Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Fužinar Ravne na tekmovanju 3. kolo troboja BM-FR-VV
13.01.2019, Velenje, 25m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

BOŽIČ Eva, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

  sssss

 

 

50KZ

    17.   

0:40,53

    181

   os.rek. (0:46,35; 14.35%)

 

 

200KZ

    14.   

3:20,58

    166

   os.rek. (3:48,79; 14.06%)

 

 

100PZ

    12.   

1:52,27

    171

   os.rek. (2:09,59; 15.42%)

     

2.  

BREZNIK Pia, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    19.   

0:53,53

    78

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    16.   

2:06,44

    119

   os.rek. (brez rezultata)

     

3.  

BURJAK Iza, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    18.   

0:51,41

    88

   os.rek. (1:01,56; 19.74%)

 

 

100PZ

    20.   

2:20,49

    87

   os.rek. (brez rezultata)

     

4.  

GERDEJ Nija, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    4.   

0:31,31

    392

(deklice)

 

 

100PZ

    1.   

1:23,75

    412

(deklice)

 

 

200HZ

    1.   

2:36,35

    443

   os.rek. (2:39,73; 2.16%)

(deklice+absolutno)

 

 

400MZ

    2.   

5:39,88

    442

   os.rek. (5:48,30; 2.47%)

(deklice+absolutno)
     

5.  

GOLOB Maja, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    8.   

0:32,56

    349

   os.rek. (0:33,14; 1.78%)

(deklice)

 

 

200KZ

    8.   

2:43,29

    309

   os.rek. (2:48,36; 3.1%)

(deklice)

 

 

100PZ

    2.   

1:23,79

    412

(deklice)

 

 

100DZ

    5.   

1:29,58

    226

   os.rek. (1:29,71; 0.14%)

     

6.  

KOKOT Lana, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    10.   

0:33,31

    326

(deklice)

 

 

200KZ

    3.   

2:36,48

    351

   os.rek. (2:41,17; 2.99%)

(deklice)

 

 

100PZ

    7.   

1:36,49

    269

   os.rek. (1:36,51; 0.02%)

(deklice)

 

 

200HZ

    4.   

2:45,81

    371

   os.rek. (2:46,56; 0.45%)

(deklice)
     

7.  

KOROŠ Maša, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    19.   

0:47,91

    109

   os.rek. (0:53,29; 11.22%)

 

 

100PZ

    15.   

2:05,85

    121

   os.rek. (2:15,04; 7.3%)

     

8.  

LAJBAHER Maja, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    3.   

0:31,05

    402

(deklice)

 

 

200KZ

    4.   

2:37,03

    347

   os.rek. (2:38,70; 1.06%)

(deklice)

 

 

100DZ

    4.   

1:22,31

    292

   os.rek. (1:24,07; 2.13%)

(deklice)

 

 

200HZ

    3.   

2:45,03

    377

(deklice)
     

9.  

MEDVED Tinkara, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    7.   

0:32,48

    351

(deklice)

 

 

200KZ

    7.   

2:39,67

    330

(deklice)

 

 

100PZ

    4.   

1:30,14

    331

   os.rek. (1:33,59; 3.82%)

(deklice)

 

 

200HZ

    6.   

2:47,93

    357

(deklice)
     

10.  

MERKAČ Julija, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    1.   

0:30,16

    439

(deklice+absolutno)

 

 

100DZ

    1.   

1:11,55

    444

   os.rek. (1:12,30; 1.04%)

(deklice)

 

 

200HZ

    2.   

2:37,98

    429

   os.rek. (2:44,34; 4.02%)

(deklice)

 

 

400MZ

    1.   

5:32,26

    473

   os.rek. (5:34,72; 0.74%)

(deklice+absolutno)
     

11.  

PEČNIK Emma, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    21.   

0:54,06

    76

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    17.   

2:10,77

    108

   os.rek. (brez rezultata)

     

12.  

PETRIČ Klara, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    11.   

0:43,70

    144

 

 

200KZ

    11.   

