Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju Špelin in Vesnin memorial
19.11. - 20.11.2016, Kranj, 25m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

HAJDINJAK Katja, 1993

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

200KZ

    5.   

2:06,75

    667

              (2:03,92; -2.23%)

 

 

100DZ

    10.   

1:05,86

    570

              (0:59,45; -9.73%)

     

2.  

JELESIJEVIČ Špela, 1998

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    24.   

2:13,72

    568

              (2:11,26; -1.83%)

 

 

400KZ

    13.   

4:41,09

    580

              (4:36,25; -1.72%)

 

 

100DZ

    38.   

1:13,39

    412

   os.rek. (1:13,79; 0.54%)

 

 

100MZ

    8.   

1:12,80

    471

              (1:12,46; -0.46%)

     

3.  

KOCIJAN Neža, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    1.   

0:26,69

    660

              (0:26,13; -2.09%)

 

 

100KZ

    2.   

0:58,20

    669

              (0:57,16; -1.78%)

 

 

200HZ

    8.   

2:22,91

    580

   os.rek. (2:23,31; 0.27%)

 

 

400MZ

    6.   

5:08,72

    593

   os.rek. (5:09,62; 0.29%)

     

4.  

KRAJNC Daša, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    4.   

1:18,46

    502

              (1:17,31; -1.46%)

 

 

100DZ

    12.   

1:12,30

    430

              (1:11,10; -1.65%)

     

5.  

MATKOVIČ Manuela Maksi, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    5.   

0:27,74

    588

   os.rek. (0:27,78; 0.14%)

 

 

100DZ

    11.   

1:05,94

    568

              (1:05,40; -0.81%)

 

 

200MZ

    12.   

2:26,56

    574

              (2:25,98; -0.39%)

     

6.  

SVETEK Tajda, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    17.   

0:29,62

    483

              (0:29,26; -1.21%)

 

 

200KZ

    30.   

2:30,71

    397

   os.rek. (2:34,56; 2.55%)

     

7.  

TODOROVIĆ Andrea, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    7.   

0:27,79

    584

              (0:27,37; -1.51%)

 

 

200KZ

    15.   

2:09,98

    619

              (2:08,70; -0.98%)

 

 

100DZ

    30.   

1:10,73

    460

   os.rek. (1:12,27; 2.17%)

     

8.  

VALANT Gaja Lucija, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    5.   

5:09,28

    435

   os.rek. (5:16,42; 2.3%)

 

 

800KZ

    1.   

10:08,50

    488

   os.rek. (10:52,58; 7.24%)

 

 

200MZ

    8.   

2:55,18

    336

   os.rek. (3:05,40; 5.83%)

     

9.  

ŽAUCER Maša, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    27.   

1:03,44

    516

   os.rek. (1:05,54; 3.31%)

 

 

100PZ

    13.   

1:17,93

    512

   os.rek. (1:26,45; 10.93%)

 

 

400MZ

    11.   

5:24,78

    509

              (5:24,43; -0.1%)

     

10.  

DEMŠAR Domen, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    8.   

0:53,74

    584

   os.rek. (0:55,98; 4.16%)

 

 

100HM

    4.   

0:59,11

    566

   os.rek. (0:59,90; 1.33%)

 

 

100MM

    3.   

0:59,96

    590

   os.rek. (1:01,64; 2.8%)

     

11.  

DOVČ Lan, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PM

    3.   

2:49,16

    360

              (2:48,75; -0.24%)

 

 

200DM

    1.   

2:47,00

    274

              (2:45,58; -0.85%)

     

12.  

FON Gašper, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    33.   

0:58,45

    454

   os.rek. (0:58,53; 0.13%)

 

 

50PM

    17.   

0:33,23

    438

              (0:32,95; -0.84%)

 

 

200PM

    9.   

2:35,08

    468

              (2:31,54; -2.28%)

     

13.  

KERČ Aljaž, 1990

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    1.   

0:51,26

    673

   os.rek. (0:51,88; 1.2%)

 

 

50PM

    1.   

0:28,18

    719

              (0:27,88; -1.06%)

     

14.  

POGAČNIK Žan, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    32.   

0:57,92

    467

   os.rek. (0:58,15; 0.39%)

 

 

100HM

    26.   

1:06,29

    401

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100MM

    15.   

1:07,46

    414

              (1:07,09; -0.54%)

     

15.  

ROZMAN Matjaž, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    26.   

0:56,83

    494

              (0:53,77; -5.38%)

 

 

200KM

    14.   

2:00,98

    554

   os.rek. (2:06,83; 4.83%)

 

 

50HM

    7.   

0:28,34

    481

              (0:27,31; -3.63%)

 

 

100HM

    15.   

1:02,17

    487

              (0:59,64; -4.06%)

     

16.  

SVETEK Jaka, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100DM

    3.   

0:57,91

    572

   os.rek. (0:58,62; 1.22%)

 

 

200MM

    17.   

2:19,74

    482

   os.rek. (2:22,64; 2.07%)

     

17.  

ŠIMENKO Nejc, 1993

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    3.   

0:29,98

    597

              (0:28,75; -4.1%)

     

18.  

ŠTIH Gašper, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    2.   

0:31,53

    513

   os.rek. (0:31,60; 0.22%)

 

 

50DM

    1.   

0:26,58

    551

              (0:25,95; -2.37%)

 

 

200DM

    1.   

2:06,23

    636

   os.rek. (2:07,29; 0.83%)

     

19.  

ŽALAC Jan, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    14.   

0:33,09

    444

              (0:32,42; -2.02%)

 

 

100HM

    33.   

1:09,24

    352

              (1:08,73; -0.73%)


Back