Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Fužinar Ravne na tekmovanju Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice
13.07. - 14.07.2019, Kranj, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

BREZOVNIK Urša, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

  sssss

 

 

100PZ

    19.   

1:54,82

    174

(ml.deklice)
     

2.  

PETRIČ Klara, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    23.   

0:39,12

    221

   os.rek. (0:39,38; 0.66%)

(ml.deklice)

 

 

100KZ

    15.   

1:24,73

    227

   os.rek. (1:30,94; 7.32%)

(ml.deklice)

 

 

200KZ

    12.   

3:01,58

    240

   os.rek. (3:10,26; 4.78%)

(ml.deklice)

 

 

400KZ

    9.   

6:25,32

    231

   os.rek. (6:28,74; 0.88%)

(ml.deklice)

 

 

50HZ

    20.   

0:46,91

    190

(ml.deklice)

 

 

100HZ

    12.   

1:38,60

    203

(ml.deklice)
     

3.  

PODRŽAVNIK Zara, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    (1. v štafeti) -    

0:34,67

    318

   os.rek. (0:34,77; 0.28%)

(ml.deklice)

 

 

200KZ

    9.   

2:42,64

    335

   os.rek. (2:43,27; 0.38%)

(ml.deklice)

 

 

400KZ

    4.   

5:36,71

    346

   os.rek. (5:38,48; 0.52%)

(ml.deklice)

 

 

100PZ

    5.   

1:34,67

    310

   os.rek. (1:34,76; 0.09%)

(ml.deklice)

 

 

200PZ

    5.   

3:20,78

    332

   os.rek. (3:24,36; 1.78%)

(ml.deklice)

 

 

200HZ

    6.   

3:00,47

    324

(ml.deklice)

 

 

200MZ

    4.   

2:57,90

    356

   os.rek. (3:04,44; 3.67%)

(ml.deklice)
     

4.  

PORI Naja, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    23.   

6:21,12

    238

   os.rek. (6:26,32; 1.36%)

(ml.deklice)

 

 

200PZ

    18.   

3:42,06

    245

(ml.deklice)

 

 

50HZ

    17.   

0:41,27

    279

   os.rek. (0:43,31; 4.94%)

(ml.deklice)

 

 

50HZ

    (1. v štafeti) -    

0:42,40

    257

   os.rek. (0:43,31; 2.14%)

(ml.deklice)

 

 

50HZ

    (1. v štafeti) -    

0:41,85

    267

   os.rek. (0:43,31; 3.48%)

(ml.deklice)

 

 

100HZ

    13.   

1:31,26

    256

   os.rek. (1:32,72; 1.59%)

(ml.deklice)

 

 

200HZ

    12.   

3:13,41

    263

   os.rek. (3:16,38; 1.53%)

(ml.deklice)
     

5.  

POROBIJA Zala, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    62.   

0:40,16

    204

(ml.deklice)

 

 

100KZ

    60.   

1:30,06

    189

   os.rek. (1:30,89; 0.92%)

(ml.deklice)

 

 

50PZ

    53.   

0:54,29

    158

(ml.deklice)

 

 

50HZ

    49.   

0:46,05

    201

   os.rek. (0:48,43; 5.16%)

(ml.deklice)

 

 

200HZ

    32.   

3:33,91

    195

   os.rek. (3:36,63; 1.27%)

(ml.deklice)

 

 

200MZ

    25.   

3:24,60

    234

   os.rek. (3:38,84; 6.95%)

(ml.deklice)
     

6.  

VERNEKER Ana Vita, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    22.   

0:35,38

    299

   os.rek. (0:36,23; 2.4%)

(ml.deklice)

 

 

100KZ

    22.   

1:17,55

    296

   os.rek. (1:24,13; 8.48%)

(ml.deklice)

 

 

50PZ

    12.   

0:46,22

    257

(ml.deklice)

 

 

100PZ

    14.   

1:41,20

    254

(ml.deklice)

 

 

200PZ

    12.   

3:34,03

    274

   os.rek. (3:34,75; 0.33%)

(ml.deklice)

 

 

200MZ

    22.   

3:20,33

    249

   os.rek. (3:20,55; 0.1%)

(ml.deklice)
     

7.  

MARKAČ Nik, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:34,17

    229

(ml.dečki)

 

 

50DM

    8.   

0:37,36

    211

   os.rek. (0:38,17; 2.16%)

(ml.dečki)

 

 

100DM

    5.   

1:24,90

    202

   os.rek. (1:25,26; 0.42%)

(ml.dečki)

 

 

50HM

    8.   

0:39,61

    222

(ml.dečki)

 

 

50HM

    (1. v štafeti) -    

0:39,48

    224

(ml.dečki)

 

 

100HM

    11.   

1:26,55

    215

(ml.dečki)

 

 

200HM

    7.   

3:01,60

    234

   os.rek. (3:02,57; 0.53%)

(ml.dečki)

 

 

200MM

    9.   

3:03,79

    238

   os.rek. (3:09,34; 3.01%)

(ml.dečki)
     

8.  

METULJ Marcel, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    4.   

0:29,25

    365

   os.rek. (0:29,66; 1.4%)

(ml.dečki)

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:30,17

    332

(ml.dečki)

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:29,97

    339

(ml.dečki)

 

 

100KM

    5.   

