Back    Home


Excel datoteka  Zanimivosti in statistika   Razvoj rekordov
Opomba: s tremi zvezdicami so označeni rekordi doseženi v zadnjih dveh dneh, z dvema rekordi doseženi z zadnjem tednu, z eno pa rekordi v zadnjem mesecu



Rekordi Slovenije ABS, 50 m bazeni (stanje 25.11.2017, 06:00) Nove katergorije (od 1.9.2016)

abs.moški

abs.ženske

50 K 

Jernej Godec

1986 

 

 0:22,19

 11.08.2009  

Montreal (CAN)

  

 

Neža Klančar

2000 

 

 0:25,35

 01.07.2017  

Netanya (ISR)

  

100 K 

Anže Tavčar

1994 

 

 0:48,88

 19.05.2016  

London (GBR)

  

 

Sara Isaković

1988 

 

 0:54,86

 20.03.2008  

Eindhoven (NED)

  

200 K 

Peter Mankoč

1978 

 

 1:48,92

 22.07.2003  

Barcelona (ESP)

  

 

Sara Isaković

1988 

 

 1:54,97

 13.08.2008  

Peking/Beijing (CHN)

  

400 K 

Martin Bau

1994 

 

 3:50,28

 24.06.2017  

Reka/Rijeka (CRO)

  

 

Anja Klinar

1988 

 

 4:06,35

 03.07.2016  

Vichy Val dAllier (FRA)

  

800 K 

Luka Turk

1986 

 

 7:54,58

 27.03.2007  

Melbourne (AUS)

  

 

Tjaša Oder

1994 

 

 8:25,68

 19.05.2016  

London (GBR)

  

 

Anja Klinar

1988 

 

 8:25,68

 02.07.2016  

Vichy Val dAllier (FRA)

  

1500 K 

Luka Turk

1986 

 

 15:07,59

 31.03.2007  

Melbourne (AUS)

  

 

Tjaša Oder

1994 

 

 16:08,67

 21.05.2016  

London (GBR)

  

 

 

 

  

  

 

 

 

  

  

4x50 K 

PK Ilirija Ljubljana

Peter Mankoč
Aleks Koštomaj
Jernej Godec
Miha Gržina

(1978) 

 

1:31,07

0:22,47
0:22,96
0:21,91
0:23,73

06.08.2009  

Radovljica

  

 

PK Olimpija Ljubljana

Manuela Maksi Matkovič
Neža Klančar
Neža Kocijan
Katja Hajdinjak

(1993) 

 

1:47,02

0:27,55
0:25,71
0:26,18
0:27,58

04.08.2017  

Kranj

  

4x100 K 

PZS

Peter Mankoč
Jernej Godec
Jernej Mencinger
Blaž Medvešek

(1978) 

 

3:20,98

0:49,22
0:50,14
0:51,32
0:50,30

24.07.2005  

Montreal (CAN)

  

 

PZS

Nastja Govejšek
Tjaša Pintar
Kaja Sajovec
Mojca Sagmeister

(1996) 

 

3:47,95

0:56,20
0:56,98
0:57,89
0:56,88

05.07.2012  

Antwerpen (BEL)

  

4x100 K 

PK Ilirija Ljubljana

Jernej Godec
Aleks Koštomaj
Miha Gržina
Peter Mankoč

(1978) 

 

3:24,71

0:49,98
0:52,34
0:53,39
0:49,00

07.08.2009  

Radovljica

  

 

PK Radovljica

Anja Klinar
Nina Cesar
Maja Cesar
Sara Isaković

(1988) 

 

3:48,97

0:57,39
0:56,97
0:59,31
0:55,30

06.08.2009  

Radovljica

  

4x200 K 

PZS

Anže Tavčar
Martin Bau
Robert Žbogar
Grega Popović

(1989) 

 

7:24,59

1:50,36
1:50,96
1:51,25
1:52,02

21.05.2016  

London (GBR)

  

 

PZS

Sara Isaković
Anja Klinar
Urša Bežan Petrič
Mojca Sagmeister

(1988) 

 

7:59,73

1:59,06
1:59,23
1:59,98
2:01,46

24.05.2012  

Debrecen (HUN)

  

4x200 K 

PK Ilirija Ljubljana

Peter Mankoč
Blaž Medvešek
Bojan Zdešar
Vid Likavec

(1978) 

 

7:37,38

09.08.2002  

Radovljica

  

 

PK Radovljica

Sara Isaković
Maja Cesar
Tjaša Pintar
Anja Klinar

(1988) 

 

8:13,34

2:02,77
2:04,02
2:05,93
2:00,62

04.06.2011  

Kranj

  

 

 

 

50 P 

Damir Dugonjić

1988 

 

 0:26,70

 04.08.2015  

Kazan (RUS)

  

 

Tjaša Vozel

1994 

 

 0:31,43

 04.04.2015  

Eindhoven (NED)

  

100 P 

Damir Dugonjić

1988 

 

 0:59,66

 26.07.2009  

Rim/Roma (ITA)

  

 

Tjaša Vozel

1994 

 

 1:07,93

 03.04.2015  

Eindhoven (NED)

  

200 P 

Aljaž Kerč

1990 

 

 2:15,53

 23.01.2016  

Antwerpen (BEL)

  

 

Tanja Šmid

1990 

 

 2:27,73

 13.08.2010  

Budimpešta/Budapest (HUN)

  

 

 

 

50 D 

Jernej Godec

1986 

 

 0:23,20

 26.07.2009  

Rim/Roma (ITA)

  

 

Nastja Govejšek

1997 

 

 0:26,35

 16.05.2016  

London (GBR)

  

100 D 

Peter Mankoč

1978 

 

 0:51,24

 14.08.2008  

Peking/Beijing (CHN)

  

 

Sara Isaković

1988 

 

 0:58,68

 09.08.2008  

Peking/Beijing (CHN)

  

200 D 

Robert Žbogar

1989 

 

 1:57,05

 08.08.2016  

Rio de Janeiro (BRA)

  

 

Sara Isaković

1988 

 

 2:07,05

 06.06.2008  

Rim/Roma (ITA)

  

 

 

 

50 H 

Blaž Medvešek

1980 

 

 0:26,08

 29.12.2004  

San Sebastian (ESP)

  

 

Ava Schollmayer

1999 

 

 0:29,11

 11.07.2014  

Dordrecht (NED)

  

100 H 

Blaž Medvešek

1980 

 

 0:54,88

 25.07.2005  

Montreal (CAN)

  

 

Anja Čarman

1985 

 

 1:01,85

 20.12.2008  

Maribor

  

200 H 

Blaž Medvešek

1980 

 

 1:58,61

 20.07.2003  

Barcelona (ESP)

  

 

Anja Čarman

1985 

 

 2:10,49

 14.08.2008  

Peking/Beijing (CHN)

  

 

 

 

200 M 

Peter Mankoč

1978 

 

 2:01,57

 30.07.2002  

Berlin (GER)

  

 

Anja Klinar

1988 

 

 2:13,37

 26.04.2009  

Dunaj/Vienna (AUT)

  

400 M 

Marko Milenkovič

1976 

 

 4:21,23

 27.07.2003  

Barcelona (ESP)

  

 

Anja Klinar

1988 

 

 4:38,13

 09.08.2010  

Budimpešta/Budapest (HUN)

  

4x50 M 

PZS

Robert Žbogar
Damir Dugonjić
Jernej Godec
Peter Mankoč

(1978) 

 

1:38,18

0:26,43
0:26,75
0:23,53
0:21,47

07.08.2009  

Radovljica

  

 

 

 

  

  

4x50 M 

PK Ilirija Ljubljana

Peter Mankoč
Aleks Koštomaj
Jernej Godec
Miha Gržina

(1978) 

 

1:45,12

0:26,35
0:31,01
0:23,92
0:23,84

07.08.2009  

Radovljica

  

 

PK Velenje

Aida Jusić
Nuša Erjavec
Nastja Govejšek
Tamara Govejšek

(1993) 

 

1:58,67

0:31,05
0:33,51
0:26,46
0:27,65

05.08.2017  

Kranj

  

4x100 M 

PZS

Robert Žbogar
Damir Dugonjić
Peter Mankoč
Jernej Godec

(1978) 

 

3:36,79

0:56,41
1:00,17
0:50,86
0:49,35

02.08.2009  

Rim (ITA)

  

 

PZS

Anja Čarman
Nina Sovinek
Sofija Djelič
Nina Drolc

(1985) 

 

4:09,87

1:02,83
1:09,90
1:01,18
0:55,96

01.07.2009  

Pescara (ITA)

  

4x100 M 

PK Branik Maribor

Blaž Medvešek
Matjaž Pernat
Jernej Mencinger
Luka Vrtovec

(1980) 

 

3:47,27

0:57,17
1:04,15
0:54,86
0:51,09

17.12.2005  

Maribor

  

 

PK Radovljica

Alenka Kejžar
Tamara Sambrailo
Anja Klinar
Sara Isaković

(1979) 

 

4:15,08

1:03,96
1:11,52
1:03,27
0:56,33

10.05.2004  

Madrid (ESP)

  




Rekordi Slovenije ABS, 25 m bazeni (stanje 25.11.2017, 06:00) Nove katergorije (od 1.9.2016)

abs.moški

abs.ženske

50 K 

Jernej Godec

1986 

 

 0:21,18

 10.12.2009  

Carigrad/Istanbul (TUR)

  

 

Nastja Govejšek

1997 

 

 0:25,10

 15.12.2013  

Herning (DEN)

