Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Fužinar Ravne na tekmovanju 3. kolo troboja BM-FR-VV
21.06.2019, Ravne na Koroškem, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

BOŽIČ Eva, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

  sssss

 

 

50KZ

    19.   

0:39,69

    212

   os.rek. (0:41,69; 5.03%)

 

 

200KZ

    13.   

3:11,15

    206

   os.rek. (3:35,01; 12.48%)

 

 

100PZ

    7.   

1:52,02

    187

   os.rek. (2:02,40; 9.26%)

 

 

200HZ

    10.   

3:43,02

    172

     

2.  

BOŽIČ Pia, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    16.   

0:53,37

    87

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    18.   

2:33,51

    72

   os.rek. (brez rezultata)

     

3.  

BREZOVNIK Urša, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    6.   

1:54,04

    177

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.deklice)
     

4.  

GERDEJ Nija, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    6.   

0:31,69

    416

   os.rek. (0:32,50; 2.55%)

(deklice)

 

 

100PZ

    1.   

1:21,95

    479

   os.rek. (1:24,82; 3.5%)

(deklice+absolutno)

 

 

100DZ

    3.   

1:21,05

    320

(deklice)
     

5.  

KAC Manca, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    15.   

0:52,89

    89

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    16.   

2:20,23

    95

   os.rek. (brez rezultata)

     

6.  

KNEZ Zara, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    17.   

0:56,63

    73

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    14.   

2:05,42

    133

   os.rek. (brez rezultata)

     

7.  

KOKOT Lana, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    8.   

0:32,23

    396

   os.rek. (0:32,26; 0.09%)

(deklice)

 

 

200HZ

    1.   

2:46,07

    416

   os.rek. (2:49,40; 2%)

(deklice)
     

8.  

KOROŠ Maša, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    20.   

0:49,30

    110

   os.rek. (0:53,52; 8.55%)

 

 

100PZ

    11.   

2:03,38

    140

   os.rek. (2:07,23; 3.12%)

     

9.  

KOŠELJNIK Ula, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    4.   

0:35,19

    304

(ml.deklice)

 

 

200KZ

    3.   

2:54,52

    271

   os.rek. (3:31,28; 21.06%)

(ml.deklice)

 

 

100PZ

    5.   

1:47,24

    213

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.deklice)

 

 

100DZ

    1.   

1:39,23

    174

(ml.deklice)

 

 

200HZ

    3.   

3:15,67

    254

   os.rek. (3:17,47; 0.91%)

(ml.deklice)
     

10.  

KROF Tinkara, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    13.   

0:47,29

    125

   os.rek. (1:10,79; 49.69%)

 

 

100PZ

    11.   

1:59,84

    153

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.deklice)
     

11.  

LAJBAHER Maja, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    1.   

0:29,72

    505

   os.rek. (0:30,65; 3.12%)

(deklice+absolutno)

 

 

200KZ

    1.   

2:29,13

    434

   os.rek. (2:48,91; 13.26%)

(deklice)

 

 

100DZ

    1.   

1:11,40

    469

   os.rek. (1:13,84; 3.41%)

(deklice)
     

12.  

MEDVED Tinkara, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    9.   

0:32,74

    377

(deklice)

 

 

200KZ

    4.   

2:38,21

    364

(deklice)

 

 

200HZ

    2.   

2:51,39

    379

   os.rek. (2:58,53; 4.16%)

(deklice)
     

13.  

MERKAČ Julija, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    3.   

0:30,49

    467

   os.rek. (0:30,70; 0.68%)

(deklice)

 

 

400MZ

    1.   

5:43,16

    467

(deklice)
     

14.  

PETRIČ Klara, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    7.   

0:40,63

    197

(ml.deklice)

 

 

200KZ

    7.   

3:16,30

    190

   os.rek. (3:50,40; 17.37%)

(ml.deklice)

 

 

100PZ

    7.   

1:54,16

    177

   os.rek. (1:56,97; 2.46%)

(ml.deklice)

 

 

100DZ

    5.   

1:48,31

    134

   os.rek. (1:50,07; 1.62%)

(ml.deklice)

 

 

200HZ

    5.   