3:26,65

    152

   os.rek. (3:29,43; 1.34%)

(ml.deklice)

 

 

100PZ

    8.   

1:53,18

    167

   os.rek. (1:55,11; 1.7%)

(ml.deklice)

 

 

100DZ

    6.   

1:57,08

    101

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200HZ

    8.   

3:34,16

    172

   os.rek. (3:41,73; 3.53%)

(ml.deklice)
     

13.  

PODRŽAVNIK Zara, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    2.   

0:35,33

    273

   os.rek. (0:36,87; 4.35%)

(ml.deklice)

 

 

200KZ

    2.   

2:54,67

    252

(ml.deklice)

 

 

100PZ

    3.   

1:42,49

    225

(ml.deklice)

 

 

100DZ

    1.   

1:45,16

    140

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.deklice)

 

 

200HZ

    2.   

3:07,69

    256

   os.rek. (3:11,47; 2.01%)

(ml.deklice)
     

14.  

PONGRAC Kaja, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    22.   

0:56,15

    68

   os.rek. (brez rezultata)

     

15.  

PORI Naja, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    5.   

0:38,42

    212

   os.rek. (0:38,44; 0.05%)

(ml.deklice)

 

 

200KZ

    9.   

3:18,85

    171

(ml.deklice)

 

 

100PZ

    4.   

1:45,20

    208

(ml.deklice)

 

 

100DZ

    5.   

1:54,63

    108

   os.rek. (1:55,54; 0.79%)

 

 

200HZ

    3.   

3:16,59

    223

   os.rek. (3:23,62; 3.57%)

(ml.deklice)
     

16.  

POROBIJA Zala, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    9.   

0:42,71

    154

(ml.deklice)

 

 

200KZ

    6.   

3:17,79

    174

   os.rek. (3:32,79; 7.58%)

(ml.deklice)

 

 

100PZ

    11.   

1:54,83

    160

   os.rek. (1:56,23; 1.21%)

(ml.deklice)

 

 

100DZ

    8.   

1:59,03

    96

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200HZ

    9.   

3:37,40

    164

   os.rek. (3:54,01; 7.64%)

(ml.deklice)
     

17.  

PROJE Nastja, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    16.   

0:39,20

    200

 

 

200KZ

    11.   

3:05,71

    210

   os.rek. (3:07,82; 1.13%)

 

 

100PZ

    10.   

1:43,47

    218

 

 

100DZ

    7.   

1:56,59

    102

   os.rek. (2:03,98; 6.33%)

 

 

200HZ

    11.   

3:26,79

    191

   os.rek. (3:28,05; 0.6%)

     

18.  

PŠENIČNIK Neli, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    6.   

0:31,53

    384

(deklice)

 

 

200KZ

    1.   

2:25,79

    434

   os.rek. (2:26,94; 0.78%)

(deklice)

 

 

100PZ

    3.   

1:24,93

    395

   os.rek. (1:26,26; 1.56%)

(deklice)

 

 

200HZ

    5.   

2:46,89

    364

(deklice)
     

19.  

SEKUTI Hana, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    2.   

0:30,19

    438

(deklice+absolutno)

 

 

200KZ

    2.   

2:31,29

    388

   os.rek. (2:34,37; 2.03%)

(deklice)

 

 

100PZ

    5.   

1:32,63

    305

(deklice)

 

 

100DZ

    2.   

1:13,95

    402

   os.rek. (1:16,15; 2.97%)

(deklice)
     

20.  

SMRTNIK Lia Zala, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    17.   

0:50,58

    93

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    19.   

2:17,44

    93

   os.rek. (brez rezultata)

     

21.  

VERNEKER Ana Vita, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    3.   

0:35,81

    262

   os.rek. (0:36,05; 0.67%)

(ml.deklice)

 

 

200KZ

    3.   

2:59,58

    232

   os.rek. (3:01,54; 1.09%)

(ml.deklice)

 

 

100PZ

    2.   

