Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju Odprto združeno prvenstvo Slovenije
01.08. - 04.08.2019, Kranj, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

FERBEŽAR Tara, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

  sssss

 

 

50PZ

    9.   

0:37,07

    498

   os.rek. (0:37,46; 1.05%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50PZ

    (finale) 8.   

0:36,95

    503

   os.rek. (0:37,46; 1.38%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100PZ

    9.   

1:22,85

    463

   os.rek. (1:23,29; 0.53%)

(mladinke)

 

 

100PZ

    (finale) 7.   

1:22,10

    476

   os.rek. (1:23,29; 1.44%)

(mladinke+absolutno)

 

 

200PZ

    6.   

3:00,94

    454

(mladinke)

 

 

200PZ

    (finale) 3.   

3:01,57

    449

     

2.  

ILIČ Leja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    24.   

0:30,42

    471

   os.rek. (0:31,23; 2.66%)

(kadetinje)

 

 

100KZ

    22.   

1:06,61

    467

   os.rek. (1:07,43; 1.23%)

(kadetinje)

 

 

200KZ

    19.   

2:24,40

    478

   os.rek. (2:26,22; 1.26%)

(kadetinje)

 

 

400KZ

    17.   

5:06,89

    457

   os.rek. (5:12,37; 1.78%)

(kadetinje)

 

 

50HZ

    18.   

0:35,62

    434

(kadetinje)

 

 

100HZ

    14.   

1:17,43

    420

(kadetinje)

 

 

100HZ

    (finale) 5.   

1:15,36

    455

   os.rek. (1:16,81; 1.92%)

(kadetinje)
     

3.  

JELESIJEVIČ Anja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    12.   

0:28,41

    578

(mladinke+absolutno)

 

 

100KZ

    13.   

1:01,35

    598

(mladinke+absolutno)

 

 

100KZ

    (1. v štafeti) -    

1:00,52

    623

(mladinke+absolutno)

 

 

200KZ

    (1. v štafeti) -    

2:12,20

    624

(mladinke+absolutno)

 

 

100DZ

    16.   

1:11,50

    467

(mladinke)

 

 

50HZ

    7.   

0:32,13

    592

(mladinke+absolutno)

 

 

50HZ

    (finale) 1.   

0:31,39

    634

(mladinke+absolutno)

 

 

100HZ

    3.   

1:08,22

    614

(mladinke+absolutno)

 

 

100HZ

    (finale) 6.   

1:07,16

    644

(mladinke+absolutno)

 

 

100HZ

    (1. v štafeti) -    

1:06,57

    661

(mladinke+absolutno)

 

 

100HZ

    (1. v štafeti) -    

1:08,81

    598

(mladinke+absolutno)

 

 

100HZ

    (1. v štafeti) -    

1:08,45

    608

(mladinke+absolutno)

 

 

100HZ

    (1. v štafeti) -    

1:07,71

    628

(mladinke+absolutno)

 

 

200HZ

    4.   

2:28,63

    581

(mladinke+absolutno)

 

 

200HZ

    (finale) 8.   

2:26,95

    601

(mladinke+absolutno)
     

4.  

KLANČAR Neža, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    (1. v štafeti) -    

0:54,78

    841

(absolutno)

 

 

100PZ

    3.   

1:11,47

    722

(absolutno)

 

 

100PZ

    (finale) 2.   

1:09,90

    772

   os.rek. (1:10,97; 1.53%)

(absolutno)
     

5.  

KOCIJAN Neža, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    5.   

0:27,31

    651

(absolutno)

 

 

50KZ

    (finale) 5.   

0:27,01

    673

(absolutno)

 

 

100KZ

    4.   

0:59,21

    666

(absolutno)

 

 

100KZ

    (finale) 4.   

0:58,44

    692

(absolutno)

 

 

200KZ

    (1. v štafeti) -    

2:08,55

    678

(absolutno)

 

 

50DZ

    10.   