3:25,74

    219

   os.rek. (3:29,95; 2.04%)

(ml.deklice)
     

15.  

PODRŽAVNIK Zara, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    2.   

0:34,77

    315

   os.rek. (0:34,99; 0.63%)

(ml.deklice)

 

 

200KZ

    1.   

2:44,66

    323

   os.rek. (2:45,32; 0.4%)

(ml.deklice)

 

 

100PZ

    1.   

1:37,70

    282

   os.rek. (1:39,18; 1.51%)

(ml.deklice)

 

 

100DZ

    2.   

1:43,21

    155

(ml.deklice)

 

 

200HZ

    1.   

3:08,66

    284

(ml.deklice)
     

16.  

PROJE Nastja, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    17.   

0:37,70

    247

 

 

200KZ

    12.   

3:02,14

    238

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PZ

    6.   

1:41,93

    249

   os.rek. (1:47,50; 5.46%)

 

 

100DZ

    6.   

1:49,51

    130

   os.rek. (1:52,42; 2.65%)

 

 

200HZ

    8.   

3:26,49

    216

     

17.  

PŠENIČNIK Neli, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    2.   

0:29,90

    496

   os.rek. (0:30,41; 1.7%)

(deklice+absolutno)

 

 

200KZ

    2.   

2:29,48

    431

   os.rek. (2:33,08; 2.4%)

(deklice)

 

 

400MZ

    2.   

5:51,90

    433

   os.rek. (6:02,10; 2.89%)

(deklice)
     

18.  

SEKUTI Hana, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    4.   

0:30,60

    462

(deklice)

 

 

100DZ

    2.   

1:15,12

    402

(deklice)

 

 

200HZ

    5.   

3:01,16

    321

   os.rek. (3:34,41; 18.35%)

(deklice)
     

19.  

VERNEKER Ana Vita, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    5.   

0:36,65

    269

(ml.deklice)

 

 

200KZ

    5.   

2:56,70

    261

   os.rek. (3:16,45; 11.17%)

(ml.deklice)

 

 

100PZ

    2.   

1:40,93

    256

   os.rek. (1:43,51; 2.55%)

(ml.deklice)

 

 

100DZ

    4.   

1:45,19

    146

   os.rek. (1:50,62; 5.16%)

(ml.deklice)

 

 

200HZ

    4.   

3:21,18

    234

   os.rek. (3:24,43; 1.61%)

(ml.deklice)
     

20.  

KAC Matic, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    29.   

0:56,32

    51

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

100PM

    16.   

2:01,10

    104

   os.rek. (brez rezultata)

     

21.  

KOBOVC Nal, 2011

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    28.   

0:52,93

    61

   os.rek. (1:16,11; 43.79%)

 

 

100PM

    18.   

2:07,18

    90

   os.rek. (2:22,74; 12.23%)

     

22.  

KOROŠ Žiga, 2011

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    25.   

0:46,26

    92

   os.rek. (1:09,42; 50.06%)

 

 

100PM

    15.   

2:00,82

    105

   os.rek. (2:18,93; 14.98%)

     

23.  

MARKAČ Nik, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    9.   

0:34,55

    221

(ml.dečki)

 

 

200KM

    8.   

2:51,65

    209

(ml.dečki)

 

 

100DM

    3.   

1:34,64

    145

(ml.dečki)

 

 

200HM

    6.   

3:08,59

    209

(ml.dečki)
     

24.  

METULJ Marcel, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    3.   

0:29,85

    343

   os.rek. (0:29,88; 0.1%)

(ml.dečki)

 

 

100PM

    4.   

1:29,21

    262

   os.rek. (1:37,78; 9.6%)

(ml.dečki)

 

 

100DM

    1.   

1:22,38

    221

(ml.dečki)
     

25.  

PANIČ Nal, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    14.   

0:35,96

    196

   os.rek. (0:36,87; 2.53%)

(ml.dečki)

 

 

100PM

    5.   

1:36,27

    208

   os.rek. (1:37,97; 1.76%)

(ml.dečki)

 

 

200HM

    7.   

3:09,66

    205

   os.rek. (3:10,40; 0.39%)

(ml.dečki)
     

26.  

PETRIČ Lovro, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    3.   