1:39,78

    244

   os.rek. (1:40,01; 0.23%)

(ml.deklice)

 

 

100DZ

    2.   

1:49,76

    123

   os.rek. (1:50,70; 0.85%)

 

 

200HZ

    4.   

3:22,33

    204

   os.rek. (3:28,08; 2.84%)

(ml.deklice)
     

22.  

ISAK Jernej, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    26.   

0:43,29

    102

   os.rek. (0:45,34; 4.73%)

 

 

200KM

    22.   

3:26,72

    111

   os.rek. (3:31,37; 2.24%)

 

 

200HM

    18.   

3:46,44

    101

   os.rek. (brez rezultata)

     

23.  

KOROŠ Žiga, 2011

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    35.   

0:57,05

    44

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PM

    25.   

2:15,11

    69

   os.rek. (brez rezultata)

     

24.  

MARIČ Bastian, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    12.   

0:30,95

    280

(dečki)

 

 

200KM

    12.   

2:32,36

    277

   os.rek. (2:32,78; 0.27%)

(dečki)

 

 

100PM

    12.   

1:30,41

    232

(dečki)

 

 

100DM

    8.   

1:24,27

    185

   os.rek. (1:29,82; 6.58%)

     

25.  

MARKAČ Nik, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    9.   

0:34,80

    197

   os.rek. (0:35,79; 2.84%)

(ml.dečki)

 

 

200KM

    12.   

2:56,18

    179

   os.rek. (2:58,30; 1.2%)

(ml.dečki)

 

 

100PM

    11.   

1:46,77

    141

   os.rek. (1:51,95; 4.85%)

(ml.dečki)

 

 

100DM

    3.   

1:33,96

    133

   os.rek. (1:34,50; 0.57%)

(ml.dečki)

 

 

200HM

    8.   

3:04,65

    187

   os.rek. (3:07,15; 1.35%)

(ml.dečki)
     

26.  

MEDVEŠEK Gal, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50DM

    1.   

0:27,69

    487

(mladinci+absolutno)

 

 

100DM

    0.   

1:00,86

    493

   os.rek. (1:04,55; 6.06%)

(mladinci+absolutno)

 

 

100MM

    1.   

1:03,42

    498

(mladinci+absolutno)
     

27.  

MERKAČ Žiga, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100DM

    0.   

1:01,20

    484

   os.rek. (1:14,79; 22.2%)

(mladinci+absolutno)
     

28.  

METULJ Marcel, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    3.   

0:30,82

    284

(ml.dečki)

 

 

200KM

    3.   

2:30,98

    285

   os.rek. (2:31,81; 0.54%)

(ml.dečki)

 

 

100PM

    3.   

1:32,57

    216

   os.rek. (1:33,93; 1.46%)

(ml.dečki)

 

 

100DM

    1.   

1:21,55

    204

   os.rek. (1:22,82; 1.55%)

(ml.dečki)
     

29.  

PANIČ Nal, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    11.   

0:35,89

    179

(ml.dečki)

 

 

200KM

    13.   

3:00,67

    166

   os.rek. (3:21,86; 11.72%)

(ml.dečki)

 

 

100PM

    6.   

1:37,82

    183

   os.rek. (1:44,43; 6.75%)

(ml.dečki)

 

 

200HM

    6.   

3:02,39

    194

   os.rek. (3:15,11; 6.97%)

(ml.dečki)
     

30.  

PATERNOSTER Aleksander, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    19.   

0:38,59

    144

   os.rek. (0:38,80; 0.54%)

(ml.dečki)

 

 

200KM

    15.   

3:01,66

    163

(ml.dečki)

 

 

100PM

    13.   

1:51,13

    125

(ml.dečki)

 

 

100DM

    7.   

1:54,57

    73

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200HM

    12.   

3:22,29

    142

   os.rek. (3:38,60; 8.06%)

(ml.dečki)
     

31.  

PETRIČ Lovro, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    2.   

0:28,55

    357

(dečki)

 

 

200KM

    5.   

2:23,50

    332

(dečki)

 

 

100PM

    10.   