0:29,77

    552

(absolutno)

 

 

50HZ

    11.   

0:31,89

    605

(absolutno)
     

6.  

KRAJNC Daša, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    31.   

2:21,43

    509

(mladinke+absolutno)

 

 

50PZ

    16.   

0:38,54

    443

 

 

50DZ

    38.   

0:32,71

    416

(mladinke)

 

 

200DZ

    12.   

2:44,83

    403

 

 

200DZ

    (finale) 5.   

2:41,47

    429

     

7.  

KRAMER Neja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    11.   

0:29,05

    540

   os.rek. (0:29,16; 0.37%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50KZ

    (finale) 8.   

0:29,29

    527

(kadetinje+absolutno)

 

 

100KZ

    18.   

1:05,61

    489

   os.rek. (1:05,64; 0.04%)

(kadetinje)

 

 

50HZ

    4.   

0:32,46

    574

(kadetinje+absolutno)

 

 

50HZ

    (finale) 4.   

0:31,93

    603

(kadetinje+absolutno)

 

 

100HZ

    4.   

1:11,53

    533

(kadetinje+absolutno)

 

 

100HZ

    (finale) 4.   

1:10,11

    566

   os.rek. (1:10,48; 0.52%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100HZ

    (1. v štafeti) -    

1:10,28

    562

   os.rek. (1:10,48; 0.28%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100HZ

    (1. v štafeti) -    

1:11,69

    529

(kadetinje+absolutno)

 

 

200HZ

    3.   

2:36,41

    499

(kadetinje+absolutno)

 

 

200HZ

    (finale) 3.   

2:33,11

    531

   os.rek. (2:33,86; 0.48%)

(kadetinje+absolutno)
     

8.  

MARTINČIČ Naja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KZ

    23.   

1:02,73

    560

(mladinke+absolutno)

 

 

200KZ

    22.   

2:17,45

    555

   os.rek. (2:18,36; 0.66%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50DZ

    2.   

0:29,18

    586

(mladinke+absolutno)

 

 

50DZ

    (finale) 5.   

0:28,92

    602

(mladinke+absolutno)

 

 

100DZ

    3.   

1:05,79

    599

(mladinke+absolutno)

 

 

100DZ

    (finale) 7.   

1:05,06

    620

(mladinke+absolutno)

 

 

200DZ

    6.   

2:31,87

    515

(mladinke+absolutno)

 

 

200DZ

    (finale) 8.   

2:31,94

    515

(mladinke+absolutno)
     

9.  

MIHALIČ Sara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    1.   

0:27,93

    608

(kadetinje+absolutno)

 

 

50KZ

    (finale) 1.   

0:27,40

    644

   os.rek. (0:27,80; 1.45%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100KZ

    (1. v štafeti) -    

0:59,74

    648

   os.rek. (0:59,83; 0.15%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

200KZ

    (1. v štafeti) -    

2:10,92

    642

   os.rek. (2:12,03; 0.84%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50PZ

    2.   

0:35,21

    582

(kadetinje+absolutno)

 

 

50PZ

    (finale) 1.   

0:34,37

    625

(kadetinje+absolutno)

 

 

100PZ

    1.   

1:15,06

    623

(kadetinje+absolutno)

 

 

100PZ

    (finale) 5.   

1:13,56

    662

(kadetinje+absolutno)

 

 

200PZ

    1.   

2:44,82

    601

(kadetinje+absolutno)

 

 

200PZ

    (finale) 2.   

2:40,11

    655

(kadetinje+absolutno)

 

 

200MZ

    1.   

2:27,73

    622

(kadetinje+absolutno)

 

 

200MZ

    (finale) 2.   

2:23,33

    681

(kadetinje+absolutno)

 

 

400MZ

    1.   

5:17,95

    587

(kadetinje+absolutno)

 

 

400MZ

    (finale) 3.   

