Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Fužinar Ravne na tekmovanju 2. kolo troboja BM-FR-VV
27.05.2012, Ravne na Koroškem, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

BERLOŽNIK Ana, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50KZ

    18.   

0:57,28

    76

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    23.   

2:21,68

    103

   os.rek. (brez rezultata)

     

2.  

BRITOVŠEK Janja, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    1.   

0:31,62

    449

   os.rek. (0:31,96; 1.07%)

 

 

200DZ

    1.   

2:51,89

    391

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200MZ

    2.   

2:52,15

    430

   os.rek. (2:54,19; 1.18%)

     

3.  

ERJAVEC Nuša, 1997

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    14.   

0:32,91

    398

              (0:30,46; -7.44%)

 

 

200KZ

    4.   

2:26,27

    495

   os.rek. (2:31,32; 3.45%)

 

 

50HZ

    1.   

0:32,91

    616

              (0:32,43; -1.45%)

 

 

100HZ

    1.   

1:11,54

    566

              (1:09,21; -3.25%)

     

4.  

GOLOB Nika, 1997

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    1.   

0:29,36

    561

   os.rek. (0:30,00; 2.17%)

 

 

200KZ

    1.   

2:19,39

    572

              (2:18,24; -0.82%)

     

5.  

HANCMAN Mojca, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    1.   

2:42,12

    364

   os.rek. (2:42,36; 0.14%)

 

 

100HZ

    1.   

1:24,44

    344

              (1:23,71; -0.86%)

 

 

200MZ

    1.   

3:03,94

    353

   os.rek. (3:23,04; 10.38%)

     

6.  

HANCMAN Urška, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    1.   

0:35,42

    319

              (0:34,90; -1.46%)

 

 

100PZ

    2.   

1:39,49

    297

   os.rek. (1:47,29; 7.83%)

 

 

100HZ

    2.   

1:24,59

    343

              (1:23,61; -1.15%)

     

7.  

JAMŠEK Janja, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    2.   

0:32,13

    428

   os.rek. (0:34,05; 5.97%)

 

 

100PZ

    2.   

1:30,72

    392

              (1:22,30; -9.28%)

 

 

100HZ

    1.   

1:21,48

    383

              (1:20,07; -1.73%)

 

 

200MZ

    3.   

2:56,82

    397

   os.rek. (3:02,75; 3.35%)

     

8.  

KAJŽER Katja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    27.   

1:06,29

    49

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    22.   

2:19,54

    108

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HZ

    17.   

2:35,33

    55

   os.rek. (brez rezultata)

     

9.  

KNEZ Zala, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    10.   

0:31,92

    436

   os.rek. (0:32,12; 0.62%)

 

 

200DZ

    1.   

2:40,83

    477

   os.rek. (2:46,34; 3.42%)

     

10.  

MARKAČ Zoja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    19.   

0:57,43

    75

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    26.   

2:32,91

    82

   os.rek. (brez rezultata)

     

11.  

MASTEK MORI Lara, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    26.   

1:05,50

    50

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    25.   

2:31,17

    85

   os.rek. (brez rezultata)

     

12.  

MENCINGER Saša, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200KZ

    4.   

3:05,24

    244

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    3.   

1:50,49

    217

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HZ

    6.   

1:40,23

    206

   os.rek. (brez rezultata)

     

13.  

MLINAR Maruša, 1998

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    2.   

0:30,00

    526

   os.rek. (0:30,15; 0.49%)

 

 

200MZ

    1.   

2:37,56

    561

              (2:36,07; -0.94%)

     

14.  

RAČNIK Sara, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    4.   

0:37,26

    274

   os.rek. (0:39,15; 5.07%)

 

 

200KZ

    2.   

3:01,70

    258

   os.rek. (3:20,66; 10.43%)

 

 

200MZ

    4.   

3:27,58

    245

   os.rek. (3:50,85; 11.21%)

     

15.  

REMIC Metka, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    15.   

0:53,50

    93

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    18.   

2:14,29

    121

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HZ

    14.   

2:18,35

    78

   os.rek. (brez rezultata)

     

16.  

SAGERNIK Teja, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    24.   

1:01,16

    62

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HZ

    15.   

2:18,42

    78

   os.rek. (brez rezultata)

     

17.  

SEKAVČNIK Taja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    20.   

0:58,07

    72

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    29.   

2:45,08

    65

   os.rek. (brez rezultata)

     

18.  

SHALA Erona, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    28.   

1:12,34

    37

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    28.   

2:36,32

    77

   os.rek. (brez rezultata)

     

19.  

SHALA Rinesa, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    23.   

1:00,50

    64

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    15.   

2:12,50

    126

   os.rek. (brez rezultata)

     

20.  

SLAVIČ Gini, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    13.   

0:53,05

    95

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    17.   

2:14,15

    121

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HZ

    10.   

2:13,81

    87

   os.rek. (brez rezultata)

     

21.  

STOČKO Pia, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    6.   

