
31. Žan Pogačar (GBR) 8   Polona Rob (GBR)7
32. Tomaž Slapernik (BP) 8   Ava Schollmayer (RL)7
33. Primož Šenica Pavletič (LL) 7   Tara Vovk (LL)7
34. Nick Bodiroža (TK) 6   Petra Draganič (BM)6
35. Jure Melon (OL) 6   Tesa Naja Jamšek (IL)6
36. Robert Žbogar (GBR) 6   Tina Štimec (RT)6
37. Aleks Koštomaj (TOR) 5   Nika Brežnik (OL)5
38. Leon Lalič (TK) 5   Petra Florjančič (LL)5
39. Matic Lipovž (IL) 5   Maja Gros (TK)5
40. Tomaž Majdič (IL) 5   Maša Ivanovič (CK)5
41. Jaka Potrpin (RT) 5   Aleksandra Kučej (BM)5
42. Marcel Primožič (BP) 5   Tina Meža (VV)5
43. Adam Resman (LL) 5   Nina Petrič (LL)5
44. Anže Tavčar (LL) 5   Mojca Sagmeister (FR)5
45. Jure Vidmar (TK) 5   Sergeja Gradišek (CK)4
46. Jure Vračun (NC) 5   Tina Jeromen (RL)4
47. Bor Vran Benkovič (BM) 5   Sara Račnik (FR)3+1
48. Bojan Bešter (TK) 4   Natalija Repec (OL)4
49. Borut Fabjan (BP) 4   Ana Ribnikar (TK)4
50. Anže Ferš Eržen (IL) 4   Tanja Šmid (LL)4
51. Jan Karel Petrič (TK) 4   Petra Verhovčak (BM)4
52. Dejan Šteharnik (FR) 4   Tanja Blatnik (GBR)3
53. Luka Turk (LL) 4   Jana Demšar (GBR)3
54. Aleš Aberšek (TK) 3   Ajda Gabrijelčič (IL)3
55. Jaš Berložnik (FR) 3   Tanja Godina (BM)3
56. Jure Bučar (OL) 3   Katarina Jordan (RT)3
57. Robert Grubišič (BM) 3   Alenka Ličar (RT)3
58. Vojko Jončeski (KA) 3   Ajda Valcl (NC)3
59. Nejc Jurjevčič (LL) 3   Urša Vidmar (LL)3
60. Gregor Kavčič (LL) 3   Sandra Žeželj (KK)3
61. Gal Kordež (FR) 3   Petra Bombek (BM)2
62. Gregor Predalič (LL) 3   Lidija Breznikar (FR)2
63. Jaka Pušnik (OL) 3   Nina Cesar (GBR)2
64. Tomaž Torkar (OL) 3   Anja Jelesijevič (OL)2
65. Luka Velikonja (IL) 3   Romana Jerše (RT)2
66. Martin Vrhovšek (LL) 3   Vida Kavčič (LL)2
67. Aleš Zupanec (TK) 3   Neža Marčun (ZVK)2
68. Primož Abraham (FR) 2   Sanda Mladenovič (TK)2
69. Miha Bernat (OL) 2   Mojca Ocvirk (LL)2
70. Sašo Boškan (TK) 2   Tina Pahernik (BM)2
71. Marko Feguš (IL) 2   Urška Slapšak (GBR)2
72. Klemen Grabljevec (LL) 2   Mojca Škratek (FR)2
73. Žiga Hrovatin (SDD) 2   Tina Uhelj (BP)2
74. Žiga Martinčič (OL) 2   Jelena Zahirovič (LL)2
75. Jure Masten (IL) 2   Tina Žerovnik (TK)2
76. Tai Novak (OL) 2   Ana Bjelajac (BM)1
77. Nejc Pogačnik (GBR) 2   Nina Drolc (VV)1
78. Gregor Povhe (CK) 2   Nuša Erjavec (FR)1
79. Matjaž Rozman (OL) 2   Eva Glavan (NC)1
80. Darin Sonnenschein (IL) 2   Špela Godec (IL)1
81. Gorazd Škabar (LL) 2   Gaja Golja (OL)1
82. Vito Vodenik (GBR) 2   Ana Horvat (LL)1
83. Tadej Vodičar (IL) 2   Mojca Jamnik (TK)1
84. Robert Vovk (TK) 2   Majna Jazbec (GBR)1
85. Martin Bau (BM) 1   Saša Kovač (FR)1
86. Matjaž Borovnik (VV) 1   Neža Leskovar (IL)1
87. Jernej Burkeljca (LL) 1   Janja Linhart (LL)1
88. Žiga Cerkovnik (VV) 1   Jera Majerič (FR)1
89. Roko Čoko (LL) 1   Martina Mašič (GBR)1
90. Blaž Demšar (OL) 1   Karin Oto (FR)1
91. Domen Demšar (OL) 1   Vanda Podobnik (CER)1
92. Borut Dežman (FR) 1   Neža Rebolj (TK)1
93. Luka Dover (OL) 1   Saša Robič (GBR)1
94. Aleš Fabjan (RT) 1   Kaja Rožnik (OL)1
95. Vladimir Hanžekovič (RT) 1   Nataša Sojar (LL)1
96. Erik Hren (BM) 1   Kaja Sonjak (FR)1
97. Rok Hudohmet (PC) 1   Nina Sovinek (OL)1
98. Gal Isaković (GBR) 1   Neja Škufca (GBR)1
99. Sebastjan Jug (NC) 1   Maja Tanko (NC)1
100. Aljaž Kerč (OL) 1   Pia Visočnik (BM)1
101. Blaž Korošec (LL) 1   Katja Zibelnik (IL)1
102. Matic Kosirnik (ZVK) 1   Teja Zupan (GBR)1
103. Jaka Kovač (TK) 1  
104. Miha Kovač (CER) 1  
105. David Kozjek (OL) 1  
106. Matjaž Krek Bašelj (KKR) 1  
107. Dejan Madjarič (IL) 1  
108. Kostja Medved (KK) 1  
109. Matija Medvešek (FR) 1  
110. Gregor Miklič (OL) 1  
111. Matic Ovniček (TK) 1  
112. Valentin Pečaver (IL) 1  
113. Timotej Pirc Podobnik (KA) 1  
114. Borut Poje (OL) 1  
115. Damjan Stankovič (IL) 1  
116. Bojan Stojanovič (NC) 1  
117. Nejc Šimenko (OL) 1  
118. Boštjan Šulek (BM) 1  
119. Dejan Tešovič (NC) 1  
120. Matevž Vadas (BM) 1  
121. Andraž Valcl (NC) 1  
122. Andraž Zaplotnik (TK) 1  
123. Bojan Zdešar (IL) 1  
124. Tadej Zebec (IL) 1  
1. Peter Mankoč (IL) 104   Alenka Kejžar (GBR)191
2. Marko Milenkovič (TK) 59   Anja Klinar (GBR)87
3. Jernej Godec (IL) 50   Anja Čarman (TK)63
4. Goran Jurak (NC) 38   Eva Breznikar (FR)62
5. Blaž Medvešek (BM) 36   Nastja Govejšek (VV)42
6. Damir Dugonjić (FR) 32   Metka Sparavec (BM)39
7. Emil Tahirovič (KA) 26   Nataša Kejžar (GBR)27
8. Matjaž Koželj (BM) 25   Tanja Drezgič (NC)25
9. Gregor Jurak (IL) 23   Sara Isaković (GBR)24
10. Gregor Govše (IL) 19   Polona Prosen (TK)20
11. Matjaž Čepelnik (FR) 17   Tjaša Vozel (ZVK)18+1
12. Krešo Božikov (LL) 15   Manuela Dobaj (BM)18
13. Borut Petrič (TK) 14   Tamara Miler (FR)17
14. Matjaž Markič (KK) 13   Tjaša Oder (FR)15
15. Gašper Štih (OL) 13   Tanja Blatnik (GBR)13
16. Rok Sagmeister (FR) 12   Tjaša Brežnik (OL)13
17. Robert Zekanovič (BP) 12   Janja Jamšek (FR)13
18. Žiga Cerkovnik (VV) 10   Tamara Sambrailo (GBR)11
19. Vojko Jončeski (KA) 10   Katja Hajdinjak (OL)10
20. Jan Karel Petrič (TK) 10   Alenka Prelovšek (CK)10
21. Marko Golob (LL) 8   Sabina Šuštar (TK)10
22. Igor Markovič (LL) 8   Zala Kalan (TK)9
23. Peter John Stevens (TK) 8   Tjaša Pintar (GBR)8+1
24. Tomaž Torkar (OL) 8   Tina Meža (VV)8
25. Darjan Petrič (TK) 7   Tina Pahernik (BM)8
26. Nejc Pogačnik (GBR) 7   Urša Ankerst (GBR)7
27. Tomaž Slapernik (BP) 7   Tina Čelik (TK)5+2
28. Martin Vrhovšek (LL) 7   Tina Pandža (VV)7
29. Robert Žbogar (GBR) 7   Mojca Sagmeister (FR)7
30. Aleš Aberšek (TK) 6   Alenka Sušnik (TK)7
31. Sergej Koncilja (IL) 6   Urša Bežan Petrič (TK)6
32. Matic Lipovž (IL) 6   Katarina Jordan (RT)6
33. Tomaž Majdič (IL) 6   Ana Ribnikar (TK)6
34. Jure Masten (IL) 6   Tara Vovk (LL)5+1
35. Matija Može (FR) 6   Nika Brežnik (OL)5
36. Tai Novak (OL) 6   Maja Cunjak (NC)5
37. Martin Bau (BM) 5   Maša Ivanovič (CK)5
38. Miha Bernat (OL) 5   Polona Jamnikar (NC)5
39. Nick Bodiroža (TK) 5   Bojana Kološič (BM)5
40. Roko Čoko (LL) 5   Jasna Kraševec (IL)5
41. Aleš Grabnar (RT) 5   Aleksandra Kučej (BM)5
42. Jaka Kirbiš (TK) 5   Katja Pečlin (LL)5
43. Hrvoje Lušič (LL) 5   Nika Karlina Petrič (TK)5
44. Niko Medvešček (BP) 5   Nina Rajher (BM)5
45. Mitja Okorn (TK) 5   Polona Rob (GBR)5
46. Matjaž Pernat (BM) 5   Iza Senčar (OL)5
47. Adam Resman (LL) 5   Tina Štimec (RT)5
48. Dušan Ugrina (IL) 5   Sofija Djelič (IL)4
49. Nace Vovk (TK) 5   Katja Funkl (LL)4
50. Jure Vračun (NC) 5   Tanja Godina (BM)4
51. Borut Fabjan (BP) 4   Neža Klančar (OL)1+3
52. Matjaž Jazbec (RT) 4   Saša Kovač (FR)4
53. Lovro Knez (FR) 4   Vesna Praprotnik ‡ (TK)4
54. Miran Kos (FR) 4   Janja Šegel (FR)4
55. Aleks Koštomaj (TOR) 4   Tina Uhelj (BP)4
56. Dejan Madjarič (IL) 4   Tina Ukič (NC)4
57. Luka Melon (IL) 4   Špela Godec (IL)3
58. Borut Poje (OL) 4   Urška Roš (NC)3
59. Luka Turk (LL) 4   Nataša Sojar (LL)3
60. Bor Vran Benkovič (BM) 4   Nina Sovinek (OL)3
61. Bojan Zdešar (IL) 4   Tanja Šmid (LL)3
62. Denis Behrič (IL) 3   Petra Vrhovčak (BM)3
63. Jure Bola (RT) 3   Petra Bombek (BM)2
64. Borut Dežman (FR) 3   Špela Bukovec (VV)2
65. Gregor Kavčič (LL) 3   Maša Jamnik (TK)2
66. Jure Kirbiš (TK) 3   Anja Jelesijevič (OL)2
67. Matjaž Kolčan (NC) 3   Romana Jerše (RT)2
68. Žan Pogačar (GBR) 3   Marjeta Jordan (RT)2
69. Darin Sonnenschein (IL) 3   Maja Kenda (BP)2
70. Matevž Štih (OL) 3   Špela Kubik (BP)2
71. Jure Vidmar (TK) 3   Tanja Kumprej (FR)2
72. Luka Vrtovec (BM) 3   Sanda Mladenovič (TK)2
73. Aleš Zupanec (TK) 3   Ana Morgan (KK)2
74. Mitja Bešter (TK) 2   Gaja Natlačen (FR)2
75. Jure Bučar (OL) 2   Mojca Ocvirk (LL)2
76. Domen Demšar (OL) 2   Petra Podpečan (VV)2
77. Anže Ferš Eržen (IL) 2   Natalija Repec (OL)2
78. Domen Fricelj (VV) 2   Ava Schollmayer (RL)2
79. Miha Hribernik (FR) 2   Urška Slapšak (GBR)2
80. Sebastjan Jug (NC) 2   Maja Tanko (NC)2
81. Gal Kordež (FR) 2   Urša Vidmar (LL)2
82. Matija Medvešek (FR) 2   Ana Bjelajac (BM)1
83. David Mihalič (OL) 2   Špela Bohinc (TK)1
84. Timotej Pirc Podobnik (KA) 2   Kaja Breznik (VV)1
85. Marcel Primožič (BP) 2   Nina Cesar (GBR)1
86. Matjaž Rozman (OL) 2   Petra Draganič (BM)1
87. Jernej Seljak (BM) 2   Ana Dukovič (KA)1
88. Primož Šenica Pavletič (LL) 2   Nuša Erjavec (FR)1
89. Rok Tajnikar (VV) 2   Barbara Fortuna (LL)1
90. Jan Valenčak (NC) 2   Maja Gros (TK)1
91. Luka Velikonja (IL) 2   Maja Guduraš (RR)1
92. Primož Abraham (FR) 1   Tea Hudovernik (TK)1
93. Chad Andoljšek (RR) 1   Tina Jeromen (RL)1
94. Denis Benčič (BP) 1   Vesna Kavčič (TK)1
95. Jaš Berložnik (FR) 1   Neža Kovač (TK)1
96. Blaž Demšar (OL) 1   Sanja Krajnc (NC)1
97. Luka Dover (OL) 1   Mojca Kristan (BM)1
98. Matej Feguš (IL) 1   Neža Leskovar (IL)1
99. Dušan Gajič (ZVK) 1   Martina Mašič (GBR)1
100. Robert Grubišič (BM) 1   Monika Močnik (GBR)1
101. Erik Hren (BM) 1   Petra Omejec (GBR)1
102. Žiga Hrovatin (SDD) 1   Lili Pihler (OL)1
103. Stojan Jocič (TK) 1   Saša Piškur (GBR)1
104. Nejc Jurjevčič (LL) 1   Jana Prebil (LL)1
105. Matic Kosirnik (ZVK) 1   Nina Prevc (IL)1
106. Jaka Kovač (TK) 1   Nina Prosen (TK)1
107. Martin Lovrečič (IL) 1   Maja Rautar (KA)1
108. Robert Lovšin (RR) 1   Neža Rebolj (TK)1
109. Igor Majcen (SDD) 1   Renata Rednak (VV)1
110. Davorin Makek (LL) 1   Anja Repec (CK)1
111. Kostja Medved (KK) 1   Katja Roš (NC)1
112. Simon Mladenovič (TK) 1   Kaja Sonjak (FR)1
113. Jernej Ocepek (VV) 1   Meta Suhadolnik (TK)1
114. Matic Ovniček (TK) 1   Mateja Škraba (LL)1
115. Jošt Pavlin (RR) 1   Neja Škufca (GBR)1
116. Valentin Pečaver (IL) 1   Anja Štrovs (RT)1
117. Tilen Pogačar (GBR) 1   Petra Štuhec (BM)1
118. Uroš Poljanec (IL) 1   Nina Vakselj (LL)1
119. Gregor Povhe (CK) 1   Ajda Valcl (NC)1
120. Jaka Pušnik (OL) 1   Manja Veldin (LL)1
121. Damjan Stankovič (IL) 1   Petra Verhovčak (BM)1
122. Bojan Stojanovič (NC) 1   Manca Županc (OL)1
123. Iztok Škabar (LL) 1  
124. Dejan Šteharnik (FR) 1  
125. Boštjan Šulek (BM) 1  
126. Sergej Švajger (IL) 1  
127. Dejan Tešovič (NC) 1  
128. Peter Ulčnik (BM) 1  
129. Vito Vodenik (GBR) 1  
130. Tadej Vodičar (IL) 1  
131. Andraž Zaplotnik (TK) 1  
132. Tadej Zebec (IL) 1  
133. Nejc Zupan (LL) 1  