5:09,00

    640

(kadetinje+absolutno)
     

10.  

MIŠVELJ Lara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    4.   

0:28,43

    577

(kadetinje+absolutno)

 

 

50KZ

    (finale) 1.   

0:27,83

    615

   os.rek. (0:28,24; 1.47%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100KZ

    2.   

1:00,84

    613

   os.rek. (1:00,95; 0.18%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100KZ

    (finale) 4.   

1:00,71

    617

   os.rek. (1:00,95; 0.39%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50DZ

    1.   

0:30,03

    538

(kadetinje+absolutno)

 

 

50DZ

    (finale) 3.   

0:29,49

    568

   os.rek. (0:29,94; 1.52%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50HZ

    3.   

0:32,34

    580

(kadetinje+absolutno)

 

 

50HZ

    (finale) 7.   

0:32,33

    581

(kadetinje+absolutno)

 

 

100HZ

    8.   

1:13,67

    487

(kadetinje)

 

 

100HZ

    (finale) 1.   

1:09,92

    570

   os.rek. (1:11,88; 2.8%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

200MZ

    5.   

2:34,19

    547

(kadetinje+absolutno)

 

 

200MZ

    (finale) 6.   

2:35,57

    532

(kadetinje+absolutno)
     

11.  

OCEGUERA BATTELINO Isabel, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    20.   

0:30,23

    480

   os.rek. (0:30,86; 2.08%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100KZ

    26.   

1:07,64

    446

   os.rek. (1:07,87; 0.34%)

(kadetinje)

 

 

50PZ

    12.   

0:39,43

    414

   os.rek. (0:39,56; 0.32%)

(kadetinje)

 

 

50PZ

    (finale) 6.   

0:38,40

    448

   os.rek. (0:39,56; 3.02%)

(kadetinje)

 

 

100PZ

    10.   

1:25,02

    429

   os.rek. (1:25,96; 1.1%)

(kadetinje)

 

 

100PZ

    (finale) 4.   

1:25,13

    427

   os.rek. (1:25,96; 0.97%)

(kadetinje)

 

 

50DZ

    23.   

0:33,69

    381

(kadetinje)

 

 

50HZ

    17.   

0:35,50

    438

   os.rek. (0:35,85; 0.98%)

(kadetinje)

 

 

200MZ

    20.   

2:46,59

    433

   os.rek. (2:47,63; 0.62%)

(kadetinje)
     

12.  

OMERČEVIĆ Juno, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    8.   

0:37,66

    475

   os.rek. (0:39,33; 4.43%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50PZ

    (finale) 3.   

0:37,57

    479

   os.rek. (0:39,33; 4.68%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50DZ

    9.   

0:31,34

    473

   os.rek. (0:31,96; 1.97%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50DZ

    (finale) 4.   

0:31,73

    456

   os.rek. (0:31,96; 0.72%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100DZ

    15.   

1:16,29

    384

 

 

50HZ

    14.   

0:34,98

    458

(kadetinje)

 

 

200MZ

    18.   

2:45,61

    441

(kadetinje)
     

13.  

PETRIČ Manca, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    27.   

0:30,67

    459

   os.rek. (0:30,75; 0.26%)

(kadetinje)

 

 

100KZ

    16.   

1:05,23

    498

   os.rek. (1:05,35; 0.18%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

200KZ

    14.   

2:22,54

    497

   os.rek. (2:26,47; 2.75%)

(kadetinje)

 

 

400KZ

    12.   

4:57,72

    501

   os.rek. (5:04,37; 2.23%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

50DZ

    25.   

0:33,78

    378

   os.rek. (0:33,95; 0.5%)

(kadetinje)

 

 

50HZ

    25.   

0:37,31

    378

     

14.  

STOJKOVIČ Katja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    23.   

0:30,38

    472

   os.rek. (0:30,80; 1.38%)

(kadetinje)

 

 

100KZ

    17.   

