Nastopi plavalcev/plavalk PK Velenje na tekmovanju DP za člane, mladince in kadete 01.08. - 04.08.2013, Ravne na Koroškem, 50m bazen, točke FINA
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2004
Uradni rezultati 1.
BREZNIK Kaja, 1996
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
4.
0:27,94
608
50KZ
(finale) 5.
0:27,77
619
800KZ
(vmesni čas) -
9:51,49
550
   os.rek. (10:03,72; 2.06%)
1500KZ
(finale) 4.
18:42,85
550
   os.rek. (brez rezultata)
50PZ
5.
0:35,39
567
50PZ
(finale) 5.
0:35,35
569
50DZ
6.
0:30,23
527
50DZ
(finale) 6.
0:30,24
527
50HZ
4.
0:31,41
633
50HZ
(finale) 5.
0:31,44
631
100HZ
3.
1:09,50
564
100HZ
(finale) 4.
1:07,95
604
200HZ
2.
2:28,51
572
200HZ
(finale) 2.
2:25,03
615
2.
DROLC Nina, 1992
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
2.
0:27,13
664
50KZ
(finale) 1.
0:26,18
739
   rek. 21 let
100KZ
1.
0:58,22
700
100KZ
(finale) 1.
0:57,69
720
50DZ
3.
0:29,81
550
50DZ
(finale) 5.
0:29,48
569
100DZ
1.
1:06,42
582
100DZ
(finale) 2.
1:04,82
627
50HZ
5.
0:31,53
626
50HZ
(finale) 6.
0:31,45
631
100HZ
2.
1:08,76
583
100HZ
(finale) 3.
1:07,26
623
3.
ERJAVEC Nuša, 1998
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
13.
0:29,27
528
   os.rek. (0:29,86; 2.01%)
50PZ
1.
0:33,47
670
   os.rek. (0:33,48; 0.02%)
50PZ
(finale) 1.
0:33,20
687
   os.rek. (0:33,48; 0.84%)
100PZ
9.
1:20,46
506
50DZ
10.
0:31,99
445
   os.rek. (0:32,02; 0.09%)
50HZ
11.
0:34,12
494
100HZ
10.
1:13,93
469
4.
GOVEJŠEK Tamara, 1993
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
13.
0:28,84
552
100KZ
13.
1:03,17
548
50DZ
9.
0:31,15
482
50HZ
8.
0:32,62
565
50HZ
(finale) 8.
0:32,84
554
100HZ
8.
1:12,11
505
100HZ
(finale) 7.
1:12,48
497
200HZ
9.
2:41,86
442
200HZ
(finale) 8.
2:41,53
445
5.
JEVŠNIK Medeja, 1998
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
30.
1:09,78
406
200KZ
23.
2:31,43
415
800KZ
(finale) 20.
10:40,32
433
800KZ
(vmesni čas) -
10:49,90
415
1500KZ
(finale) 18.
20:31,36
417
   os.rek. (20:44,94; 1.1%)
50HZ
23.
0:37,12
383
100HZ
17.
1:21,69
347
200HZ
9.
2:47,49
399
6.
JOSIĆ Ema, 1998
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
20.
0:29,93
494
100KZ
13.
1:04,08
525
   os.rek. (1:04,31; 0.35%)
200KZ
14.
2:20,63
518
400KZ
14.
4:54,23
518
800KZ
(finale) 15.
10:10,80
499
800KZ
(vmesni čas) -
10:23,77
469
1500KZ
(finale) 14.
19:42,60
471
   os.rek. (20:35,43; 4.46%)
7.
JUTERŠEK Ana, 1999
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
58.
0:35,14
305
   os.rek. (0:35,39; 0.71%)
100KZ
52.
1:16,21
312
   os.rek. (1:20,50; 5.62%)
200KZ
49.
2:45,58
317
   os.rek. (brez rezultata)
50PZ
27.
0:45,07
274
100PZ
31.
1:40,74
257
8.
LORGER Neva, 1998
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
40.
0:33,39
356
100KZ
36.
1:15,03
327
50DZ
26.
0:37,47
277
50HZ
25.
0:37,92
360
   os.rek. (0:38,50; 1.52%)
100HZ
18.
1:22,39
339
   os.rek. (1:22,98; 0.71%)
200HZ
12.
3:03,79
302
   os.rek. (3:52,03; 26.24%)
9.
UNTERLEHNER Ana, 1998
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
36.
0:31,79
412
100KZ
28.
1:08,93
422
50DZ
22.
0:35,04
338
50HZ
19.
0:36,35
408
100HZ
13.
1:18,25
395
10.
VRHOVNIK Kaja, 1995
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
14.
0:28,90
549
100KZ
12.
1:02,85
556
50HZ
14.
0:34,35
484
11.
CERKOVNIK Žiga, 1994
disc.
mesto
čas
točke
50KM
3.