Največkrat postavil rekord, absolutno, 25 in 50m bazeni
* upoštevani so samo rekordi od 01.01.1975, rezultati pred 1.1.1990 niso popolni.
** Starostne kategorije pri ženskah: upoštevani so rekordi do 1.9.2016, rekordi po tem datumu so označeni posebej
50m bazeni 25m bazeni
1. Peter Mankoč (IL) 126   Alenka Kejžar (GBR)118
2. Marko Milenkovič (TK) 47   Metka Sparavec (BM)59
3. Emil Tahirovič (KA) 35   Sara Isaković (GBR)45
4. Blaž Medvešek (BM) 34   Anja Čarman (TK)43
5. Borut Petrič (TK) 18   Nataša Kejžar (GBR)42
6. Matjaž Koželj (BM) 16   Anja Klinar (GBR)28
7. Matjaž Markič (KK) 16   Tjaša Vozel (ZVK)21+2
8. Damir Dugonjić (FR) 15   Tanja Drezgič (NC)22
9. Tomaž Slapernik (BP) 15   Nastja Govejšek (VV)22
10. Robert Zekanovič (BP) 15   Eva Breznikar (FR)21
11. Jernej Godec (IL) 12   Polona Rob (GBR)12
12. Robert Žbogar (GBR) 12   Tjaša Oder (FR)11
13. Darjan Petrič (TK) 9   Tanja Godina (BM)7
14. Luka Turk (LL) 8   Urška Roš (NC)7
15. Aleš Aberšek (TK) 7   Tanja Šmid (LL)7
16. Goran Jurak (NC) 7   Tanja Blatnik (GBR)6
17. Matic Lipovž (IL) 7   Zala Kalan (TK)6
18. Jure Masten (IL) 7   Tina Meža (VV)6
19. Tomaž Torkar (OL) 7   Katja Hajdinjak (OL)5
20. Martin Bau (BM) 6   Aleksandra Kučej (BM)5
21. Gregor Jurak (IL) 6   Tina Pahernik (BM)5
22. Igor Markovič (LL) 6   Manuela Dobaj (BM)4
23. Jure Bučar (OL) 5   Tamara Sambrailo (GBR)4
24. Jure Vračun (NC) 5   Urška Slapšak (GBR)4
25. Matjaž Čepelnik (FR) 4   Nina Sovinek (OL)4
26. Robert Grubišič (BM) 4   Mateja Kosirnik (TK)3
27. Krešo Božikov (LL) 3   Tina Uhelj (BP)3
28. Miran Kos (FR) 3   Urša Vidmar (LL)3
29. Matjaž Pernat (BM) 3   Lidija Breznikar (FR)2
30. Borut Fabjan (BP) 2   Nina Cesar (GBR)2
31. Matjaž Kolčan (NC) 2   Maša Ivanovič (CK)2
32. Boštjan Košec (RT) 2   Romana Jerše (RT)2
33. Matija Može (FR) 2   Sanda Mladenovič (TK)2
34. Adam Resman (LL) 2   Alenka Prelovšek (CK)2
35. Tadej Zebec (IL) 2   Polona Prosen (TK)2
36. Bojan Bešter (TK) 1   Natalija Repec (OL)2
37. Gregor Govše (IL) 1   Ava Schollmayer (RL)2
38. Aleš Grabnar (RT) 1   Alenka Sušnik (TK)2
39. Vladimir Hanžekovič (RT) 1   Tina Štimec (RT)2
40. Stojan Jocič (TK) 1   Sabina Šuštar (TK)2
41. Vojko Jončeski (KA) 1   Maja Cunjak (NC)1
42. Aljaž Kerč (OL) 1   Jana Demšar (GBR)1
43. Jaka Kirbiš (TK) 1   Petra Draganič (BM)1
44. Jure Kirbiš (TK) 1   Nina Drolc (VV)1
45. Sergej Koncilja (IL) 1   Petra Florjančič (LL)1
46. Leon Lalič (TK) 1   Barbara Fortuna (LL)1
47. Hrvoje Lušič (LL) 1   Katja Funkl (LL)1
48. Dejan Madjarič (IL) 1   Ajda Gabrijelčič (IL)1
49. Igor Majcen (SDD) 1   Sergeja Gradišek (CK)1
50. Žiga Martinčič (OL) 1   Maja Gros (TK)1
51. Niko Medvešček (BP) 1   Mojca Jamnik (TK)1
52. Mitja Okorn (TK) 1   Polona Jamnikar (NC)1
53. Jaka Potrpin (RT) 1   Tina Jeromen (RL)1
54. Peter John Stevens (TK) 1   Marjeta Jordan (RT)1
55. Nejc Šimenko (OL) 1   Vida Kavčič (LL)1
56. Anže Tavčar (LL) 1   Bojana Kološič (BM)1
57. Dejan Tešovič (NC) 1   Saša Kovač (FR)1
58. Dušan Ugrina (IL) 1   Jasna Kraševec (IL)1
59. Bojan Zdešar (IL) 1   Špela Kubik (BP)1
60. Nejc Zupan (LL) 1   Katja Pečlin (LL)1
61.    Nina Petrič (LL)1
62.    Nika Karlina Petrič (TK)1
63.    Vesna Praprotnik ‡ (TK)1
64.    Nina Rajher (BM)1
65.    Maja Tanko (NC)1
66.    Jelena Zahirovič (LL)1
67.    Teja Zupan (GBR)1
68.    Tina Žerovnik (TK)1
69.    Sandra Žeželj (KK)1
1. Peter Mankoč (IL) 56   Alenka Kejžar (GBR)50
2. Blaž Medvešek (BM) 19   Sara Isaković (GBR)35
3. Marko Milenkovič (TK) 17   Metka Sparavec (BM)30
4. Emil Tahirovič (KA) 13   Anja Čarman (TK)18
5. Borut Petrič (TK) 12   Anja Klinar (GBR)17
6. Matjaž Koželj (BM) 9   Nataša Kejžar (GBR)16
7. Matjaž Markič (KK) 8   Tanja Drezgič (NC)11
8. Tomaž Slapernik (BP) 8   Nastja Govejšek (VV)10
9. Jernej Godec (IL) 7   Tjaša Oder (FR)10
10. Robert Zekanovič (BP) 6   Tjaša Vozel (ZVK)7+1
11. Darjan Petrič (TK) 5   Polona Rob (GBR)7
12. Robert Žbogar (GBR) 5   Eva Breznikar (FR)6
13. Damir Dugonjić (FR) 4   Zala Kalan (TK)4
14. Igor Markovič (LL) 4   Urška Roš (NC)4
15. Luka Turk (LL) 4   Tanja Šmid (LL)4
16. Jure Bučar (OL) 3   Tanja Godina (BM)3
17. Robert Grubišič (BM) 3   Mateja Kosirnik (TK)3
18. Matic Lipovž (IL) 3   Aleksandra Kučej (BM)3
19. Matjaž Pernat (BM) 3   Lidija Breznikar (FR)2
20. Matjaž Čepelnik (FR) 2   Manuela Dobaj (BM)2
21. Matjaž Kolčan (NC) 2   Tina Meža (VV)2
22. Miran Kos (FR) 2   Tamara Sambrailo (GBR)2
23. Boštjan Košec (RT) 2   Ava Schollmayer (RL)2
24. Jure Masten (IL) 2   Urška Slapšak (GBR)2
25. Matija Može (FR) 2   Urša Vidmar (LL)2
26. Tomaž Torkar (OL) 2   Nina Cesar (GBR)1
27. Jure Vračun (NC) 2   Jana Demšar (GBR)1
28. Aleš Aberšek (TK) 1   Petra Draganič (BM)1
29. Martin Bau (BM) 1   Nina Drolc (VV)1
30. Bojan Bešter (TK) 1   Petra Florjančič (LL)1
31. Krešo Božikov (LL) 1   Ajda Gabrijelčič (IL)1
32. Borut Fabjan (BP) 1   Sergeja Gradišek (CK)1
33. Gregor Govše (IL) 1   Maja Gros (TK)1
34. Vladimir Hanžekovič (RT) 1   Maša Ivanovič (CK)1
35. Gregor Jurak (IL) 1   Mojca Jamnik (TK)1
36. Aljaž Kerč (OL) 1   Tina Jeromen (RL)1
37. Leon Lalič (TK) 1   Romana Jerše (RT)1
38. Žiga Martinčič (OL) 1   Vida Kavčič (LL)1
39. Jaka Potrpin (RT) 1   Sanda Mladenovič (TK)1
40. Adam Resman (LL) 1   Tina Pahernik (BM)1
41. Nejc Šimenko (OL) 1   Nina Petrič (LL)1
42. Anže Tavčar (LL) 1   Nika Karlina Petrič (TK)1
43. Tadej Zebec (IL) 1   Polona Prosen (TK)1
44.    Nina Sovinek (OL)1
45.    Tina Štimec (RT)1
46.    Tina Uhelj (BP)1
47.    Jelena Zahirovič (LL)1
48.    Teja Zupan (GBR)1
49.    Tina Žerovnik (TK)1
50.    Sandra Žeželj (KK)1
1. Peter Mankoč (IL) 70   Alenka Kejžar (GBR)68
2. Marko Milenkovič (TK) 30   Metka Sparavec (BM)29
3. Emil Tahirovič (KA) 22   Nataša Kejžar (GBR)26
4. Blaž Medvešek (BM) 15   Anja Čarman (TK)25
5. Damir Dugonjić (FR) 11   Eva Breznikar (FR)15
6. Robert Zekanovič (BP) 9   Tjaša Vozel (ZVK)14+1
7. Matjaž Markič (KK) 8   Nastja Govejšek (VV)12
8. Goran Jurak (NC) 7   Tanja Drezgič (NC)11
9. Matjaž Koželj (BM) 7   Anja Klinar (GBR)11
10. Tomaž Slapernik (BP) 7   Sara Isaković (GBR)10
11. Robert Žbogar (GBR) 7   Tanja Blatnik (GBR)6
12. Aleš Aberšek (TK) 6   Katja Hajdinjak (OL)5
13. Borut Petrič (TK) 6   Polona Rob (GBR)5
14. Martin Bau (BM) 5   Tanja Godina (BM)4
15. Jernej Godec (IL) 5   Tina Meža (VV)4
16. Gregor Jurak (IL) 5   Tina Pahernik (BM)4
17. Jure Masten (IL) 5   Urška Roš (NC)3
18. Tomaž Torkar (OL) 5   Nina Sovinek (OL)3
19. Matic Lipovž (IL) 4   Tanja Šmid (LL)3
20. Darjan Petrič (TK) 4   Manuela Dobaj (BM)2
21. Luka Turk (LL) 4   Zala Kalan (TK)2
22. Jure Vračun (NC) 3   Aleksandra Kučej (BM)2
23. Krešo Božikov (LL) 2   Alenka Prelovšek (CK)2
24. Jure Bučar (OL) 2   Natalija Repec (OL)2
25. Matjaž Čepelnik (FR) 2   Tamara Sambrailo (GBR)2
26. Igor Markovič (LL) 2   Urška Slapšak (GBR)2
27. Borut Fabjan (BP) 1   Alenka Sušnik (TK)2
28. Aleš Grabnar (RT) 1   Sabina Šuštar (TK)2
29. Robert Grubišič (BM) 1   Tina Uhelj (BP)2
30. Stojan Jocič (TK) 1   Nina Cesar (GBR)1
31. Vojko Jončeski (KA) 1   Maja Cunjak (NC)1
32. Jure Kirbiš (TK) 1   Barbara Fortuna (LL)1
33. Jaka Kirbiš (TK) 1   Katja Funkl (LL)1
34. Sergej Koncilja (IL) 1   Maša Ivanovič (CK)1
35. Miran Kos (FR) 1   Polona Jamnikar (NC)1
36. Hrvoje Lušič (LL) 1   Romana Jerše (RT)1
37. Dejan Madjarič (IL) 1   Marjeta Jordan (RT)1
38. Igor Majcen (SDD) 1   Bojana Kološič (BM)1
39. Niko Medvešček (BP) 1   Saša Kovač (FR)1
40. Mitja Okorn (TK) 1   Jasna Kraševec (IL)1
41. Adam Resman (LL) 1   Špela Kubik (BP)1
42. Peter John Stevens (TK) 1   Sanda Mladenovič (TK)1
43. Dejan Tešovič (NC) 1   Tjaša Oder (FR)1
44. Dušan Ugrina (IL) 1   Katja Pečlin (LL)1
45. Bojan Zdešar (IL) 1   Vesna Praprotnik ‡ (TK)1
46. Tadej Zebec (IL) 1   Polona Prosen (TK)1
47. Nejc Zupan (LL) 1   Nina Rajher (BM)1
48.    Tina Štimec (RT)1
49.    Maja Tanko (NC)1
50.    Urša Vidmar (LL)1

Največkrat postavil rekord, mladinci, 25 in 50m bazeni
* upoštevani so samo rekordi od 01.01.1975, rezultati pred 1.1.1990 niso popolni.
** Starostne kategorije pri ženskah: upoštevani so rekordi do 1.9.2016, rekordi po tem datumu so označeni posebej
50m bazeni 25m bazeni
1. Peter Mankoč (IL) 42   Alenka Kejžar (GBR)104
2. Marko Milenkovič (TK) 30   Anja Čarman (TK)46
3. Goran Jurak (NC) 17   Anja Klinar (GBR)45
4. Damir Dugonjić (FR) 16   Eva Breznikar (FR)27
5. Blaž Medvešek (BM) 15   Sara Isaković (GBR)24
6. Matjaž Koželj (BM) 12   Nastja Govejšek (VV)22
7. Borut Petrič (TK) 12   Metka Sparavec (BM)14
8. Jernej Godec (IL) 11   Tamara Sambrailo (GBR)12
9. Matjaž Pernat (BM) 10   Tanja Drezgič (NC)11
10. Darjan Petrič (TK) 10   Katja Hajdinjak (OL)9
11. Luka Vrtovec (BM) 9   Tanja Blatnik (GBR)8
12. Gregor Jurak (IL) 8   Tjaša Oder (FR)8
13. Matija Može (FR) 7   Janja Jamšek (FR)7
14. Peter John Stevens (TK) 7   Tina Meža (VV)7
15. Matjaž Markič (KK) 6   Ava Schollmayer (RL)7
16. Igor Markovič (LL) 6   Zala Kalan (TK)6
17. Žan Pogačar (GBR) 6   Monika Močnik (GBR)6
18. Marcel Primožič (BP) 6   Janja Šegel (FR)6
19. Robert Zekanovič (BP) 6   Tina Pahernik (BM)5
20. Anže Ferš Eržen (IL) 5   Manuela Dobaj (BM)4
21. Jan Karel Petrič (TK) 5   Aleksandra Kučej (BM)4
22. Emil Tahirovič (KA) 5   Tara Vovk (LL)3+1
23. Žiga Cerkovnik (VV) 4   Tjaša Brežnik (OL)3
24. Matjaž Čepelnik (FR) 4   Sofija Djelič (IL)3
25. Marko Golob (LL) 4   Nataša Kejžar (GBR)3
26. Gregor Govše (IL) 4   Neža Klančar (OL)1+2
27. Matic Lipovž (IL) 4   Mateja Kosirnik (TK)3
28. Tomaž Torkar (OL) 4   Urška Roš (NC)3
29. Jure Vračun (NC) 4   Tina Uhelj (BP)3
30. Krešo Božikov (LL) 3   Tjaša Vozel (ZVK)3
31. Borut Fabjan (BP) 3   Petra Florjančič (LL)2
32. Miran Kos (FR) 3   Maša Ivanovič (CK)2
33. Dejan Madjarič (IL) 3   Tina Jeromen (RL)2
34. Martin Vrhovšek (LL) 3   Romana Jerše (RT)2
35. Aleš Aberšek (TK) 2   Sanda Mladenovič (TK)2
36. Sašo Boškan (TK) 2   Nika Karlina Petrič (TK)2
37. Domen Demšar (OL) 2   Tjaša Pintar (GBR)2
38. Erik Hren (BM) 2   Alenka Prelovšek (CK)2
39. Jure Kirbiš (TK) 2   Polona Prosen (TK)2
40. Matjaž Kolčan (NC) 2   Natalija Repec (OL)2
41. Gal Kordež (FR) 2   Alenka Sušnik (TK)2
42. Boštjan Košec (RT) 2   Neja Škufca (GBR)2
43. David Mihalič (OL) 2   Tina Štimec (RT)2
44. Adam Resman (LL) 2   Sabina Šuštar (TK)2
45. Primož Šenica Pavletič (LL) 2   Maja Tanko (NC)2
46. Anže Tavčar (LL) 2   Urša Vidmar (LL)2
47. Bojan Zdešar (IL) 2   Maja Cunjak (NC)1
48. Primož Abraham (FR) 1   Jana Demšar (GBR)1
49. Denis Benčič (BP) 1   Petra Draganič (BM)1
50. Bojan Bešter (TK) 1   Katja Funkl (LL)1
51. Nick Bodiroža (TK) 1   Ajda Gabrijelčič (IL)1
52. Roko Čoko (LL) 1   Eva Glavan (NC)1
53. Blaž Demšar (OL) 1   Sergeja Gradišek (CK)1
54. Aleš Grabnar (RT) 1   Maja Gros (TK)1
55. Vojko Jončeski (KA) 1   Maša Jamnik (TK)1
56. Jaka Kirbiš (TK) 1   Polona Jamnikar (NC)1
57. Sergej Koncilja (IL) 1   Marjeta Jordan (RT)1
58. Leon Lalič (TK) 1   Vida Kavčič (LL)1
59. Robert Lovšin (RR) 1   Bojana Kološič (BM)1
60. Hrvoje Lušič (LL) 1   Saša Kovač (FR)1
61. Žiga Martinčič (OL) 1   Jasna Kraševec (IL)1
62. Jure Masten (IL) 1   Mojca Kristan (BM)1
63. Niko Medvešček (BP) 1   Špela Kubik (BP)1
64. Jure Melon (OL) 1   Alenka Ličar (RT)1
65. Gregor Miklič (OL) 1   Neža Marčun (ZVK)1
66. Simon Mladenovič (TK) 1   Katja Pečlin (LL)1
67. Mitja Okorn (TK) 1   Nina Petrič (LL)1
68. Jaka Potrpin (RT) 1   Vesna Praprotnik ‡ (TK)1
69. Matjaž Rozman (OL) 1   Jana Prebil (LL)1
70. Jernej Seljak (BM) 1   Nina Prosen (TK)1
71. Dejan Šteharnik (FR) 1   Nina Rajher (BM)1
72. Gašper Štih (OL) 1   Saša Robič (GBR)1
73. Dušan Ugrina (IL) 1   Iza Senčar (OL)1
74. Luka Velikonja (IL) 1   Tina Ukič (NC)1
75. Robert Žbogar (GBR) 1   Jelena Zahirovič (LL)1
76.    Tina Žerovnik (TK)1
77.    Sandra Žeželj (KK)1
1. Peter Mankoč (IL) 15   Alenka Kejžar (GBR)51
2. Marko Milenkovič (TK) 13   Anja Klinar (GBR)23
3. Jernej Godec (IL) 8   Anja Čarman (TK)19
4. Borut Petrič (TK) 8   Nastja Govejšek (VV)13
5. Damir Dugonjić (FR) 7   Sara Isaković (GBR)12
6. Matjaž Pernat (BM) 7   Tamara Sambrailo (GBR)8
7. Darjan Petrič (TK) 7   Eva Breznikar (FR)7
8. Luka Vrtovec (BM) 7   Monika Močnik (GBR)6
9. Matjaž Koželj (BM) 6   Metka Sparavec (BM)6
10. Blaž Medvešek (BM) 6   Katja Hajdinjak (OL)5
11. Žan Pogačar (GBR) 6   Janja Jamšek (FR)5
12. Goran Jurak (NC) 5   Ava Schollmayer (RL)5
13. Matija Može (FR) 5   Janja Šegel (FR)5
14. Igor Markovič (LL) 4   Tanja Drezgič (NC)4
15. Marcel Primožič (BP) 4   Zala Kalan (TK)4
16. Peter John Stevens (TK) 4   Tjaša Oder (FR)4
17. Anže Ferš Eržen (IL) 3   Tjaša Brežnik (OL)3
18. Robert Zekanovič (BP) 3   Neža Klančar (OL)1+2
19. Aleš Aberšek (TK) 2   Mateja Kosirnik (TK)3
20. Sašo Boškan (TK) 2   Tina Meža (VV)3
21. Matjaž Čepelnik (FR) 2   Urška Roš (NC)3
22. Marko Golob (LL) 2   Tanja Blatnik (GBR)2
23. Gregor Govše (IL) 2   Manuela Dobaj (BM)2
24. Gregor Jurak (IL) 2   Petra Florjančič (LL)2
25. Matjaž Kolčan (NC) 2   Tina Jeromen (RL)2
26. Gal Kordež (FR) 2   Nataša Kejžar (GBR)2
27. Miran Kos (FR) 2   Aleksandra Kučej (BM)2
28. Boštjan Košec (RT) 2   Nika Karlina Petrič (TK)2
29. Matic Lipovž (IL) 2   Natalija Repec (OL)2
30. Matjaž Markič (KK) 2   Jana Demšar (GBR)1
31. David Mihalič (OL) 2   Petra Draganič (BM)1
32. Primož Šenica Pavletič (LL) 2   Ajda Gabrijelčič (IL)1
33. Emil Tahirovič (KA) 2   Eva Glavan (NC)1
34. Anže Tavčar (LL) 2   Sergeja Gradišek (CK)1
35. Jure Vračun (NC) 2   Maja Gros (TK)1
36. Primož Abraham (FR) 1   Maša Ivanovič (CK)1
37. Bojan Bešter (TK) 1   Romana Jerše (RT)1
38. Krešo Božikov (LL) 1   Vida Kavčič (LL)1
39. Borut Fabjan (BP) 1   Alenka Ličar (RT)1
40. Erik Hren (BM) 1   Neža Marčun (ZVK)1
41. Leon Lalič (TK) 1   Sanda Mladenovič (TK)1
42. Dejan Madjarič (IL) 1   Tina Pahernik (BM)1
43. Žiga Martinčič (OL) 1   Nina Petrič (LL)1
44. Jure Melon (OL) 1   Polona Prosen (TK)1
45. Gregor Miklič (OL) 1   Saša Robič (GBR)1
46. Jan Karel Petrič (TK) 1   Iza Senčar (OL)1
47. Jaka Potrpin (RT) 1   Neja Škufca (GBR)1
48. Adam Resman (LL) 1   Tina Štimec (RT)1
49. Matjaž Rozman (OL) 1   Maja Tanko (NC)1
50. Dejan Šteharnik (FR) 1   Tina Uhelj (BP)1
51. Tomaž Torkar (OL) 1   Urša Vidmar (LL)1
52. Luka Velikonja (IL) 1   Tara Vovk (LL)1
53. Robert Žbogar (GBR) 1   Tjaša Vozel (ZVK)1
54.    Jelena Zahirovič (LL)1
55.    Tina Žerovnik (TK)1
56.    Sandra Žeželj (KK)1
1. Peter Mankoč (IL) 27   Alenka Kejžar (GBR)53
2. Marko Milenkovič (TK) 17   Anja Čarman (TK)27
3. Goran Jurak (NC) 12   Anja Klinar (GBR)22
4. Damir Dugonjić (FR) 9   Eva Breznikar (FR)20
5. Blaž Medvešek (BM) 9   Sara Isaković (GBR)12
6. Gregor Jurak (IL) 6   Nastja Govejšek (VV)9
7. Matjaž Koželj (BM) 6   Metka Sparavec (BM)8
8. Žiga Cerkovnik (VV) 4   Tanja Drezgič (NC)7
9. Matjaž Markič (KK) 4   Tanja Blatnik (GBR)6
10. Jan Karel Petrič (TK) 4   Katja Hajdinjak (OL)4
11. Borut Petrič (TK) 4   Tina Meža (VV)4
12. Jernej Godec (IL) 3   Tjaša Oder (FR)4
13. Matjaž Pernat (BM) 3   Tina Pahernik (BM)4
14. Darjan Petrič (TK) 3   Tamara Sambrailo (GBR)4
15. Peter John Stevens (TK) 3   Sofija Djelič (IL)3
16. Emil Tahirovič (KA) 3   Tara Vovk (LL)2+1
17. Tomaž Torkar (OL) 3   Manuela Dobaj (BM)2
18. Martin Vrhovšek (LL) 3   Janja Jamšek (FR)2
19. Robert Zekanovič (BP) 3   Zala Kalan (TK)2
20. Krešo Božikov (LL) 2   Aleksandra Kučej (BM)2
21. Matjaž Čepelnik (FR) 2   Tjaša Pintar (GBR)2
22. Domen Demšar (OL) 2   Alenka Prelovšek (CK)2
23. Borut Fabjan (BP) 2   Ava Schollmayer (RL)2
24. Anže Ferš Eržen (IL) 2   Alenka Sušnik (TK)2
25. Marko Golob (LL) 2   Sabina Šuštar (TK)2
26. Gregor Govše (IL) 2   Tina Uhelj (BP)2
27. Jure Kirbiš (TK) 2   Tjaša Vozel (ZVK)2
28. Matic Lipovž (IL) 2   Maja Cunjak (NC)1
29. Dejan Madjarič (IL) 2   Katja Funkl (LL)1
30. Igor Markovič (LL) 2   Maša Ivanovič (CK)1
31. Matija Može (FR) 2   Maša Jamnik (TK)1
32. Marcel Primožič (BP) 2   Polona Jamnikar (NC)1
33. Jure Vračun (NC) 2   Romana Jerše (RT)1
34. Luka Vrtovec (BM) 2   Marjeta Jordan (RT)1
35. Bojan Zdešar (IL) 2   Nataša Kejžar (GBR)1
36. Denis Benčič (BP) 1   Bojana Kološič (BM)1
37. Nick Bodiroža (TK) 1   Saša Kovač (FR)1
38. Roko Čoko (LL) 1   Jasna Kraševec (IL)1
39. Blaž Demšar (OL) 1   Mojca Kristan (BM)1
40. Aleš Grabnar (RT) 1   Špela Kubik (BP)1
41. Erik Hren (BM) 1   Sanda Mladenovič (TK)1
42. Vojko Jončeski (KA) 1   Katja Pečlin (LL)1
43. Jaka Kirbiš (TK) 1   Vesna Praprotnik ‡ (TK)1
44. Sergej Koncilja (IL) 1   Jana Prebil (LL)1
45. Miran Kos (FR) 1   Nina Prosen (TK)1
46. Robert Lovšin (RR) 1   Polona Prosen (TK)1
47. Hrvoje Lušič (LL) 1   Nina Rajher (BM)1
48. Jure Masten (IL) 1   Janja Šegel (FR)1
49. Niko Medvešček (BP) 1   Neja Škufca (GBR)1
50. Simon Mladenovič (TK) 1   Tina Štimec (RT)1
51. Mitja Okorn (TK) 1   Maja Tanko (NC)1
52. Adam Resman (LL) 1   Tina Ukič (NC)1
53. Jernej Seljak (BM) 1   Urša Vidmar (LL)1
54. Gašper Štih (OL) 1  
55. Dušan Ugrina (IL) 1  