1:05,37

    494

   os.rek. (1:06,31; 1.43%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

200KZ

    20.   

2:25,22

    470

   os.rek. (2:28,61; 2.33%)

(kadetinje)

 

 

50DZ

    17.   

0:32,97

    406

   os.rek. (0:33,26; 0.87%)

(kadetinje)

 

 

200MZ

    16.   

2:44,01

    454

(kadetinje)
     

15.  

SVETEK Tajda, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    5.   

0:28,00

    604

   os.rek. (0:28,67; 2.39%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50KZ

    (finale) 6.   

0:28,22

    590

   os.rek. (0:28,67; 1.59%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100KZ

    22.   

1:02,59

    563

   os.rek. (1:03,90; 2.09%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50PZ

    5.   

0:35,39

    573

   os.rek. (0:35,88; 1.38%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50PZ

    (finale) 3.   

0:35,49

    568

   os.rek. (0:35,88; 1.09%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50DZ

    8.   

0:30,00

    540

   os.rek. (0:30,51; 1.69%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50DZ

    (finale) 6.   

0:29,87

    547

   os.rek. (0:30,51; 2.14%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100DZ

    11.   

1:08,13

    540

   os.rek. (1:09,06; 1.36%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100DZ

    (finale) 8.   

1:08,77

    525

   os.rek. (1:09,06; 0.42%)

(mladinke+absolutno)

 

 

200DZ

    8.   

2:37,53

    462

   os.rek. (2:38,97; 0.91%)

(mladinke)

 

 

200DZ

    (finale) 4.   

2:38,47

    454

   os.rek. (2:38,97; 0.31%)

(mladinke)
     

16.  

TOMAŽEVIČ Maruša, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    17.   

0:40,05

    395

   os.rek. (0:40,12; 0.17%)

(kadetinje)

 

 

50HZ

    22.   

0:36,94

    389

 

 

200MZ

    25.   

2:52,13

    393

     

17.  

TOMAŽIČ Špela, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    24.   

2:18,66

    540

   os.rek. (2:21,87; 2.31%)

(mladinke+absolutno)

 

 

100PZ

    8.   

1:22,37

    471

(mladinke)

 

 

100PZ

    (finale) 5.   

1:21,19

    492

(mladinke+absolutno)

 

 

200PZ

    2.   

2:52,86

    521

(mladinke+absolutno)

 

 

200PZ

    (finale) 8.   

2:52,57

    523

   os.rek. (2:52,78; 0.12%)

(mladinke+absolutno)

 

 

50HZ

    18.   

0:33,59

    518

(mladinke+absolutno)

 

 

100HZ

    18.   

1:14,06

    480

(mladinke)

 

 

200HZ

    7.   

2:33,79

    524

(mladinke+absolutno)

 

 

200HZ

    (finale) 4.   

2:33,76

    525

(mladinke+absolutno)

 

 

200MZ

    10.   

2:34,32

    545

(mladinke+absolutno)

 

 

200MZ

    (finale) 7.   

2:36,38

    524

(mladinke+absolutno)
     

18.  

VALANT Gaja Lucija, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    18.   

0:30,19

    481

   os.rek. (0:30,37; 0.59%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100KZ

    12.   

1:03,68

    535

(kadetinje+absolutno)

 

 

100KZ

    (finale) 7.   

1:04,10

    524

(kadetinje+absolutno)

 

 

200KZ

    8.   

2:17,44

    555

(kadetinje+absolutno)

 

 

200KZ

    (finale) 1.   

2:13,22

    609

(kadetinje+absolutno)

 

 

400KZ

    3.   

4:41,50

    592

(kadetinje+absolutno)

 

 

400KZ

    (finale) 1.   

4:32,91

    650

   os.rek. (4:35,95; 1.11%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

800KZ

    6.   