0:23,92
668
50KM
(finale) 2.
0:23,50
704
50PM
1.
0:30,24
631
50PM
(finale) 1.
0:29,33
692
   os.rek. (0:29,94; 2.07%)
100PM
1.
1:07,08
609
100PM
(finale) 1.
1:05,34
659
   os.rek. (1:06,68; 2.05%)
50DM
1.
0:25,77
645
50DM
(finale) 1.
0:25,26
685
100DM
1.
0:58,12
615
100DM
(finale) 1.
0:56,42
673
12.
DVORŠEK Mario, 1994
disc.
mesto
čas
točke
100KM
18.
1:01,40
444
200KM
13.
2:18,37
400
400KM
5.
5:11,05
354
50HM
10.
0:34,10
336
100HM
7.
1:15,33
321
100HM
(finale) 7.
1:12,25
364
13.
ĐUKANOVIĆ Igor, 1994
disc.
mesto
čas
točke
50KM
20.
0:27,46
441
   os.rek. (0:27,46; 0%)
100KM
17.
1:00,81
457
200KM
12.
2:14,94
431
50PM
7.
0:33,12
480
50PM
(finale) 7.
0:33,00
486
100PM
7.
1:16,26
414
100PM
(finale) 6.
1:15,90
420
200PM
4.
2:50,82
400
200PM
(finale) 4.
2:47,01
428
50DM
17.
0:29,43
433
14.
GRADIŠEK Aljoša, 1996
disc.
mesto
čas
točke
50KM
20.
0:26,49
491
   os.rek. (0:26,71; 0.83%)
100KM
14.
0:57,34
545
   os.rek. (0:58,30; 1.67%)
200KM
12.
2:08,87
495
   os.rek. (2:10,81; 1.5%)
400KM
4.
4:42,91
470
   os.rek. (4:48,82; 2.08%)
400KM
(finale) 6.
4:37,61
498
   os.rek. (4:48,82; 4.03%)
50DM
19.
0:29,28
439
100DM
19.
1:04,58
448
   os.rek. (1:05,27; 1.06%)
50HM
14.
0:32,05
404
15.
KUGONIČ Blaž, 1996
disc.
mesto
čas
točke
50KM
8.
0:25,79
532
50KM
(finale) 8.
0:25,60
544
   os.rek. (0:25,76; 0.62%)
100KM
8.
0:55,91
588
   os.rek. (0:57,13; 2.18%)
100KM
(finale) 8.
0:56,02
585
   os.rek. (0:57,13; 1.98%)
200KM
11.
2:08,03
505
   os.rek. (2:13,15; 3.99%)
50PM
7.
0:32,69
500
   os.rek. (0:33,25; 1.71%)
50PM
(finale) 7.
0:32,31
518
   os.rek. (0:33,25; 2.9%)
100PM
10.
1:13,77
458
   os.rek. (1:15,54; 2.39%)
16.
MEŽA Kristjan, 1996
disc.
mesto
čas
točke
50KM
1.
0:24,80
599
50KM
(finale) 2.
0:24,58
615
   os.rek. (0:24,78; 0.81%)
100KM
1.
0:54,62
631
100KM
(finale) 4.
0:54,21
645
   os.rek. (0:54,26; 0.09%)
50PM
2.
0:30,97
588
   os.rek. (0:31,03; 0.19%)
50PM
(finale) 2.
0:30,79
598
   os.rek. (0:31,03; 0.77%)
100PM
2.
1:09,11
557
   os.rek. (1:10,19; 1.56%)
100PM
(finale) 2.
1:08,09
582
   os.rek. (1:10,19; 3.08%)
50DM
4.
0:27,02
559
50DM
(finale) 4.
0:26,44
597
   os.rek. (0:26,58; 0.52%)
50HM
2.
0:29,17
537
50HM
(finale) 2.
0:28,60
569
100HM
4.
1:04,05
522
100HM
(finale) 5.
1:03,21
543
17.
SUZIĆ Žiga, 1993
disc.
mesto
čas
točke
100KM
16.
0:58,66
509
   os.rek. (0:59,31; 1.1%)
50DM
11.
0:28,25
489
   os.rek. (0:29,58; 4.7%)
50HM
9.
0:31,81
414
   os.rek. (brez rezultata)
18.
ŠABEC Nik, 1998
disc.
mesto
čas
točke
50KM
27.
0:28,02
415
   os.rek. (0:28,24; 0.78%)
100KM
19.
0:59,86
479
   os.rek. (1:01,91; 3.42%)
200KM
26.
2:16,19
420
   os.rek. (2:18,73; 1.86%)
50DM
33.
0:32,43
323
   os.rek. (0:32,59; 0.49%)
50HM
32.
0:36,01
285
   os.rek. (0:36,29; 0.77%)