Največkrat postavil rekord, kadeti, 25 in 50m bazeni
* upoštevani so samo rekordi od 01.01.1975, rezultati pred 1.1.1990 niso popolni.
** Starostne kategorije pri ženskah: upoštevani so rekordi do 1.9.2016, rekordi po tem datumu so označeni posebej
50m bazeni 25m bazeni
1. Marko Milenkovič (TK) 25   Alenka Kejžar (GBR)86
2. Goran Jurak (NC) 21   Anja Klinar (GBR)59
3. Jernej Godec (IL) 19   Eva Breznikar (FR)24
4. Damir Dugonjić (FR) 15   Nastja Govejšek (VV)24
5. Peter Mankoč (IL) 15   Janja Jamšek (FR)17
6. Borut Petrič (TK) 10   Tjaša Oder (FR)16
7. Krešo Božikov (LL) 9   Anja Čarman (TK)15
8. Marko Golob (LL) 9   Janja Šegel (FR)12
9. Matjaž Koželj (BM) 9   Tanja Drezgič (NC)9
10. Nick Bodiroža (TK) 8   Tara Vovk (LL)9
11. Žiga Cerkovnik (VV) 7   Urša Bežan Petrič (TK)8
12. Matjaž Čepelnik (FR) 7   Tina Čelik (TK)8
13. David Mihalič (OL) 7   Manuela Dobaj (BM)8
14. Matija Može (FR) 7   Tjaša Pintar (GBR)8
15. Blaž Medvešek (BM) 6   Zala Kalan (TK)6
16. Jan Karel Petrič (TK) 6   Tina Pandža (VV)5
17. Martin Vrhovšek (LL) 6   Sara Račnik (FR)3+1
18. Gašper Štih (OL) 5   Iza Senčar (OL)4
19. Lovro Knez (FR) 4   Špela Godec (IL)3
20. Aleks Koštomaj (TOR) 4   Sara Isaković (GBR)3
21. Igor Markovič (LL) 4   Neža Klančar (OL)3
22. Žan Pogačar (GBR) 4   Mateja Kosirnik (TK)3
23. Peter John Stevens (TK) 4   Saša Kovač (FR)3
24. Nace Vovk (TK) 4   Katja Pečlin (LL)3
25. Borut Fabjan (BP) 3   Tina Ukič (NC)3
26. Gregor Govše (IL) 3   Ana Bjelajac (BM)2
27. Matjaž Kolčan (NC) 3   Tanja Blatnik (GBR)2
28. Gal Kordež (FR) 3   Petra Florjančič (LL)2
29. Miran Kos (FR) 3   Sergeja Gradišek (CK)2
30. Matija Medvešek (FR) 3   Maša Ivanovič (CK)2
31. Matjaž Pernat (BM) 3   Tina Jeromen (RL)2
32. Borut Poje (OL) 3   Martina Mašič (GBR)2
33. Jaka Pušnik (OL) 3   Gaja Natlačen (FR)2
34. Matjaž Rozman (OL) 3   Alenka Prelovšek (CK)2
35. Vito Vodenik (GBR) 3   Polona Prosen (TK)2
36. Jaš Berložnik (FR) 2   Natalija Repec (OL)2
37. Mitja Bešter (TK) 2   Mojca Sagmeister (FR)2
38. Roko Čoko (LL) 2   Tamara Sambrailo (GBR)2
39. Matjaž Jazbec (RT) 2   Tina Štimec (RT)2
40. Gregor Jurak (IL) 2   Sabina Šuštar (TK)2
41. Matic Kosirnik (ZVK) 2   Ajda Valcl (NC)2
42. Boštjan Košec (RT) 2   Tjaša Vozel (ZVK)2
43. Jure Melon (OL) 2   Špela Bohinc (TK)1
44. Adam Resman (LL) 2   Kaja Breznik (VV)1
45. Dejan Šteharnik (FR) 2   Nika Brežnik (OL)1
46. Anže Tavčar (LL) 2   Špela Bukovec (VV)1
47. Luka Velikonja (IL) 2   Maja Cunjak (NC)1
48. Luka Vrtovec (BM) 2   Jana Demšar (GBR)1
49. Bojan Zdešar (IL) 2   Sofija Djelič (IL)1
50. Primož Abraham (FR) 1   Petra Draganič (BM)1
51. Miha Bernat (OL) 1   Katja Funkl (LL)1
52. Bojan Bešter (TK) 1   Ajda Gabrijelčič (IL)1
53. Matej Feguš (IL) 1   Maja Gros (TK)1
54. Marko Feguš (IL) 1   Ana Horvat (LL)1
55. Anže Ferš Eržen (IL) 1   Maša Jamnik (TK)1
56. Domen Fricelj (VV) 1   Polona Jamnikar (NC)1
57. Aleš Grabnar (RT) 1   Katarina Jordan (RT)1
58. Vojko Jončeski (KA) 1   Nataša Kejžar (GBR)1
59. Nejc Jurjevčič (LL) 1   Maja Kenda (BP)1
60. Gregor Kavčič (LL) 1   Bojana Kološič (BM)1
61. Jaka Kirbiš (TK) 1   Sanja Krajnc (NC)1
62. Sergej Koncilja (IL) 1   Jasna Kraševec (IL)1
63. Blaž Korošec (LL) 1   Aleksandra Kučej (BM)1
64. Leon Lalič (TK) 1   Alenka Ličar (RT)1
65. Hrvoje Lušič (LL) 1   Janja Linhart (LL)1
66. Dejan Madjarič (IL) 1   Jera Majerič (FR)1
67. Matjaž Markič (KK) 1   Ana Morgan (KK)1
68. Niko Medvešček (BP) 1   Mojca Ocvirk (LL)1
69. Luka Melon (IL) 1   Karin Oto (FR)1
70. Mitja Okorn (TK) 1   Nina Petrič (LL)1
71. Matic Ovniček (TK) 1   Lili Pihler (OL)1
72. Jošt Pavlin (RR) 1   Petra Podpečan (VV)1
73. Nejc Pogačnik (GBR) 1   Vesna Praprotnik ‡ (TK)1
74. Jaka Potrpin (RT) 1   Nina Rajher (BM)1
75. Marcel Primožič (BP) 1   Urška Roš (NC)1
76. Rok Sagmeister (FR) 1   Nataša Sojar (LL)1
77. Jernej Seljak (BM) 1   Metka Sparavec (BM)1
78. Iztok Škabar (LL) 1   Meta Suhadolnik (TK)1
79. Gorazd Škabar (LL) 1   Alenka Sušnik (TK)1
80. Rok Tajnikar (VV) 1   Anja Štrovs (RT)1
81. Dušan Ugrina (IL) 1   Katja Zibelnik (IL)1
82. Matevž Vadas (BM) 1   Sandra Žeželj (KK)1
83. Jure Vračun (NC) 1   Manca Županc (OL)1
1. Marko Milenkovič (TK) 15   Alenka Kejžar (GBR)41
2. Goran Jurak (NC) 10   Anja Klinar (GBR)32
3. Damir Dugonjić (FR) 8   Nastja Govejšek (VV)12
4. Peter Mankoč (IL) 8   Janja Jamšek (FR)11
5. Nick Bodiroža (TK) 6   Tjaša Oder (FR)10
6. Borut Petrič (TK) 6   Janja Šegel (FR)9
7. Marko Golob (LL) 5   Anja Čarman (TK)8
8. David Mihalič (OL) 5   Eva Breznikar (FR)7
9. Gašper Štih (OL) 5   Tara Vovk (LL)6
10. Jernej Godec (IL) 4   Urša Bežan Petrič (TK)5
11. Matjaž Koželj (BM) 4   Tina Čelik (TK)5
12. Matija Može (FR) 4   Tjaša Pintar (GBR)5
13. Peter John Stevens (TK) 4   Tanja Drezgič (NC)4
14. Nace Vovk (TK) 4   Zala Kalan (TK)4
15. Matjaž Čepelnik (FR) 3   Sara Račnik (FR)3+1
16. Martin Vrhovšek (LL) 3   Manuela Dobaj (BM)3
17. Krešo Božikov (LL) 2   Mateja Kosirnik (TK)3
18. Borut Fabjan (BP) 2   Tina Pandža (VV)3
19. Lovro Knez (FR) 2   Iza Senčar (OL)3
20. Matjaž Kolčan (NC) 2   Petra Florjančič (LL)2
21. Miran Kos (FR) 2   Sergeja Gradišek (CK)2
22. Boštjan Košec (RT) 2   Neža Klančar (OL)2
23. Aleks Koštomaj (TOR) 2   Natalija Repec (OL)2
24. Jure Melon (OL) 2   Ajda Valcl (NC)2
25. Žan Pogačar (GBR) 2   Ana Bjelajac (BM)1
26. Jaka Pušnik (OL) 2   Tanja Blatnik (GBR)1
27. Dejan Šteharnik (FR) 2   Jana Demšar (GBR)1
28. Anže Tavčar (LL) 2   Petra Draganič (BM)1
29. Vito Vodenik (GBR) 2   Ajda Gabrijelčič (IL)1
30. Luka Vrtovec (BM) 2   Špela Godec (IL)1
31. Primož Abraham (FR) 1   Maja Gros (TK)1
32. Jaš Berložnik (FR) 1   Ana Horvat (LL)1
33. Bojan Bešter (TK) 1   Sara Isaković (GBR)1
34. Žiga Cerkovnik (VV) 1   Maša Ivanovič (CK)1
35. Marko Feguš (IL) 1   Tina Jeromen (RL)1
36. Anže Ferš Eržen (IL) 1   Nataša Kejžar (GBR)1
37. Gregor Govše (IL) 1   Saša Kovač (FR)1
38. Gregor Jurak (IL) 1   Alenka Ličar (RT)1
39. Nejc Jurjevčič (LL) 1   Janja Linhart (LL)1
40. Gal Kordež (FR) 1   Jera Majerič (FR)1
41. Blaž Korošec (LL) 1   Martina Mašič (GBR)1
42. Matic Kosirnik (ZVK) 1   Karin Oto (FR)1
43. Leon Lalič (TK) 1   Nina Petrič (LL)1
44. Matjaž Markič (KK) 1   Polona Prosen (TK)1
45. Igor Markovič (LL) 1   Urška Roš (NC)1
46. Matija Medvešek (FR) 1   Mojca Sagmeister (FR)1
47. Matjaž Pernat (BM) 1   Tamara Sambrailo (GBR)1
48. Jan Karel Petrič (TK) 1   Tina Štimec (RT)1
49. Jaka Potrpin (RT) 1   Tjaša Vozel (ZVK)1
50. Marcel Primožič (BP) 1   Katja Zibelnik (IL)1
51. Adam Resman (LL) 1   Sandra Žeželj (KK)1
52. Matjaž Rozman (OL) 1  
53. Rok Sagmeister (FR) 1  
54. Gorazd Škabar (LL) 1  
55. Matevž Vadas (BM) 1  
56. Luka Velikonja (IL) 1  
57. Jure Vračun (NC) 1  
58. Bojan Zdešar (IL) 1  
1. Jernej Godec (IL) 15   Alenka Kejžar (GBR)45
2. Goran Jurak (NC) 11   Anja Klinar (GBR)27
3. Marko Milenkovič (TK) 10   Eva Breznikar (FR)17
4. Krešo Božikov (LL) 7   Nastja Govejšek (VV)12
5. Damir Dugonjić (FR) 7   Anja Čarman (TK)7
6. Peter Mankoč (IL) 7   Janja Jamšek (FR)6
7. Žiga Cerkovnik (VV) 6   Tjaša Oder (FR)6
8. Blaž Medvešek (BM) 6   Manuela Dobaj (BM)5
9. Matjaž Koželj (BM) 5   Tanja Drezgič (NC)5
10. Jan Karel Petrič (TK) 5   Urša Bežan Petrič (TK)3
11. Matjaž Čepelnik (FR) 4   Tina Čelik (TK)3
12. Marko Golob (LL) 4   Katja Pečlin (LL)3
13. Borut Petrič (TK) 4   Tjaša Pintar (GBR)3
14. Igor Markovič (LL) 3   Janja Šegel (FR)3
15. Matija Može (FR) 3   Tina Ukič (NC)3
16. Borut Poje (OL) 3   Tara Vovk (LL)3
17. Martin Vrhovšek (LL) 3   Špela Godec (IL)2
18. Mitja Bešter (TK) 2   Sara Isaković (GBR)2
19. Nick Bodiroža (TK) 2   Zala Kalan (TK)2
20. Roko Čoko (LL) 2   Saša Kovač (FR)2
21. Gregor Govše (IL) 2   Gaja Natlačen (FR)2
22. Matjaž Jazbec (RT) 2   Tina Pandža (VV)2
23. Lovro Knez (FR) 2   Alenka Prelovšek (CK)2
24. Gal Kordež (FR) 2   Sabina Šuštar (TK)2
25. Aleks Koštomaj (TOR) 2   Ana Bjelajac (BM)1
26. Matija Medvešek (FR) 2   Tanja Blatnik (GBR)1
27. David Mihalič (OL) 2   Špela Bohinc (TK)1
28. Matjaž Pernat (BM) 2   Kaja Breznik (VV)1
29. Žan Pogačar (GBR) 2   Nika Brežnik (OL)1
30. Matjaž Rozman (OL) 2   Špela Bukovec (VV)1
31. Jaš Berložnik (FR) 1   Maja Cunjak (NC)1
32. Miha Bernat (OL) 1   Sofija Djelič (IL)1
33. Borut Fabjan (BP) 1   Katja Funkl (LL)1
34. Matej Feguš (IL) 1   Maša Ivanovič (CK)1
35. Domen Fricelj (VV) 1   Maša Jamnik (TK)1
36. Aleš Grabnar (RT) 1   Polona Jamnikar (NC)1
37. Vojko Jončeski (KA) 1   Tina Jeromen (RL)1
38. Gregor Jurak (IL) 1   Katarina Jordan (RT)1
39. Gregor Kavčič (LL) 1   Maja Kenda (BP)1
40. Jaka Kirbiš (TK) 1   Neža Klančar (OL)1
41. Matjaž Kolčan (NC) 1   Bojana Kološič (BM)1
42. Sergej Koncilja (IL) 1   Sanja Krajnc (NC)1
43. Miran Kos (FR) 1   Jasna Kraševec (IL)1
44. Matic Kosirnik (ZVK) 1   Aleksandra Kučej (BM)1
45. Hrvoje Lušič (LL) 1   Martina Mašič (GBR)1
46. Dejan Madjarič (IL) 1   Ana Morgan (KK)1
47. Niko Medvešček (BP) 1   Mojca Ocvirk (LL)1
48. Luka Melon (IL) 1   Lili Pihler (OL)1
49. Mitja Okorn (TK) 1   Petra Podpečan (VV)1
50. Matic Ovniček (TK) 1   Vesna Praprotnik ‡ (TK)1
51. Jošt Pavlin (RR) 1   Polona Prosen (TK)1
52. Nejc Pogačnik (GBR) 1   Nina Rajher (BM)1
53. Jaka Pušnik (OL) 1   Mojca Sagmeister (FR)1
54. Adam Resman (LL) 1   Tamara Sambrailo (GBR)1
55. Jernej Seljak (BM) 1   Iza Senčar (OL)1
56. Iztok Škabar (LL) 1   Nataša Sojar (LL)1
57. Rok Tajnikar (VV) 1   Metka Sparavec (BM)1
58. Dušan Ugrina (IL) 1   Meta Suhadolnik (TK)1
59. Luka Velikonja (IL) 1   Alenka Sušnik (TK)1
60. Vito Vodenik (GBR) 1   Tina Štimec (RT)1
61. Bojan Zdešar (IL) 1   Anja Štrovs (RT)1
62.    Tjaša Vozel (ZVK)1
63.    Manca Županc (OL)1

Največkrat postavil rekord, dečki, 25 in 50m bazeni
* upoštevani so samo rekordi od 01.01.1975, rezultati pred 1.1.1990 niso popolni.
** Starostne kategorije pri ženskah: upoštevani so rekordi do 1.9.2016, rekordi po tem datumu so označeni posebej
50m bazeni 25m bazeni
1. Jernej Godec (IL) 30   Alenka Kejžar (GBR)34
2. Rok Sagmeister (FR) 19   Anja Klinar (GBR)31
3. Gašper Štih (OL) 18   Nastja Govejšek (VV)16
4. Gregor Govše (IL) 15   Urša Bežan Petrič (TK)11
5. Gregor Jurak (IL) 15   Tina Pandža (VV)10
6. Goran Jurak (NC) 9   Eva Breznikar (FR)9
7. Vojko Jončeski (KA) 8   Nika Brežnik (OL)9
8. Matjaž Čepelnik (FR) 6   Iza Senčar (OL)8
9. Matjaž Koželj (BM) 6   Manuela Dobaj (BM)7
10. Peter John Stevens (TK) 6   Janja Jamšek (FR)7
11. Primož Šenica Pavletič (LL) 6   Tesa Naja Jamšek (IL)6
12. Miha Bernat (OL) 5   Katarina Jordan (RT)6
13. Gregor Kavčič (LL) 5   Tjaša Pintar (GBR)6
14. Aleks Koštomaj (TOR) 5   Polona Prosen (TK)6
15. Nace Vovk (TK) 5   Ana Ribnikar (TK)6
16. Borut Dežman (FR) 4   Tanja Drezgič (NC)5
17. Damir Dugonjić (FR) 4   Tjaša Oder (FR)5
18. Marko Golob (LL) 4   Tina Štimec (RT)5
19. Matjaž Kolčan (NC) 4   Katja Hajdinjak (OL)4
20. Tomaž Majdič (IL) 4   Nika Karlina Petrič (TK)4
21. Blaž Medvešek (BM) 4   Tamara Sambrailo (GBR)4
22. Nejc Pogačnik (GBR) 4   Zala Kalan (TK)3
23. Nejc Jurjevčič (LL) 3   Mateja Kosirnik (TK)3
24. Lovro Knez (FR) 3   Mojca Ocvirk (LL)3
25. Miran Kos (FR) 3   Nataša Sojar (LL)3
26. Luka Melon (IL) 3   Tjaša Vozel (ZVK)3
27. Jure Melon (OL) 3   Tjaša Brežnik (OL)2
28. Marko Milenkovič (TK) 3   Anja Čarman (TK)2
29. Gregor Povhe (CK) 3   Petra Draganič (BM)2
30. Tadej Vodičar (IL) 3   Nuša Erjavec (FR)2
31. Jaš Berložnik (FR) 2   Maša Ivanovič (CK)2
32. Nick Bodiroža (TK) 2   Tanja Kumprej (FR)2
33. Jure Bola (RT) 2   Tamara Miler (FR)2
34. Krešo Božikov (LL) 2   Alenka Prelovšek (CK)2
35. Roko Čoko (LL) 2   Metka Sparavec (BM)2
36. Luka Dover (OL) 2   Sabina Šuštar (TK)2
37. Miha Hribernik (FR) 2   Ajda Valcl (NC)2
38. Matjaž Jazbec (RT) 2   Špela Bukovec (VV)1
39. Boštjan Košec (RT) 2   Maja Cunjak (NC)1
40. Matjaž Markič (KK) 2   Ana Dukovič (KA)1
41. Igor Markovič (LL) 2   Katja Funkl (LL)1
42. Kostja Medved (KK) 2   Maja Gros (TK)1
43. Matija Može (FR) 2   Tea Hudovernik (TK)1
44. Valentin Pečaver (IL) 2   Polona Jamnikar (NC)1
45. Jan Karel Petrič (TK) 2   Vesna Kavčič (TK)1
46. Borut Poje (OL) 2   Maja Kenda (BP)1
47. Adam Resman (LL) 2   Bojana Kološič (BM)1
48. Damjan Stankovič (IL) 2   Jasna Kraševec (IL)1
49. Bojan Stojanovič (NC) 2   Alenka Ličar (RT)1
50. Dejan Šteharnik (FR) 2   Monika Močnik (GBR)1
51. Boštjan Šulek (BM) 2   Ana Morgan (KK)1
52. Luka Velikonja (IL) 2   Petra Omejec (GBR)1
53. Robert Vovk (TK) 2   Nina Petrič (LL)1
54. Andraž Zaplotnik (TK) 2   Saša Piškur (GBR)1
55. Primož Abraham (FR) 1   Petra Podpečan (VV)1
56. Chad Andoljšek (RR) 1   Vesna Praprotnik ‡ (TK)1
57. Bojan Bešter (TK) 1   Nina Prevc (IL)1
58. Aleš Fabjan (RT) 1   Nina Rajher (BM)1
59. Marko Feguš (IL) 1   Renata Rednak (VV)1
60. Domen Fricelj (VV) 1   Anja Repec (CK)1
61. Klemen Grabljevec (LL) 1   Katja Roš (NC)1
62. Aleš Grabnar (RT) 1   Kaja Rožnik (OL)1
63. Rok Hudohmet (PC) 1   Alenka Sušnik (TK)1
64. Jaka Kirbiš (TK) 1   Mateja Škraba (LL)1
65. Sergej Koncilja (IL) 1   Petra Štuhec (BM)1
66. Jaka Kovač (TK) 1   Nina Vakselj (LL)1
67. David Kozjek (OL) 1   Manja Veldin (LL)1
68. Matjaž Krek Bašelj (KKR) 1   Pia Visočnik (BM)1
69. Leon Lalič (TK) 1  
70. Hrvoje Lušič (LL) 1  
71. Niko Medvešček (BP) 1  
72. David Mihalič (OL) 1  
73. Mitja Okorn (TK) 1  
74. Matic Ovniček (TK) 1  
75. Tilen Pogačar (GBR) 1  
76. Žan Pogačar (GBR) 1  
77. Jaka Potrpin (RT) 1  
78. Gregor Predalič (LL) 1  
79. Jaka Pušnik (OL) 1  
80. Gorazd Škabar (LL) 1  
81. Sergej Švajger (IL) 1  
82. Emil Tahirovič (KA) 1  
83. Rok Tajnikar (VV) 1  
84. Dejan Tešovič (NC) 1  
85. Dušan Ugrina (IL) 1  
86. Andraž Valcl (NC) 1  
87. Jure Vidmar (TK) 1  
88. Martin Vrhovšek (LL) 1  
1. Rok Sagmeister (FR) 13   Anja Klinar (GBR)14
2. Jernej Godec (IL) 12   Alenka Kejžar (GBR)11
3. Gregor Jurak (IL) 7   Urša Bežan Petrič (TK)8
4. Gašper Štih (OL) 7   Nastja Govejšek (VV)7
5. Gregor Govše (IL) 4   Tina Pandža (VV)7
6. Primož Šenica Pavletič (LL) 4   Tesa Naja Jamšek (IL)6
7. Damir Dugonjić (FR) 3   Iza Senčar (OL)6
8. Vojko Jončeski (KA) 3   Nika Brežnik (OL)5
9. Gregor Kavčič (LL) 3   Nika Karlina Petrič (TK)4
10. Lovro Knez (FR) 3   Ana Ribnikar (TK)4
11. Aleks Koštomaj (TOR) 3   Eva Breznikar (FR)3
12. Jure Melon (OL) 3   Manuela Dobaj (BM)3
13. Nace Vovk (TK) 3   Tanja Drezgič (NC)3
14. Jaš Berložnik (FR) 2   Katja Hajdinjak (OL)3
15. Miha Bernat (OL) 2   Katarina Jordan (RT)3
16. Matjaž Čepelnik (FR) 2   Mateja Kosirnik (TK)3
17. Marko Golob (LL) 2   Tjaša Pintar (GBR)3
18. Nejc Jurjevčič (LL) 2   Polona Prosen (TK)3
19. Matjaž Kolčan (NC) 2   Tina Štimec (RT)3
20. Miran Kos (FR) 2   Tjaša Brežnik (OL)2
21. Boštjan Košec (RT) 2   Janja Jamšek (FR)2
22. Matjaž Koželj (BM) 2   Zala Kalan (TK)2
23. Gregor Povhe (CK) 2   Tamara Miler (FR)2
24. Peter John Stevens (TK) 2   Mojca Ocvirk (LL)2
25. Tadej Vodičar (IL) 2   Tjaša Oder (FR)2
26. Robert Vovk (TK) 2   Tjaša Vozel (ZVK)2
27. Bojan Bešter (TK) 1   Anja Čarman (TK)1
28. Krešo Božikov (LL) 1   Petra Draganič (BM)1
29. Roko Čoko (LL) 1   Nuša Erjavec (FR)1
30. Borut Dežman (FR) 1   Maja Gros (TK)1
31. Luka Dover (OL) 1   Maša Ivanovič (CK)1
32. Aleš Fabjan (RT) 1   Alenka Ličar (RT)1
33. Marko Feguš (IL) 1   Monika Močnik (GBR)1
34. Klemen Grabljevec (LL) 1   Nina Petrič (LL)1
35. Rok Hudohmet (PC) 1   Kaja Rožnik (OL)1
36. Goran Jurak (NC) 1   Nataša Sojar (LL)1
37. David Kozjek (OL) 1   Metka Sparavec (BM)1
38. Matjaž Krek Bašelj (KKR) 1   Ajda Valcl (NC)1
39. Leon Lalič (TK) 1   Pia Visočnik (BM)1
40. Tomaž Majdič (IL) 1  
41. Matjaž Markič (KK) 1  
42. Igor Markovič (LL) 1  
43. Kostja Medved (KK) 1  
44. David Mihalič (OL) 1  
45. Marko Milenkovič (TK) 1  
46. Matija Može (FR) 1  
47. Matic Ovniček (TK) 1  
48. Valentin Pečaver (IL) 1  
49. Jan Karel Petrič (TK) 1  
50. Nejc Pogačnik (GBR) 1  
51. Borut Poje (OL) 1  
52. Jaka Potrpin (RT) 1  
53. Gregor Predalič (LL) 1  
54. Jaka Pušnik (OL) 1  
55. Adam Resman (LL) 1  
56. Damjan Stankovič (IL) 1  
57. Bojan Stojanovič (NC) 1  
58. Gorazd Škabar (LL) 1  
59. Dejan Šteharnik (FR) 1  
60. Boštjan Šulek (BM) 1  
61. Dejan Tešovič (NC) 1  
62. Andraž Valcl (NC) 1  
63. Luka Velikonja (IL) 1  
64. Andraž Zaplotnik (TK) 1  
1. Jernej Godec (IL) 18   Alenka Kejžar (GBR)23
2. Gregor Govše (IL) 11   Anja Klinar (GBR)17
3. Gašper Štih (OL) 11   Nastja Govejšek (VV)9
4. Goran Jurak (NC) 8   Eva Breznikar (FR)6
5. Gregor Jurak (IL) 8   Janja Jamšek (FR)5
6. Rok Sagmeister (FR) 6   Nika Brežnik (OL)4
7. Vojko Jončeski (KA) 5   Manuela Dobaj (BM)4
8. Matjaž Čepelnik (FR) 4   Tamara Sambrailo (GBR)4
9. Matjaž Koželj (BM) 4   Urša Bežan Petrič (TK)3
10. Blaž Medvešek (BM) 4   Katarina Jordan (RT)3
11. Peter John Stevens (TK) 4   Tjaša Oder (FR)3
12. Miha Bernat (OL) 3   Tina Pandža (VV)3
13. Borut Dežman (FR) 3   Tjaša Pintar (GBR)3
14. Tomaž Majdič (IL) 3   Polona Prosen (TK)3
15. Luka Melon (IL) 3   Tanja Drezgič (NC)2
16. Nejc Pogačnik (GBR) 3   Tanja Kumprej (FR)2
17. Nick Bodiroža (TK) 2   Alenka Prelovšek (CK)2
18. Jure Bola (RT) 2   Ana Ribnikar (TK)2
19. Marko Golob (LL) 2   Iza Senčar (OL)2
20. Miha Hribernik (FR) 2   Nataša Sojar (LL)2
21. Matjaž Jazbec (RT) 2   Tina Štimec (RT)2
22. Gregor Kavčič (LL) 2   Sabina Šuštar (TK)2
23. Matjaž Kolčan (NC) 2   Špela Bukovec (VV)1
24. Aleks Koštomaj (TOR) 2   Maja Cunjak (NC)1
25. Marko Milenkovič (TK) 2   Anja Čarman (TK)1
26. Primož Šenica Pavletič (LL) 2   Petra Draganič (BM)1
27. Nace Vovk (TK) 2   Ana Dukovič (KA)1
28. Primož Abraham (FR) 1   Nuša Erjavec (FR)1
29. Chad Andoljšek (RR) 1   Katja Funkl (LL)1
30. Krešo Božikov (LL) 1   Katja Hajdinjak (OL)1
31. Roko Čoko (LL) 1   Tea Hudovernik (TK)1
32. Luka Dover (OL) 1   Maša Ivanovič (CK)1
33. Damir Dugonjić (FR) 1   Polona Jamnikar (NC)1
34. Domen Fricelj (VV) 1   Zala Kalan (TK)1
35. Aleš Grabnar (RT) 1   Vesna Kavčič (TK)1
36. Nejc Jurjevčič (LL) 1   Maja Kenda (BP)1
37. Jaka Kirbiš (TK) 1   Bojana Kološič (BM)1
38. Sergej Koncilja (IL) 1   Jasna Kraševec (IL)1
39. Miran Kos (FR) 1   Ana Morgan (KK)1
40. Jaka Kovač (TK) 1   Mojca Ocvirk (LL)1
41. Hrvoje Lušič (LL) 1   Petra Omejec (GBR)1
42. Matjaž Markič (KK) 1   Saša Piškur (GBR)1
43. Igor Markovič (LL) 1   Petra Podpečan (VV)1
44. Kostja Medved (KK) 1   Vesna Praprotnik ‡ (TK)1
45. Niko Medvešček (BP) 1   Nina Prevc (IL)1
46. Matija Može (FR) 1   Nina Rajher (BM)1
47. Mitja Okorn (TK) 1   Renata Rednak (VV)1
48. Valentin Pečaver (IL) 1   Anja Repec (CK)1
49. Jan Karel Petrič (TK) 1   Katja Roš (NC)1
50. Žan Pogačar (GBR) 1   Metka Sparavec (BM)1
51. Tilen Pogačar (GBR) 1   Alenka Sušnik (TK)1
52. Borut Poje (OL) 1   Mateja Škraba (LL)1
53. Gregor Povhe (CK) 1   Petra Štuhec (BM)1
54. Adam Resman (LL) 1   Nina Vakselj (LL)1
55. Damjan Stankovič (IL) 1   Ajda Valcl (NC)1
56. Bojan Stojanovič (NC) 1   Manja Veldin (LL)1
57. Dejan Šteharnik (FR) 1   Tjaša Vozel (ZVK)1
58. Boštjan Šulek (BM) 1  
59. Sergej Švajger (IL) 1  
60. Emil Tahirovič (KA) 1  
61. Rok Tajnikar (VV) 1  
62. Dušan Ugrina (IL) 1  
63. Luka Velikonja (IL) 1  
64. Jure Vidmar (TK) 1  
65. Tadej Vodičar (IL) 1  
66. Martin Vrhovšek (LL) 1  
67. Andraž Zaplotnik (TK) 1  