9:29,95

    615

(kadetinje+absolutno)

 

 

800KZ

    (vmesni čas) -    

9:39,08

    586

(kadetinje+absolutno)

 

 

1500KZ

    2.   

18:07,83

    605

   os.rek. (18:39,55; 2.91%)

(kadetinje+absolutno)

 

 

100HZ

    9.   

1:14,65

    469

(kadetinje)

 

 

100HZ

    (finale) 3.   

1:13,86

    484

(kadetinje)
     

19.  

ŽAUCER Maša, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    25.   

2:16,53

    566

(absolutno)

 

 

400KZ

    15.   

4:45,99

    565

   os.rek. (4:46,19; 0.06%)

(absolutno)

 

 

50PZ

    7.   

0:34,76

    605

(absolutno)

 

 

50PZ

    (finale) 8.   

0:34,99

    593

(absolutno)

 

 

100PZ

    11.   

1:18,55

    544

(absolutno)

 

 

200PZ

    5.   

2:49,92

    548

(absolutno)

 

 

200PZ

    (finale) 4.   

2:48,74

    560

(absolutno)
     

20.  

BABIČ Maks, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    22.   

0:27,16

    456

(kadeti)

 

 

100KM

    34.   

1:00,92

    456

(kadeti)

 

 

50PM

    26.   

0:36,48

    359

(kadeti)

 

 

50DM

    41.   

0:31,10

    367

   os.rek. (0:31,74; 2.05%)

(kadeti)

 

 

50HM

    16.   

0:32,18

    414

(kadeti)

 

 

100HM

    (1. v štafeti) -    

1:09,97

    406

   os.rek. (1:11,80; 2.61%)

(kadeti)
     

21.  

DEMŠAR Blaž, 1997

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    7.   

0:24,49

    622

   os.rek. (0:24,60; 0.44%)

(absolutno)

 

 

50KM

    (finale) 8.   

0:25,07

    580

(absolutno)

 

 

100KM

    2.   

0:52,52

    712

(absolutno)

 

 

100KM

    (finale) 5.   

0:52,36

    719

(absolutno)

 

 

200KM

    (1. v štafeti) -    

1:55,42

    690

(absolutno)
     

22.  

DJUKIĆ Robert, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50DM

    8.   

0:27,62

    524

   os.rek. (0:27,76; 0.5%)

(kadeti+absolutno)

 

 

50DM

    (finale) 3.   

0:27,00

    561

   os.rek. (0:27,76; 2.81%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100DM

    2.   

0:58,95

    603

   os.rek. (1:01,26; 3.91%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100DM

    (finale) 2.   

0:58,09

    630

   os.rek. (1:01,26; 5.45%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200DM

    5.   

2:13,37

    584

   os.rek. (2:17,01; 2.72%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200DM

    (finale) 4.   

2:12,73

    592

   os.rek. (2:17,01; 3.22%)

(kadeti+absolutno)

 

 

50HM

    7.   

0:30,03

    510

   os.rek. (0:30,20; 0.56%)

(kadeti)

 

 

50HM

    (finale) 4.   

0:29,79

    522

   os.rek. (0:30,20; 1.37%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200MM

    6.   

2:17,54

    569

   os.rek. (2:19,32; 1.29%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200MM

    (finale) 4.   

2:17,35

    571

   os.rek. (2:19,32; 1.43%)

(kadeti+absolutno)

 

 

400MM

    5.   

4:54,23

    569

(kadeti+absolutno)

 

 

400MM

    (finale) 8.   

4:51,61

    584

   os.rek. (4:52,41; 0.27%)

(kadeti+absolutno)
     

23.  

DOVČ Lan, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    28.   

0:27,62

    433

(kadeti)

 

 

50PM

    5.   

0:31,97

    534

   os.rek. (0:32,12; 0.46%)

(kadeti+absolutno)

 

 

50PM

    (finale) 4.   