  

100 K 

Peter Mankoč

1978 

 

 0:47,82

 28.11.2009  

Dunaj/Vienna (AUT)

  

 

Nastja Govejšek

1997 

 

 0:53,97

 03.12.2015  

Netanya (ISR)

  

200 K 

Peter Mankoč

1978 

 

 1:45,78

 02.02.2008  

Maribor

  

 

Sara Isaković

1988 

 

 1:56,86

 22.01.2005  

Berlin (GER)

  

400 K 

Martin Bau

1994 

 

 3:43,62

 02.12.2015  

Netanya (ISR)

  

 

Anja Klinar

1988 

 

 4:02,12

 14.11.2015  

Celje

  

800 K 

Martin Bau

1994 

 

 7:44,67

 23.01.2015  

Ljubljana

  

 

Anja Klinar

1988 

 

 8:15,26

 14.11.2015  

Celje

  

1500 K 

Martin Bau

1994 

 

 14:45,10

 03.12.2015  

Netanya (ISR)

  

 

Tjaša Oder

1994 

 

 15:58,50

 08.11.2009  

Beograd (SRB)

  

4x50 K 

PZS

Peter Mankoč
Matjaž Markič
Emil Tahirovič
Blaž Medvešek

(1978) 

 

1:28,38

0:21,88
0:22,15
0:22,37
0:21,98

12.12.2002  

Riesa (GER)

  

 

PZS

Anemari Košak
Nina Drolc
Tjaša Pintar
Katja Hajdinjak

(1992) 

 

1:42,88

0:26,04
0:25,43
0:25,80
0:25,61

27.07.2013  

Kranj

  

4x50 K 

PK Ribnica

Tilen Kočevar
Tim Zobec
Robert Lovšin
Chad Andoljšek

(1993) 

 

1:32,24

0:24,04
-
-
0:21,79

27.01.2017  

Maribor

  

 

PK Velenje

Nina Drolc
Kaja Vrhovnik
Tamara Govejšek
Nastja Govejšek

(1992) 

 

1:44,60

0:25,49
0:27,06
0:26,06
0:25,99

23.12.2009  

Zagreb (CRO)

  

 

 

 

  

  

 

 

 

  

  

4x100 K 

PK Ilirija Ljubljana

Jernej Godec
Blaž Medvešek
Luka Velikonja
Peter Mankoč

(1978) 

 

3:20,92

05.02.2004  

Celje

  

 

PK Fužinar Ravne

Janja Šegel
Gaja Natlačen
Janja Jamšek
Sara Račnik

(1997) 

 

3:47,56

0:55,59
0:57,25
0:56,66
0:58,06

28.01.2016  

Maribor

  

 

 

 

  

  

 

 

 

  

  

4x200 K 

PK Ilirija Ljubljana

Peter Mankoč
Blaž Medvešek
Bojan Zdešar
Jernej Godec

(1978) 

 

7:21,26

05.02.2004  

Celje

  

 

PK Triglav Kranj

Urša Bežan Petrič
Tanja Šmid
Špela Bohinc
Nika Karlina Petrič

(1990) 

 

8:05,80

2:01,32
1:59,75
2:03,42
2:01,31

05.02.2011  

Ljubljana

  

 

 

 

50 P 

Peter John Stevens

1995 

 

 0:25,85

 11.12.2016  

Windsor (CAN)

  

 

Tjaša Vozel

1994 

 

 0:30,81

 23.01.2015  

Ljubljana

  

100 P 

Damir Dugonjić

1988 

 

 0:57,06

 04.12.2014  

Doha (QAT)

  

 

Tjaša Vozel

1994 

 

 1:06,13

 05.12.2014  

Doha (QAT)

  

200 P 

Nejc Zupan

1991 

 

 2:07,04

 25.11.2012  

Chartres (FRA)

  

 

Tanja Šmid

1990 

 

 2:22,88

 26.11.2010  

Eindhoven (NED)

  

 

 

 

50 D 

Jernej Godec

1986 

 

 0:22,47

 13.12.2009  

Carigrad/Istanbul (TUR)

  

 

Nastja Govejšek

1997 

 

 0:26,11

 03.12.2015  

Netanya (ISR)

  

100 D 

Peter Mankoč

1978 

 

 0:49,62

 10.12.2009  

Carigrad/Istanbul (TUR)

  

 

Nastja Govejšek

1997 

 

 0:58,00

 05.12.2015  

Netanya (ISR)

  

200 D 

Robert Žbogar

1989 

 

 1:53,85

 10.12.2011  

Szczecin (POL)

  

 

Anja Klinar

1988 

 

 2:07,97

 25.11.2010  

Eindhoven (NED)

  

 

 

 

50 H 

Jernej Godec

1986 

 

 0:23,53

 11.12.2009  

Carigrad/Istanbul (TUR)

  

 

Anja Čarman

1985 

 

 0:27,19

 23.11.2012  

Chartres (FRA)

  

100 H 

Robert Žbogar

1989 

 

 0:52,26

 03.12.2015  

Netanya (ISR)

  

 

Anja Čarman

1985 

 

 0:58,16

 12.12.2008  

Reka/Rijeka (CRO)

  

200 H 

Blaž Medvešek

1980 

 

 1:52,39

 09.12.2004  

Dunaj/Vienna (AUT)

  

 

Anja Čarman

1985 

 

 2:04,04

 13.12.2009  

Carigrad/Istanbul (TUR)

  

 

 

 

100 M 

Peter Mankoč

1978 

 

 0:50,76

 12.12.2009  

Carigrad/Istanbul (TUR)

  

 

Alenka Kejžar

1979 

 

 1:00,90

 13.12.2001  

Antwerpen (BEL)

  

200 M 

Peter Mankoč

1978 

 

 1:56,13

 03.04.2002  

Moskva/Moscow (RUS)

  

 

Alenka Kejžar

1979 

 

 2:09,32

 11.12.2003  

Dublin (IRL)

  

400 M 

Robert Žbogar

1989 

 

 4:09,38

 04.12.2014  

Doha (QAT)

  

 

Anja Klinar

1988 

 

 4:30,83

 28.11.2010  

Eindhoven (NED)

  

4x50 M 

PZS

Robert Žbogar
Matjaž Markič
Peter Mankoč
Jernej Godec

(1978) 

 

1:33,65

0:24,96
0:25,76
0:22,02
0:20,91

10.12.2009  

Carigrad (TUR)

  

 

PZS

Anja Čarman
Tina Meža
Katja Hajdinjak
Nina Drolc

(1985) 

 

1:51,10

0:27,52
0:31,42
0:26,95
0:25,21

12.12.2009  

Carigrad (TUR)

  

4x50 M 

PK Ilirija Ljubljana

Blaž Medvešek
Matic Lipovž
Peter Mankoč
Dejan Antolič

(1977) 

 

1:41,97

21.12.2000  

Ljubljana

  

 

PK Fužinar Ravne

Janja Šegel
Diana Naglič
Maruša Mlinar
Gaja Natlačen

(1997) 

 

1:56,59

0:29,55
0:33,27
0:27,43
0:26,34

28.01.2017  

Maribor

  

 

 

 

  

  

 

 

 

  

  

4x100 M 

PK Branik Maribor

Blaž Medvešek
Matjaž Pernat
Jernej Mencinger
Luka Vrtovec

(1980) 

 

3:37,94

06.02.2005  

Celje

  

 

PK Fužinar Ravne

Janja Jamšek
Janja Šegel
Diana Naglič
Gaja Natlačen

(1997) 

 

4:11,28

1:02,84
1:09,66
1:02,29
0:56,49

31.01.2016  

Maribor

  




Rekordi Slovenije MLAD., 50 m bazeni (stanje 25.11.2017, 06:00) Nove katergorije (od 1.9.2016)

mladinci (17-18)

mladinke (16-17)

50 K 

Anže Tavčar

1994 

 

 0:22,88

 08.07.2012  

Antwerpen (BEL)

  

 

Neža Klančar

2000 

 

 0:25,35

 01.07.2017  

Netanya (ISR)

  

100 K 

Anže Tavčar

1994 

 

 0:50,24

 23.12.2012  

Maribor

  

 

Janja Šegel

2001 

 

 0:55,58

 07.07.2016  

Hódmezővásárhely (HUN)

  

200 K 

Marcel Primožič

2000 

 

 1:51,30

 24.08.2017  

Indianapolis (USA)

  

 

Janja Šegel

2001 

 

 1:58,38

 09.07.2016  

Hódmezővásárhely (HUN)

  

400 K 

Darjan Petrič

1964 

 

 3:52,55

 05.08.1982  

Guayaquil (ECU)

  

 

Katja Fain

2001 

 

 4:11,36

 29.06.2017  

Netanya (ISR)

  

800 K 

Darjan Petrič

1964 

 

 8:04,45

 07.08.1982  

Guayaquil (ECU)

  

 

Nika Karlina Petrič

1992 

 

 8:36,92

 01.08.2008  

Beograd (SRB)

  

1500 K 

Darjan Petrič

1964 

 

 15:10,20

 07.08.1982  

Guayaquil (ECU)

  

 

Tjaša Oder

1994 

 

 16:18,63

 20.08.2011  

Lima (PER)

  

 

 

 

  

  

 

PZS

Nastja Govejšek
Tjaša Pintar
Gaja Natlačen
Iza Senčar

(1997) 

 

1:49,27

0:26,96
0:27,40
0:27,36
0:27,55

14.05.2011  

Ptuj

  