Največkrat postavil rekord, ml.dečki, 25 in 50m bazeni
* upoštevani so samo rekordi od 01.01.1975, rezultati pred 1.1.1990 niso popolni.
** Starostne kategorije pri ženskah: upoštevani so rekordi do 1.9.2016, rekordi po tem datumu so označeni posebej
50m bazeni 25m bazeni
1. Jernej Godec (IL) 13   Tamara Miler (FR)33
2. Rok Sagmeister (FR) 13   Tjaša Brežnik (OL)19
3. Matjaž Čepelnik (FR) 9   Polona Prosen (TK)17
4. Bor Vran Benkovič (BM) 9   Anja Klinar (GBR)15
5. Gregor Govše (IL) 8   Nika Karlina Petrič (TK)12
6. Tai Novak (OL) 8   Mojca Sagmeister (FR)10
7. Tomaž Majdič (IL) 7   Urša Ankerst (GBR)7
8. Jure Vidmar (TK) 7   Manuela Dobaj (BM)7
9. Krešo Božikov (LL) 6   Eva Breznikar (FR)6
10. Damir Dugonjić (FR) 6   Petra Verhovčak (BM)5
11. Gregor Jurak (IL) 6   Petra Bombek (BM)4
12. Aleš Zupanec (TK) 6   Anja Jelesijevič (OL)4
13. Lovro Knez (FR) 5   Zala Kalan (TK)4
14. Matjaž Koželj (BM) 5   Ana Ribnikar (TK)4
15. Darin Sonnenschein (IL) 5   Iza Senčar (OL)4
16. Nace Vovk (TK) 5   Anja Čarman (TK)3
17. Nejc Pogačnik (GBR) 4   Tina Čelik (TK)3
18. Denis Behrič (IL) 3   Mateja Kosirnik (TK)3
19. Žiga Hrovatin (SDD) 3   Petra Vrhovčak (BM)3
20. Sebastjan Jug (NC) 3   Petra Draganič (BM)2
21. Timotej Pirc Podobnik (KA) 3   Maja Gros (TK)2
22. Matevž Štih (OL) 3   Maša Ivanovič (CK)2
23. Vojko Jončeski (KA) 2   Katarina Jordan (RT)2
24. Sergej Koncilja (IL) 2   Alenka Kejžar (GBR)2
25. Boštjan Košec (RT) 2   Neža Leskovar (IL)2
26. Blaž Medvešek (BM) 2   Monika Močnik (GBR)2
27. Gregor Predalič (LL) 2   Tjaša Oder (FR)2
28. Adam Resman (LL) 2   Tina Pandža (VV)2
29. Gašper Štih (OL) 2   Alenka Prelovšek (CK)2
30. Jan Valenčak (NC) 2   Neža Rebolj (TK)2
31. Miha Bernat (OL) 1   Kaja Sonjak (FR)2
32. Jure Bola (RT) 1   Mojca Škratek (FR)2
33. Matjaž Borovnik (VV) 1   Sabina Šuštar (TK)2
34. Jernej Burkeljca (LL) 1   Urša Bežan Petrič (TK)1
35. Roko Čoko (LL) 1   Nina Cesar (GBR)1
36. Blaž Demšar (OL) 1   Maja Cunjak (NC)1
37. Domen Demšar (OL) 1   Špela Godec (IL)1
38. Dušan Gajič (ZVK) 1   Gaja Golja (OL)1
39. Klemen Grabljevec (LL) 1   Maja Guduraš (RR)1
40. Aleš Grabnar (RT) 1   Polona Jamnikar (NC)1
41. Gal Isaković (GBR) 1   Majna Jazbec (GBR)1
42. Goran Jurak (NC) 1   Bojana Kološič (BM)1
43. Jaka Kirbiš (TK) 1   Neža Kovač (TK)1
44. Miha Kovač (CER) 1   Jasna Kraševec (IL)1
45. Jaka Kovač (TK) 1   Neža Marčun (ZVK)1
46. Leon Lalič (TK) 1   Nina Petrič (LL)1
47. Martin Lovrečič (IL) 1   Vanda Podobnik (CER)1
48. Hrvoje Lušič (LL) 1   Nina Rajher (BM)1
49. Davorin Makek (LL) 1   Maja Rautar (KA)1
50. Niko Medvešček (BP) 1   Alenka Sušnik (TK)1
51. Jernej Ocepek (VV) 1   Janja Šegel (FR)1
52. Mitja Okorn (TK) 1  
53. Jan Karel Petrič (TK) 1  
54. Uroš Poljanec (IL) 1  
55. Jaka Potrpin (RT) 1  
56. Primož Šenica Pavletič (LL) 1  
57. Dušan Ugrina (IL) 1  
58. Peter Ulčnik (BM) 1  
59. Luka Vrtovec (BM) 1  
1. Rok Sagmeister (FR) 7   Tamara Miler (FR)16
2. Jure Vidmar (TK) 5   Nika Karlina Petrič (TK)7
3. Bor Vran Benkovič (BM) 5   Tjaša Brežnik (OL)6
4. Matjaž Čepelnik (FR) 4   Anja Klinar (GBR)5
5. Jernej Godec (IL) 4   Mojca Sagmeister (FR)4
6. Gregor Govše (IL) 4   Petra Verhovčak (BM)4
7. Tomaž Majdič (IL) 4   Mateja Kosirnik (TK)3
8. Krešo Božikov (LL) 3   Polona Prosen (TK)3
9. Gregor Jurak (IL) 3   Petra Bombek (BM)2
10. Lovro Knez (FR) 3   Eva Breznikar (FR)2
11. Aleš Zupanec (TK) 3   Manuela Dobaj (BM)2
12. Damir Dugonjić (FR) 2   Petra Draganič (BM)2
13. Žiga Hrovatin (SDD) 2   Anja Jelesijevič (OL)2
14. Boštjan Košec (RT) 2   Zala Kalan (TK)2
15. Matjaž Koželj (BM) 2   Iza Senčar (OL)2
16. Tai Novak (OL) 2   Mojca Škratek (FR)2
17. Gregor Predalič (LL) 2   Urša Bežan Petrič (TK)1
18. Darin Sonnenschein (IL) 2   Nina Cesar (GBR)1
19. Nace Vovk (TK) 2   Tina Čelik (TK)1
20. Matjaž Borovnik (VV) 1   Gaja Golja (OL)1
21. Jernej Burkeljca (LL) 1   Maja Gros (TK)1
22. Blaž Demšar (OL) 1   Maša Ivanovič (CK)1
23. Domen Demšar (OL) 1   Majna Jazbec (GBR)1
24. Klemen Grabljevec (LL) 1   Neža Leskovar (IL)1
25. Gal Isaković (GBR) 1   Neža Marčun (ZVK)1
26. Sebastjan Jug (NC) 1   Monika Močnik (GBR)1
27. Goran Jurak (NC) 1   Tjaša Oder (FR)1
28. Jaka Kovač (TK) 1   Nina Petrič (LL)1
29. Miha Kovač (CER) 1   Vanda Podobnik (CER)1
30. Leon Lalič (TK) 1   Neža Rebolj (TK)1
31. Jan Karel Petrič (TK) 1   Kaja Sonjak (FR)1
32. Timotej Pirc Podobnik (KA) 1   Janja Šegel (FR)1
33. Nejc Pogačnik (GBR) 1  
34. Jaka Potrpin (RT) 1  
35. Adam Resman (LL) 1  
36. Primož Šenica Pavletič (LL) 1  
37. Gašper Štih (OL) 1  
1. Jernej Godec (IL) 9   Tamara Miler (FR)17
2. Tai Novak (OL) 6   Polona Prosen (TK)14
3. Rok Sagmeister (FR) 6   Tjaša Brežnik (OL)13
4. Matjaž Čepelnik (FR) 5   Anja Klinar (GBR)10
5. Damir Dugonjić (FR) 4   Urša Ankerst (GBR)7
6. Gregor Govše (IL) 4   Mojca Sagmeister (FR)6
7. Bor Vran Benkovič (BM) 4   Manuela Dobaj (BM)5
8. Denis Behrič (IL) 3   Nika Karlina Petrič (TK)5
9. Krešo Božikov (LL) 3   Eva Breznikar (FR)4
10. Gregor Jurak (IL) 3   Ana Ribnikar (TK)4
11. Matjaž Koželj (BM) 3   Anja Čarman (TK)3
12. Tomaž Majdič (IL) 3   Petra Vrhovčak (BM)3
13. Nejc Pogačnik (GBR) 3   Petra Bombek (BM)2
14. Darin Sonnenschein (IL) 3   Tina Čelik (TK)2
15. Matevž Štih (OL) 3   Anja Jelesijevič (OL)2
16. Nace Vovk (TK) 3   Katarina Jordan (RT)2
17. Aleš Zupanec (TK) 3   Zala Kalan (TK)2
18. Vojko Jončeski (KA) 2   Alenka Kejžar (GBR)2
19. Sebastjan Jug (NC) 2   Tina Pandža (VV)2
20. Lovro Knez (FR) 2   Alenka Prelovšek (CK)2
21. Sergej Koncilja (IL) 2   Iza Senčar (OL)2
22. Blaž Medvešek (BM) 2   Sabina Šuštar (TK)2
23. Timotej Pirc Podobnik (KA) 2   Maja Cunjak (NC)1
24. Jan Valenčak (NC) 2   Špela Godec (IL)1
25. Jure Vidmar (TK) 2   Maja Gros (TK)1
26. Miha Bernat (OL) 1   Maja Guduraš (RR)1
27. Jure Bola (RT) 1   Maša Ivanovič (CK)1
28. Roko Čoko (LL) 1   Polona Jamnikar (NC)1
29. Dušan Gajič (ZVK) 1   Bojana Kološič (BM)1
30. Aleš Grabnar (RT) 1   Neža Kovač (TK)1
31. Žiga Hrovatin (SDD) 1   Jasna Kraševec (IL)1
32. Jaka Kirbiš (TK) 1   Neža Leskovar (IL)1
33. Martin Lovrečič (IL) 1   Monika Močnik (GBR)1
34. Hrvoje Lušič (LL) 1   Tjaša Oder (FR)1
35. Davorin Makek (LL) 1   Nina Rajher (BM)1
36. Niko Medvešček (BP) 1   Maja Rautar (KA)1
37. Jernej Ocepek (VV) 1   Neža Rebolj (TK)1
38. Mitja Okorn (TK) 1   Kaja Sonjak (FR)1
39. Uroš Poljanec (IL) 1   Alenka Sušnik (TK)1
40. Adam Resman (LL) 1   Petra Verhovčak (BM)1
41. Gašper Štih (OL) 1  
42. Dušan Ugrina (IL) 1  
43. Peter Ulčnik (BM) 1  
44. Luka Vrtovec (BM) 1  

Na vrh
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________


Največ ind. rekordov (klub),
vse kategorije, 25 in 50m bazeni
50m bazeni 25m bazeni
MoškiŽenske
1.IL36     FR46
2.TK32     GBR35
3.FR31     TK28
4.OL26     VV23
5.BM19     OL16
6.LL15     LL7
7.GBR8     ZVK7
8.BP2     BM6
9.RR2     RL6
10.ZVK2     IL4
11.SDD1     RR2
12.VV1    
13.TOR1    
14.KKR1    
15.NC1    
MoškiŽenske
1.FR19     FR26
2.TK17     GBR18
3.LL12     TK15
4.OL10     OL9
5.IL10     VV8
6.BM10     RL5
7.GBR2     ZVK4
8.BP1     IL3
9.ZVK1     BM1
10.KKR1     LL1
11.NC1    
12.SDD1    
MoškiŽenske
1.IL26     FR20
2.OL16     GBR17
3.TK15     VV15
4.FR12     TK13
5.BM9     OL7
6.GBR6     LL6
7.LL3     BM5
8.RR2     ZVK3
9.BP1     RR2
10.VV1     RL1
11.ZVK1     IL1
12.TOR1    

Največ ind. rekordov (klub),
absolutno, 25 in 50m bazeni
50m bazeni 25m bazeni
MoškiŽenske
1.IL13     GBR12
2.BM8     ZVK6
3.LL4     TK5
4.FR4     OL4
5.GBR4     FR3
6.TK2     VV3
7.     BM2
8.     RL1
MoškiŽenske
1.IL5     GBR7
2.BM4     ZVK3
3.LL3     OL2
4.FR3     FR2
5.GBR1     TK2
6.TK1     VV1
7.     RL1
MoškiŽenske
1.IL8     GBR5
2.BM4     ZVK3
3.GBR3     TK3
4.TK1     OL2
5.FR1     BM2
6.LL1     VV2
7.     FR1

Največ ind. rekordov (klub),
mladinci, 25 in 50m bazeni
50m bazeni 25m bazeni
MoškiŽenske
1.TK11     FR8
2.OL6     VV8
3.FR5     TK6
4.IL5     GBR6
5.LL3     BM4
6.BP2     OL2
7.BM2     LL1
8.RR1     RR1
9.VV1     RL1
MoškiŽenske
1.TK6     FR6
2.LL3     TK4
3.FR3     GBR3
4.OL3     OL2
5.BP1     VV2
6.BM1     BM1
7.     RL1
MoškiŽenske
1.IL5     VV6
2.TK5     BM3
3.OL3     GBR3
4.FR2     TK2
5.VV1     FR2
6.BP1     LL1
7.BM1     RR1
8.RR1    

Največ ind. rekordov (klub),
kadeti, 25 in 50m bazeni
50m bazeni 25m bazeni
MoškiŽenske
1.TK10     FR14
2.FR9     GBR9
3.OL4     VV8
4.IL4     RL2
5.GBR3     LL2
6.LL2     TK1
7.ZVK2     ZVK1
8.TOR1    
MoškiŽenske
1.TK6     FR8
2.FR4     VV4
3.OL3     GBR4
4.LL2     TK1
5.ZVK1     ZVK1
6.GBR1     RL1
MoškiŽenske
1.FR5     FR6
2.IL4     GBR5
3.TK4     VV4
4.GBR2     LL2
5.OL1     RL1
6.ZVK1    
7.TOR1    

Največ ind. rekordov (klub),
dečki, 25 in 50m bazeni
50m bazeni 25m bazeni
MoškiŽenske
1.FR10     FR18
2.OL9     GBR7
3.TK6     TK4
4.IL5     RL2
5.LL3     OL2
6.RR1     VV2
7.GBR1    
8.KKR1    
9.NC1    
MoškiŽenske
1.FR7     FR8
2.OL3     GBR4
3.TK2     TK2
4.LL2     RL2
5.KKR1     OL1
6.IL1    
7.NC1    
MoškiŽenske
1.OL6     FR10
2.IL4     GBR3
3.TK4     TK2
4.FR3     VV2
5.RR1     OL1
6.LL1    
7.GBR1    

Največ ind. rekordov (klub),
ml.dečki, 25 in 50m bazeni
50m bazeni 25m bazeni
MoškiŽenske
1.BM9     TK12
2.IL9     OL8
3.OL7     LL4
4.LL3     IL4
5.TK3     FR3
6.FR3     VV2
7.SDD1     RR1
8.     GBR1
MoškiŽenske
1.BM5     TK6
2.IL4     OL4
3.LL2     IL3
4.TK2     FR2
5.FR2     LL1
6.SDD1     VV1
7.OL1    
MoškiŽenske
1.OL6     TK6
2.IL5     OL4
3.BM4     LL3
4.LL1     RR1
5.FR1     IL1
6.TK1     GBR1
7.     VV1
8.     FR1