0:32,39

    514

(kadeti+absolutno)

 

 

100PM

    5.   

1:10,54

    530

(kadeti+absolutno)

 

 

100PM

    (finale) 7.   

1:10,07

    541

(kadeti+absolutno)

 

 

200PM

    2.   

2:31,48

    584

   os.rek. (2:33,42; 1.28%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200PM

    (finale) 8.   

2:30,60

    595

   os.rek. (2:33,42; 1.87%)

(kadeti+absolutno)

 

 

50DM

    14.   

0:28,54

    475

   os.rek. (0:28,78; 0.84%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200MM

    9.   

2:22,36

    513

(kadeti+absolutno)

 

 

200MM

    (finale) 6.   

2:20,77

    531

(kadeti+absolutno)
     

24.  

FAJON Nej, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    51.   

0:58,93

    504

(mladinci)

 

 

200KM

    17.   

2:04,84

    545

(mladinci+absolutno)

 

 

50PM

    11.   

0:31,78

    544

(mladinci+absolutno)

 

 

50PM

    (finale) 3.   

0:31,20

    575

   os.rek. (0:31,23; 0.09%)

(mladinci+absolutno)

 

 

100PM

    6.   

1:09,19

    562

(mladinci+absolutno)

 

 

100PM

    (finale) 4.   

1:09,28

    559

(mladinci+absolutno)

 

 

200PM

    4.   

2:29,62

    606

(mladinci+absolutno)

 

 

200PM

    (finale) 5.   

2:28,11

    625

   os.rek. (2:28,43; 0.21%)

(mladinci+absolutno)
     

25.  

JEZERC Tevž, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    30.   

0:34,89

    411

   os.rek. (0:35,11; 0.63%)

(mladinci)

 

 

100PM

    27.   

1:17,24

    404

   os.rek. (1:17,70; 0.59%)

(mladinci)
     

26.  

KOŠIR Mark, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    34.   

0:26,59

    486

   os.rek. (0:26,69; 0.37%)

(mladinci+absolutno)

 

 

100KM

    36.   

0:57,89

    532

(mladinci+absolutno)

 

 

200KM

    15.   

2:04,66

    547

   os.rek. (2:05,49; 0.66%)

(mladinci+absolutno)

 

 

50HM

    15.   

0:29,49

    539

   os.rek. (0:29,71; 0.74%)

(mladinci+absolutno)

 

 

100HM

    14.   

1:04,46

    520

(mladinci+absolutno)

 

 

100HM

    (1. v štafeti) -    

1:03,62

    541

   os.rek. (1:04,03; 0.64%)

(mladinci+absolutno)

 

 

100HM

    (1. v štafeti) -    

1:03,79

    537

   os.rek. (1:04,03; 0.37%)

(mladinci+absolutno)

 

 

200HM

    13.   

2:19,40

    517

(mladinci+absolutno)

 

 

200HM

    (finale) 7.   

2:19,80

    513

(mladinci+absolutno)
     

27.  

MIHALIČ David, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100DM

    11.   

0:58,13

    629

(absolutno)

 

 

200DM

    5.   

2:09,40

    639

(absolutno)

 

 

200DM

    (finale) 5.   

2:06,74

    681

(absolutno)

 

 

200MM

    2.   

2:10,19

    671

(absolutno)

 

 

200MM

    (finale) 2.   

2:07,65

    712

(absolutno)

 

 

400MM

    3.   

4:46,61

    615

(absolutno)

 

 

400MM

    (finale) 3.   

4:35,63

    692

(absolutno)
     

28.  

NAHTIGAL Benjamin, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    3.   

4:15,72

    637

   os.rek. (4:20,42; 1.83%)

(kadeti+absolutno)

 

 

400KM

    (finale) 3.   

4:12,43

    662

   os.rek. (4:20,42; 3.16%)

(kadeti+absolutno)

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

9:12,95

    546

   os.rek. (9:23,59; 1.92%)

(kadeti+absolutno)

 

 

1500KM

    9.   