4x50 K 

PK Branik Maribor

Martin Bau
Luka Bombek
Luka Štraus
Matej Golob

(1993) 

 

1:38,91

0:24,97
0:24,77
0:24,91
0:24,26

18.12.2011  

Maribor

  

 

PK Neptun Celje

Iza Vodenik
Taja Gerčer
Saška Podpečan
Aja Emma Wesenschegg

(2002) 

 

1:50,91

0:27,67
0:28,00
0:27,55
0:27,69

04.08.2017  

Kranj

  

4x100 K 

PZS

Anže Tavčar
Žiga Cerkovnik
Miha Bernat
Martin Bau

(1994) 

 

3:28,41

0:50,97
0:50,84
0:53,97
0:52,63

04.07.2012  

Antwerpen (BEL)

  

 

PZS

Nastja Govejšek
Tjaša Pintar
Kaja Sajovec
Mojca Sagmeister

(1996) 

 

3:47,95

0:56,20
0:56,98
0:57,89
0:56,88

05.07.2012  

Antwerpen (BEL)

  

4x100 K 

PK Ilirija Ljubljana

Andraž Omahen
Tim Masten
Gal Miklavc
Anže Ferš Eržen

(1998) 

 

3:36,19

0:53,90
0:52,40
0:56,46
0:53,43

31.07.2016  

Ravne na Koroškem

  

 

PK Radovljica

Sara Isaković
Lavra Babič
Jasna Ovsenik
Anja Klinar

(1987) 

 

3:55,18

06.08.2003  

Kranj

  

4x200 K 

PZS

Marcel Primožič
Gašper Oder
David Mihalič
Jan Toman

(1999) 

 

7:35,97

1:52,65
1:52,74
1:55,42
1:55,16

30.06.2017  

Netanya (ISR)

  

 

PZS

Sara Isaković
Jasna Ovsenik
Žana Prislan
Anja Klinar

(1988) 

 

8:16,35

2:00,71
2:04,78
2:07,24
2:03,62

15.07.2004  

Lizbona (POR)

  

4x200 K 

PK Fužinar Ravne

Gašper Oder
Gal Kordež
Matija Može
Žan Rihter

(1999) 

 

7:59,25

1:56,94
1:58,32
2:01,38
2:02,61

05.08.2017  

Kranj

  

 

PK Fužinar Ravne

Mojca Hancman
Sara Račnik
Janja Jamšek
Janja Šegel

(2001) 

 

8:32,16

2:11,55
2:11,46
2:06,02
2:03,13

08.08.2015  

Kranj

  

 

 

 

50 P 

Peter John Stevens

1995 

 

 0:27,74

 30.08.2013  

Dubaj/Dubai (UAE)

  

 

Tina Čelik

2001 

 

 0:31,57

 28.06.2017  

Netanya (ISR)

  

100 P 

Peter John Stevens

1995 

 

 1:03,64

 26.08.2013  

Dubaj/Dubai (UAE)

  

 

Tina Meža

1994 

 

 1:09,41

 12.07.2009  

Praga/Prague (CZE)

  

200 P 

Matija Može

2000 

 

 2:18,46

 29.05.2016  

Kranj

  

 

Neža Klančar

2000 

 

 2:30,47

 08.04.2017  

Praga/Prague (CZE)

  

 

 

 

50 D 

Luka Vrtovec

1986 

 

 0:24,78

 18.07.2004  

Lizbona/Lisbon (POR)

  

 

Nastja Govejšek

1997 

 

 0:26,70

 20.08.2014  

Nandžing/Nanjing (CHN)

  

100 D 

Matjaž Rozman

1999 

 

 0:54,73

 01.07.2017  

Netanya (ISR)

  

 

Nastja Govejšek

1997 

 

 1:00,08

 13.12.2014  

Maribor

  

200 D 

Matjaž Koželj

1970 

 

 2:02,18

 24.07.1988  

Reka/Rijeka (CRO)

  

 

Anja Klinar

1988 

 

 2:13,93

 05.08.2003  

Kranj

  

 

 

 

50 H 

Anže Ferš Eržen

1999 

 

 0:26,71

 25.08.2017  

Indianapolis (USA)

  

 

Ava Schollmayer

1999 

 

 0:29,11

 11.07.2014  

Dordrecht (NED)

  

100 H 

Anže Ferš Eržen

1999 

 

 0:56,85

 03.06.2017  

Kranj

  

 

Janja Jamšek

2001 

 

 1:03,46

 12.12.2015  

Hódmezővásárhely (HUN)

  

 

Janja Jamšek

2001 

 

 1:03,46

 23.04.2016  

Banja Luka (BIH)

  

200 H 

Žan Pogačar

1996 

 

 2:02,84

 22.08.2014  

Nandžing/Nanjing (CHN)

  

 

Janja Jamšek

2001 

 

 2:15,72

 11.12.2015  

Hódmezővásárhely (HUN)

  

 

 

 

200 M 

David Mihalič

1999 

 

 2:04,29

 29.06.2017  

Netanya (ISR)

  

 

Anja Klinar

1988 

 

 2:15,83

 31.07.2003  

Glasgow (GBR)

  

400 M 

David Mihalič

1999 

 

 4:26,47

 10.07.2016  

Hódmezővásárhely (HUN)

  

 

Anja Klinar

1988 

 

 4:42,02

 15.07.2004  

Lizbona/Lisbon (POR)

  

 

 

 

  

  

 

 

 

  

  

4x50 M 

PK Ribnica

Chad Andoljšek
Tim Zobec
Jošt Pavlin
Nik Obranovič

(1997) 

 

1:49,00

0:28,41
0:28,69
0:26,78
0:25,12

12.12.2015  

Maribor

  

 

PK Triglav Kranj

Ana Škulj
Tina Čelik
Maja Lotrič
Petja Hribar

(2001) 

 

2:00,84

0:31,79
0:32,24
0:29,62
0:27,19

05.08.2017  

Kranj

  

4x100 M 

PZS

Anže Ferš Eržen
David Mihalič
Matjaž Rozman
Marcel Primožič

(1999) 

 

3:49,35

0:58,25
1:04,92
0:54,74
0:51,44

02.07.2017  

Netanya (ISR)

  

 

PZS

Janja Šegel
Tina Čelik
Tara Vovk
Neža Klančar

(2000) 

 

4:12,98

1:05,03
1:10,57
1:01,28
0:56,10

08.04.2017  

Praga (CZE)

  

4x100 M 

PK Fužinar Ravne

Žan Rihter
Matija Može
Gal Kordež
Gašper Oder

(1999) 

 

3:57,84

1:02,68
1:06,22
0:56,26
0:52,68

06.08.2017  

Kranj

  

 

PK Fužinar Ravne

Janja Jamšek
Diana Naglič
Maruša Mlinar
Janja Šegel

(1998) 

 

4:18,80

1:05,53
1:13,98
1:02,56
0:56,73

07.06.2015  

Kranj

  




Rekordi Slovenije MLAD., 25 m bazeni (stanje 25.11.2017, 06:00) Nove katergorije (od 1.9.2016)

mladinci (17-18)

mladinke (16-17)

50 K 

Žiga Cerkovnik

1994 

 

 0:22,31

 29.01.2012  

Maribor

  

 

Nastja Govejšek

1997 

 

 0:25,10

 15.12.2013  

Herning (DEN)

  

100 K 

Jernej Godec

1986 

 

 0:49,67

 06.02.2003  

Maribor

  

 

Nastja Govejšek

1997 

 

 0:54,07

 12.12.2013  

Herning (DEN)

  

200 K 

Blaž Demšar

1997 

 

 1:49,49

 24.01.2015  

Ljubljana

  

 

Sara Isaković

1988 

 

 1:56,86

 22.01.2005  

Berlin (GER)

  

400 K 

Erik Hren

1996 

 

 3:49,71

 29.07.2014  

Kranj

  

 

Anja Čarman

1985 

 

 4:02,72

 13.12.2001  

Antwerpen (BEL)

  

800 K 

Darjan Petrič

1964 

 

 7:51,84

 19.12.1982  

Göteborg (SWE)

  

 

Anja Čarman

1985 

 

 8:20,31

 13.12.2001  

Antwerpen (BEL)

  

1500 K 

Darjan Petrič

1964 

 

 14:58,20

 19.12.1982  

Göteborg (SWE)

  

 

Tjaša Oder

1994 

 

 15:58,50

 08.11.2009  

Beograd (SRB)

  

 

 

 

  

  

 

 

 

  

  

4x50 K 

PK Branik Maribor

Martin Bau
Luka Bombek
Luka Štraus
Matej Golob

(1993) 

 

1:36,40

0:24,55
0:23,87
0:24,62
0:23,36

23.12.2011  

Kranj

  

 

PK Velenje

Nina Drolc
Kaja Vrhovnik
Tamara Govejšek
Nastja Govejšek

(1992) 

 

1:44,60

0:25,49
0:27,06
0:26,06
0:25,99

23.12.2009  

Zagreb (CRO)

  

 

 

 

  

  

 

 

 

  

  

4x100 K 

PK Branik Maribor

Luka Dover
Miha Sovrovič
Aljaž Štrukelj
Erik Hren

(1996) 

 

3:29,39

0:52,96
0:52,22
0:52,03
0:52,18

23.01.2014  

Kranj

  

 

PK Velenje

Kaja Vrhovnik
Nina Drolc
Tamara Govejšek
Nastja Govejšek

(1992) 

 

