Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Fužinar Ravne na tekmovanju MM Maribor
17.12. - 18.12.2016, Maribor, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

HANCMAN Mojca, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

  sssss

 

 

200KZ

    4.   

2:10,44

    649

 

 

200KZ

    (finale) 9.   

2:09,11

    670

 

 

400KZ

    3.   

4:30,21

    686

 

 

400KZ

    (finale) 7.   

4:32,36

    670

 

 

800KZ

    6.   

9:20,98

    655

 

 

200HZ

    4.   

2:32,92

    533

   os.rek. (2:32,96; 0.02%)

 

 

200HZ

    (finale) 7.   

2:31,38

    550

   os.rek. (2:32,96; 1.04%)

     

2.  

HANCMAN Urška, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    12.   

1:07,39

    461

 

 

50HZ

    3.   

0:32,39

    583

 

 

50HZ

    (finale) 5.   

0:31,82

    615

   os.rek. (0:31,89; 0.21%)

 

 

100HZ

    2.   

1:08,36

    614

 

 

100HZ

    (finale) 3.   

1:08,04

    623

 

 

200HZ

    1.   

2:26,12

    612

 

 

200HZ

    (finale) 5.   

2:27,18

    598

     

3.  

MLINAR Maruša, 1998

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50DZ

    5.   

0:29,34

    577

 

 

50DZ

    (finale) 4.   

0:28,89

    604

 

 

100DZ

    2.   

1:03,26

    680

 

 

100DZ

    (finale) 2.   

1:03,01

    688

 

 

200DZ

    2.   

2:20,34

    653

 

 

200DZ

    (finale) 3.   

2:19,99

    658

     

4.  

NAGLIČ Diana, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100DZ

    3.   

1:04,02

    656

 

 

100DZ

    (finale) 3.   

1:03,75

    664

 

 

200DZ

    4.   

2:22,04

    630

 

 

200DZ

    (finale) 4.   

2:21,61

    636

 

 

200MZ

    2.   

2:25,57

    650

 

 

200MZ

    (finale) 4.   

2:24,51

    664

     

5.  

RAČNIK Sara, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    1.   

2:04,95

    739

 

 

200KZ

    (finale) 4.   

2:04,51

    747

 

 

400KZ

    2.   

4:21,45

    757

 

 

400KZ

    (finale) 3.   

4:22,91

    745

 

 

800KZ

    2.   

8:58,38

    741

     

6.  

ŠEGEL Janja, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    1.   

0:26,88

    688

 

 

50KZ

    (finale) 2.   

0:26,67

    704

 

 

200KZ

    2.   

2:05,73

    725

 

 

200KZ

    (finale) 3.   

2:04,29

    751

     

7.  

ŠEGEL Nuša, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    2.   

0:29,29

    531

   os.rek. (0:29,30; 0.03%)

 

 

50KZ

    (finale) 14.   

0:29,21

    536

   os.rek. (0:29,30; 0.3%)

 

 

50PZ

    2.   

0:37,96

    468

   os.rek. (0:38,06; 0.26%)

 

 

50PZ

    (finale) 8.   

0:37,99

    467

   os.rek. (0:38,06; 0.18%)

     

8.  

TUŠEK Daša, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    5.   

2:19,11

    535

   os.rek. (2:22,16; 2.19%)

 

 

400KZ

    4.   

4:51,02

    549

   os.rek. (4:57,68; 2.28%)

 

 

400KZ

    (finale) 11.   

4:47,58

    569

   os.rek. (4:57,68; 3.51%)

 

 

800KZ

    10.   

9:59,65

    536

   os.rek. (10:25,83; 4.36%)

     

9.  

TUŠEK Gaja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    7.   

1:08,72

    435

   os.rek. (1:09,36; 0.93%)

 

 

200KZ

    11.   

2:28,28

    442

   os.rek. (2:29,10; 0.55%)

 

 

400KZ

    9.   

5:08,96

    459

   os.rek. (5:09,18; 0.07%)

 

 

800KZ

    14.   

10:32,33

    457

   os.rek. (10:47,88; 2.45%)

     

10.  

BERLOŽNIK Jaš, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

9:30,07

    498

 

 

1500KM

    12.   

17:57,49

    528

 

 

200DM

    3.   

2:13,54

    582

   os.rek. (2:17,92; 3.27%)

 

 

200DM

    (finale) 4.   

2:12,13

    601

   os.rek. (2:17,92; 4.38%) Rekord Slovenije za dečke

 

 

200MM

    2.   

2:16,43

    583

   os.rek. (2:19,35; 2.14%)

 

 

200MM

    (finale) 4.   

2:13,80

    618

   os.rek. (2:19,35; 4.14%) Rekord Slovenije za dečke

 

 

400MM

    5.   