17:09,71

    605

   os.rek. (17:42,40; 3.17%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100DM

    6.   

1:00,94

    546

   os.rek. (1:00,95; 0.01%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100DM

    (finale) 3.   

1:00,52

    557

   os.rek. (1:00,95; 0.71%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200DM

    4.   

2:12,84

    591

   os.rek. (2:15,72; 2.16%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200DM

    (finale) 3.   

2:11,69

    607

   os.rek. (2:15,72; 3.06%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200HM

    4.   

2:16,06

    556

   os.rek. (2:19,12; 2.24%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200HM

    (finale) 4.   

2:15,85

    559

   os.rek. (2:19,12; 2.4%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200MM

    2.   

2:13,95

    616

   os.rek. (2:14,77; 0.61%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200MM

    (finale) 6.   

2:13,23

    626

   os.rek. (2:14,77; 1.15%)

(kadeti+absolutno)

 

 

400MM

    1.   

4:47,12

    612

   os.rek. (4:49,14; 0.7%)

(kadeti+absolutno)

 

 

400MM

    (finale) 5.   

4:44,66

    628

   os.rek. (4:49,14; 1.57%)

(kadeti+absolutno)
     

29.  

PERKO Matija, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    14.   

0:25,37

    559

   os.rek. (0:25,86; 1.93%)

(mladinci+absolutno)

 

 

100KM

    18.   

0:55,70

    597

(mladinci+absolutno)
     

30.  

POGAČNIK Žan, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    50.   

0:26,47

    492

   os.rek. (0:26,82; 1.32%)

(absolutno)

 

 

100KM

    50.   

0:57,93

    530

   os.rek. (0:58,05; 0.2%)

(absolutno)

 

 

200KM

    31.   

2:07,27

    514

(absolutno)

 

 

50DM

    22.   

0:27,24

    546

   os.rek. (0:28,17; 3.41%)

(absolutno)

 

 

100DM

    22.   

1:00,35

    562

   os.rek. (1:00,72; 0.61%)

(absolutno)
     

31.  

PUŠNIK Jaka, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    (1. v štafeti) -    

0:53,47

    675

   os.rek. (0:53,98; 0.95%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200KM

    1.   

1:56,73

    667

(kadeti+absolutno)

 

 

200KM

    (finale) 2.   

1:53,34

    728

   os.rek. (1:53,51; 0.14%) Rekord Slovenije za kadete

(kadeti+absolutno)

 

 

200KM

    (1. v štafeti) -    

1:55,29

    692

(kadeti+absolutno)

 

 

400KM

    1.   

4:06,53

    711

(kadeti+absolutno)

 

 

400KM

    (finale) 3.   

3:59,97

    771

   os.rek. (4:01,94; 0.82%)

(kadeti+absolutno)

 

 

800KM

    3.   

8:21,12

    734

   os.rek. (8:31,14; 1.99%)

(kadeti+absolutno)

 

 

800KM

    (vmesni čas) -    

8:35,83

    673

(kadeti+absolutno)

 

 

1500KM

    3.   

16:18,77

    704

(kadeti+absolutno)

 

 

100DM

    3.   

0:59,05

    600

   os.rek. (1:00,90; 3.13%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100DM

    (finale) 7.   

0:59,60

    584

   os.rek. (1:00,90; 2.18%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200DM

    3.   

2:11,87

    604

(kadeti+absolutno)

 

 

200DM

    (finale) 7.   

2:11,22

    613

(kadeti+absolutno)

 

 

100HM

    (1. v štafeti) -    

1:00,63

    625

   os.rek. (1:01,70; 1.76%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100HM

    (1. v štafeti) -    

1:00,09

    642

   os.rek. (1:01,70; 2.67%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100HM

    (1. v štafeti) -    

1:00,07

    643

   os.rek. (1:01,70; 2.71%)

(kadeti+absolutno)

 

 

100HM

    (1. v štafeti) -    

0:59,79

    652

   os.rek. (1:01,70; 3.19%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200HM

    1.   