Na vrh
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________


Največ FINA 2018 točk, vse kategorije, 25 in 50m bazeni50m bazeni 25m bazeni
1. Peter Mankoč973 100MM  Sara Isaković948 200KZ
2. Peter John Stevens931 50PM  Katja Fain912 400KZ
3. Damir Dugonjić925 100PM  Katja Fain908 400KZ
4. Peter Mankoč919 100DM  Anja Klinar906 800KZ
5. Damir Dugonjić918 50PM  Anja Čarman888 200HZ
6. Jernej Godec913 50DM  Anja Klinar884 400KZ
7. Peter Mankoč909 100DM  Tjaša Oder883 1500KZ
8. Jernej Godec903 50DM  Tjaša Oder883 1500KZ
9. Anže Tavčar883 100KM  Tjaša Oder883 1500KZ
10. Luka Turk883 1500KM  Sara Isaković881 200DZ
11. Martin Bau879 1500KM  Anja Klinar881 800KZ
12. Damir Dugonjić878 100PM  Tjaša Oder881 800KZ
13. Darjan Petrič876 1500KM  Anja Čarman879 800KZ
14. Jernej Godec875 50KM  Katja Fain879 200KZ
15. Martin Bau872 400KM  Anja Klinar878 400MZ
16. Martin Bau868 800KM  Anja Klinar873 400MZ
17. Robert Žbogar866 200DM  Tjaša Oder872 1500KZ
18. Luka Turk864 800KM  Janja Šegel869 200KZ
19. Robert Žbogar864 200DM  Janja Šegel869 200KZ
20. Martin Bau855 400KM  Tjaša Vozel863 200PZ
21. Nejc Zupan852 200PM  Anja Čarman859 200HZ
22. Peter John Stevens851 50PM  Neža Klančar851 100KZ
23. Darjan Petrič847 400KM  Anja Čarman847 100HZ
24. Blaž Medvešek843 100HM  Katja Fain847 200KZ
25. Jernej Godec842 50HM  Sara Isaković845 100DZ
26. Robert Žbogar842 400MM  Anja Klinar845 200MZ
27. Peter Mankoč841 200MM  Tjaša Oder845 1500KZ
28. Darjan Petrič841 1500KM  Tjaša Vozel843 200PZ
29. Blaž Medvešek840 200HM  Anja Klinar842 400MZ
30. Jernej Godec836 50KM  Tjaša Vozel841 100PZ
31. Blaž Medvešek830 200HM  Tjaša Oder839 800KZ
32. Peter Mankoč829 100KM  Janja Šegel838 200KZ
33. Peter Mankoč829 200KM  Tjaša Vozel838 100PZ
34. Darjan Petrič829 800KM  Alenka Kejžar836 200MZ
35. Peter Mankoč824 200MM  Neža Klančar836 50KZ
36. Peter Mankoč821 200KM  Anja Klinar836 400MZ
37. Borut Petrič819 1500KM  Nastja Govejšek834 100DZ
38. Robert Žbogar819 100HM  Katja Fain832 400KZ
39. Matija Može818 200PM  Tjaša Oder829 400KZ
40. Matija Može818 200PM  Anja Čarman828 100HZ
41. Peter John Stevens818 50PM  Tjaša Oder828 1500KZ
42. Anže Tavčar814 100KM  Anja Klinar827 400MZ
43. Marko Milenkovič813 400MM  Anja Klinar827 400MZ
44. Darjan Petrič812 800KM  Nika Karlina Petrič824 800KZ
45. Primož Šenica Pavletič802 200HM  Tjaša Oder818 800KZ
46. Damir Dugonjić794 100PM  Tjaša Vozel818 50PZ
47. Erik Hren788 400KM  Tina Meža817 200PZ
48. Borut Petrič788 400KM  Tina Meža817 200PZ
49. Marcel Primožič785 200KM  Anja Klinar816 200DZ
50. Domen Demšar783 50DM  Nastja Govejšek814 50DZ
51. Blaž Medvešek783 50HM  Neža Klančar814 100KZ
52. Jan Karel Petrič782 400MM  Neža Klančar814 50KZ
53. Gal Kordež777 50DM  Anja Čarman811 50HZ
54. Sašo Boškan774 100HM  Tina Čelik807 50PZ
55. Matija Može773 200PM  Tina Čelik807 50PZ
56. David Mihalič771 200MM  Tina Čelik805 100PZ
57. David Mihalič766 400MM  Janja Šegel805 100KZ
58. Marcel Primožič766 200KM  Janja Šegel805 100KZ
59. Matija Može765 200PM  Tjaša Pintar804 100MZ
60. Anže Tavčar763 50KM  Ava Schollmayer803 50HZ
61. Matjaž Koželj760 200DM  Ava Schollmayer803 50HZ
62. Borut Petrič754 800KM  Ava Schollmayer803 50HZ
63. Matjaž Rozman754 100DM  Tjaša Vozel803 50PZ
64. Jan Karel Petrič750 1500KM  Nastja Govejšek802 100KZ
65. Domen Demšar749 50KM  Anja Klinar800 200MZ
66. Žiga Cerkovnik745 100MM  Anja Klinar800 200MZ
67. Jan Karel Petrič743 800KM  Nastja Govejšek799 100DZ
68. Jernej Godec740 100KM  Tina Čelik796 100PZ
69. Sašo Boškan735 50HM  Nastja Govejšek796 50DZ
70. Anže Ferš Eržen730 200HM  Neža Klančar796 50KZ
71. Peter Mankoč729 200MM  Sara Račnik792 400KZ
72. Jan Karel Petrič729 200DM  Neža Klančar790 200PZ
73. Nick Bodiroža728 50DM  Tina Meža788 100PZ
74. Jaka Pušnik728 200KM  Nastja Govejšek787 100DZ
75. Dejan Šteharnik728 100PM  Tina Čelik786 50PZ
76. David Mihalič726 400MM  Nastja Govejšek783 50KZ
77. Gašper Štih726 100DM  Tara Vovk780 50PZ
78. Jernej Godec725 100KM  Tjaša Oder779 1500KZ
79. Nick Bodiroža723 50DM  Tara Vovk779 100PZ
80. Borut Petrič721 400KM  Anja Klinar773 200MZ
81. Anže Tavčar721 100KM  Anja Klinar773 200MZ
82. Robert Lovšin716 100DM  Neža Marčun773 200PZ
83. Gašper Štih716 100DM  Tara Vovk769 50PZ
84. Jaš Berložnik713 200DM  Janja Jamšek767 100HZ
85. Anže Ferš Eržen709 100HM  Janja Jamšek767 100HZ
86. Damir Dugonjić708 100PM  Janja Jamšek767 100HZ
87. Lovro Knez708 200MM  Janja Jamšek767 100HZ
88. Jaš Berložnik704 400MM  Nastja Govejšek766 50DZ
89. Vito Vodenik700 200HM  Nastja Govejšek765 100KZ
90. Jaka Pušnik699 200KM  Urša Bežan Petrič764 400KZ
91. Lovro Knez698 100PM  Janja Jamšek763 200HZ
92. Matic Kosirnik692 50PM  Janja Jamšek763 200HZ
93. Matic Kosirnik688 50PM  Nastja Govejšek762 50KZ
94. Matija Može688 200PM  Nastja Govejšek759 50DZ
95. Žan Pogačar683 200DM  Janja Jamšek759 200HZ
96. Dejan Tešovič680 1500KM  Janja Jamšek759 200HZ
97. Gregor Jurak679 1500KM  Janja Šegel758 200KZ
98. Nace Vovk679 50HM  Tjaša Pintar754 100MZ
99. Aleks Koštomaj672 200MM  Anja Klinar753 200PZ
100. Nace Vovk672 100HM  Anja Klinar752 200DZ
101. Lovro Knez668 100MM  Anja Klinar752 200DZ
102. Matjaž Krek Bašelj666 400KM  Nastja Govejšek750 50KZ
103. Jernej Godec664 50KM  Katja Fain747 200DZ
104. Peter Mankoč663 50HM  Tjaša Oder739 800KZ
105. Anže Tavčar662 50KM  Anja Klinar736 400MZ
106. Vito Vodenik656 200HM  Aida Jusić731 50HZ
107. Jernej Godec653 100HM  Lucija Kous731 100HZ
108. Gregor Jurak647 400KM  Janja Šegel731 200KZ
109. Gregor Jurak646 800KM  Anja Klinar730 200MZ
110. Gregor Jurak640 800KM  Anja Klinar727 200DZ
111. Rok Sagmeister640 100KM  Janja Šegel725 100KZ
112. Lovro Knez638 100PM  Janja Jamšek720 100HZ
113. Dejan Šteharnik632 100PM  Anja Klinar720 200PZ
114. Lovro Knez629 200PM  Tjaša Oder720 800KZ
115. Primož Šenica Pavletič629 200HM  Janja Šegel719 400KZ
116. Gal Kordež627 100DM  Tjaša Oder717 1500KZ
117. Gašper Štih620 200DM  Anja Klinar715 100MZ
118. Rok Sagmeister619 100KM  Janja Jamšek711 200HZ
119. Gašper Štih619 200KM  Anja Klinar711 100DZ
120. Jaš Berložnik618 200MM  Anja Klinar708 200MZ
121. Jernej Godec618 50HM  Ava Schollmayer708 50HZ
122. Lovro Knez617 50PM  Nastja Govejšek706 50DZ
123. Gašper Štih617 100DM  Anja Klinar700 100DZ
124. Primož Šenica Pavletič611 400MM  Janja Šegel699 100KZ
125. Jaka Pušnik607 200KM  Janja Jamšek697 100HZ
126. Peter John Stevens605 50PM  Nastja Govejšek693 50DZ
127. Gašper Štih604 200MM  Nastja Govejšek693 50DZ
128. Nace Vovk602 100HM  Janja Jamšek692 200HZ
129. Jaš Berložnik601 200DM  Janja Šegel683 50KZ
130. Nejc Pogačnik599 400MM  Sara Mihalič682 100PZ
131. Nace Vovk598 50HM  Janja Jamšek674 100HZ
132. Nace Vovk591 100HM  Anja Klinar673 100PZ
133. Nick Bodiroža586 100MM  Iza Senčar673 50HZ
134. Gašper Štih584 50DM  Tina Čelik669 50PZ
135. Rok Sagmeister580 50KM  Pika Perenič654 100DZ
136. Primož Šenica Pavletič580 200HM  Tjaša Oder653 400MZ
137. Matija Može578 200PM  Maja Lotrič650 200DZ
138. Jernej Godec571 50DM  Janja Jamšek647 100MZ
139. Gašper Štih571 50DM  Janja Šegel642 50KZ
140. Gašper Štih563 100DM  Janja Jamšek641 50HZ
141. Nace Vovk553 50HM  Anja Klinar638 100DZ
142. Chad Andoljšek548 50KM  Nastja Govejšek636 50DZ
143. Gašper Štih548 50KM  Kaja Breznik635 50PZ
144. Gregor Jurak527 1500KM  Maja Lotrič619 200DZ
145. Gregor Jurak520 800KM  Pika Perenič603 50DZ
146. Jure Vidmar517 400KM  Urša Bežan Petrič595 800KZ
147. Gregor Jurak504 800KM  Urša Bežan Petrič590 400KZ
148. Krešo Božikov503 1500KM  Neža Leskovar583 200PZ
149. Bor Vran Benkovič500 100KM  Tamara Miler581 100KZ
150. Lovro Knez498 200PM  Ula Rožič573 50KZ
151. Bor Vran Benkovič493 50DM  Urša Bežan Petrič570 200KZ
152. Bor Vran Benkovič492 50PM  Nastja Govejšek568 200KZ
153. Darin Sonnenschein485 400KM  Tamara Miler568 400KZ
154. Darin Sonnenschein478 200KM  Urša Bežan Petrič566 100KZ
155. Tai Novak476 50HM  Ula Rožič562 50KZ
156. Bor Vran Benkovič476 200MM  Anja Jelesijevič557 50HZ
157. Bor Vran Benkovič470 200MM  Nika Karlina Petrič553 800KZ
158. Tai Novak468 100KM  Anja Jelesijevič549 100HZ
159. Lovro Knez467 100PM  Anja Jelesijevič541 200MZ
160. Gregor Govše466 200PM  Tesa Naja Jamšek535 50PZ
161. Primož Šenica Pavletič460 200HM  Anja Jelesijevič535 100PZ
162. Gregor Govše459 400MM  Urša Bežan Petrič533 400MZ
163. Gregor Predalič457 200KM  Urša Bežan Petrič533 400MZ
164. Bor Vran Benkovič456 50KM  Anja Klinar533 200PZ
165. Darin Sonnenschein455 100HM  Anja Jelesijevič532 100MZ
166. Sergej Koncilja453 400MM  Urša Bežan Petrič531 1500KZ
167. Žiga Hrovatin451 50KM  Zara Ćirović527 50HZ
168. Lovro Knez451 100PM  Tesa Naja Jamšek522 50PZ
169. Bor Vran Benkovič449 50PM  Anja Jelesijevič514 200MZ
170. Tai Novak447 100HM  Neža Leskovar509 100PZ
171. Nace Vovk445 200DM  Anja Jelesijevič508 200HZ
172. Bor Vran Benkovič444 100DM  Ira Kavčič Jogan505 200HZ
173. Bor Vran Benkovič442 100DM  Nika Karlina Petrič497 200DZ
174. Tai Novak434 200HM  Anja Jelesijevič496 100HZ
175. Nace Vovk433 200DM  Ula Rožič493 50DZ
176. Tai Novak431 50DM  Nika Karlina Petrič477 1500KZ
177. Matevž Štih430 100MM  Maja Lotrič476 100DZ
178. Tai Novak428 50HM  Teja Pešl475 200DZ
179.   Nastja Govejšek466 100DZ
180.   Maja Lotrič453 50DZ
1. Peter Mankoč919 100DM  Sara Isaković948 200KZ
2. Damir Dugonjić918 50PM  Anja Klinar884 400KZ
3. Jernej Godec903 50DM  Sara Isaković881 200DZ
4. Anže Tavčar883 100KM  Anja Klinar881 800KZ
5. Luka Turk883 1500KM  Tjaša Oder881 800KZ
6. Damir Dugonjić878 100PM  Anja Klinar878 400MZ
7. Darjan Petrič876 1500KM  Tjaša Oder872 1500KZ
8. Martin Bau872 400KM  Janja Šegel869 200KZ
9. Luka Turk864 800KM  Janja Šegel869 200KZ
10. Robert Žbogar864 200DM  Tjaša Vozel863 200PZ
11. Darjan Petrič847 400KM  Anja Čarman859 200HZ
12. Blaž Medvešek843 100HM  Neža Klančar851 100KZ
13. Blaž Medvešek840 200HM  Sara Isaković845 100DZ
14. Jernej Godec836 50KM  Anja Klinar845 200MZ
15. Peter Mankoč824 200MM  Tjaša Oder845 1500KZ
16. Peter Mankoč821 200KM  Anja Klinar842 400MZ
17. Borut Petrič819 1500KM  Tjaša Vozel841 100PZ
18. Matija Može818 200PM  Neža Klančar836 50KZ
19. Matija Može818 200PM  Anja Klinar836 400MZ
20. Peter John Stevens818 50PM  Katja Fain832 400KZ
21. Anže Tavčar814 100KM  Anja Čarman828 100HZ
22. Marko Milenkovič813 400MM  Tjaša Oder828 1500KZ
23. Darjan Petrič812 800KM  Nika Karlina Petrič824 800KZ
24. Primož Šenica Pavletič802 200HM  Tjaša Oder818 800KZ
25. Borut Petrič788 400KM  Tjaša Vozel818 50PZ
26. Marcel Primožič785 200KM  Neža Klančar814 50KZ
27. Blaž Medvešek783 50HM  Tina Čelik807 50PZ
28. Gal Kordež777 50DM  Tina Čelik807 50PZ
29. Sašo Boškan774 100HM  Janja Šegel805 100KZ
30. David Mihalič771 200MM  Janja Šegel805 100KZ
31. David Mihalič766 400MM  Ava Schollmayer803 50HZ
32. Matija Može765 200PM  Ava Schollmayer803 50HZ
33. Anže Tavčar763 50KM  Ava Schollmayer803 50HZ
34. Matjaž Koželj760 200DM  Anja Klinar800 200MZ
35. Borut Petrič754 800KM  Anja Klinar800 200MZ
36. Matjaž Rozman754 100DM  Tina Čelik796 100PZ
37. Sašo Boškan735 50HM  Nastja Govejšek796 50DZ
38. Jaka Pušnik728 200KM  Sara Račnik792 400KZ
39. Dejan Šteharnik728 100PM  Neža Klančar790 200PZ
40. David Mihalič726 400MM  Tina Meža788 100PZ
41. Gašper Štih726 100DM  Nastja Govejšek787 100DZ
42. Nick Bodiroža723 50DM  Tina Čelik786 50PZ
43. Anže Tavčar721 100KM  Nastja Govejšek783 50KZ
44. Jaš Berložnik713 200DM  Neža Marčun773 200PZ
45. Lovro Knez708 200MM  Janja Jamšek767 100HZ
46. Vito Vodenik700 200HM  Janja Jamšek767 100HZ
47. Lovro Knez698 100PM  Janja Jamšek767 100HZ
48. Matic Kosirnik688 50PM  Janja Jamšek767 100HZ
49. Dejan Tešovič680 1500KM  Nastja Govejšek766 50DZ
50. Nace Vovk679 50HM  Janja Jamšek763 200HZ
51. Nace Vovk672 100HM  Janja Jamšek763 200HZ
52. Matjaž Krek Bašelj666 400KM  Janja Šegel758 200KZ
53. Anže Tavčar662 50KM  Anja Klinar753 200PZ
54. Gregor Jurak640 800KM  Anja Klinar752 200DZ
55. Rok Sagmeister640 100KM  Anja Klinar752 200DZ
56. Lovro Knez638 100PM  Anja Klinar736 400MZ
57. Lovro Knez629 200PM  Anja Klinar730 200MZ
58. Primož Šenica Pavletič629 200HM  Janja Šegel725 100KZ
59. Jaš Berložnik618 200MM  Tjaša Oder720 800KZ
60. Lovro Knez617 50PM  Janja Šegel719 400KZ
61. Gašper Štih617 100DM  Tjaša Oder717 1500KZ
62. Primož Šenica Pavletič611 400MM  Anja Klinar711 100DZ
63. Jaka Pušnik607 200KM  Janja Jamšek697 100HZ
64. Nace Vovk602 100HM  Nastja Govejšek693 50DZ
65. Jaš Berložnik601 200DM  Nastja Govejšek693 50DZ
66. Nace Vovk598 50HM  Janja Jamšek692 200HZ
67. Gašper Štih584 50DM  Janja Šegel683 50KZ
68. Rok Sagmeister580 50KM  Anja Klinar673 100PZ
69. Gregor Jurak527 1500KM  Iza Senčar673 50HZ
70. Jure Vidmar517 400KM  Tina Čelik669 50PZ
71. Gregor Jurak504 800KM  Pika Perenič654 100DZ
72. Bor Vran Benkovič500 100KM  Maja Lotrič619 200DZ
73. Lovro Knez498 200PM  Pika Perenič603 50DZ
74. Bor Vran Benkovič493 50DM  Neža Leskovar583 200PZ
75. Tai Novak476 50HM  Tamara Miler581 100KZ
76. Bor Vran Benkovič476 200MM  Ula Rožič573 50KZ
77. Lovro Knez467 100PM  Nastja Govejšek568 200KZ
78. Primož Šenica Pavletič460 200HM  Tamara Miler568 400KZ
79. Gregor Govše459 400MM  Anja Jelesijevič557 50HZ
80. Gregor Predalič457 200KM  Nika Karlina Petrič553 800KZ
81. Darin Sonnenschein455 100HM  Anja Jelesijevič549 100HZ
82. Žiga Hrovatin451 50KM  Anja Jelesijevič541 200MZ
83. Bor Vran Benkovič449 50PM  Urša Bežan Petrič533 400MZ
84. Nace Vovk445 200DM  Urša Bežan Petrič531 1500KZ
85. Bor Vran Benkovič442 100DM  Tesa Naja Jamšek522 50PZ
86.   Neža Leskovar509 100PZ
87.   Anja Jelesijevič508 200HZ
88.   Nika Karlina Petrič497 200DZ
89.   Maja Lotrič476 100DZ
90.   Maja Lotrič453 50DZ
1. Peter Mankoč973 100MM  Katja Fain912 400KZ
2. Peter John Stevens931 50PM  Katja Fain908 400KZ
3. Damir Dugonjić925 100PM  Anja Klinar906 800KZ
4. Jernej Godec913 50DM  Anja Čarman888 200HZ
5. Peter Mankoč909 100DM  Tjaša Oder883 1500KZ
6. Martin Bau879 1500KM  Tjaša Oder883 1500KZ
7. Jernej Godec875 50KM  Tjaša Oder883 1500KZ
8. Martin Bau868 800KM  Anja Čarman879 800KZ
9. Robert Žbogar866 200DM  Katja Fain879 200KZ
10. Martin Bau855 400KM  Anja Klinar873 400MZ
11. Nejc Zupan852 200PM  Anja Čarman847 100HZ
12. Peter John Stevens851 50PM  Katja Fain847 200KZ
13. Jernej Godec842 50HM  Tjaša Vozel843 200PZ
14. Robert Žbogar842 400MM  Tjaša Oder839 800KZ
15. Peter Mankoč841 200MM  Janja Šegel838 200KZ
16. Darjan Petrič841 1500KM  Tjaša Vozel838 100PZ
17. Blaž Medvešek830 200HM  Alenka Kejžar836 200MZ
18. Peter Mankoč829 100KM  Nastja Govejšek834 100DZ
19. Peter Mankoč829 200KM  Tjaša Oder829 400KZ
20. Darjan Petrič829 800KM  Anja Klinar827 400MZ
21. Robert Žbogar819 100HM  Anja Klinar827 400MZ
22. Damir Dugonjić794 100PM  Tina Meža817 200PZ
23. Erik Hren788 400KM  Tina Meža817 200PZ
24. Domen Demšar783 50DM  Anja Klinar816 200DZ
25. Jan Karel Petrič782 400MM  Nastja Govejšek814 50DZ
26. Matija Može773 200PM  Neža Klančar814 100KZ
27. Marcel Primožič766 200KM  Anja Čarman811 50HZ
28. Jan Karel Petrič750 1500KM  Tina Čelik805 100PZ
29. Domen Demšar749 50KM  Tjaša Pintar804 100MZ
30. Žiga Cerkovnik745 100MM  Tjaša Vozel803 50PZ
31. Jan Karel Petrič743 800KM  Nastja Govejšek802 100KZ
32. Jernej Godec740 100KM  Nastja Govejšek799 100DZ
33. Anže Ferš Eržen730 200HM  Neža Klančar796 50KZ
34. Peter Mankoč729 200MM  Tara Vovk780 50PZ
35. Jan Karel Petrič729 200DM  Tjaša Oder779 1500KZ
36. Nick Bodiroža728 50DM  Tara Vovk779 100PZ
37. Jernej Godec725 100KM  Anja Klinar773 200MZ
38. Borut Petrič721 400KM  Anja Klinar773 200MZ
39. Robert Lovšin716 100DM  Tara Vovk769 50PZ
40. Gašper Štih716 100DM  Nastja Govejšek765 100KZ
41. Anže Ferš Eržen709 100HM  Urša Bežan Petrič764 400KZ
42. Damir Dugonjić708 100PM  Nastja Govejšek762 50KZ
43. Jaš Berložnik704 400MM  Nastja Govejšek759 50DZ
44. Jaka Pušnik699 200KM  Janja Jamšek759 200HZ
45. Matic Kosirnik692 50PM  Janja Jamšek759 200HZ
46. Matija Može688 200PM  Tjaša Pintar754 100MZ
47. Žan Pogačar683 200DM  Nastja Govejšek750 50KZ
48. Gregor Jurak679 1500KM  Katja Fain747 200DZ
49. Aleks Koštomaj672 200MM  Tjaša Oder739 800KZ
50. Lovro Knez668 100MM  Aida Jusić731 50HZ
51. Jernej Godec664 50KM  Lucija Kous731 100HZ
52. Peter Mankoč663 50HM  Janja Šegel731 200KZ
53. Vito Vodenik656 200HM  Anja Klinar727 200DZ
54. Jernej Godec653 100HM  Janja Jamšek720 100HZ
55. Gregor Jurak647 400KM  Anja Klinar720 200PZ
56. Gregor Jurak646 800KM  Anja Klinar715 100MZ
57. Dejan Šteharnik632 100PM  Janja Jamšek711 200HZ
58. Gal Kordež627 100DM  Anja Klinar708 200MZ
59. Gašper Štih620 200DM  Ava Schollmayer708 50HZ
60. Rok Sagmeister619 100KM  Nastja Govejšek706 50DZ
61. Gašper Štih619 200KM  Anja Klinar700 100DZ
62. Jernej Godec618 50HM  Janja Šegel699 100KZ
63. Peter John Stevens605 50PM  Sara Mihalič682 100PZ
64. Gašper Štih604 200MM  Janja Jamšek674 100HZ
65. Nejc Pogačnik599 400MM  Tjaša Oder653 400MZ
66. Nace Vovk591 100HM  Maja Lotrič650 200DZ
67. Nick Bodiroža586 100MM  Janja Jamšek647 100MZ
68. Primož Šenica Pavletič580 200HM  Janja Šegel642 50KZ
69. Matija Može578 200PM  Janja Jamšek641 50HZ
70. Jernej Godec571 50DM  Anja Klinar638 100DZ
71. Gašper Štih571 50DM  Nastja Govejšek636 50DZ
72. Gašper Štih563 100DM  Kaja Breznik635 50PZ
73. Nace Vovk553 50HM  Urša Bežan Petrič595 800KZ
74. Chad Andoljšek548 50KM  Urša Bežan Petrič590 400KZ
75. Gašper Štih548 50KM  Urša Bežan Petrič570 200KZ
76. Gregor Jurak520 800KM  Urša Bežan Petrič566 100KZ
77. Krešo Božikov503 1500KM  Ula Rožič562 50KZ
78. Bor Vran Benkovič492 50PM  Tesa Naja Jamšek535 50PZ
79. Darin Sonnenschein485 400KM  Anja Jelesijevič535 100PZ
80. Darin Sonnenschein478 200KM  Urša Bežan Petrič533 400MZ
81. Bor Vran Benkovič470 200MM  Anja Klinar533 200PZ
82. Tai Novak468 100KM  Anja Jelesijevič532 100MZ
83. Gregor Govše466 200PM  Zara Ćirović527 50HZ
84. Bor Vran Benkovič456 50KM  Anja Jelesijevič514 200MZ
85. Sergej Koncilja453 400MM  Ira Kavčič Jogan505 200HZ
86. Lovro Knez451 100PM  Anja Jelesijevič496 100HZ
87. Tai Novak447 100HM  Ula Rožič493 50DZ
88. Bor Vran Benkovič444 100DM  Nika Karlina Petrič477 1500KZ
89. Tai Novak434 200HM  Teja Pešl475 200DZ
90. Nace Vovk433 200DM  Nastja Govejšek466 100DZ
91. Tai Novak431 50DM 
92. Matevž Štih430 100MM 
93. Tai Novak428 50HM 