4:51,95

    582

   os.rek. (4:58,02; 2.07%)

     

11.  

GREGOR Gašper, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    5.   

0:33,30

    499

 

 

50PM

    (finale) 13.   

0:32,56

    534

   os.rek. (0:32,78; 0.67%)

 

 

200PM

    6.   

2:42,88

    474

 

 

200PM

    (finale) 12.   

2:43,03

    472

 

 

50HM

    1.   

0:30,01

    514

   os.rek. (0:30,35; 1.13%)

 

 

50HM

    (finale) 7.   

0:29,63

    534

   os.rek. (0:30,35; 2.42%)

 

 

100HM

    1.   

1:03,93

    536

   os.rek. (1:04,68; 1.17%)

 

 

100HM

    (finale) 5.   

1:03,78

    540

   os.rek. (1:04,68; 1.41%)

 

 

200HM

    1.   

2:18,61

    526

   os.rek. (2:20,93; 1.67%)

 

 

200HM

    (finale) 5.   

2:17,74

    536

   os.rek. (2:20,93; 2.31%)

     

12.  

KNEZ Lovro, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    1.   

0:30,59

    644

   os.rek. (0:30,78; 0.62%) Rekord Slovenije za dečke

 

 

50PM

    (finale) 5.   

0:30,48

    651

   os.rek. (0:30,78; 0.98%) Rekord Slovenije za dečke

 

 

100PM

    1.   

1:06,36

    664

   os.rek. (1:07,87; 2.27%) Rekord Slovenije za dečke

 

 

100PM

    (finale) 2.   

1:06,49

    661

   os.rek. (1:07,87; 2.07%) Rekord Slovenije za dečke

 

 

200PM

    2.   

2:29,17

    617

   os.rek. (2:31,89; 1.82%)

 

 

200PM

    (finale) 4.   

2:27,77

    634

   os.rek. (2:31,89; 2.78%) Rekord Slovenije za dečke

 

 

50DM

    4.   

0:27,27

    556

   os.rek. (0:27,43; 0.58%)

 

 

50DM

    (finale) 14.   

0:27,61

    536

     

13.  

KORDEŽ Gal, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100DM

    2.   

0:57,42

    653

   os.rek. (0:57,87; 0.78%)

 

 

100DM

    (finale) 3.   

0:56,97

    668

   os.rek. (0:57,87; 1.57%) Rekord Slovenije za kadete

     

14.  

MEDVEŠEK Gal, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    2.   

0:31,26

    603

   os.rek. (0:31,58; 1.02%)

 

 

50PM

    (finale) 7.   

0:31,68

    580

 

 

200PM

    3.   

2:33,68

    564

   os.rek. (2:36,60; 1.9%)

 

 

200PM

    (finale) 7.   

2:35,95

    540

   os.rek. (2:36,60; 0.41%)

     

15.  

MOŽE Matija, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PM

    1.   

2:25,98

    658

 

 

200PM

    (finale) 1.   

2:23,65

    691

 

 

200MM

    3.   

2:16,23

    585

     

16.  

ODER Gašper, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    2.   

1:55,89

    681

 

 

400KM

    1.   

4:11,80

    667

 

 

400KM

    (finale) 2.   

4:04,27

    731

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

8:23,63

    723

   os.rek. (8:23,80; 0.03%)

 

 

1500KM

    9.   

17:43,90

    548

     

17.  

RIHTER Žan, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    8.   

4:26,43

    563

 

 

400KM

    (finale) 11.   

4:24,16

    578

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

9:17,81

    532

 

 

1500KM

    11.   

17:50,44

    538

 

 

100HM

    3.   

1:06,36

    479

 

 

100HM

    (finale) 9.   

1:04,63

    519

 

 

200HM

    4.   

2:19,18

    519

 

 

200HM

    (finale) 7.   

2:20,53

    505

     

18.  

RUPAR Aleksander, 1997

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    1.   

0:30,18

    670

 

 

50PM

    (finale) 2.   

0:30,24

    666

 

 

50HM

    4.   

0:29,55

    538

 

 

50HM

    (finale) 5.   

0:28,01

    632

 

 

100HM

    1.   

1:00,69

    626

 

 

100HM

    (finale) 3.   

1:00,09

    645

   os.rek. (1:00,34; 0.41%)

 

 

200HM

    1.   

2:16,10

    556

 

 

200HM

    (finale) 3.   

2:11,22

    620

   os.rek. (2:11,84; 0.47%)

     

19.  

ŠTEHARNIK Dejan, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PM

    1.   

1:05,88

    679

 

 

100PM

    (finale) 1.   

1:05,56

    689


Back