0:41,46

    199

   os.rek. (0:42,06; 1.44%)

 

 

200MZ

    4.   

3:37,44

    214

   os.rek. (3:45,17; 3.55%)

     

22.  

ŠEGEL Janja, 2001

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    1.   

1:23,16

    508

              (1:22,27; -1.07%)

 

 

100HZ

    2.   

1:21,84

    378

   os.rek. (1:23,59; 2.13%)

 

 

200MZ

    1.   

2:42,20

    514

   os.rek. (2:51,45; 5.7%)

     

23.  

ŠEGEL Nuša, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    7.   

0:39,45

    231

   os.rek. (0:44,96; 13.96%)

 

 

100PZ

    5.   

1:51,38

    212

   os.rek. (1:52,86; 1.32%)

 

 

100HZ

    7.   

1:43,31

    188

   os.rek. (brez rezultata)

     

24.  

ŠTERN Ana, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    3.   

0:33,96

    362

   os.rek. (0:35,67; 5.03%)

 

 

200KZ

    1.   

2:47,14

    332

   os.rek. (2:50,77; 2.17%)

 

 

100HZ

    3.   

1:27,20

    313

              (1:26,63; -0.65%)

     

25.  

TOPLER Neja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    22.   

0:59,28

    68

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    19.   

2:16,96

    114

   os.rek. (brez rezultata)

     

26.  

TUŠEK Daša, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    16.   

0:54,71

    87

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    21.   

2:18,81

    109

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HZ

    11.   

2:13,84

    86

   os.rek. (brez rezultata)

     

27.  

TUŠEK Gaja, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    25.   

1:03,50

    55

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    24.   

2:24,34

    97

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HZ

    16.   

2:29,39

    62

   os.rek. (brez rezultata)

     

28.  

ZABEV Monika, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    10.   

0:51,08

    106

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    11.   

2:04,24

    152

   os.rek. (2:18,44; 11.42%)

 

 

100HZ

    13.   

2:15,85

    83

   os.rek. (brez rezultata)

     

29.  

ŽIVIČ Urška, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    5.   

0:30,90

    481

   os.rek. (0:31,61; 2.29%)

 

 

200KZ

    2.   

2:22,41

    537

   os.rek. (2:22,80; 0.27%)

 

 

100HZ

    5.   

1:17,08

    453

              (1:13,56; -4.56%)

     

30.  

BERLOŽNIK Jaš, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    20.   

0:37,28

    192

   os.rek. (0:37,88; 1.6%)

 

 

100PM

    9.   

1:42,84

    195

   os.rek. (1:43,60; 0.73%)

 

 

100HM

    13.   

1:33,07

    184

   os.rek. (1:52,77; 21.16%)

     

31.  

GREGOR Gašper, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    32.   

0:45,27

    107

              (0:39,31; -13.16%)

 

 

100PM

    20.   

1:53,77

    144

              (1:48,42; -4.7%)

 

 

100HM

    29.   

1:59,39

    87

   os.rek. (2:12,38; 10.88%)

     

32.  

HALEJ JAMNIKAR Mihael, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    25.   

0:39,09

    166

   os.rek. (0:41,17; 5.32%)

 

 

200KM

    14.   

3:09,70

    170

   os.rek. (4:05,58; 29.45%)

 

 

100PM

    7.   

1:40,39

    209

   os.rek. (1:52,78; 12.34%)

 

 

100HM

    19.   

1:38,71

    155

   os.rek. (1:51,58; 13.03%)

     

33.  

KNEZ Lovro, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PM

    4.   

1:34,34

    252

              (1:30,63; -3.93%)

 

 

100HM

    3.   

1:24,87

    243

   os.rek. (1:35,30; 12.28%)

     

34.  

KNEZ Ožbej, 2004

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    34.   

0:47,54

    92

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PM

    25.   

2:06,81

    104

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HM

    26.   

1:52,96

    103

   os.rek. (brez rezultata)

     

35.  

KORDEŽ Alen, 1996

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    7.   

0:27,69

    467

   os.rek. (0:28,97; 4.62%)

 

 

100PM

    5.   

1:21,10

    397

   os.rek. (1:27,56; 7.96%)

     

36.  

KORDEŽ Gal, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    1.   

0:29,99

    368

              (0:29,68; -1.03%)

 

 

200KM

    1.   

2:26,91

    366

   os.rek. (2:38,04; 7.57%)

 

 

100HM

    1.   

1:16,48

    332

              (1:14,91; -2.05%)

     

37.  

MEDVEŠEK Gal, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    28.   

0:41,69

    137

   os.rek. (0:45,07; 8.1%)

 

 

100PM

    14.   

1:48,39

    166

   os.rek. (1:53,15; 4.39%)

 

 

100HM

    22.   

1:43,55

    134

   os.rek. (1:55,48; 11.52%)

     

38.  

MERKAČ Žiga, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    15.   

0:36,21

    209

   os.rek. (0:39,59; 9.33%)

 

 

200KM

    11.   