Največ FINA 2018 točk, absolutno, 25 in 50m bazeni50m bazeni 25m bazeni
1. Peter Mankoč973 100MM  Sara Isaković948 200KZ
2. Peter John Stevens931 50PM  Katja Fain912 400KZ
3. Damir Dugonjić925 100PM  Anja Klinar906 800KZ
4. Peter Mankoč919 100DM  Anja Čarman888 200HZ
5. Damir Dugonjić918 50PM  Anja Klinar884 400KZ
6. Jernej Godec913 50DM  Tjaša Oder883 1500KZ
7. Peter Mankoč909 100DM  Sara Isaković881 200DZ
8. Jernej Godec903 50DM  Anja Klinar881 800KZ
9. Anže Tavčar883 100KM  Tjaša Oder881 800KZ
10. Luka Turk883 1500KM  Katja Fain879 200KZ
11. Martin Bau879 1500KM  Anja Klinar878 400MZ
12. Damir Dugonjić878 100PM  Anja Klinar873 400MZ
13. Jernej Godec875 50KM  Tjaša Oder872 1500KZ
14. Martin Bau872 400KM  Tjaša Vozel863 200PZ
15. Martin Bau868 800KM  Anja Čarman859 200HZ
16. Robert Žbogar866 200DM  Neža Klančar851 100KZ
17. Luka Turk864 800KM  Anja Čarman847 100HZ
18. Robert Žbogar864 200DM  Sara Isaković845 100DZ
19. Martin Bau855 400KM  Anja Klinar845 200MZ
20. Nejc Zupan852 200PM  Tjaša Vozel843 200PZ
21. Blaž Medvešek843 100HM  Tjaša Vozel841 100PZ
22. Jernej Godec842 50HM  Tjaša Vozel838 100PZ
23. Robert Žbogar842 400MM  Alenka Kejžar836 200MZ
24. Peter Mankoč841 200MM  Neža Klančar836 50KZ
25. Blaž Medvešek840 200HM  Nastja Govejšek834 100DZ
26. Jernej Godec836 50KM  Anja Čarman828 100HZ
27. Blaž Medvešek830 200HM  Tjaša Vozel818 50PZ
28. Peter Mankoč829 100KM  Anja Klinar816 200DZ
29. Peter Mankoč829 200KM  Nastja Govejšek814 50DZ
30. Peter Mankoč824 200MM  Neža Klančar814 100KZ
31. Peter Mankoč821 200KM  Anja Čarman811 50HZ
32. Robert Žbogar819 100HM  Tjaša Pintar804 100MZ
33. Matija Može818 200PM  Ava Schollmayer803 50HZ
34. Marko Milenkovič813 400MM  Tjaša Vozel803 50PZ
35. Blaž Medvešek783 50HM  Nastja Govejšek796 50DZ
36.   Neža Klančar796 50KZ
1. Peter Mankoč919 100DM  Sara Isaković948 200KZ
2. Damir Dugonjić918 50PM  Anja Klinar884 400KZ
3. Jernej Godec903 50DM  Sara Isaković881 200DZ
4. Anže Tavčar883 100KM  Anja Klinar881 800KZ
5. Luka Turk883 1500KM  Tjaša Oder881 800KZ
6. Damir Dugonjić878 100PM  Anja Klinar878 400MZ
7. Martin Bau872 400KM  Tjaša Oder872 1500KZ
8. Luka Turk864 800KM  Tjaša Vozel863 200PZ
9. Robert Žbogar864 200DM  Anja Čarman859 200HZ
10. Blaž Medvešek843 100HM  Neža Klančar851 100KZ
11. Blaž Medvešek840 200HM  Sara Isaković845 100DZ
12. Jernej Godec836 50KM  Anja Klinar845 200MZ
13. Peter Mankoč824 200MM  Tjaša Vozel841 100PZ
14. Peter Mankoč821 200KM  Neža Klančar836 50KZ
15. Matija Može818 200PM  Anja Čarman828 100HZ
16. Marko Milenkovič813 400MM  Tjaša Vozel818 50PZ
17. Blaž Medvešek783 50HM  Ava Schollmayer803 50HZ
18.   Nastja Govejšek796 50DZ
1. Peter Mankoč973 100MM  Katja Fain912 400KZ
2. Peter John Stevens931 50PM  Anja Klinar906 800KZ
3. Damir Dugonjić925 100PM  Anja Čarman888 200HZ
4. Jernej Godec913 50DM  Tjaša Oder883 1500KZ
5. Peter Mankoč909 100DM  Katja Fain879 200KZ
6. Martin Bau879 1500KM  Anja Klinar873 400MZ
7. Jernej Godec875 50KM  Anja Čarman847 100HZ
8. Martin Bau868 800KM  Tjaša Vozel843 200PZ
9. Robert Žbogar866 200DM  Tjaša Vozel838 100PZ
10. Martin Bau855 400KM  Alenka Kejžar836 200MZ
11. Nejc Zupan852 200PM  Nastja Govejšek834 100DZ
12. Jernej Godec842 50HM  Anja Klinar816 200DZ
13. Robert Žbogar842 400MM  Nastja Govejšek814 50DZ
14. Peter Mankoč841 200MM  Neža Klančar814 100KZ
15. Blaž Medvešek830 200HM  Anja Čarman811 50HZ
16. Peter Mankoč829 100KM  Tjaša Pintar804 100MZ
17. Peter Mankoč829 200KM  Tjaša Vozel803 50PZ
18. Robert Žbogar819 100HM  Neža Klančar796 50KZ

Največ FINA 2018 točk, mladinci, 25 in 50m bazeni50m bazeni 25m bazeni
1. Darjan Petrič876 1500KM  Katja Fain908 400KZ
2. Peter John Stevens851 50PM  Tjaša Oder883 1500KZ
3. Darjan Petrič847 400KM  Anja Čarman879 800KZ
4. Darjan Petrič841 1500KM  Janja Šegel869 200KZ
5. Darjan Petrič829 800KM  Katja Fain847 200KZ
6. Matija Može818 200PM  Tjaša Oder845 1500KZ
7. Peter John Stevens818 50PM  Anja Klinar842 400MZ
8. Anže Tavčar814 100KM  Katja Fain832 400KZ
9. Darjan Petrič812 800KM  Anja Klinar827 400MZ
10. Primož Šenica Pavletič802 200HM  Nika Karlina Petrič824 800KZ
11. Damir Dugonjić794 100PM  Tina Meža817 200PZ
12. Erik Hren788 400KM  Neža Klančar814 50KZ
13. Marcel Primožič785 200KM  Tina Čelik807 50PZ
14. Domen Demšar783 50DM  Tina Čelik807 50PZ
15. Jan Karel Petrič782 400MM  Tina Čelik805 100PZ
16. Gal Kordež777 50DM  Janja Šegel805 100KZ
17. Sašo Boškan774 100HM  Ava Schollmayer803 50HZ
18. Matija Može773 200PM  Nastja Govejšek802 100KZ
19. David Mihalič771 200MM  Anja Klinar800 200MZ
20. David Mihalič766 400MM  Nastja Govejšek799 100DZ
21. Marcel Primožič766 200KM  Tina Čelik796 100PZ
22. Anže Tavčar763 50KM  Neža Klančar790 200PZ
23. Matjaž Koželj760 200DM  Nastja Govejšek787 100DZ
24. Matjaž Rozman754 100DM  Tara Vovk780 50PZ
25. Domen Demšar749 50KM  Anja Klinar773 200MZ
26. Žiga Cerkovnik745 100MM  Janja Jamšek767 100HZ
27. Jernej Godec740 100KM  Janja Jamšek767 100HZ
28. Sašo Boškan735 50HM  Nastja Govejšek766 50DZ
29. Anže Ferš Eržen730 200HM  Janja Jamšek763 200HZ
30. Peter Mankoč729 200MM  Nastja Govejšek762 50KZ
31. Jan Karel Petrič729 200DM  Nastja Govejšek759 50DZ
32. Dejan Šteharnik728 100PM  Janja Jamšek759 200HZ
33. Robert Lovšin716 100DM  Tjaša Pintar754 100MZ
34. Gašper Štih716 100DM  Anja Klinar752 200DZ
35. Anže Ferš Eržen709 100HM  Katja Fain747 200DZ
36. Peter Mankoč663 50HM  Aida Jusić731 50HZ
37.   Lucija Kous731 100HZ
1. Darjan Petrič876 1500KM  Janja Šegel869 200KZ
2. Darjan Petrič847 400KM  Tjaša Oder845 1500KZ
3. Matija Može818 200PM  Anja Klinar842 400MZ
4. Peter John Stevens818 50PM  Katja Fain832 400KZ
5. Anže Tavčar814 100KM  Nika Karlina Petrič824 800KZ
6. Darjan Petrič812 800KM  Neža Klančar814 50KZ
7. Primož Šenica Pavletič802 200HM  Tina Čelik807 50PZ
8. Marcel Primožič785 200KM  Tina Čelik807 50PZ
9. Gal Kordež777 50DM  Janja Šegel805 100KZ
10. Sašo Boškan774 100HM  Ava Schollmayer803 50HZ
11. David Mihalič771 200MM  Anja Klinar800 200MZ
12. David Mihalič766 400MM  Tina Čelik796 100PZ
13. Anže Tavčar763 50KM  Neža Klančar790 200PZ
14. Matjaž Koželj760 200DM  Nastja Govejšek787 100DZ
15. Matjaž Rozman754 100DM  Janja Jamšek767 100HZ
16. Sašo Boškan735 50HM  Janja Jamšek767 100HZ
17. Dejan Šteharnik728 100PM  Nastja Govejšek766 50DZ
18.   Janja Jamšek763 200HZ
19.   Anja Klinar752 200DZ
1. Peter John Stevens851 50PM  Katja Fain908 400KZ
2. Darjan Petrič841 1500KM  Tjaša Oder883 1500KZ
3. Darjan Petrič829 800KM  Anja Čarman879 800KZ
4. Damir Dugonjić794 100PM  Katja Fain847 200KZ
5. Erik Hren788 400KM  Anja Klinar827 400MZ
6. Domen Demšar783 50DM  Tina Meža817 200PZ
7. Jan Karel Petrič782 400MM  Tina Čelik805 100PZ
8. Matija Može773 200PM  Nastja Govejšek802 100KZ
9. Marcel Primožič766 200KM  Nastja Govejšek799 100DZ
10. Domen Demšar749 50KM  Tara Vovk780 50PZ
11. Žiga Cerkovnik745 100MM  Anja Klinar773 200MZ
12. Jernej Godec740 100KM  Nastja Govejšek762 50KZ
13. Anže Ferš Eržen730 200HM  Nastja Govejšek759 50DZ
14. Peter Mankoč729 200MM  Janja Jamšek759 200HZ
15. Jan Karel Petrič729 200DM  Tjaša Pintar754 100MZ
16. Robert Lovšin716 100DM  Katja Fain747 200DZ
17. Gašper Štih716 100DM  Aida Jusić731 50HZ
18. Anže Ferš Eržen709 100HM  Lucija Kous731 100HZ
19. Peter Mankoč663 50HM 

Največ FINA 2018 točk, kadeti, 25 in 50m bazeni50m bazeni 25m bazeni
1. Borut Petrič819 1500KM  Tjaša Oder883 1500KZ
2. Borut Petrič788 400KM  Janja Šegel869 200KZ
3. Matija Može765 200PM  Tjaša Oder839 800KZ
4. Borut Petrič754 800KM  Janja Šegel838 200KZ
5. Jan Karel Petrič750 1500KM  Anja Klinar836 400MZ
6. Jan Karel Petrič743 800KM  Tjaša Oder829 400KZ
7. Nick Bodiroža728 50DM  Tjaša Oder828 1500KZ
8. Jaka Pušnik728 200KM  Anja Klinar827 400MZ
9. David Mihalič726 400MM  Tjaša Oder818 800KZ
10. Gašper Štih726 100DM  Tina Meža817 200PZ
11. Jernej Godec725 100KM  Janja Šegel805 100KZ
12. Nick Bodiroža723 50DM  Ava Schollmayer803 50HZ
13. Borut Petrič721 400KM  Anja Klinar800 200MZ
14. Anže Tavčar721 100KM  Sara Račnik792 400KZ
15. Jaš Berložnik713 200DM  Tina Meža788 100PZ
16. Damir Dugonjić708 100PM  Tina Čelik786 50PZ
17. Lovro Knez708 200MM  Nastja Govejšek783 50KZ
18. Jaš Berložnik704 400MM  Tara Vovk779 100PZ
19. Vito Vodenik700 200HM  Anja Klinar773 200MZ
20. Jaka Pušnik699 200KM  Neža Marčun773 200PZ
21. Lovro Knez698 100PM  Tara Vovk769 50PZ
22. Matic Kosirnik692 50PM  Janja Jamšek767 100HZ
23. Matic Kosirnik688 50PM  Janja Jamšek767 100HZ
24. Matija Može688 200PM  Nastja Govejšek765 100KZ
25. Žan Pogačar683 200DM  Janja Jamšek763 200HZ
26. Nace Vovk679 50HM  Janja Jamšek759 200HZ
27. Aleks Koštomaj672 200MM  Anja Klinar752 200DZ
28. Nace Vovk672 100HM  Nastja Govejšek750 50KZ
29. Lovro Knez668 100MM  Anja Klinar727 200DZ
30. Jernej Godec664 50KM  Janja Jamšek720 100HZ
31. Anže Tavčar662 50KM  Anja Klinar715 100MZ
32. Vito Vodenik656 200HM  Anja Klinar711 100DZ
33. Jernej Godec653 100HM  Ava Schollmayer708 50HZ
34. Gal Kordež627 100DM  Nastja Govejšek706 50DZ
35. Jernej Godec618 50HM  Anja Klinar700 100DZ
36.   Nastja Govejšek693 50DZ
37.   Nastja Govejšek693 50DZ
1. Borut Petrič819 1500KM  Janja Šegel869 200KZ
2. Borut Petrič788 400KM  Anja Klinar836 400MZ
3. Matija Može765 200PM  Tjaša Oder828 1500KZ
4. Borut Petrič754 800KM  Tjaša Oder818 800KZ
5. Jaka Pušnik728 200KM  Janja Šegel805 100KZ
6. David Mihalič726 400MM  Ava Schollmayer803 50HZ
7. Gašper Štih726 100DM  Anja Klinar800 200MZ
8. Nick Bodiroža723 50DM  Sara Račnik792 400KZ
9. Anže Tavčar721 100KM  Tina Meža788 100PZ
10. Jaš Berložnik713 200DM  Tina Čelik786 50PZ
11. Lovro Knez708 200MM  Nastja Govejšek783 50KZ
12. Vito Vodenik700 200HM  Neža Marčun773 200PZ
13. Lovro Knez698 100PM  Janja Jamšek767 100HZ
14. Matic Kosirnik688 50PM  Janja Jamšek767 100HZ
15. Nace Vovk679 50HM  Janja Jamšek763 200HZ
16. Nace Vovk672 100HM  Anja Klinar752 200DZ
17. Anže Tavčar662 50KM  Anja Klinar711 100DZ
18.   Nastja Govejšek693 50DZ
19.   Nastja Govejšek693 50DZ
1. Jan Karel Petrič750 1500KM  Tjaša Oder883 1500KZ
2. Jan Karel Petrič743 800KM  Tjaša Oder839 800KZ
3. Nick Bodiroža728 50DM  Janja Šegel838 200KZ
4. Jernej Godec725 100KM  Tjaša Oder829 400KZ
5. Borut Petrič721 400KM  Anja Klinar827 400MZ
6. Damir Dugonjić708 100PM  Tina Meža817 200PZ
7. Jaš Berložnik704 400MM  Tara Vovk779 100PZ
8. Jaka Pušnik699 200KM  Anja Klinar773 200MZ
9. Matic Kosirnik692 50PM  Tara Vovk769 50PZ
10. Matija Može688 200PM  Nastja Govejšek765 100KZ
11. Žan Pogačar683 200DM  Janja Jamšek759 200HZ
12. Aleks Koštomaj672 200MM  Nastja Govejšek750 50KZ
13. Lovro Knez668 100MM  Anja Klinar727 200DZ
14. Jernej Godec664 50KM  Janja Jamšek720 100HZ
15. Vito Vodenik656 200HM  Anja Klinar715 100MZ
16. Jernej Godec653 100HM  Ava Schollmayer708 50HZ
17. Gal Kordež627 100DM  Nastja Govejšek706 50DZ
18. Jernej Godec618 50HM  Anja Klinar700 100DZ

