Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Fužinar Ravne na tekmovanju 1. razvojni pokal - Pokal Delfin
26.10.2019, Ljubljana, 25m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

BOŽIČ Eva, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

  sssss

 

 

50KZ

    21.   

0:37,11

    235

   os.rek. (0:40,53; 9.21%)

 

 

200PZ

    16.   

3:43,28

    218

   os.rek. (4:08,97; 11.5%)

     

2.  

BOŽIČ Pia, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    13.   

2:19,94

    88

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HZ

    8.   

0:53,59

    109

   os.rek. (brez rezultata)

     

3.  

GERDEJ Nija, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    3.   

0:30,72

    415

(deklice)

 

 

200PZ

    1.   

2:54,54

    458

   os.rek. (3:02,58; 4.6%)

(deklice+absolutno)

 

 

100DZ

    5.   

1:15,35

    380

   os.rek. (1:17,39; 2.7%)

(deklice)

 

 

50HZ

    (1. v štafeti) -    

0:32,27

    503

(deklice+absolutno)

 

 

400MZ

    3.   

5:34,87

    462

   os.rek. (5:39,88; 1.49%)

(deklice+absolutno)
     

4.  

GOLOB Maja, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    6.   

0:32,02

    367

(deklice)

 

 

200PZ

    3.   

3:00,87

    411

(deklice)

 

 

100DZ

    8.   

1:24,78

    267

   os.rek. (1:29,58; 5.66%)

 

 

400MZ

    5.   

6:04,80

    357

   os.rek. (brez rezultata)

(deklice)
     

5.  

KNEZ Zara, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PZ

    7.   

2:01,37

    135

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.deklice)

 

 

50HZ

    13.   

0:56,30

    94

   os.rek. (brez rezultata)

     

6.  

KOŠELJNIK Ula, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    14.   

0:35,07

    279

 

 

200PZ

    7.   

3:27,57

    272

   os.rek. (3:43,06; 7.46%)

 

 

100DZ

    6.   

1:30,62

    218

   os.rek. (2:07,13; 40.28%)

 

 

400MZ

    6.   

6:26,37

    301

   os.rek. (brez rezultata)

(deklice)
     

7.  

LAJBAHER Maja, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    2.   

0:29,51

    469

   os.rek. (0:29,59; 0.27%)

(deklice+absolutno)

 

 

200PZ

    5.   

3:09,48

    358

   os.rek. (3:26,92; 9.2%)

(deklice)

 

 

100DZ

    4.   

1:14,58

    392

   os.rek. (1:15,90; 1.76%)

(deklice)

 

 

400MZ

    4.   

5:52,24

    397

   os.rek. (brez rezultata)

(deklice)
     

8.  

PETRIČ Klara, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KZ

    9.   

6:19,82

    235

   os.rek. (brez rezultata)

(ml.deklice)

 

 

100PZ

    13.   

1:48,93

    187

(ml.deklice)

 

 

50HZ

    12.   

0:44,94

    186

(ml.deklice)

 

 

100MZ

    13.   

1:38,32

    189

   os.rek. (1:43,73; 5.5%)

(ml.deklice)
     

9.  

PODRŽAVNIK Zara, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    8.   

0:34,32

    298

   os.rek. (0:35,33; 2.94%)

(deklice)

 

 

200PZ

    6.   

3:21,77

    296

   os.rek. (3:31,00; 4.57%)

(deklice)

 

 

100DZ

    8.   

1:33,84

    197

   os.rek. (1:45,16; 12.06%)

 

 

400MZ

    4.   

6:20,12

    316

   os.rek. (brez rezultata)

(deklice)
     

10.  

PORI Naja, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    18.   

0:36,48

    248

   os.rek. (0:38,42; 5.31%)

 

 

200PZ

    8.   

3:29,40

    265

   os.rek. (3:50,55; 10.1%)

 

 

100DZ

    10.   

1:36,31

    182

   os.rek. (1:54,63; 19.02%)

 

 

50HZ

    (1. v štafeti) -    

0:39,88

    266

   os.rek. (0:41,04; 2.9%)

     

11.  

POROBIJA Zala, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    27.   

0:40,70

    178

 

 

200PZ

    21.   

3:50,16

    199

   os.rek. (4:27,01; 16.01%)

 

 

100DZ

    18.   

1:52,07

    115

   os.rek. (1:59,03; 6.21%)

     

12.  

KOBOVC Nal, 2011

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PM

    29.   

2:03,51

    91

   os.rek. (2:06,98; 2.8%)

 

 

50HM

    48.   

0:53,81

    70

   os.rek. (0:59,91; 11.33%)

     

13.  

KOREN Max, 2011

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

100PM

    41.   

2:24,22

    57

   os.rek. (brez rezultata)

 

 

50HM

    53.   

0:54,90

    66

   os.rek. (brez rezultata)

     

14.  

MARIČ Bastian, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    6.   

0:29,13

    336

   os.rek. (0:29,79; 2.26%)

(dečki)

 

 

200PM

    5.   

2:54,24

    330

   os.rek. (3:01,96; 4.43%)

(dečki)

 

 

100DM

    16.   

1:19,71

    219

   os.rek. (1:24,27; 5.72%)

(dečki)

 

 

400MM

    8.   