2:55,29

    215

   os.rek. (3:25,12; 17.01%)

 

 

100HM

    10.   

1:31,15

    196

              (1:29,83; -1.44%)

     

39.  

MERZDOVNIK Nejc, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    37.   

0:48,77

    86

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PM

    29.   

2:13,52

    89

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HM

    27.   

1:54,12

    100

   os.rek. (brez rezultata)

     

40.  

MOŽE Matija, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PM

    1.   

1:26,31

    329

   os.rek. (1:30,12; 4.41%)

 

 

100HM

    2.   

1:20,05

    290

              (1:19,30; -0.93%)

 

 

200MM

    1.   

2:45,74

    354

   os.rek. (2:51,31; 3.36%)

     

41.  

NOVAK Blaž, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    17.   

0:36,55

    203

   os.rek. (0:37,33; 2.13%)

 

 

200KM

    12.   

3:01,92

    193

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PM

    6.   

1:38,83

    219

   os.rek. (1:39,53; 0.7%)

 

 

100HM

    18.   

1:37,94

    158

   os.rek. (brez rezultata)

     

42.  

ODER Gašper, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    2.   

0:28,63

    423

   os.rek. (0:29,73; 3.84%)

 

 

200KM

    1.   

2:16,86

    452

   os.rek. (2:21,14; 3.12%)

 

 

100HM

    1.   

1:16,84

    328

              (1:08,68; -10.61%)

     

43.  

OZANIČ Rene, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    35.   

0:48,61

    86

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HM

    32.   

2:04,84

    76

   os.rek. (brez rezultata)

     

44.  

PAVLEKOVIČ Marko, 1998

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    1.   

0:27,70

    467

              (0:27,67; -0.1%)

 

 

200KM

    2.   

2:23,93

    389

   os.rek. (2:53,17; 20.31%)

 

 

100PM

    1.   

1:25,61

    337

              (1:23,86; -2.04%)

     

45.  

REZAR LESNIK Žan, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    40.   

0:52,16

    70

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PM

    23.   

2:03,31

    113

   os.rek. (2:16,71; 10.86%)

 

 

100HM

    34.   

2:13,94

    62

   os.rek. (brez rezultata)

     

46.  

RIHTER Žan, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    10.   

0:34,54

    241

   os.rek. (0:36,50; 5.67%)

 

 

200KM

    3.   

2:41,85

    274

   os.rek. (2:55,55; 8.46%)

 

 

100HM

    7.   

1:27,11

    225

   os.rek. (1:27,38; 0.3%)

     

47.  

RUPAR Aleksander, 1997

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    6.   

0:27,48

    478

   os.rek. (0:28,59; 4.03%)

 

 

100PM

    2.   

1:13,57

    532

              (1:11,43; -2.9%)

     

48.  

STEBLOVNIK Marko, 1999

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    12.   

0:35,78

    217

   os.rek. (0:36,94; 3.24%)

 

 

100PM

    4.   

1:41,72

    201

   os.rek. (1:46,37; 4.57%)

 

 

100HM

    8.   

1:35,01

    173

   os.rek. (1:45,12; 10.64%)

     

49.  

ŠEGEL Blaž, 1996

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    4.   

0:27,08

    500

              (0:26,75; -1.21%)

 

 

200MM

    3.   

2:34,68

    435

   os.rek. (2:39,69; 3.23%)

     

50.  

ŠTEHARNIK Dejan, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    2.   

0:33,12

    273

   os.rek. (0:34,13; 3.04%)

 

 

100PM

    2.   

1:29,25

    298

              (1:23,76; -6.15%)

 

 

200MM

    2.   

2:53,49

    308

   os.rek. (2:57,86; 2.51%)

     

51.  

ŠTERN Nejc, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    38.   

0:48,98

    84

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PM

    30.   

2:13,62

    89

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HM

    31.   

2:04,27

    77

   os.rek. (brez rezultata)

     

52.  

TAMŠE Vid, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    42.   

1:00,01

    46

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PM

    33.   

2:16,08

    84

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HM

    33.   

2:12,94

    63

   os.rek. (brez rezultata)

     

53.  

TRBOVŠEK Jani, 2000

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    11.   

0:34,78

    236

   os.rek. (0:35,75; 2.78%)

 

 

200KM

    9.   

2:53,12

    224

   os.rek. (2:56,16; 1.75%)

 

 

100HM

    5.   

1:26,45

    230

              (1:26,34; -0.12%)

     

54.  

URŠNIK Tomaž, 2002

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    19.   

0:37,02

    196

   os.rek. (0:38,24; 3.29%)

 

 

200KM

    13.   

3:02,29

    191

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100HM

    21.   

1:43,32

    135

   os.rek. (1:58,32; 14.51%)

     

55.  

ZAVRŠNIK Jaš, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    43.   

1:06,19

    34

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PM

    28.   

2:13,35

    89

   os.rek. (brez rezultata)


Back