1:05,00

    375

   os.rek. (1:07,75; 4.23%)

(ml.dečki)

 

 

200KM

    6.   

2:26,12

    340

   os.rek. (2:28,77; 1.81%)

(ml.dečki)

 

 

400KM

    9.   

5:10,90

    354

   os.rek. (5:16,46; 1.78%)

(ml.dečki)

 

 

50DM

    11.   

0:34,74

    263

(ml.dečki)

 

 

100DM

    9.   

1:24,31

    206

(ml.dečki)

 

 

50HM

    (1. v štafeti) -    

0:36,68

    280

   os.rek. (0:37,57; 2.42%)

(ml.dečki)
     

9.  

PANIČ Nal, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:35,90

    197

   os.rek. (0:35,96; 0.16%)

(ml.dečki)

 

 

50PM

    12.   

0:42,13

    233

   os.rek. (0:42,80; 1.59%)

(ml.dečki)

 

 

100PM

    11.   

1:33,69

    226

   os.rek. (1:34,05; 0.38%)

(ml.dečki)

 

 

200PM

    14.   

3:22,05

    246

   os.rek. (3:27,15; 2.52%)

(ml.dečki)

 

 

50HM

    35.   

0:40,76

    204

   os.rek. (0:40,81; 0.12%)

(ml.dečki)

 

 

50HM

    (1. v štafeti) -    

0:40,64

    205

   os.rek. (0:40,81; 0.41%)

(ml.dečki)

 

 

100HM

    32.   

1:28,79

    199

(ml.dečki)

 

 

200HM

    20.   

3:03,32

    227

   os.rek. (3:09,66; 3.45%)

(ml.dečki)
     

10.  

PATERNOSTER Aleksander, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    37.   

0:37,81

    169

   os.rek. (0:38,80; 2.61%)

(ml.dečki)

 

 

100KM

    35.   

1:23,21

    179

   os.rek. (1:23,37; 0.19%)

(ml.dečki)

 

 

50PM

    21.   

0:48,50

    153

(ml.dečki)

 

 

100PM

    16.   

1:43,68

    167

   os.rek. (1:47,59; 3.77%)

(ml.dečki)

 

 

200PM

    19.   

3:42,34

    184

   os.rek. (3:43,12; 0.35%)

(ml.dečki)

 

 

200MM

    15.   

3:17,12

    193

   os.rek. (3:22,71; 2.83%)

(ml.dečki)
     

11.  

PRITERŽNIK Oskar, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    27.   

0:36,58

    186

(ml.dečki)

 

 

100KM

    33.   

1:22,45

    184

(ml.dečki)

 

 

200KM

    19.   

2:53,47

    203

(ml.dečki)

 

 

400KM

    15.   

6:02,87

    223

   os.rek. (6:06,50; 1%)

(ml.dečki)

 

 

100HM

    23.   

1:31,69

    180

   os.rek. (1:35,97; 4.66%)

(ml.dečki)

 

 

200HM

    21.   

3:16,67

    184

   os.rek. (3:17,23; 0.28%)

(ml.dečki)
     

12.  

ROTOVNIK Bor, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    8.   

5:48,37

    252

(ml.dečki)

 

 

50PM

    6.   

0:44,90

    193

   os.rek. (0:46,29; 3.09%)

(ml.dečki)

 

 

100PM

    3.   

1:34,20

    222

   os.rek. (1:40,14; 6.3%)

(ml.dečki)

 

 

200PM

    5.   

3:23,09

    242

   os.rek. (3:31,79; 4.28%)

(ml.dečki)

 

 

50DM

    14.   

0:39,00

    186

   os.rek. (0:41,79; 7.15%)

(ml.dečki)

 

 

200MM

    5.   

3:01,94

    245

   os.rek. (3:10,68; 4.8%)

(ml.dečki)
     

13.  

VERBOLE Kevin, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KM

    17.   

2:33,75

    291

   os.rek. (2:36,34; 1.68%)

(ml.dečki)

 

 

100PM

    8.   

1:25,90

    293

   os.rek. (1:25,99; 0.1%)

(ml.dečki)

 

 

200PM

    7.   

3:06,14

    315

   os.rek. (3:06,22; 0.04%)

(ml.dečki)

 

 

100HM

    11.   

1:19,97

    272

   os.rek. (1:21,49; 1.9%)

(ml.dečki)

 

 

200HM

    9.   

2:50,37

    283

   os.rek. (2:50,51; 0.08%)

(ml.dečki)

 

 

200MM

    8.   

2:52,20

    290

(ml.dečki)
     

14.  

VUŠNIK Žan Luka, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    21.   

0:35,96

    196

(ml.dečki)

 

 

100KM

    29.   

1:21,21

    192

(ml.dečki)

 

 

200KM

    16.   

2:52,49

    206

   os.rek. (2:55,82; 1.93%)

(ml.dečki)

 

 

50DM

    13.   

0:38,99

    186

(ml.dečki)

 

 

100DM

    6.   

1:25,09

    200

   os.rek. (1:27,67; 3.03%)

(ml.dečki)

 

 

50HM

    18.   

0:41,66

    191

   os.rek. (0:41,98; 0.76%)

(ml.dečki)

Back