2:08,98

    653

   os.rek. (2:09,26; 0.21%)

(kadeti+absolutno)

 

 

200HM

    (finale) 4.   

2:09,52

    645

(kadeti+absolutno)
     

32.  

ROZMAN Matjaž, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50DM

    5.   

0:25,66

    653

(absolutno)

 

 

50DM

    (finale) 5.   

0:25,47

    668

(absolutno)

 

 

100DM

    3.   

0:56,67

    679

(absolutno)

 

 

100DM

    (finale) 4.   

0:55,88

    708

(absolutno)
     

33.  

SVETEK Jaka, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50DM

    7.   

0:26,09

    621

   os.rek. (0:26,10; 0.03%)

(absolutno)

 

 

50DM

    (finale) 8.   

0:26,14

    618

(absolutno)

 

 

100DM

    4.   

0:56,75

    676

   os.rek. (0:56,75; 0%)

(absolutno)

 

 

100DM

    (finale) 7.   

0:56,62

    681

   os.rek. (0:56,75; 0.22%)

(absolutno)

 

 

200DM

    3.   

2:05,92

    694

   os.rek. (2:08,51; 2.05%)

(absolutno)

 

 

200DM

    (finale) 4.   

2:06,43

    686

   os.rek. (2:08,51; 1.64%)

(absolutno)

 

 

200MM

    5.   

2:13,79

    618

   os.rek. (2:14,36; 0.42%)

(absolutno)

 

 

200MM

    (finale) 8.   

2:15,81

    591

(absolutno)
     

34.  

ŠTIH Gašper, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100KM

    5.   

0:53,14

    687

   os.rek. (0:53,24; 0.18%)

(mladinci+absolutno)

 

 

100KM

    (finale) 1.   

0:52,62

    708

   os.rek. (0:53,24; 1.17%)

(mladinci+absolutno)

 

 

100KM

    (1. v štafeti) -    

0:53,11

    689

   os.rek. (0:53,24; 0.24%)

(mladinci+absolutno)

 

 

200KM

    4.   

1:58,85

    632

(mladinci+absolutno)

 

 

200KM

    (finale) 6.   

1:56,42

    672

(mladinci+absolutno)

 

 

200KM

    (1. v štafeti) -    

1:55,82

    683

(mladinci+absolutno)

 

 

50DM

    1.   

0:25,42

    672

(mladinci+absolutno)

 

 

50DM

    (finale) 3.   

0:25,19

    690

(mladinci+absolutno)

 

 

100DM

    1.   

0:57,72

    643

(mladinci+absolutno)

 

 

100DM

    (finale) 6.   

0:56,27

    694

(mladinci+absolutno)

 

 

200DM

    5.   

2:12,63

    594

(mladinci+absolutno)

 

 

200DM

    (finale) 2.   

2:11,41

    611

(mladinci+absolutno)
     

35.  

ULAGA STERLE Cene, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    18.   

0:26,91

    469

   os.rek. (0:27,15; 0.89%)

(kadeti)

 

 

100KM

    49.   

1:07,25

    339

 

 

50DM

    37.   

0:30,54

    387

   os.rek. (0:31,28; 2.42%)

(kadeti)

 

 

50HM

    18.   

0:32,23

    412

   os.rek. (0:32,56; 1.02%)

(kadeti)

 

 

200HM

    16.   

2:35,46

    373

   os.rek. (2:36,29; 0.53%)

(kadeti)
     

36.  

VIDMAR Matjaž, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    55.   

0:27,36

    446

   os.rek. (0:27,39; 0.1%)

(mladinci)

 

 

100KM

    59.   

0:59,66

    486

(mladinci)

Back