3:48,24

0:58,47
0:54,35
0:58,11
0:57,31

23.12.2009  

Zagreb (CRO)

  

 

 

 

  

  

 

 

 

  

  

4x200 K 

PK Triglav Kranj

Jan Karel Petrič
Anže Čuden
Jure Vidmar
Matjaž Zorman

(1991) 

 

7:38,11

1:49,82
1:56,56
1:54,93
1:56,80

28.11.2009  

Kranj

  

 

PK Fužinar Ravne

Maruša Mlinar
Janja Šegel
Diana Naglič
Janja Jamšek

(1998) 

 

8:21,83

2:03,39
2:04,43
2:06,74
2:07,27

24.01.2015  

Ljubljana

  

 

 

 

50 P 

Peter John Stevens

1995 

 

 0:26,64

 14.12.2013  

Herning (DEN)

  

 

Tara Vovk

2000 

 

 0:31,10

 13.11.2016  

Zagreb (CRO)

  

100 P 

Damir Dugonjić

1988 

 

 1:00,03

 07.12.2006  

Helsinki (FIN)

  

 

Tina Čelik

2001 

 

 1:07,33

 26.01.2017  

Maribor

  

200 P 

Peter John Stevens

1995 

 

 2:14,46

 15.12.2013  

Herning (DEN)

  

 

Tina Meža

1994 

 

 2:23,93

 28.11.2009  

Dunaj/Vienna (AUT)

  

 

 

 

50 D 

Nick Bodiroža

2000 

 

 0:24,23

 12.11.2016  

Brugge (BEL)

  

 

Nastja Govejšek

1997 

 

 0:26,72

 23.11.2014  

Kranj

  

100 D 

Žiga Cerkovnik

1994 

 

 0:54,03

 04.11.2012  

Zagreb (CRO)

  

 

Nastja Govejšek

1997 

 

 0:58,84

 06.12.2014  

Doha (QAT)

  

200 D 

Jan Karel Petrič

1991 

 

 2:00,61

 21.11.2009  

Zagreb (CRO)

  

 

Anja Klinar

1988 

 

 2:12,03

 05.02.2005  

Celje

  

 

 

 

50 H 

Peter Mankoč

1978 

 

 0:25,47

 27.12.1996  

Ljubljana

  

 

Lucija Kous

1995 

 

 0:28,64

 24.11.2012  

Chartres (FRA)

  

100 H 

**Anže Ferš Eržen

1999 

 

 0:54,83

 18.11.2017  

Kranj

  

 

Lucija Kous

1995 

 

 1:01,08

 22.11.2012  

Chartres (FRA)

  

200 H 

**Anže Ferš Eržen

1999 

 

 1:57,26

 19.11.2017  

Kranj

  

 

Janja Jamšek

2001 

 

 2:10,70

 29.01.2016  

Maribor

  

 

 

 

100 M 

Žiga Cerkovnik

1994 

 

 0:55,48

 24.11.2012  

Chartres (FRA)

  

 

Tjaša Pintar

1997 

 

 1:02,08

 13.12.2013  

Herning (DEN)

  

200 M 

Peter Mankoč

1978 

 

 2:01,77

 12.12.1996  

Rostock (GER)

  

 

Anja Klinar

1988 

 

 2:12,76

 11.12.2003  

Dublin (IRL)

  

400 M 

Jan Karel Petrič

1991 

 

 4:15,52

 11.12.2009  

Carigrad/Istanbul (TUR)

  

 

Anja Klinar

1988 

 

 4:35,81

 11.12.2003  

Dublin (IRL)

  

 

 

 

  

  

 

 

 

  

  

4x50 M 

PK Fužinar Ravne

Gašper Oder
Dejan Šteharnik
Gal Kordež
Matija Može

(1999) 

 

1:45,62

0:28,20
0:28,66
0:24,62
0:24,14

28.01.2017  

Maribor

  

 

PK Triglav Kranj

Ana Škulj
Tina Čelik
Julija Jesenovec
Anja Sedej

(2000) 

 

1:59,68

0:30,95
0:31,58
0:29,46
0:27,69

28.01.2017  

Maribor

  

 

 

 

  

  

 

 

 

  

  

4x100 M 

PK Triglav Kranj

Žan Omejec
Peter John Stevens
Rok Mihovec
Nik Korošec

(1994) 

 

3:51,79

0:59,08
1:01,41
0:58,76
0:52,54

29.01.2012  

Maribor

  

 

PK Triglav Kranj

Pia Pavlič
Neža Marčun
Špela Bohinc
Urša Bežan Petrič

(1994) 

 

4:16,35

1:02,60
1:10,33
1:05,78
0:57,64

27.11.2011  

Kranj

  




Rekordi Slovenije KAD., 50 m bazeni (stanje 25.11.2017, 06:00) Nove katergorije (od 1.9.2016)

kadeti (15-16)

kadetinje (14-15)

50 K 

Anže Tavčar

1994 

 

 0:23,99

 18.12.2010  

Maribor

  

 

Nastja Govejšek

1997 

 

 0:25,68

 07.07.2012  

Antwerpen (BEL)

  

100 K 

Anže Tavčar

1994 

 

 0:52,30

 19.12.2010  

Maribor

  

 

Janja Šegel

2001 

 

 0:55,58

 07.07.2016  

Hódmezővásárhely (HUN)

  

200 K 

Marcel Primožič

2000 

 

 1:54,12

 30.07.2016  

Ravne na Koroškem

  

 

Janja Šegel

2001 

 

 1:58,38

 09.07.2016  

Hódmezővásárhely (HUN)

  

400 K 

Borut Petrič

1961 

 

 3:58,23

 18.08.1977  

Jönköping (SWE)

  

 

Sara Račnik

2002 

 

 4:15,54

 26.07.2017  

Gjur/Győr (HUN)

  

800 K 

Borut Petrič

1961 

 

 8:16,55

 20.08.1977  

Jönköping (SWE)

  

 

Tjaša Oder

1994 

 

 8:38,26

 10.07.2009  

Praga/Prague (CZE)

  

1500 K 

Borut Petrič

1961 

 

 15:30,74

 20.08.1977  

Jönköping (SWE)

  

 

Tjaša Oder

1994 

 

 16:25,57

 08.07.2009  

Praga/Prague (CZE)

  

 

 

 

  

  

 

PZS

Nastja Govejšek
Tjaša Pintar
Gaja Natlačen
Iza Senčar

(1997) 

 

1:49,27

0:26,96
0:27,40
0:27,36
0:27,55

14.05.2011  

Ptuj

  

4x50 K 

PK Branik Maribor

Miha Sovrovič
Filip Zatezalo
Aljaž Štrukelj
Erik Hren

(1996) 

 

1:40,45

0:25,14
0:25,51
0:25,11
0:24,69

23.12.2012  

Maribor

  

 

PK Neptun Celje

Iza Vodenik
Taja Gerčer
Saška Podpečan
Aja Emma Wesenschegg

(2002) 

 

1:50,91

0:27,67
0:28,00
0:27,55
0:27,69

04.08.2017  

Kranj

  

4x100 K 

PZS

Filip Majcen Govc
Marcel Primožič
Gal Kordež
Gašper Štih

(2000) 

 

3:36,34

0:54,84
0:53,92
0:53,78
0:53,80

11.12.2016  

Košice (SVK)

  

 

PZS

Nastja Govejšek
Gaja Natlačen
Kaja Sajovec
Tjaša Pintar

(1997) 

 

3:52,53

0:57,13
0:59,25
0:58,81
0:57,34

25.07.2011  

Trabzon (TUR)

  

4x100 K 

PK Triglav Kranj

Nick Bodiroža
Gal Mladenović
Aleš Zupanec
Matic Kosirnik

(1999) 

 

3:41,39

0:54,24
0:54,68
0:55,13
0:57,34

06.08.2015  

Kranj

  

 

PK Fužinar Ravne

Janja Jamšek
Sara Račnik
Mojca Hancman
Janja Šegel

(2001) 

 

4:00,85

1:00,07
1:02,21
1:01,58
0:56,99

06.08.2015  

Kranj

  

4x200 K 

PZS

Robert Lovšin
Marcel Primožič
Gašper Oder
David Mihalič

(1999) 

 

7:50,61

1:57,45
1:56,76
1:59,10
1:57,30

12.12.2015  

Hódmezővásárhely (HUN)

  

 

PZS

Janja Šegel
Sara Račnik
Katrin Kristan
Janja Jamšek

(2001) 

 

8:27,54

2:03,68
2:06,59
2:08,40
2:08,87

12.12.2015  

Hódmezővásárhely (HUN)

  

4x200 K 

PK Branik Maribor

Luka Dover
Jernej Meden
Vito Vodenik
Grega Popović

(1997) 

 

8:04,28

2:01,63
2:03,18
2:00,67
1:58,80

22.12.2013  

Maribor

  

 

PK Fužinar Ravne

Mojca Hancman
Sara Račnik
Janja Jamšek
Janja Šegel

(2001) 

 

8:32,16

2:11,55
2:11,46
2:06,02
2:03,13

08.08.2015  

Kranj

  

 

 

 

50 P 

Matic Kosirnik

2000 

 

 0:29,39

 29.07.2016  

Ravne na Koroškem

  

 

Tina Čelik

2001 

 

 0:31,85

 06.07.2016  

Hódmezővásárhely (HUN)

  

100 P 

Dejan Šteharnik

2000 

 

 1:04,69

 25.06.2016  

Gzira (MLT)

  

 

Tina Meža

1994 

 