Največ FINA 2018 točk, dečki, 25 in 50m bazeni50m bazeni 25m bazeni
1. Dejan Tešovič680 1500KM  Tjaša Oder779 1500KZ
2. Gregor Jurak679 1500KM  Urša Bežan Petrič764 400KZ
3. Matjaž Krek Bašelj666 400KM  Janja Šegel758 200KZ
4. Gregor Jurak647 400KM  Anja Klinar753 200PZ
5. Gregor Jurak646 800KM  Tjaša Oder739 800KZ
6. Gregor Jurak640 800KM  Anja Klinar736 400MZ
7. Rok Sagmeister640 100KM  Janja Šegel731 200KZ
8. Lovro Knez638 100PM  Anja Klinar730 200MZ
9. Dejan Šteharnik632 100PM  Janja Šegel725 100KZ
10. Lovro Knez629 200PM  Anja Klinar720 200PZ
11. Primož Šenica Pavletič629 200HM  Tjaša Oder720 800KZ
12. Gašper Štih620 200DM  Janja Šegel719 400KZ
13. Rok Sagmeister619 100KM  Tjaša Oder717 1500KZ
14. Gašper Štih619 200KM  Janja Jamšek711 200HZ
15. Jaš Berložnik618 200MM  Anja Klinar708 200MZ
16. Lovro Knez617 50PM  Janja Šegel699 100KZ
17. Gašper Štih617 100DM  Janja Jamšek697 100HZ
18. Primož Šenica Pavletič611 400MM  Janja Jamšek692 200HZ
19. Jaka Pušnik607 200KM  Janja Šegel683 50KZ
20. Peter John Stevens605 50PM  Sara Mihalič682 100PZ
21. Gašper Štih604 200MM  Janja Jamšek674 100HZ
22. Nace Vovk602 100HM  Anja Klinar673 100PZ
23. Jaš Berložnik601 200DM  Iza Senčar673 50HZ
24. Nejc Pogačnik599 400MM  Tina Čelik669 50PZ
25. Nace Vovk598 50HM  Pika Perenič654 100DZ
26. Nace Vovk591 100HM  Tjaša Oder653 400MZ
27. Nick Bodiroža586 100MM  Maja Lotrič650 200DZ
28. Gašper Štih584 50DM  Janja Jamšek647 100MZ
29. Rok Sagmeister580 50KM  Janja Šegel642 50KZ
30. Primož Šenica Pavletič580 200HM  Janja Jamšek641 50HZ
31. Matija Može578 200PM  Anja Klinar638 100DZ
32. Jernej Godec571 50DM  Nastja Govejšek636 50DZ
33. Gašper Štih571 50DM  Kaja Breznik635 50PZ
34. Gašper Štih563 100DM  Maja Lotrič619 200DZ
35. Nace Vovk553 50HM  Pika Perenič603 50DZ
36. Chad Andoljšek548 50KM 
37. Gašper Štih548 50KM 
1. Dejan Tešovič680 1500KM  Janja Šegel758 200KZ
2. Matjaž Krek Bašelj666 400KM  Anja Klinar753 200PZ
3. Gregor Jurak640 800KM  Anja Klinar736 400MZ
4. Rok Sagmeister640 100KM  Anja Klinar730 200MZ
5. Lovro Knez638 100PM  Janja Šegel725 100KZ
6. Lovro Knez629 200PM  Tjaša Oder720 800KZ
7. Primož Šenica Pavletič629 200HM  Janja Šegel719 400KZ
8. Jaš Berložnik618 200MM  Tjaša Oder717 1500KZ
9. Lovro Knez617 50PM  Janja Jamšek697 100HZ
10. Gašper Štih617 100DM  Janja Jamšek692 200HZ
11. Primož Šenica Pavletič611 400MM  Janja Šegel683 50KZ
12. Jaka Pušnik607 200KM  Anja Klinar673 100PZ
13. Nace Vovk602 100HM  Iza Senčar673 50HZ
14. Jaš Berložnik601 200DM  Tina Čelik669 50PZ
15. Nace Vovk598 50HM  Pika Perenič654 100DZ
16. Gašper Štih584 50DM  Maja Lotrič619 200DZ
17. Rok Sagmeister580 50KM  Pika Perenič603 50DZ
1. Gregor Jurak679 1500KM  Tjaša Oder779 1500KZ
2. Gregor Jurak647 400KM  Urša Bežan Petrič764 400KZ
3. Gregor Jurak646 800KM  Tjaša Oder739 800KZ
4. Dejan Šteharnik632 100PM  Janja Šegel731 200KZ
5. Gašper Štih620 200DM  Anja Klinar720 200PZ
6. Rok Sagmeister619 100KM  Janja Jamšek711 200HZ
7. Gašper Štih619 200KM  Anja Klinar708 200MZ
8. Peter John Stevens605 50PM  Janja Šegel699 100KZ
9. Gašper Štih604 200MM  Sara Mihalič682 100PZ
10. Nejc Pogačnik599 400MM  Janja Jamšek674 100HZ
11. Nace Vovk591 100HM  Tjaša Oder653 400MZ
12. Nick Bodiroža586 100MM  Maja Lotrič650 200DZ
13. Primož Šenica Pavletič580 200HM  Janja Jamšek647 100MZ
14. Matija Može578 200PM  Janja Šegel642 50KZ
15. Jernej Godec571 50DM  Janja Jamšek641 50HZ
16. Gašper Štih571 50DM  Anja Klinar638 100DZ
17. Gašper Štih563 100DM  Nastja Govejšek636 50DZ
18. Nace Vovk553 50HM  Kaja Breznik635 50PZ
19. Chad Andoljšek548 50KM 
20. Gašper Štih548 50KM 

Največ FINA 2018 točk, ml.dečki, 25 in 50m bazeni50m bazeni 25m bazeni
1. Gregor Jurak527 1500KM  Urša Bežan Petrič595 800KZ
2. Gregor Jurak520 800KM  Urša Bežan Petrič590 400KZ
3. Jure Vidmar517 400KM  Neža Leskovar583 200PZ
4. Gregor Jurak504 800KM  Tamara Miler581 100KZ
5. Krešo Božikov503 1500KM  Ula Rožič573 50KZ
6. Bor Vran Benkovič500 100KM  Urša Bežan Petrič570 200KZ
7. Lovro Knez498 200PM  Nastja Govejšek568 200KZ
8. Bor Vran Benkovič493 50DM  Tamara Miler568 400KZ
9. Bor Vran Benkovič492 50PM  Urša Bežan Petrič566 100KZ
10. Darin Sonnenschein485 400KM  Ula Rožič562 50KZ
11. Darin Sonnenschein478 200KM  Anja Jelesijevič557 50HZ
12. Tai Novak476 50HM  Nika Karlina Petrič553 800KZ
13. Bor Vran Benkovič476 200MM  Anja Jelesijevič549 100HZ
14. Bor Vran Benkovič470 200MM  Anja Jelesijevič541 200MZ
15. Tai Novak468 100KM  Tesa Naja Jamšek535 50PZ
16. Lovro Knez467 100PM  Anja Jelesijevič535 100PZ
17. Gregor Govše466 200PM  Urša Bežan Petrič533 400MZ
18. Primož Šenica Pavletič460 200HM  Urša Bežan Petrič533 400MZ
19. Gregor Govše459 400MM  Anja Klinar533 200PZ
20. Gregor Predalič457 200KM  Anja Jelesijevič532 100MZ
21. Bor Vran Benkovič456 50KM  Urša Bežan Petrič531 1500KZ
22. Darin Sonnenschein455 100HM  Zara Ćirović527 50HZ
23. Sergej Koncilja453 400MM  Tesa Naja Jamšek522 50PZ
24. Žiga Hrovatin451 50KM  Anja Jelesijevič514 200MZ
25. Lovro Knez451 100PM  Neža Leskovar509 100PZ
26. Bor Vran Benkovič449 50PM  Anja Jelesijevič508 200HZ
27. Tai Novak447 100HM  Ira Kavčič Jogan505 200HZ
28. Nace Vovk445 200DM  Nika Karlina Petrič497 200DZ
29. Bor Vran Benkovič444 100DM  Anja Jelesijevič496 100HZ
30. Bor Vran Benkovič442 100DM  Ula Rožič493 50DZ
31. Tai Novak434 200HM  Nika Karlina Petrič477 1500KZ
32. Nace Vovk433 200DM  Maja Lotrič476 100DZ
33. Tai Novak431 50DM  Teja Pešl475 200DZ
34. Matevž Štih430 100MM  Nastja Govejšek466 100DZ
35. Tai Novak428 50HM  Maja Lotrič453 50DZ
1. Gregor Jurak527 1500KM  Neža Leskovar583 200PZ
2. Jure Vidmar517 400KM  Tamara Miler581 100KZ
3. Gregor Jurak504 800KM  Ula Rožič573 50KZ
4. Bor Vran Benkovič500 100KM  Nastja Govejšek568 200KZ
5. Lovro Knez498 200PM  Tamara Miler568 400KZ
6. Bor Vran Benkovič493 50DM  Anja Jelesijevič557 50HZ
7. Tai Novak476 50HM  Nika Karlina Petrič553 800KZ
8. Bor Vran Benkovič476 200MM  Anja Jelesijevič549 100HZ
9. Lovro Knez467 100PM  Anja Jelesijevič541 200MZ
10. Primož Šenica Pavletič460 200HM  Urša Bežan Petrič533 400MZ
11. Gregor Govše459 400MM  Urša Bežan Petrič531 1500KZ
12. Gregor Predalič457 200KM  Tesa Naja Jamšek522 50PZ
13. Darin Sonnenschein455 100HM  Neža Leskovar509 100PZ
14. Žiga Hrovatin451 50KM  Anja Jelesijevič508 200HZ
15. Bor Vran Benkovič449 50PM  Nika Karlina Petrič497 200DZ
16. Nace Vovk445 200DM  Maja Lotrič476 100DZ
17. Bor Vran Benkovič442 100DM  Maja Lotrič453 50DZ
1. Gregor Jurak520 800KM  Urša Bežan Petrič595 800KZ
2. Krešo Božikov503 1500KM  Urša Bežan Petrič590 400KZ
3. Bor Vran Benkovič492 50PM  Urša Bežan Petrič570 200KZ
4. Darin Sonnenschein485 400KM  Urša Bežan Petrič566 100KZ
5. Darin Sonnenschein478 200KM  Ula Rožič562 50KZ
6. Bor Vran Benkovič470 200MM  Tesa Naja Jamšek535 50PZ
7. Tai Novak468 100KM  Anja Jelesijevič535 100PZ
8. Gregor Govše466 200PM  Urša Bežan Petrič533 400MZ
9. Bor Vran Benkovič456 50KM  Anja Klinar533 200PZ
10. Sergej Koncilja453 400MM  Anja Jelesijevič532 100MZ
11. Lovro Knez451 100PM  Zara Ćirović527 50HZ
12. Tai Novak447 100HM  Anja Jelesijevič514 200MZ
13. Bor Vran Benkovič444 100DM  Ira Kavčič Jogan505 200HZ
14. Tai Novak434 200HM  Anja Jelesijevič496 100HZ
15. Nace Vovk433 200DM  Ula Rožič493 50DZ
16. Tai Novak431 50DM  Nika Karlina Petrič477 1500KZ
17. Matevž Štih430 100MM  Teja Pešl475 200DZ
18. Tai Novak428 50HM  Nastja Govejšek466 100DZ