0:27,87

    422

   os.rek. (0:28,25; 1.36%)

(dečki)

 

 

200KM

    2.   

2:20,18

    385

(dečki)

 

 

200HM

    3.   

2:38,02

    355

   os.rek. (2:43,25; 3.3%)

(dečki)
     

27.  

PODRŽAVNIK Žan, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    15.   

0:31,47

    293

   os.rek. (0:32,17; 2.22%)

(dečki)

 

 

100PM

    7.   

1:29,62

    259

   os.rek. (1:33,88; 4.75%)

(dečki)

 

 

100DM

    5.   

1:18,02

    260

   os.rek. (1:18,52; 0.64%)

(dečki)
     

28.  

PRITERŽNIK Oskar, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    16.   

0:37,32

    175

(ml.dečki)

 

 

200KM

    13.   

3:04,13

    169

   os.rek. (3:20,01; 8.62%)

(ml.dečki)

 

 

100PM

    11.   

1:44,89

    161

   os.rek. (2:00,29; 14.68%)

(ml.dečki)

 

 

200HM

    10.   

3:21,10

    172

(ml.dečki)
     

29.  

REZAR LESNIK Žan, 2003

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    3.   

0:28,64

    389

   os.rek. (0:29,99; 4.71%)

(kadeti)

 

 

200KM

    1.   

2:13,70

    444

   os.rek. (2:15,01; 0.97%)

(kadeti)

 

 

200HM

    2.   

2:32,27

    397

(kadeti)
     

30.  

ROTOVNIK Bor, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    13.   

0:35,55

    203

(ml.dečki)

 

 

200KM

    12.   

2:56,93

    191

(ml.dečki)

 

 

100PM

    9.   

1:43,16

    169

(ml.dečki)

 

 

100DM

    5.   

1:41,65

    117

 

 

200HM

    9.   

3:13,12

    194

   os.rek. (3:16,91; 1.96%)

(ml.dečki)
     

31.  

ROTOVNIK Tine, 2005

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    5.   

0:28,44

    397

   os.rek. (0:28,64; 0.7%)

(dečki)

 

 

100DM

    1.   

1:11,78

    334

(dečki)

 

 

400MM

    1.   

5:31,28

    398

   os.rek. (5:53,50; 6.7%)

(dečki)
     

32.  

SKRIVARNIK Jošt, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    21.   

0:37,72

    170

 

 

100PM

    4.   

1:24,07

    313

(dečki)
     

33.  

SMREČNIK Ožbej, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    24.   

0:45,28

    98

   os.rek. (0:56,55; 24.88%)

 

 

200KM

    22.   

4:08,53

    69

   os.rek. (brez rezultata)

     

34.  

TISOVNIK Anže, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    23.   

0:45,05

    99

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

200KM

    21.   

3:42,63

    96

   os.rek. (brez rezultata)

     

35.  

VERBOLE Kevin, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    7.   

0:32,70

    261

(ml.dečki)

 

 

200KM

    4.   

2:36,34

    277

   os.rek. (2:40,88; 2.9%)

(ml.dečki)

 

 

100PM

    2.   

1:25,99

    293

   os.rek. (1:33,11; 8.28%)

(ml.dečki)

 

 

100DM

    4.   

1:36,18

    138

   os.rek. (1:38,99; 2.92%)

(ml.dečki)

 

 

200HM

    2.   

2:54,27

    264

   os.rek. (2:56,03; 1%)

(ml.dečki)
     

36.  

VUŠNIK Žan Luka, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    16.   

0:37,32

    175

(ml.dečki)

 

 

200KM

    10.   

2:55,82

    195

   os.rek. (3:14,58; 10.67%)

(ml.dečki)

 

 

200HM

    8.   

3:10,29

    203

   os.rek. (3:17,03; 3.54%)

(ml.dečki)
     

37.  

ZMAGAJ Nace, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    18.   

0:32,58

    264

   os.rek. (0:32,59; 0.03%)

(dečki)

 

 

100PM

    10.   

1:33,73

    226

   os.rek. (1:54,10; 21.73%)

 

 

400MM

    3.   

5:59,34

    312

   os.rek. (brez rezultata)

(dečki)

Back