 1:09,41

 12.07.2009  

Praga/Prague (CZE)

  

200 P 

Matija Može

2000 

 

 2:18,46

 29.05.2016  

Kranj

  

 

Neža Marčun

1995 

 

 2:31,56

 18.12.2010  

Maribor

  

 

 

 

50 D 

Nick Bodiroža

2000 

 

 0:24,99

 31.07.2016  

Antwerpen (BEL)

  

 

Nastja Govejšek

1997 

 

 0:27,60

 17.06.2012  

Zagreb (CRO)

  

 

Nastja Govejšek

1997 

 

 0:27,60

 08.07.2012  

Antwerpen (BEL)

  

100 D 

Gašper Štih

2001 

 

 0:55,42

 06.08.2017  

Kranj

  

 

Anja Klinar

1988 

 

 1:02,14

 07.08.2002  

Radovljica

  

200 D 

Gašper Štih

2001 

 

 2:05,03

 28.07.2017  

Gjur/Győr (HUN)

  

 

Anja Klinar

1988 

 

 2:13,93

 05.08.2003  

Kranj

  

 

 

 

50 H 

Nace Vovk

2002 

 

 0:27,74

 03.08.2017  

Kranj

  

 

Ava Schollmayer

1999 

 

 0:29,11

 11.07.2014  

Dordrecht (NED)

  

100 H 

Nace Vovk

2002 

 

 0:59,19

 03.06.2017  

Kranj

  

 

Janja Jamšek

2001 

 

 1:03,46

 12.12.2015  

Hódmezővásárhely (HUN)

  

 

Janja Jamšek

2001 

 

 1:03,46

 23.04.2016  

Banja Luka (BIH)

  

200 H 

Vito Vodenik

1998 

 

 2:06,04

 14.12.2014  

Maribor

  

 

Janja Jamšek

2001 

 

 2:15,72

 11.12.2015  

Hódmezővásárhely (HUN)

  

 

 

 

200 M 

Anže Ferš Eržen

1999 

 

 2:09,04

 13.12.2015  

Hódmezővásárhely (HUN)

  

 

Anja Klinar

1988 

 

 2:15,83

 31.07.2003  

Glasgow (GBR)

  

400 M 

David Mihalič

1999 

 

 4:31,25

 30.07.2015  

Tbilisi (GEO)

  

 

Anja Klinar

1988 

 

 4:42,67

 31.07.2003  

Glasgow (GBR)

  

 

 

 

  

  

 

 

 

  

  

4x50 M 

PK Branik Maribor

Erik Hren
Filip Zatezalo
Aljaž Štrukelj
Miha Sovrovič

(1996) 

 

1:50,74

0:29,11
0:30,61
0:26,47
0:24,55

23.12.2012  

Maribor

  

 

PK Olimpija Ljubljana

Neža Kocijan
Neža Klančar
Izabela Milanez
Manuela Maksi Matkovič

(1999) 

 

2:05,54

0:32,51
0:34,25
0:29,74
0:29,04

22.12.2013  

Maribor

  

4x100 M 

PZS

Anže Ferš Eržen
Dejan Šteharnik
Matjaž Rozman
Robert Lovšin

(1999) 

 

3:55,25

0:59,49
1:05,22
0:57,02
0:53,52

11.12.2015  

Hódmezővásárhely (HUN)

  

 

PZS

Janja Jamšek
Tina Čelik
Pika Perenič
Janja Šegel

(2001) 

 

4:13,80

1:04,06
1:09,81
1:04,12
0:55,81

11.12.2015  

Hódmezővásárhely (HUN)

  

4x100 M 

PK Fužinar Ravne

Žan Rihter
Dejan Šteharnik
Matija Može
Gal Kordež

(2000) 

 

4:03,16

1:05,25
1:05,07
0:58,42
0:54,42

31.07.2016  

Ravne na Koroškem

  

 

PK Olimpija Ljubljana

Neža Kocijan
Neža Klančar
Izabela Milanez
Katja Troha

(1999) 

 

4:29,18

1:09,26
1:14,93
1:05,16
0:59,83

04.08.2013  

Ravne na Koroškem

  




Rekordi Slovenije KAD., 25 m bazeni (stanje 25.11.2017, 06:00) Nove katergorije (od 1.9.2016)

kadeti (15-16)

kadetinje (14-15)

50 K 

Jernej Godec

1986 

 

 0:23,22

 20.12.2002  

Ljubljana

  

 

Nastja Govejšek

1997 

 

 0:25,23

 25.11.2012  

Chartres (FRA)

  

100 K 

Jernej Godec

1986 

 

 0:50,01

 27.12.2002  

Zagreb (CRO)

  

 

Nastja Govejšek

1997 

 

 0:54,94

 22.11.2012  

Chartres (FRA)

  

200 K 

Mitja Bešter

1998 

 

 1:52,01

 22.11.2014  

Kranj

  

 

Janja Šegel

2001 

 

 1:57,12

 30.01.2016  

Maribor

  

400 K 

Borut Petrič

1961 

 

 3:56,64

 06.03.1977  

Bremen (GER)

  

 

Tjaša Oder

1994 

 

 4:09,63

 06.11.2009  

Beograd (SRB)

  

800 K 

Jan Karel Petrič

1991 

 

 8:09,41

 30.11.2007  

Kranj

  

 

Tjaša Oder

1994 

 

 8:28,10

 07.11.2009  

Beograd (SRB)

  

1500 K 

Jan Karel Petrič

1991 

 

 15:33,10

 02.12.2007  

Kranj

  

 

Tjaša Oder

1994 

 

 15:58,50

 08.11.2009  

Beograd (SRB)

  

 

 

 

  

  

 

 

 

  

  

4x50 K 

PK Branik Maribor

Miha Sovrovič
Filip Zatezalo
Aljaž Štrukelj
Erik Hren

(1996) 

 

1:39,03

0:24,93
0:24,90
0:24,81
0:24,39

21.11.2012  

Maribor

  

 

*PK Neptun Celje

Iza Vodenik
Hana Podbregar
Saška Podpečan
Aja Emma Wesenschegg

(2002) 

 

1:48,78

0:26,85
0:27,53
0:27,44
0:26,96

11.11.2017  

Celje

  

 

 

 

  

  

 

 

 

  

  

4x100 K 

PK Triglav Kranj

Žan Omejec
Aljaž Gorza
Dominik Čarman
Peter John Stevens

(1995) 

 

3:35,06

0:53,84
0:52,42
0:55,52
0:53,28

23.12.2011  

Kranj

  

 

PK Fužinar Ravne

Mojca Hancman
Urška Hancman
Saša Mencinger
Sara Račnik

(2002) 

 

3:57,33

0:59,49
0:59,08
1:01,02
0:57,74

26.01.2017  

Novi Sad (SRB)

  

 

 

 

  

  

 

 

 

  

  

4x200 K 

PK Branik Maribor

Luka Dover
Jernej Meden
Vito Vodenik
Grega Popović

(1997) 

 

7:49,74

1:56,60
1:58,76
1:58,36
1:56,02

28.12.2013  

Zagreb (CRO)

  

 

PK Fužinar Ravne

Karin Oto
Jera Majerič
Nastja Kompan
Mojca Sagmeister

(1995) 

 

8:33,53

2:07,93
2:08,36
2:14,61
2:02,63

23.12.2009  

Zagreb (CRO)

  

 

 

 

50 P 

Matic Kosirnik

2000 

 

 0:28,54

 12.11.2016  

Brugge (BEL)

  

 

Tara Vovk

2000 

 

 0:31,26

 15.11.2015  

Gradec/Graz (AUT)

  

100 P 

Damir Dugonjić

1988 

 

 1:02,39

 20.11.2004  

Zagreb (CRO)

  

 

Tara Vovk

2000 

 

 1:07,77

 07.11.2015  

Zagreb (CRO)

  

200 P 

Matija Može

2000 

 

 2:16,39

 06.11.2016  

Zrenjanin (SRB)

  

 

Tina Meža

1994 

 

 2:23,93

 28.11.2009  

Dunaj/Vienna (AUT)

  

 

 

 

50 D 

Nick Bodiroža

2000 

 

 0:24,23

 12.11.2016  

Brugge (BEL)

  

 

Nastja Govejšek

1997 

 

 0:27,37

 23.11.2012  

Chartres (FRA)

  

100 D 

Gal Kordež

2000 

 

 0:56,15

 04.11.2016  

Zrenjanin (SRB)

  

 

Anja Klinar

1988 

 

 1:01,50

 06.02.2003  

Maribor

  

200 D 

Žan Pogačar

1996 

 

 2:03,24

 29.12.2012  

Zagreb (CRO)

  

 

Anja Klinar

1988 

 

 2:13,00

 29.11.2002  

Dunaj/Vienna (AUT)

  

 

 

 

50 H 

Jernej Godec

1986 

 

 0:26,08

 27.12.2002  

Zagreb (CRO)

  

 

Ava Schollmayer

1999 

 

 0:28,79

 23.11.2014  

Kranj

  

100 H 

Jernej Godec

1986 

 

 0:56,34

 20.12.2002  

Ljubljana

  

 

Janja Jamšek

2001 

 

 1:01,37

 30.01.2016  

Maribor

  

200 H 

Vito Vodenik

1998 

 

 2:01,53

 24.01.2014  

Kranj

  

 

Janja Jamšek

2001 

 

 2:10,70

 29.01.2016  

Maribor

  

 

 

 

100 M 

Žiga Cerkovnik

1994 

 