5:53,35

    296

   os.rek. (brez rezultata)

(dečki)
     

15.  

MARKAČ Nik, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    6.   

5:45,52

    231

   os.rek. (6:39,54; 15.63%)

(ml.dečki)

 

 

100PM

    10.   

1:44,56

    150

   os.rek. (1:46,77; 2.11%)

(ml.dečki)

 

 

50HM

    2.   

0:37,80

    203

   os.rek. (0:38,62; 2.16%)

(ml.dečki)

 

 

50HM

    (1. v štafeti) -    

0:37,04

    215

   os.rek. (0:38,62; 4.26%)

(ml.dečki)

 

 

100MM

    4.   

1:26,48

    196

   os.rek. (1:26,52; 0.04%)

(ml.dečki)
     

16.  

METULJ Marcel, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    1.   

0:28,58

    356

   os.rek. (0:29,08; 1.74%)

(dečki)

 

 

200PM

    8.   

3:06,86

    267

   os.rek. (brez rezultata)

(dečki)

 

 

100DM

    6.   

1:20,44

    213

 

 

400MM

    4.   

5:51,52

    300

   os.rek. (brez rezultata)

(dečki)
     

17.  

PANIČ Nal, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    19.   

0:34,54

    201

   os.rek. (0:35,18; 1.85%)

 

 

200PM

    10.   

3:14,55

    237

   os.rek. (3:30,01; 7.94%)

 

 

100DM

    12.   

1:28,70

    159

   os.rek. (brez rezultata)

     

18.  

PATERNOSTER Aleksander, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    2.   

5:40,13

    243

   os.rek. (6:43,79; 18.71%)

(ml.dečki)

 

 

100PM

    8.   

1:42,25

    160

   os.rek. (1:47,45; 5.08%)

(ml.dečki)

 

 

50HM

    12.   

0:43,63

    132

   os.rek. (0:43,69; 0.13%)

(ml.dečki)

 

 

100MM

    9.   

1:28,36

    184

   os.rek. (1:32,81; 5.03%)

(ml.dečki)
     

19.  

PODRŽAVNIK Žan, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    20.   

0:31,68

    261

   os.rek. (0:33,16; 4.67%)

(dečki)

 

 

200PM

    8.   

3:00,93

    294

   os.rek. (3:21,24; 11.22%)

(dečki)

 

 

100DM

    4.   

1:12,35

    293

   os.rek. (1:14,42; 2.86%)

(dečki)

 

 

400MM

    4.   

5:41,89

    326

   os.rek. (brez rezultata)

(dečki)
     

20.  

PRITERŽNIK Oskar, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    9.   

5:58,70

    207

   os.rek. (7:03,27; 18%)

(ml.dečki)

 

 

100PM

    13.   

1:46,85

    140

(ml.dečki)

 

 

50HM

    8.   

0:39,97

    171

   os.rek. (0:41,89; 4.8%)

(ml.dečki)

 

 

100MM

    9.   

1:29,74

    176

   os.rek. (1:32,68; 3.27%)

(ml.dečki)
     

21.  

ROTOVNIK Bor, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    1.   

5:33,98

    256

   os.rek. (5:56,48; 6.73%)

(ml.dečki)

 

 

100PM

    3.   

1:38,37

    180

(ml.dečki)

 

 

50HM

    7.   

0:41,23

    156

   os.rek. (0:44,20; 7.2%)

(ml.dečki)

 

 

100MM

    3.   

1:25,59

    202

   os.rek. (1:27,80; 2.58%)

(ml.dečki)
     

22.  

SKRIVARNIK Jošt, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

200PM

    2.   

2:50,98

    349

   os.rek. (2:57,18; 3.62%)

(dečki)
     

23.  

TISOVNIK Anže, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50HM

    34.   

0:48,94

    93

   os.rek. (brez rezultata)

     

24.  

VERBOLE Kevin, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    7.   

0:31,08

    276

   os.rek. (0:33,47; 7.68%)

(dečki)

 

 

200PM

    4.   

3:00,24

    298

   os.rek. (3:14,02; 7.64%)

(dečki)

 

 

100DM

    11.   

1:27,98

    163

   os.rek. (1:44,17; 18.4%)

 

 

50HM

    (1. v štafeti) -    

0:37,01

    216

 

 

400MM

    6.   

5:58,11

    284

   os.rek. (brez rezultata)

(dečki)
     

25.  

VUŠNIK Žan Luka, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

400KM

    3.   

5:40,23

    242

   os.rek. (6:56,15; 22.31%)

(ml.dečki)

 

 

100PM

    5.   

1:39,88

    172

   os.rek. (1:57,78; 17.92%)

(ml.dečki)

 

 

50HM

    3.   

0:39,60

    176

   os.rek. (0:41,67; 5.22%)

(ml.dečki)

 

 

100MM

    2.   

1:25,00

    207

   os.rek. (1:30,80; 6.82%)

(ml.dečki)
     

26.  

ZMAGAJ Nace, 2006

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    14.   

0:30,64

    289

   os.rek. (0:32,01; 4.47%)

(dečki)

 

 

100DM

    6.   

1:14,01

    274

   os.rek. (1:19,64; 7.6%)

(dečki)

 

 

400MM

    3.   

5:31,67

    357

   os.rek. (5:47,94; 4.9%)

(dečki)

Back