Na vrh
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________


Najstarejši rekord, vse kategorije, 25 in 50m bazeni
<
1. Borut Petrič400KM (25m) kadeti (15-16 let/years)42 let, 08 mes., 15 dni  Anja Klinar200PZ (25m) ml.deklice (do 11 let/years)20 let, 00 mes., 08 dni
2. Borut Petrič400KM (50m) kadeti (15-16 let/years)42 let, 03 mes., 03 dni  Anja Klinar200PZ (25m) deklice (12-13 let/years)18 let, 09 mes., 13 dni
3. Borut Petrič800KM (50m) kadeti (15-16 let/years)42 let, 03 mes., 01 dni  Anja Klinar100PZ (50m) deklice (12-13 let/years)18 let, 07 mes., 00 dni
4. Borut Petrič1500KM (50m) kadeti (15-16 let/years)42 let, 03 mes., 01 dni  Anja Klinar400MZ (50m) deklice (12-13 let/years)18 let, 05 mes., 12 dni
5. Darjan Petrič400KM (50m) mladinci (17-18 let/years)37 let, 03 mes., 16 dni  Anja Klinar200PZ (50m) deklice (12-13 let/years)18 let, 04 mes., 21 dni
6. Darjan Petrič800KM (50m) mladinci (17-18 let/years)37 let, 03 mes., 14 dni  Anja Klinar200MZ (50m) deklice (12-13 let/years)18 let, 03 mes., 29 dni
7. Darjan Petrič1500KM (50m) mladinci (17-18 let/years)37 let, 03 mes., 14 dni  Anja Klinar100DZ (25m) deklice (12-13 let/years)18 let, 00 mes., 11 dni
8. Darjan Petrič800KM (25m) mladinci (17-18 let/years)36 let, 11 mes., 02 dni  Anja Klinar200MZ (25m) deklice (12-13 let/years)18 let, 00 mes., 11 dni
9. Darjan Petrič1500KM (25m) mladinci (17-18 let/years)36 let, 11 mes., 02 dni  Anja Čarman800KZ (25m) mladinke (16-17 let/years)17 let, 11 mes., 08 dni
10. Gregor Jurak800KM (50m) ml.dečki (do 12 let/years)35 let, 03 mes., 23 dni  Anja Klinar100DZ (50m) kadetinje (14-15 let/years)17 let, 03 mes., 14 dni
11. Gregor Jurak1500KM (50m) ml.dečki (do 12 let/years)35 let, 03 mes., 23 dni  Anja Klinar200DZ (25m) kadetinje (14-15 let/years)16 let, 11 mes., 22 dni
12. Gregor Jurak800KM (25m) ml.dečki (do 12 let/years)34 let, 11 mes., 13 dni  Nika Karlina Petrič1500KZ (25m) ml.deklice (do 11 let/years)16 let, 11 mes., 07 dni
13. Dejan Tešovič1500KM (50m) dečki (13-14 let/years)34 let, 06 mes., 17 dni  Anja Klinar100DZ (25m) kadetinje (14-15 let/years)16 let, 09 mes., 15 dni
14. Gregor Jurak800KM (50m) dečki (13-14 let/years)33 let, 04 mes., 01 dni  Anja Klinar100MZ (25m) kadetinje (14-15 let/years)16 let, 09 mes., 15 dni
15. Gregor Jurak400KM (25m) dečki (13-14 let/years)32 let, 10 mes., 25 dni  Nika Karlina Petrič800KZ (50m) ml.deklice (do 11 let/years)16 let, 03 mes., 27 dni
16. Gregor Jurak800KM (25m) dečki (13-14 let/years)32 let, 10 mes., 24 dni  Nika Karlina Petrič200DZ (50m) ml.deklice (do 11 let/years)16 let, 03 mes., 27 dni
17. Gregor Jurak1500KM (25m) dečki (13-14 let/years)32 let, 10 mes., 24 dni  Anja Klinar200MZ (50m) mladinke (16-17 let/years)16 let, 03 mes., 21 dni
18. Sergej Koncilja400MM (25m) ml.dečki (do 12 let/years)31 let, 11 mes., 16 dni  Anja Klinar200MZ (50m) kadetinje (14-15 let/years)16 let, 03 mes., 21 dni
19. Krešo Božikov1500KM (25m) ml.dečki (do 12 let/years)31 let, 11 mes., 15 dni  Anja Klinar400MZ (50m) kadetinje (14-15 let/years)16 let, 03 mes., 21 dni
20. Matjaž Koželj200DM (50m) mladinci (17-18 let/years)31 let, 03 mes., 28 dni  Anja Klinar200DZ (50m) mladinke (16-17 let/years)16 let, 03 mes., 16 dni
21. Gregor Govše400MM (50m) ml.dečki (do 12 let/years)28 let, 03 mes., 19 dni  Anja Klinar200DZ (50m) kadetinje (14-15 let/years)16 let, 03 mes., 16 dni
22. Gregor Govše200PM (25m) ml.dečki (do 12 let/years)28 let, 00 mes., 11 dni  Alenka Kejžar200MZ (25m) abs.ženske15 let, 11 mes., 10 dni
23. Peter Mankoč200MM (25m) mladinci (17-18 let/years)22 let, 11 mes., 09 dni  Anja Klinar200MZ (25m) mladinke (16-17 let/years)15 let, 11 mes., 10 dni
24. Peter Mankoč50HM (25m) mladinci (17-18 let/years)22 let, 10 mes., 25 dni  Anja Klinar400MZ (25m) mladinke (16-17 let/years)15 let, 11 mes., 10 dni
25. Jernej Godec50DM (25m) dečki (13-14 let/years)18 let, 10 mes., 24 dni  Anja Klinar200MZ (25m) kadetinje (14-15 let/years)15 let, 11 mes., 10 dni
26. Nejc Pogačnik400MM (25m) dečki (13-14 let/years)17 let, 11 mes., 06 dni  Anja Klinar400MZ (25m) kadetinje (14-15 let/years)15 let, 11 mes., 10 dni
27. Peter Mankoč200MM (25m) abs.moški17 let, 07 mes., 18 dni  Anja Klinar400MZ (50m) mladinke (16-17 let/years)15 let, 04 mes., 06 dni
28. Peter Mankoč200MM (50m) abs.moški17 let, 03 mes., 22 dni  Urša Bežan Petrič400MZ (50m) ml.deklice (do 11 let/years)14 let, 05 mes., 02 dni
29. Jernej Godec50KM (25m) kadeti (15-16 let/years)16 let, 11 mes., 01 dni  Urša Bežan Petrič1500KZ (50m) ml.deklice (do 11 let/years)14 let, 04 mes., 21 dni
30. Jernej Godec100HM (25m) kadeti (15-16 let/years)16 let, 11 mes., 01 dni  Tamara Miler100KZ (50m) ml.deklice (do 11 let/years)14 let, 04 mes., 10 dni
31. Jernej Godec100KM (25m) kadeti (15-16 let/years)16 let, 10 mes., 25 dni  Tamara Miler400KZ (50m) ml.deklice (do 11 let/years)14 let, 03 mes., 23 dni
32. Jernej Godec50HM (25m) kadeti (15-16 let/years)16 let, 10 mes., 25 dni  Urša Bežan Petrič400MZ (25m) ml.deklice (do 11 let/years)14 let, 00 mes., 10 dni
33. Jernej Godec100KM (25m) mladinci (17-18 let/years)16 let, 09 mes., 15 dni  Urša Bežan Petrič200KZ (25m) ml.deklice (do 11 let/years)14 let, 00 mes., 03 dni
34. Blaž Medvešek200HM (50m) abs.moški16 let, 04 mes., 01 dni  Urša Bežan Petrič400KZ (25m) ml.deklice (do 11 let/years)14 let, 00 mes., 03 dni
35. Peter Mankoč200KM (50m) abs.moški16 let, 03 mes., 30 dni  Teja Pešl200DZ (25m) ml.deklice (do 11 let/years)14 let, 00 mes., 03 dni
36. Marko Milenkovič400MM (50m) abs.moški16 let, 03 mes., 25 dni  Urša Bežan Petrič800KZ (25m) ml.deklice (do 11 let/years)13 let, 11 mes., 25 dni
37. Damir Dugonjić100PM (25m) kadeti (15-16 let/years)15 let, 00 mes., 01 dni  Urša Bežan Petrič100KZ (25m) ml.deklice (do 11 let/years)13 let, 11 mes., 11 dni
38. Blaž Medvešek200HM (25m) abs.moški14 let, 11 mes., 12 dni  Tesa Naja Jamšek50PZ (50m) ml.deklice (do 11 let/years)13 let, 03 mes., 24 dni
39. Jure Vidmar400KM (50m) ml.dečki (do 12 let/years)14 let, 11 mes., 03 dni  Tesa Naja Jamšek50PZ (25m) ml.deklice (do 11 let/years)12 let, 11 mes., 26 dni
40. Blaž Medvešek50HM (50m) abs.moški14 let, 10 mes., 23 dni  Tjaša Oder800KZ (50m) deklice (12-13 let/years)11 let, 11 mes., 26 dni
41. Blaž Medvešek100HM (50m) abs.moški14 let, 03 mes., 27 dni  Urša Bežan Petrič400KZ (25m) deklice (12-13 let/years)11 let, 11 mes., 22 dni
42. Rok Sagmeister100KM (50m) dečki (13-14 let/years)12 let, 11 mes., 20 dni  Tjaša Oder800KZ (25m) deklice (12-13 let/years)11 let, 11 mes., 21 dni
43. Damir Dugonjić100PM (25m) mladinci (17-18 let/years)12 let, 11 mes., 14 dni  Tjaša Oder400MZ (25m) deklice (12-13 let/years)11 let, 11 mes., 20 dni
44. Rok Sagmeister50KM (50m) dečki (13-14 let/years)12 let, 11 mes., 05 dni  Tjaša Oder1500KZ (25m) deklice (12-13 let/years)11 let, 11 mes., 19 dni
45. Darin Sonnenschein100HM (50m) ml.dečki (do 12 let/years)12 let, 11 mes., 05 dni  Tjaša Oder1500KZ (50m) deklice (12-13 let/years)11 let, 10 mes., 29 dni
46. Rok Sagmeister100KM (25m) dečki (13-14 let/years)12 let, 11 mes., 00 dni  Sara Isaković200DZ (50m) abs.ženske11 let, 05 mes., 15 dni
47. Darin Sonnenschein200KM (25m) ml.dečki (do 12 let/years)12 let, 11 mes., 00 dni  Nastja Govejšek200KZ (50m) ml.deklice (do 11 let/years)11 let, 03 mes., 26 dni
48. Darin Sonnenschein400KM (25m) ml.dečki (do 12 let/years)12 let, 11 mes., 00 dni  Nika Karlina Petrič800KZ (50m) mladinke (16-17 let/years)11 let, 03 mes., 20 dni
49. Luka Turk800KM (50m) abs.moški12 let, 07 mes., 25 dni  Sara Isaković100DZ (50m) abs.ženske11 let, 03 mes., 12 dni
50. Luka Turk1500KM (50m) abs.moški12 let, 07 mes., 21 dni  Sara Isaković200KZ (50m) abs.ženske11 let, 03 mes., 08 dni
51. Jan Karel Petrič800KM (25m) kadeti (15-16 let/years)11 let, 11 mes., 21 dni  Anja Čarman200HZ (50m) abs.ženske11 let, 03 mes., 07 dni
52. Jan Karel Petrič1500KM (25m) kadeti (15-16 let/years)11 let, 11 mes., 19 dni  Anja Čarman100HZ (25m) abs.ženske10 let, 11 mes., 09 dni
53. Peter Mankoč200KM (25m) abs.moški11 let, 09 mes., 19 dni  Nastja Govejšek100DZ (25m) ml.deklice (do 11 let/years)10 let, 11 mes., 07 dni
54. Peter Mankoč100DM (50m) abs.moški11 let, 03 mes., 07 dni  Anja Čarman100HZ (50m) abs.ženske10 let, 11 mes., 01 dni
55. Aleks Koštomaj200MM (25m) kadeti (15-16 let/years)10 let, 11 mes., 22 dni  Anja Klinar200MZ (50m) abs.ženske10 let, 06 mes., 25 dni
56. Damir Dugonjić100PM (50m) abs.moški10 let, 03 mes., 26 dni  Tjaša Oder1500KZ (50m) kadetinje (14-15 let/years)10 let, 04 mes., 13 dni
57. Jernej Godec50DM (50m) abs.moški10 let, 03 mes., 26 dni  Tjaša Oder800KZ (50m) kadetinje (14-15 let/years)10 let, 04 mes., 11 dni
58. Jernej Godec50KM (50m) abs.moški10 let, 03 mes., 10 dni  Tina Meža100PZ (50m) kadetinje (14-15 let/years)10 let, 04 mes., 09 dni
59. Jan Karel Petrič200DM (25m) mladinci (17-18 let/years)10 let, 00 mes., 00 dni  Tjaša Oder400KZ (25m) kadetinje (14-15 let/years)10 let, 00 mes., 15 dni
60. Peter Mankoč100KM (25m) abs.moški09 let, 11 mes., 23 dni  Tjaša Oder800KZ (25m) kadetinje (14-15 let/years)10 let, 00 mes., 14 dni
61. Jernej Godec50KM (25m) abs.moški09 let, 11 mes., 11 dni  Tjaša Oder1500KZ (25m) abs.ženske10 let, 00 mes., 13 dni
62. Peter Mankoč100DM (25m) abs.moški09 let, 11 mes., 11 dni  Tjaša Oder1500KZ (25m) mladinke (16-17 let/years)10 let, 00 mes., 13 dni
63. Jernej Godec50HM (25m) abs.moški09 let, 11 mes., 10 dni  Tjaša Oder1500KZ (25m) kadetinje (14-15 let/years)10 let, 00 mes., 13 dni
64. Jan Karel Petrič400MM (25m) mladinci (17-18 let/years)09 let, 11 mes., 10 dni  Tina Meža200PZ (25m) mladinke (16-17 let/years)09 let, 11 mes., 23 dni
65. Peter Mankoč100MM (25m) abs.moški09 let, 11 mes., 09 dni  Tina Meža200PZ (25m) kadetinje (14-15 let/years)09 let, 11 mes., 23 dni
66. Jernej Godec50DM (25m) abs.moški09 let, 11 mes., 08 dni  Kaja Breznik50PZ (25m) deklice (12-13 let/years)09 let, 11 mes., 22 dni
67. Peter John Stevens50PM (25m) dečki (13-14 let/years)09 let, 10 mes., 29 dni  Anja Čarman50HZ (25m) abs.ženske09 let, 11 mes., 09 dni
68. Anže Tavčar50KM (50m) kadeti (15-16 let/years)08 let, 11 mes., 03 dni  Anja Čarman200HZ (25m) abs.ženske09 let, 11 mes., 08 dni
69. Anže Tavčar100KM (50m) kadeti (15-16 let/years)08 let, 11 mes., 02 dni  Anja Klinar400MZ (50m) abs.ženske09 let, 03 mes., 12 dni
70. Robert Žbogar200DM (25m) abs.moški07 let, 11 mes., 11 dni  Anja Klinar200DZ (25m) abs.ženske08 let, 11 mes., 26 dni
71. Chad Andoljšek50KM (25m) dečki (13-14 let/years)07 let, 10 mes., 29 dni  Anja Klinar400MZ (25m) abs.ženske08 let, 11 mes., 23 dni
72. Anže Tavčar50KM (50m) mladinci (17-18 let/years)07 let, 04 mes., 13 dni  Neža Marčun200PZ (50m) kadetinje (14-15 let/years)08 let, 11 mes., 03 dni
73. Žiga Cerkovnik100MM (25m) mladinci (17-18 let/years)06 let, 11 mes., 27 dni  Nastja Govejšek50DZ (25m) deklice (12-13 let/years)08 let, 10 mes., 30 dni
74. Nejc Zupan200PM (25m) abs.moški06 let, 11 mes., 26 dni  Iza Senčar50HZ (50m) deklice (12-13 let/years)08 let, 05 mes., 19 dni
75. Anže Tavčar100KM (50m) mladinci (17-18 let/years)06 let, 10 mes., 29 dni  Neža Leskovar200PZ (50m) ml.deklice (do 11 let/years)08 let, 03 mes., 23 dni
76. Žan Pogačar200DM (25m) kadeti (15-16 let/years)06 let, 10 mes., 23 dni  Neža Leskovar100PZ (50m) ml.deklice (do 11 let/years)08 let, 03 mes., 21 dni
77. Peter John Stevens50PM (50m) mladinci (17-18 let/years)06 let, 02 mes., 22 dni  Tjaša Oder1500KZ (50m) mladinke (16-17 let/years)08 let, 03 mes., 01 dni
78. Peter John Stevens50PM (25m) mladinci (17-18 let/years)05 let, 11 mes., 07 dni  Nastja Govejšek50DZ (50m) kadetinje (14-15 let/years)07 let, 05 mes., 04 dni
79. Žiga Hrovatin50KM (50m) ml.dečki (do 12 let/years)05 let, 10 mes., 30 dni  Nastja Govejšek50KZ (50m) kadetinje (14-15 let/years)07 let, 04 mes., 14 dni
80. Primož Šenica Pavletič200HM (50m) ml.dečki (do 12 let/years)05 let, 10 mes., 30 dni  Nastja Govejšek50DZ (50m) kadetinje (14-15 let/years)07 let, 04 mes., 13 dni
81. Vito Vodenik200HM (25m) kadeti (15-16 let/years)05 let, 09 mes., 28 dni  Nastja Govejšek100KZ (25m) kadetinje (14-15 let/years)06 let, 11 mes., 29 dni
82. Gregor Predalič200KM (50m) ml.dečki (do 12 let/years)05 let, 04 mes., 01 dni  Lucija Kous100HZ (25m) mladinke (16-17 let/years)06 let, 11 mes., 29 dni
83. Erik Hren400KM (25m) mladinci (17-18 let/years)05 let, 03 mes., 23 dni  Nastja Govejšek50DZ (25m) kadetinje (14-15 let/years)06 let, 11 mes., 28 dni
84. Nick Bodiroža100MM (25m) dečki (13-14 let/years)04 let, 11 mes., 28 dni  Nastja Govejšek50KZ (25m) kadetinje (14-15 let/years)06 let, 11 mes., 26 dni
85. Dejan Šteharnik100PM (25m) dečki (13-14 let/years)04 let, 11 mes., 28 dni  Nastja Govejšek100KZ (25m) mladinke (16-17 let/years)05 let, 11 mes., 09 dni
86. Nace Vovk200DM (25m) ml.dečki (do 12 let/years)04 let, 11 mes., 28 dni  Tjaša Pintar100MZ (25m) mladinke (16-17 let/years)05 let, 11 mes., 08 dni
87. Damir Dugonjić100PM (25m) abs.moški04 let, 11 mes., 17 dni  Nastja Govejšek50KZ (25m) mladinke (16-17 let/years)05 let, 11 mes., 06 dni
88. Robert Žbogar400MM (25m) abs.moški04 let, 11 mes., 17 dni  Tina Čelik50PZ (50m) deklice (12-13 let/years)05 let, 05 mes., 14 dni
89. Lovro Knez100PM (25m) ml.dečki (do 12 let/years)04 let, 11 mes., 15 dni  Ava Schollmayer50HZ (50m) abs.ženske05 let, 04 mes., 10 dni
90. Lovro Knez200PM (50m) ml.dečki (do 12 let/years)04 let, 11 mes., 08 dni  Ava Schollmayer50HZ (50m) mladinke (16-17 let/years)05 let, 04 mes., 10 dni
91. Lovro Knez100PM (50m) ml.dečki (do 12 let/years)04 let, 11 mes., 07 dni  Ava Schollmayer50HZ (50m) kadetinje (14-15 let/years)05 let, 04 mes., 10 dni
92. Vito Vodenik200HM (50m) kadeti (15-16 let/years)04 let, 11 mes., 07 dni  Anja Jelesijevič100HZ (50m) ml.deklice (do 11 let/years)05 let, 03 mes., 27 dni
93. Nace Vovk200DM (50m) ml.dečki (do 12 let/years)04 let, 11 mes., 07 dni  Anja Jelesijevič200MZ (50m) ml.deklice (do 11 let/years)05 let, 03 mes., 27 dni
94. Matija Može200PM (25m) dečki (13-14 let/years)04 let, 11 mes., 00 dni  Maja Lotrič50DZ (50m) ml.deklice (do 11 let/years)05 let, 03 mes., 27 dni
95. Martin Bau800KM (25m) abs.moški04 let, 09 mes., 29 dni  Anja Jelesijevič200HZ (50m) ml.deklice (do 11 let/years)05 let, 03 mes., 26 dni
96. Primož Šenica Pavletič400MM (50m) dečki (13-14 let/years)04 let, 04 mes., 03 dni  Maja Lotrič100DZ (50m) ml.deklice (do 11 let/years)05 let, 03 mes., 26 dni
97. David Mihalič400MM (50m) kadeti (15-16 let/years)04 let, 03 mes., 22 dni  Anja Jelesijevič50HZ (50m) ml.deklice (do 11 let/years)05 let, 03 mes., 25 dni
98. Gašper Štih50DM (50m) dečki (13-14 let/years)04 let, 03 mes., 21 dni  Janja Jamšek200HZ (50m) deklice (12-13 let/years)05 let, 03 mes., 20 dni
99. Damir Dugonjić50PM (50m) abs.moški04 let, 03 mes., 17 dni  Nastja Govejšek50DZ (50m) mladinke (16-17 let/years)05 let, 03 mes., 01 dni
100. Primož Šenica Pavletič200HM (50m) dečki (13-14 let/years)04 let, 03 mes., 14 dni  Janja Jamšek100HZ (25m) deklice (12-13 let/years)05 let, 00 mes., 21 dni
101. Primož Šenica Pavletič200HM (25m) dečki (13-14 let/years)04 let, 00 mes., 13 dni  Janja Jamšek50HZ (25m) deklice (12-13 let/years)05 let, 00 mes., 20 dni
102. Gašper Štih200KM (25m) dečki (13-14 let/years)04 let, 00 mes., 00 dni  Janja Jamšek100MZ (25m) deklice (12-13 let/years)05 let, 00 mes., 20 dni
103. Martin Bau400KM (25m) abs.moški03 let, 11 mes., 19 dni  Janja Jamšek200HZ (25m) deklice (12-13 let/years)05 let, 00 mes., 19 dni
104. Martin Bau1500KM (25m) abs.moški03 let, 11 mes., 18 dni  Janja Šegel50KZ (25m) deklice (12-13 let/years)05 let, 00 mes., 19 dni
105. Robert Žbogar100HM (25m) abs.moški03 let, 11 mes., 18 dni  Janja Šegel200KZ (25m) deklice (12-13 let/years)05 let, 00 mes., 19 dni
106. Gašper Štih100DM (50m) dečki (13-14 let/years)03 let, 11 mes., 09 dni  Nastja Govejšek50DZ (25m) mladinke (16-17 let/years)04 let, 11 mes., 28 dni
107. Gašper Štih200MM (25m) dečki (13-14 let/years)03 let, 11 mes., 03 dni  Ava Schollmayer50HZ (25m) kadetinje (14-15 let/years)04 let, 11 mes., 28 dni
108. Gašper Štih50KM (25m) dečki (13-14 let/years)03 let, 11 mes., 02 dni  Janja Šegel100KZ (25m) deklice (12-13 let/years)04 let, 11 mes., 28 dni
109. Gašper Štih50DM (25m) dečki (13-14 let/years)03 let, 11 mes., 02 dni  Anja Jelesijevič100HZ (25m) ml.deklice (do 11 let/years)04 let, 11 mes., 22 dni
110. Gašper Štih100DM (25m) dečki (13-14 let/years)03 let, 10 mes., 29 dni  Anja Jelesijevič100MZ (25m) ml.deklice (do 11 let/years)04 let, 11 mes., 22 dni
111. Gašper Štih200DM (25m) dečki (13-14 let/years)03 let, 10 mes., 29 dni  Janja Šegel100KZ (50m) deklice (12-13 let/years)04 let, 11 mes., 16 dni
112. Anže Tavčar100KM (50m) abs.moški03 let, 06 mes., 02 dni  Tjaša Vozel100PZ (25m) abs.ženske04 let, 11 mes., 16 dni
113. Matija Može200PM (50m) kadeti (15-16 let/years)03 let, 05 mes., 23 dni  Nastja Govejšek100DZ (25m) mladinke (16-17 let/years)04 let, 11 mes., 15 dni
114. David Mihalič400MM (50m) mladinci (17-18 let/years)03 let, 04 mes., 11 dni  Janja Jamšek100HZ (50m) deklice (12-13 let/years)04 let, 11 mes., 15 dni
115. Matic Kosirnik50PM (50m) kadeti (15-16 let/years)03 let, 03 mes., 23 dni  Anja Jelesijevič100PZ (25m) ml.deklice (do 11 let/years)04 let, 11 mes., 15 dni
116. Nick Bodiroža50DM (50m) kadeti (15-16 let/years)03 let, 03 mes., 21 dni  Anja Jelesijevič200MZ (25m) ml.deklice (do 11 let/years)04 let, 11 mes., 15 dni
117. Robert Žbogar200DM (50m) abs.moški03 let, 03 mes., 13 dni  Janja Šegel50KZ (50m) deklice (12-13 let/years)04 let, 11 mes., 15 dni
118. Gal Kordež100DM (25m) kadeti (15-16 let/years)03 let, 00 mes., 17 dni  Nastja Govejšek100DZ (50m) mladinke (16-17 let/years)04 let, 11 mes., 08 dni
119. Nace Vovk50HM (25m) dečki (13-14 let/years)03 let, 00 mes., 17 dni  Janja Šegel200KZ (50m) deklice (12-13 let/years)04 let, 11 mes., 08 dni
120. Nace Vovk100HM (25m) dečki (13-14 let/years)03 let, 00 mes., 16 dni  Janja Šegel400KZ (50m) deklice (12-13 let/years)04 let, 11 mes., 07 dni
121. Matija Može200PM (25m) kadeti (15-16 let/years)03 let, 00 mes., 15 dni  Tjaša Vozel50PZ (25m) abs.ženske04 let, 09 mes., 29 dni
122. Nick Bodiroža50DM (25m) kadeti (15-16 let/years)03 let, 00 mes., 09 dni  Tjaša Vozel100PZ (50m) abs.ženske04 let, 07 mes., 18 dni
123. Matic Kosirnik50PM (25m) kadeti (15-16 let/years)03 let, 00 mes., 09 dni  Tjaša Vozel50PZ (50m) abs.ženske04 let, 07 mes., 17 dni
124. Peter John Stevens50PM (25m) abs.moški02 let, 11 mes., 10 dni  Pika Perenič100DZ (50m) deklice (12-13 let/years)04 let, 05 mes., 15 dni
125. Nace Vovk100HM (50m) dečki (13-14 let/years)02 let, 11 mes., 05 dni  Pika Perenič50DZ (50m) deklice (12-13 let/years)04 let, 04 mes., 10 dni
126. Jaš Berložnik200MM (50m) dečki (13-14 let/years)02 let, 11 mes., 04 dni  Tara Vovk100PZ (25m) kadetinje (14-15 let/years)04 let, 00 mes., 14 dni
127. Lovro Knez50PM (50m) dečki (13-14 let/years)02 let, 11 mes., 04 dni  Anja Klinar800KZ (25m) abs.ženske04 let, 00 mes., 07 dni
128. Lovro Knez200PM (50m) dečki (13-14 let/years)02 let, 11 mes., 04 dni  Tara Vovk50PZ (25m) kadetinje (14-15 let/years)04 let, 00 mes., 06 dni
129. Nace Vovk50HM (50m) dečki (13-14 let/years)02 let, 11 mes., 04 dni  Ira Kavčič Jogan200HZ (25m) ml.deklice (do 11 let/years)03 let, 11 mes., 29 dni
130. Jaš Berložnik200DM (50m) dečki (13-14 let/years)02 let, 11 mes., 03 dni  Nastja Govejšek50DZ (25m) abs.ženske03 let, 11 mes., 18 dni
131. Lovro Knez100PM (50m) dečki (13-14 let/years)02 let, 11 mes., 03 dni  Nastja Govejšek100DZ (25m) abs.ženske03 let, 11 mes., 16 dni
132. Nace Vovk100HM (50m) kadeti (15-16 let/years)02 let, 05 mes., 18 dni  Janja Jamšek200HZ (50m) mladinke (16-17 let/years)03 let, 11 mes., 10 dni
133. Martin Bau400KM (50m) abs.moški02 let, 04 mes., 27 dni  Janja Jamšek200HZ (50m) kadetinje (14-15 let/years)03 let, 11 mes., 10 dni
134. David Mihalič200MM (50m) mladinci (17-18 let/years)02 let, 04 mes., 22 dni  Janja Jamšek100HZ (50m) mladinke (16-17 let/years)03 let, 11 mes., 09 dni
135. Matjaž Rozman100DM (50m) mladinci (17-18 let/years)02 let, 04 mes., 20 dni  Janja Jamšek100HZ (50m) kadetinje (14-15 let/years)03 let, 11 mes., 09 dni
136. Gašper Štih100DM (50m) kadeti (15-16 let/years)02 let, 03 mes., 15 dni  Janja Jamšek200HZ (25m) mladinke (16-17 let/years)03 let, 09 mes., 23 dni
137. Anže Ferš Eržen100HM (25m) mladinci (17-18 let/years)02 let, 00 mes., 03 dni  Janja Jamšek200HZ (25m) kadetinje (14-15 let/years)03 let, 09 mes., 23 dni
138. Anže Ferš Eržen200HM (25m) mladinci (17-18 let/years)02 let, 00 mes., 02 dni  Janja Jamšek100HZ (25m) kadetinje (14-15 let/years)03 let, 09 mes., 22 dni
139. Matevž Štih100MM (25m) ml.dečki (do 12 let/years)01 let, 11 mes., 26 dni  Janja Šegel200KZ (25m) kadetinje (14-15 let/years)03 let, 09 mes., 22 dni
140. Jaka Pušnik200KM (50m) dečki (13-14 let/years)01 let, 11 mes., 12 dni  Janja Jamšek100HZ (50m) mladinke (16-17 let/years)03 let, 06 mes., 28 dni
141. Matjaž Krek Bašelj400KM (50m) dečki (13-14 let/years)01 let, 11 mes., 11 dni  Janja Jamšek100HZ (50m) kadetinje (14-15 let/years)03 let, 06 mes., 28 dni
142. Dejan Šteharnik100PM (50m) mladinci (17-18 let/years)01 let, 11 mes., 11 dni  Nastja Govejšek50DZ (50m) abs.ženske03 let, 06 mes., 05 dni
143. Robert Lovšin100DM (25m) mladinci (17-18 let/years)01 let, 10 mes., 29 dni  Tjaša Oder800KZ (50m) abs.ženske03 let, 06 mes., 02 dni
144. Lovro Knez100PM (50m) kadeti (15-16 let/years)01 let, 07 mes., 01 dni  Tjaša Oder1500KZ (50m) abs.ženske03 let, 06 mes., 00 dni
145. Nace Vovk50HM (50m) kadeti (15-16 let/years)01 let, 07 mes., 00 dni  Anja Klinar800KZ (50m) abs.ženske03 let, 04 mes., 19 dni
146. Gal Kordež50DM (50m) mladinci (17-18 let/years)01 let, 06 mes., 29 dni  Anja Klinar400KZ (50m) abs.ženske03 let, 04 mes., 18 dni
147. Matija Može200PM (50m) abs.moški01 let, 04 mes., 16 dni  Tina Čelik50PZ (50m) kadetinje (14-15 let/years)03 let, 04 mes., 15 dni
148. Matija Može200PM (50m) mladinci (17-18 let/years)01 let, 04 mes., 16 dni  Janja Šegel100KZ (50m) mladinke (16-17 let/years)03 let, 04 mes., 14 dni
149. Marcel Primožič200KM (50m) mladinci (17-18 let/years)01 let, 04 mes., 14 dni  Janja Šegel100KZ (50m) kadetinje (14-15 let/years)03 let, 04 mes., 14 dni
150. Matija Može200PM (25m) mladinci (17-18 let/years)01 let, 00 mes., 18 dni  Janja Šegel200KZ (50m) mladinke (16-17 let/years)03 let, 04 mes., 12 dni
151. Domen Demšar50DM (25m) mladinci (17-18 let/years)01 let, 00 mes., 11 dni  Janja Šegel200KZ (50m) kadetinje (14-15 let/years)03 let, 04 mes., 12 dni
152. Domen Demšar50KM (25m) mladinci (17-18 let/years)01 let, 00 mes., 10 dni  Tara Vovk50PZ (25m) mladinke (16-17 let/years)03 let, 00 mes., 08 dni
153. Marcel Primožič200KM (25m) mladinci (17-18 let/years)01 let, 00 mes., 04 dni  Maja Lotrič200DZ (25m) deklice (12-13 let/years)03 let, 00 mes., 01 dni
154. Jaš Berložnik400MM (25m) kadeti (15-16 let/years)01 let, 00 mes., 03 dni  Maja Lotrič200DZ (50m) deklice (12-13 let/years)02 let, 11 mes., 10 dni
155. Lovro Knez100MM (25m) kadeti (15-16 let/years)01 let, 00 mes., 03 dni  Neža Klančar200PZ (50m) mladinke (16-17 let/years)02 let, 07 mes., 13 dni
156. Tai Novak100KM (25m) ml.dečki (do 12 let/years)00 let, 11 mes., 13 dni  Tina Čelik50PZ (50m) mladinke (16-17 let/years)02 let, 04 mes., 23 dni
157. Tai Novak50DM (25m) ml.dečki (do 12 let/years)00 let, 11 mes., 13 dni  Katja Fain400KZ (50m) mladinke (16-17 let/years)02 let, 04 mes., 22 dni
158. Tai Novak50HM (25m) ml.dečki (do 12 let/years)00 let, 11 mes., 13 dni  Neža Klančar50KZ (50m) mladinke (16-17 let/years)02 let, 04 mes., 20 dni
159. Lovro Knez200MM (50m) kadeti (15-16 let/years)00 let, 10 mes., 30 dni  Sara Račnik400KZ (50m) kadetinje (14-15 let/years)02 let, 03 mes., 26 dni
160. Tai Novak100HM (25m) ml.dečki (do 12 let/years)00 let, 10 mes., 30 dni  Tjaša Pintar100MZ (25m) abs.ženske01 let, 11 mes., 07 dni
161. Tai Novak200HM (25m) ml.dečki (do 12 let/years)00 let, 10 mes., 30 dni  Tina Čelik100PZ (25m) mladinke (16-17 let/years)01 let, 11 mes., 06 dni
162. Jaš Berložnik200DM (50m) kadeti (15-16 let/years)00 let, 10 mes., 29 dni  Sara Mihalič100PZ (25m) deklice (12-13 let/years)01 let, 11 mes., 05 dni
163. Tai Novak50HM (50m) ml.dečki (do 12 let/years)00 let, 10 mes., 29 dni  Katja Fain400KZ (25m) mladinke (16-17 let/years)01 let, 09 mes., 27 dni
164. Gašper Štih100DM (25m) mladinci (17-18 let/years)00 let, 09 mes., 25 dni  Neža Klančar100KZ (25m) abs.ženske01 let, 09 mes., 26 dni
165. Bor Vran Benkovič200MM (50m) ml.dečki (do 12 let/years)00 let, 04 mes., 08 dni  Tina Čelik100PZ (50m) mladinke (16-17 let/years)01 let, 07 mes., 01 dni
166. Bor Vran Benkovič100KM (50m) ml.dečki (do 12 let/years)00 let, 04 mes., 07 dni  Tina Čelik50PZ (50m) mladinke (16-17 let/years)01 let, 04 mes., 17 dni
167. Bor Vran Benkovič50PM (50m) ml.dečki (do 12 let/years)00 let, 04 mes., 07 dni  Ula Rožič50KZ (50m) ml.deklice (do 11 let/years)01 let, 04 mes., 06 dni
168. Bor Vran Benkovič50DM (50m) ml.dečki (do 12 let/years)00 let, 04 mes., 07 dni  Neža Klančar100KZ (50m) abs.ženske01 let, 01 mes., 12 dni
169. Bor Vran Benkovič100DM (50m) ml.dečki (do 12 let/years)00 let, 04 mes., 07 dni  Katja Fain200DZ (25m) mladinke (16-17 let/years)01 let, 00 mes., 17 dni
170. Sašo Boškan50HM (50m) mladinci (17-18 let/years)00 let, 03 mes., 20 dni  Ula Rožič