 0:58,11

 22.12.2010  

Zagreb (CRO)

  

 

Anja Klinar

1988 

 

 1:03,18

 06.02.2003  

Maribor

  

200 M 

Aleks Koštomaj

1992 

 

 2:05,16

 29.11.2008  

Kranj

  

 

Anja Klinar

1988 

 

 2:12,76

 11.12.2003  

Dublin (IRL)

  

400 M 

David Mihalič

1999 

 

 4:25,66

 07.11.2015  

Zagreb (CRO)

  

 

Anja Klinar

1988 

 

 4:35,81

 11.12.2003  

Dublin (IRL)

  

 

 

 

  

  

 

 

 

  

  

4x50 M 

PK Branik Maribor

Erik Hren
Filip Zatezalo
Aljaž Štrukelj
Miha Sovrovič

(1996) 

 

1:48,32

0:28,34
0:29,53
0:26,32
0:24,13

01.12.2012  

Maribor

  

 

PK Triglav Kranj

Pika Perenič
Petja Hribar
Maja Lotrič
Eva Špik

(2002) 

 

2:02,60

0:30,73
0:33,97
0:29,04
0:28,86

28.01.2017  

Maribor

  

 

 

 

  

  

 

 

 

  

  

4x100 M 

PK Triglav Kranj

Žan Omejec
Peter John Stevens
Blaž Kralj
Nik Korošec

(1994) 

 

3:57,94

0:59,88
1:03,97
1:00,85
0:53,24

23.12.2010  

Kranj

  

 

PK Olimpija Ljubljana

Neža Kocijan
Neža Klančar
Izabela Milanez
Katja Troha

(1999) 

 

4:21,88

1:06,52
1:11,99
1:04,33
0:59,04

14.12.2013  

Ljubljana

  




Rekordi Slovenije DEČ., 50 m bazeni (stanje 25.11.2017, 06:00) Nove katergorije (od 1.9.2016)

dečki (13-14)

deklice (12-13)

50 K 

Rok Sagmeister

1992 

 

 0:25,07

 16.12.2006  

Maribor

  

 

Janja Šegel

2001 

 

 0:26,87

 06.12.2014  

Praga/Prague (CZE)

  

100 K 

Rok Sagmeister

1992 

 

 0:54,41

 01.12.2006  

Kranj

  

 

Janja Šegel

2001 

 

 0:57,55

 05.12.2014  

Praga/Prague (CZE)

  

200 K 

Gašper Štih

2001 

 

 2:00,47

 12.12.2015  

Maribor

  

 

Janja Šegel

2001 

 

 2:03,90

 13.12.2014  

Maribor

  

400 K 

Gregor Predalič

2002 

 

 4:12,85

 22.07.2016  

Kranj

  

 

Janja Šegel

2001 

 

 4:23,88

 14.12.2014  

Maribor

  

800 K 

Gregor Jurak

1972 

 

 8:44,50

 20.07.1986  

Maribor

  

 

Tjaša Oder

1994 

 

 9:00,72

 25.11.2007  

Pitesti (ROU)

  

1500 K 

Dejan Tešovič

1971 

 

 16:30,30

 04.05.1985  

Reka/Rijeka (CRO)

  

 

Tjaša Oder

1994 

 

 17:13,75

 23.12.2007  

Maribor

  

 

 

 

  

  

 

 

 

  

  

4x50 K 

PK Branik Maribor

Miha Sovrovič
Aljaž Štrukelj
Filip Zatezalo
Erik Hren

(1996) 

 

1:45,95

0:25,94
0:27,24
0:26,75
0:26,02

18.12.2010  

Maribor

  

 

PK Radovljica

Tjaša Pintar
Mina Kašca
Ajda Teran
Iris Urbančič

(1997) 

 

1:58,37

0:27,99
0:28,97
0:31,02
0:30,39

20.12.2009  

Maribor

  

 

 

 

  

  

 

 

 

  

  

4x100 K 

PK Ljubljana

Primož Šenica
Peter Klemenc
Gregor Predalič
Jan Kac

(2001) 

 

3:51,83

0:56,55
0:57,40
0:58,76
0:59,12

12.12.2015  

Maribor

  

 

PK Radovljica

Mina Kašca
Ajda Teran
Iris Urbančič
Tjaša Pintar

(1997) 

 

4:16,18

1:03,99
1:06,61
1:05,74
0:59,84

20.12.2009  

Maribor

  

 

 

 

  

  

 

 

 

  

  

4x200 K 

PK Ljubljana

Primož Šenica
Jan Kac
Gregor Predalič
Peter Klemenc

(2001) 

 

8:35,14

2:01,27
2:12,58
2:07,91
2:13,38

31.07.2015  

Trbovlje

  

 

PK Radovljica

Tjaša Pintar
Mina Kašca
Iris Urbančič
Ajda Teran

(1997) 

 

9:20,87

2:12,26
2:22,16
2:23,15
2:23,30

20.12.2009  

Maribor

  

 

 

 

50 P 

Lovro Knez

2002 

 

 0:30,48

 17.12.2016  

Maribor

  

 

Tina Čelik

2001 

 

 0:33,61

 07.06.2014  

Kranj

  

100 P 

Lovro Knez

2002 

 

 1:06,36

 18.12.2016  

Maribor

  

 

Anja Klinar

1988 

 

 1:13,15

 21.04.2001  

Luksemburg (LUX)

  

200 P 

Lovro Knez

2002 

 

 2:27,77

 17.12.2016  

Maribor

  

 

Anja Klinar

1988 

 

 2:32,89

 30.06.2001  

Radovljica

  

 

 

 

50 D 

Gašper Štih

2001 

 

 0:26,83

 31.07.2015  

Trbovlje

  

 

Pika Perenič

2002 

 

 0:28,91

 11.07.2015  

Kamnik

  

100 D 

Gašper Štih

2001 

 

 0:58,51

 12.12.2015  

Maribor

  

 

Pika Perenič

2002 

 

 1:03,90

 06.06.2015  

Kranj

  

200 D 

Jaš Berložnik

2002 

 

 2:12,13

 18.12.2016  

Maribor

  

 

Maja Lotrič

2003 

 

 2:22,87

 11.12.2016  

Košice (SVK)

  

 

 

 

50 H 

Nace Vovk

2002 

 

 0:28,52

 17.12.2016  

Gjur/Győr (HUN)

  

 

Iza Senčar

1998 

 

 0:30,87

 02.06.2011  

Kranj

  

100 H 

Nace Vovk

2002 

 

 1:01,40

 16.12.2016  

Gjur/Győr (HUN)

  

 

Janja Jamšek

2001 

 

 1:05,50

 06.12.2014  

Praga/Prague (CZE)

  

200 H 

Primož Šenica

2001 

 

 2:10,59

 07.08.2015  

Kranj

  

 

Janja Jamšek

2001 

 

 2:20,20

 01.08.2014  

Ravne na Koroškem

  

 

 

 

200 M 

Jaš Berložnik

2002 

 

 2:13,80

 17.12.2016  

Maribor

  

 

Anja Klinar

1988 

 

 2:20,05

 23.07.2001  

Murcia (ESP)

  

400 M 

Primož Šenica

2001 

 

 4:47,34

 18.07.2015  

Radovljica

  

 

Anja Klinar

1988 

 

 4:54,96

 09.06.2001  

Kranj

  

 

 

 

  

  

 

 

 

  

  

4x50 M 

PK Ribnica

Tim Zobec
Jošt Pavlin
Nik Obranovič
Chad Andoljšek

(1997) 

 

1:58,75

0:30,89
0:33,09
0:30,03
0:24,74

18.12.2011  

Maribor

  

 

PK Olimpija Ljubljana

Gaja Golja
Neža Klančar
Manuela Maksi Matkovič
Katja Troha

(2000) 

 

2:10,58

0:34,70
0:35,94
0:31,05
0:28,89

11.05.2013  

Ptuj

  

 

 

 

  

  

 

 

 

  

  

4x100 M 

PK Fužinar Ravne

Gašper Gregor
Gal Medvešek
Jaš Berložnik
Lovro Knez

(2002) 

 

4:14,45

1:04,80
1:09,86
1:03,50
0:56,29

24.07.2016  

Kranj

  

 

PK Fužinar Ravne

Nika Sonjak
Gaja Natlačen
Nika Golob
Nuša Erjavec

(1997) 

 

4:47,92

26.07.2009  

Ravne na Koroškem

  




Rekordi Slovenije DEČ., 25 m bazeni (stanje 25.11.2017, 06:00) Nove katergorije (od 1.9.2016)

dečki (13-14)

deklice (12-13)

50 K 

Chad Andoljšek

1997 

 

 0:24,75

 23.12.2011  

Kranj

  

50 K 

Gašper Štih

2001 

 

 0:24,75

 19.12.2015  

Ljubljana

  

 

Janja Šegel

2001 

 

 0:26,58

 02.11.2014  

Zrenjanin (SRB)

  

100 K 

Rok Sagmeister

1992 

 

 0:52,73

 21.12.2006  

Ljubljana

  

 

Janja Šegel

2001 

 

 0:56,62

 23.11.2014  

Kranj

  

200 K 

Gašper Štih

2001 

 

 1:56,55

 21.11.2015  

Kranj

  

 

Janja Šegel

2001 

 

 2:02,55

 02.11.2014  

Zrenjanin (SRB)

  

400 K 

Gregor Jurak

1972 

 

 4:05,36

 27.12.1986  

Split (CRO)

  

 

Urša Bežan Petrič

1994 

 