1:27,33

    258

(dečki)

 

 

200HM

    5.   

2:42,57

    274

(dečki)
     

32.  

PODRŽAVNIK Žan, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    17.   

0:33,16

    228

   os.rek. (0:33,95; 2.38%)

 

 

200KM

    17.   

2:46,76

    211

   os.rek. (3:28,83; 25.22%)

 

 

100PM

    13.   

1:33,05

    213

 

 

100DM

    8.   

1:24,27

    185

   os.rek. (brez rezultata)

     

33.  

PRITERŽNIK Oskar, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    16.   

0:37,63

    156

   os.rek. (0:38,81; 3.13%)

(ml.dečki)

 

 

200KM

    17.   

3:06,00

    152

   os.rek. (3:13,31; 3.93%)

(ml.dečki)

 

 

100PM

    15.   

1:54,90

    113

 

 

200HM

    14.   

3:23,65

    139

   os.rek. (3:28,98; 2.61%)

(ml.dečki)
     

34.  

RAZBORNIK Matic, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    34.   

0:56,95

    45

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PM

    23.   

2:05,73

    86

   os.rek. (brez rezultata)

     

35.  

ROTOVNIK Bor, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    18.   

0:37,89

    152

(ml.dečki)

 

 

200KM

    9.   

2:54,85

    183

   os.rek. (3:00,63; 3.3%)

(ml.dečki)

 

 

100PM

    10.   

1:45,20

    147

(ml.dečki)

 

 

100DM

    6.   

1:47,17

    90

   os.rek. (1:55,91; 8.15%)

 

 

200HM

    15.   

3:28,97

    129

   os.rek. (3:48,84; 9.5%)

(ml.dečki)
     

36.  

ROTOVNIK Tine, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    8.   

0:29,74

    316

(dečki)

 

 

100PM

    3.   

1:22,41

    307

(dečki)

 

 

100DM

    1.   

1:12,63

    290

(dečki)

 

 

400MM

    3.   

5:37,27

    340

(dečki)
     

37.  

SKRIVARNIK Jošt, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    21.   

0:38,32

    147

 

 

200KM

    20.   

3:10,18

    142

   os.rek. (3:12,72; 1.33%)

 

 

100PM

    7.   

1:25,16

    278

(dečki)

 

 

200HM

    14.   

3:28,38

    130

     

38.  

SMREČNIK Ožbej, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    30.   

0:47,76

    76

   os.rek. (brez rezultata)

     

39.  

VERBOLE Kevin, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    7.   

0:33,47

    221

   os.rek. (0:33,53; 0.17%)

(ml.dečki)

 

 

200KM

    6.   

2:38,36

    247

   os.rek. (2:42,65; 2.7%)

(ml.dečki)

 

 

100PM

    4.   

1:33,54

    210

(ml.dečki)

 

 

200HM

    2.   

2:53,08

    227

   os.rek. (2:55,08; 1.15%)

(ml.dečki)
     

40.  

VUŠNIK Žan Luka, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    15.   

0:37,09

    162

   os.rek. (0:37,30; 0.56%)

(ml.dečki)

 

 

200KM

    16.   

3:05,84

    152

   os.rek. (3:19,00; 7.08%)

(ml.dečki)

 

 

100PM

    20.   

1:57,78

    105

   os.rek. (2:03,50; 4.85%)

 

 

100DM

    5.   

1:43,02

    101

 

 

200HM

    11.   

3:22,09

    142

   os.rek. (3:26,43; 2.14%)

(ml.dečki)
     

41.  

ZMAGAJ Nace, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    14.   

0:32,36

    245

(dečki)

 

 

100DM

    6.   

1:19,64

    220

   os.rek. (1:22,40; 3.46%)

(dečki)

 

 

200HM

    7.   

2:48,29

    247

   os.rek. (2:49,68; 0.82%)

(dečki)

 

 

400MM

    5.   

6:00,27

    279

   os.rek. (6:07,35; 1.96%)

(dečki)

Back