 4:16,46

 29.11.2007  

Kranj

  

800 K 

Gregor Jurak

1972 

 

 8:32,86

 28.12.1986  

Split (CRO)

  

 

Tjaša Oder

1994 

 

 8:49,98

 30.11.2007  

Kranj

  

1500 K 

Gregor Jurak

1972 

 

 16:04,70

 28.12.1986  

Split (CRO)

  

 

Tjaša Oder

1994 

 

 16:39,53

 02.12.2007  

Kranj

  

 

 

 

  

  

 

 

 

  

  

4x50 K 

PK Branik Maribor

Miha Sovrovič
Aljaž Štrukelj
Filip Zatezalo
Erik Hren

(1996) 

 

1:43,99

0:25,67
0:26,34
0:26,10
0:25,88

05.12.2010  

Ljubljana

  

 

PK Radovljica

Tjaša Pintar
Mina Kašca
Iris Urbančič
Larisa Rošič

(1997) 

 

1:52,67

0:26,92
0:27,35
0:29,02
0:29,38

05.12.2010  

Ljubljana

  

 

 

 

  

  

 

 

 

  

  

4x100 K 

PK Branik Maribor

Miha Sovrovič
Filip Zatezalo
Aljaž Štrukelj
Erik Hren

(1996) 

 

3:46,70

11.12.2010  

Maribor

  

 

PK Fužinar Ravne

Mojca Sagmeister
Nastja Kompan
Gaja Natlačen
Karin Oto

(1996) 

 

4:12,08

23.12.2008  

Zagreb (CRO)

  

4x200 K 

PZS

Primož Šenica
Peter Klemenc
Gregor Predalič
Jan Kac

(2001) 

 

8:15,26

2:00,49
2:02,83
2:03,42
2:08,52

19.12.2015  

Ljubljana

  

 

 

 

  

  

4x200 K 

PK Ljubljana

Primož Šenica
Peter Klemenc
Gregor Predalič
Jan Kac

(2001) 

 

8:15,26

2:00,49
2:02,83
2:03,42
2:08,52

19.12.2015  

Ljubljana

  

 

PK Fužinar Ravne

Tamara Miler
Tjaša Oder
Teja Pešl
Jera Majerič

(1994) 

 

9:01,66

21.12.2006  

Ljubljana

  

 

 

 

50 P 

Peter John Stevens

1995 

 

 0:29,84

 23.12.2009  

Kranj

  

 

Kaja Breznik

1996 

 

 0:33,32

 29.11.2009  

Dunaj/Vienna (AUT)

  

100 P 

Dejan Šteharnik

2000 

 

 1:04,77

 23.11.2014  

Kranj

  

 

Neža Klančar

2000 

 

 1:11,81

 24.11.2013  

Kranj

  

200 P 

Matija Može

2000 

 

 2:24,58

 21.12.2014  

Ljubljana

  

 

Anja Klinar

1988 

 

 2:30,10

 08.02.2001  

Ljubljana

  

 

 

 

50 D 

Jernej Godec

1986 

 

 0:26,27

 28.12.2000  

Zagreb (CRO)

  

50 D 

Gašper Štih

2001 

 

 0:26,27

 19.12.2015  

Ljubljana

  

 

Nastja Govejšek

1997 

 

 0:28,34

 22.12.2010  

Zagreb (CRO)

  

100 D 

Gašper Štih

2001 

 

 0:58,20

 23.12.2015  

Zagreb (CRO)

  

 

Anja Klinar

1988 

 

 1:03,42

 10.11.2001  

Zagreb (CRO)

  

200 D 

Gašper Štih

2001 

 

 2:07,29

 23.12.2015  

Zagreb (CRO)

  

 

Maja Lotrič

2003 

 

 2:18,06

 20.11.2016  

Kranj

  

 

 

 

50 H 

Nace Vovk

2002 

 

 0:27,06

 04.11.2016  

Zrenjanin (SRB)

  

 

Janja Jamšek

2001 

 

 0:29,77

 01.11.2014  

Zrenjanin (SRB)

  

100 H 

Nace Vovk

2002 

 

 0:58,27

 05.11.2016  

Zrenjanin (SRB)

  

 

Janja Jamšek

2001 

 

 1:02,76

 31.10.2014  

Zrenjanin (SRB)

  

200 H 

Primož Šenica

2001 

 

 2:06,66

 08.11.2015  

Zagreb (CRO)

  

 

Janja Jamšek

2001 

 

 2:13,56

 02.11.2014  

Zrenjanin (SRB)

  

 

 

 

100 M 

Nick Bodiroža

2000 

 

 1:00,10

 23.11.2014  

Kranj

  

 

Janja Jamšek

2001 

 

 1:05,33

 01.11.2014  

Zrenjanin (SRB)

  

200 M 

Gašper Štih

2001 

 

 2:09,65

 18.12.2015  

Kranj

  

 

Anja Klinar

1988 

 

 2:16,70

 10.11.2001  

Zagreb (CRO)

  

400 M 

Nejc Pogačnik

1987 

 

 4:39,35

 15.12.2001  

Kranj

  

 

Tjaša Oder

1994 

 

 4:58,46

 01.12.2007  

Kranj

  

 

 

 

  

  

 

 

 

  

  

4x50 M 

PK Triglav Kranj

Žan Omejec
Aljaž Gorza
Peter John Stevens
Žan Petek

(1995) 

 

1:53,35

23.12.2009  

Kranj

  

 

PK Fužinar Ravne

Nuša Erjavec
Nika Golob
Gaja Natlačen
Maruša Miler

(1997) 

 

2:06,29

0:31,69
0:35,13
0:30,45
0:29,02

23.12.2009  

Zagreb (CRO)

  

 

 

 

  

  

 

 

 

  

  

4x100 M 

PK Fužinar Ravne

Gašper Gregor
Gal Medvešek
Jaš Berložnik
Lovro Knez

(2002) 

 

4:13,91

1:03,54
1:10,52
1:04,29
0:55,56

14.02.2016  

Kranj

  

 

PK Fužinar Ravne

Nuša Erjavec
Nika Golob
Gaja Natlačen
Neja Kokalj

(1997) 

 

4:39,84

23.12.2009  

Zagreb (CRO)

  




Rekordi Slovenije Ml.DEČ., 50 m bazeni (stanje 25.11.2017, 06:00) Nove katergorije (od 1.9.2016)

ml.dečki (12-)

ml.deklice (11-)

50 K 

Žiga Hrovatin

2001 

 

 0:27,25

 22.12.2013  

Maribor

  

 

Iza Senčar

1998 

 

 0:28,98

 20.06.2009  

Ravne na Koroškem

  

100 K 

Gregor Predalič

2002 

 

 1:00,52

 20.07.2014  

Brestanica

  

 

Tamara Miler

1994 

 

 1:01,96

 11.07.2005  

Brescia (ITA)

  

200 K 

Gregor Predalič

2002 

 

 2:12,36

 20.07.2014  

Brestanica

  

 

Nastja Govejšek

1997 

 

 2:16,36

 26.07.2008  

Nova Gorica

  

400 K 

Jure Vidmar

1992 

 

 4:34,19

 18.12.2004  

Maribor

  

 

Tamara Miler

1994 

 

 4:45,37

 29.07.2005  

Ravne na Koroškem

  

800 K 

Gregor Jurak

1972 

 

 9:28,00

 29.07.1984  

Reka/Rijeka (CRO)

  

 

Nika Karlina Petrič

1992 

 

 9:50,60

 25.07.2003  

Maribor

  

1500 K 

Gregor Jurak

1972 

 

 17:58,08

 29.07.1984  

Reka/Rijeka (CRO)

  

 

Urša Bežan Petrič

1994 

 

 19:02,86

 30.06.2005  

Kamnik

  

 

 

 

  

  

 

 

 

  

  

4x50 K 

PK Branik Maribor

Aljaž Štrukelj
Miha Sovrovič
Filip Zatezalo
Erik Hren

(1996) 

 

1:56,12

20.12.2008  

Maribor

  

 

PK Ljubljana

Vanja Predalič
Ula Rožič
Timea Bobik
Lena Novak

(2006) 

 

2:11,23

0:34,00
0:31,33
0:32,36
0:33,54

15.07.2017  

Maribor

  

 

 

 

  

  

 

 

 

  

  

4x100 K 

PK Fužinar Ravne

Rok Sagmeister
Luka Topler
Sašo Herga
Alan Godec

(1992) 

 

4:23,72

18.12.2004  

Maribor

  

 

PK Ribnica

Ana Kastigar
Neža Poje
Nadja Padar
Maša Lovšin

(2003) 

 

4:46,51

1:11,05
1:12,64
1:11,00
1:11,82

26.07.2014  

Kranj

  

 

 

 

  

  

 

 

 

  

  

4x200 K 

PK Triglav Kranj

Jaka Krelj
Klemen Mohorič
Tadej Peranovič
Jaka Kirbiš

(1972) 

 

9:32,80

15.07.1984  

Kranj

  

 

PK Ribnica

Nadja Padar
Maša Lovšin
Neža Poje
Ana Kastigar

(2003) 

 

10:39,15

2:41,21
2:43,98
2:39,77
2:34,19

25.07.2014  

Kranj

  

 

 

 

50 P 

Lovro Knez

2002 

 

 0:34,16

 13.12.2014  

Maribor

  

 

Tesa Naja Jamšek

1995 

 

 0:36,51

 28.07.2006  

Kranj

  

100 P 

Lovro Knez

2002 

 

 1:13,59

 14.12.2014  

Maribor

  

 

Neža Leskovar

2000 

 

 1:20,27

 31.07.2011  

Nova Gorica

  

200 P 

Lovro Knez

2002 

 

 2:39,77

 13.12.2014  

Maribor

  

 

Neža Leskovar

2000 

 

 2:46,52

 29.07.2011  

Nova Gorica

  

 

 

 

50 D 

Žiga Hrovatin

2001 

 

 0:29,68

 22.12.2013  

Maribor

  

 

Maja Lotrič

2003 

 

 0:31,80

 25.07.2014  

Kranj

  

100 D 

Nace Vovk

2002 

 

 1:05,68

 13.12.2014  

Maribor

  

 

Maja Lotrič

2003 

 

 1:11,01

 26.07.2014  

Kranj

  

200 D 

Nace Vovk

2002 

 

 2:25,97

 14.12.2014  

Maribor

  

 

Nika Karlina Petrič

1992 

 

 2:33,75

 25.07.2003  

Maribor

  

 

 

 

50 H 

Aleš Zupanec

2000 

 

 0:30,81

 23.12.2012  

Maribor

  

 

Anja Jelesijevič

2003 

 

 0:32,87

 27.07.2014  

Kranj

  

100 H 

Darin Sonnenschein

1994 

 

 1:07,41

 16.12.2006  

Maribor

  

 

Anja Jelesijevič

2003 

 

 1:10,92

 25.07.2014  

Kranj

  

200 H 

Primož Šenica

2001 

 

 2:24,90

 22.12.2013  

Maribor

  

 

Anja Jelesijevič

2003 

 

 2:35,44

 26.07.2014  

Kranj

  

 

 

 

200 M 

Jure Vidmar

1992 

 

 2:26,29

 18.12.2004  

Maribor

  

 

Anja Jelesijevič

2003 

 

 2:34,74

 25.07.2014  

Kranj

  

400 M 

Gregor Govše

1979 

 

 5:15,96

 02.08.1991  

Krško

  

 

Urša Bežan Petrič

1994 

 

 5:28,48

 19.06.2005  

Ravne na Koroškem

  

 

 

 

  

  

 

 

 

  

  

4x50 M 

PK Branik Maribor

Miha Sovrovič
Filip Zatezalo
Aljaž Štrukelj
Erik Hren

(1996) 

 

2:09,29

20.12.2008  

Maribor

  

 

PK Fužinar Ravne

Nuša Erjavec
Nika Sonjak
Nika Golob
Gaja Natlačen

(1997) 

 

2:25,11

15.07.2007  

Ravne na Koroškem

  

 

 

 

  

  

 

 

 

  

  

4x100 M 

PK Fužinar Ravne

Rok Sagmeister
Luka Topler
Alan Godec
Sašo Herga

(1992) 

 

4:54,51

18.12.2004  

Maribor

  

 

PK Fužinar Ravne

Tjaša Oder
Tamara Miler
Teja Lekše
Teja Pešl

(1994) 

 

5:23,68

18.12.2004  

Maribor

  




Rekordi Slovenije Ml.DEČ., 25 m bazeni (stanje 25.11.2017, 06:00) Nove katergorije (od 1.9.2016)

ml.dečki (12-)

ml.deklice (11-)

50 K 

Aleš Zupanec

2000 

 

 0:26,88

 10.11.2012  

Kranj

  

 

Nastja Govejšek

1997 

 

 0:28,33

 23.12.2008  

Zagreb (CRO)

  

100 K 

Jan Valenčak

1992 

 

 0:58,63

 11.12.2004  

Maribor

  

 

Urša Bežan Petrič

1994 

 

 1:00,72

 10.12.2005  

Maribor

  

200 K 

Darin Sonnenschein

1994 

 

 2:07,03

 21.12.2006  

Ljubljana

  

 

Urša Bežan Petrič

1994 

 

 2:13,16

 18.11.2005  

Celje

  

400 K 

Darin Sonnenschein

1994 

 

 4:29,97

 21.12.2006  

Trbovlje

  

 

Urša Bežan Petrič

1994 

 

 4:39,56

 18.11.2005  

Celje

  

800 K 

Gregor Jurak

1972 

 

 9:11,19

 08.12.1984  

Kranj

  

 

Urša Bežan Petrič

1994 

 

 9:29,86

 26.11.2005  

Kranj

  

1500 K 

Krešo Božikov

1975 

 

 17:45,84

 06.12.1987  

Kranj

  

 

Nika Karlina Petrič

1992 

 

 19:36,67

 14.12.2002  

Trbovlje

  

 

 

 

  

  

 

 

 

  

  

4x50 K 

PK Branik Maribor

Aljaž Štrukelj
Filip Zatezalo
Miha Sovrovič
Erik Hren

(1996) 

 

1:53,24

14.12.2008  

Maribor

  

 

PK Radovljica

Nina Cesar
Maja Cesar
Monika Močnik
Urša Jerala

(1990) 

 

2:07,77

02.12.2000  

Ljubljana

  

 

 

 

  

  

 

 

 

  

  

4x100 K 

PK Ilirija Ljubljana

Darin Sonnenschein
Luka Levec
Anže Tavčar
Peter Bizjak

(1994) 

 

4:13,08

21.12.2006  

Ljubljana

  

 

PK Fužinar Ravne

Tamara Miler
Tjaša Oder
Teja Pešl
Teja Lekše

(1994) 

 

4:36,33

29.12.2004  

Zagreb (CRO)

  

 

 

 

  

  

 

 

 

  

  

4x200 K 

PK Ilirija Ljubljana

Darin Sonnenschein
Luka Levec
Anže Tavčar
Peter Bizjak

(1994) 

 

9:03,32

21.12.2006  

Ljubljana

  

 

PK Fužinar Ravne

Tamara Miler
Tjaša Oder
Teja Pešl
Teja Lekše

(1994) 

 

9:49,75

23.12.2004  

Ljubljana

  

 

 

 

50 P 

Lovro Knez

2002 

 

 0:33,21

 29.11.2014  

Maribor

  

 

Tesa Naja Jamšek

1995 

 

 0:35,27

 25.11.2006  

Kranj

  

100 P 

Lovro Knez

2002 

 

 1:12,50

 06.12.2014  

Ljubljana

  

 

Anja Jelesijevič

2003 

 

 1:16,81

 06.12.2014  

Ljubljana

  

200 P 

Gregor Govše

1979 

 

 2:35,28

 10.11.1991  

Ljubljana

  

 

Anja Klinar

1988 

 

 2:45,93

 13.11.1999  

Zagreb (CRO)

  

 

 

 

50 D 

Nace Vovk

2002 

 

 0:29,21

 20.12.2014  

Kranj

  

 

Nastja Govejšek

1997 

 

 0:31,19

 07.12.2008  

Ljubljana

  

100 D 

Nace Vovk

2002 

 

 1:04,18

 20.12.2014  

Kranj

  

 

Nastja Govejšek

1997 

 

 1:10,42

 14.12.2008  

Maribor

  

200 D 

Nace Vovk

2002 

 

 2:23,43

 23.11.2014  

Kranj

  

 

Teja Pešl

1994 

 

 2:33,23

 18.11.2005  

Celje

  

 

 

 

50 H 

Aleš Zupanec

2000 

 

 0:29,96

 10.11.2012  

Kranj

  

 

Tamara Miler

1994 

 

 0:32,55

 18.02.2005  

Kranj

  

100 H 

Aleš Zupanec

2000 

 

 1:04,27

 15.12.2012  

Kranj

  

 

Anja Jelesijevič

2003 

 

 1:09,50

 29.11.2014  

Maribor

  

200 H 

Darin Sonnenschein

1994 

 

 2:20,56

 25.11.2006  

Kranj

  

 

Ira Kavčič Jogan

2004 

 

 2:29,71

 22.11.2015  

Kranj

  

 

 

 

100 M 

Rok Sagmeister

1992 

 

 1:06,96

 23.12.2004  

Ljubljana

  

 

Anja Jelesijevič

2003 

 

 1:09,71

 29.11.2014  

Maribor

  

200 M 

Jure Vidmar

1992 

 

 2:23,76

 19.11.2004  

Celje

  

 

Anja Jelesijevič

2003 

 

 2:32,11

 06.12.2014  

Ljubljana

  

400 M 

Sergej Koncilja

1975 

 

 5:06,50

 05.12.1987  

Trbovlje

  

 

Urša Bežan Petrič

1994 

 

 5:19,34

 11.11.2005  

Kranj

  

 

 

 

  

  

 

 

 

  

  

4x50 M 

PK Triglav Kranj

Žan Omejec
Peter John Stevens
Rok Pintar
Aljaž Gorza

(1995) 

 

2:06,21

28.12.2007  

Kranj

  

 

PK Fužinar Ravne

Nuša Erjavec
Nika Sonjak
Nika Golob
Gaja Natlačen

(1997) 

 

2:20,77

08.12.2007  

Maribor

  

 

 

 

  

  

 

 

 

  

  

4x100 M 

PK Ilirija Ljubljana

Darin Sonnenschein
Luka Levec
Anže Tavčar
Peter Bizjak

(1994) 

 

4:41,04

10.12.2006  

Maribor

  

 

PK Fužinar Ravne

Urška Verdinek
Karin Oto
Mojca Sagmeister
Nastja Kompan

(1996) 

 

5:15,38

21.12.2006  

Ljubljana

  


Rekordi v CSV
Rekordi v XLSX