Back    Home

Izpolnjeni minimalni kriteriji za nastop na državnih prvenstvih 2024, absolutnoIzpolnjeni minimalni kriteriji za nastop na državnih prvenstvih leta 2024
absolutno


Stanje: 26.05.2024

Upoštevani so rezultati v 25m bazenih od 01.09.2023 do 18.11.2024 in v 50m bazenih od 01.03.2023 do 16.12.2024.
Pri 25m bazenih so z zvezdico označene discipline v katerih je plavalec ali plavalka minimalni pogoj izpolnil oz. izpolnila z rezultatom v 50m bazenu v obdobju od 01.09.2023 do 18.11.2024.
Z Opozorilo, ločeno za 25m in 50m bazene, so označeni plavalci, ki po trenutnih podatkih do roka izpolnitev minimalnih pogojev ne bodo imeli statusa "OKS registriran športnik". Pogoj za status OKS registriranega športnika so pravilni in popolni podatki plavalca, ki jih OKS preverja v centralnem registru prebivalstva, starost deset ali več let v koledarskem letu in vsaj en veljaven rezultat v individualni disciplini na tekmovanjih PZS v koledarskem letu, ko je izpolnjen starostni pogoj, status pa velja eno leto od zadnjega veljavnega rezultata.
V letu 2024 določilo pogoja "OKS registriran" za nastop na državnih prvenstvih ne velja za plavalce in plavalke letnik 2014
Opozorilo se prične izpisovati 90 dni pred iztekom roka za izpolnitev minimalnih pogojev. Zadnji prevzem OKS podatkov je bil 22.05.2024.


    ŠD Aqua Ljubljana
    PK Branik Maribor
    PK Biser Piran
    PK Celulozar Krško
    PK Fužinar Ravne
    PK Ilirija Ljubljana
    PK Kamnik
    PK Koper
    PK Ljubljana
    PK Neptun Celje
    PK Nova Gorica
    PK Novo mesto
    PK Olimpija Ljubljana
    PA Kurent Ptuj
    DVŠ Posejdon Celje
    PD Maribor
    PK Ajdovščina
    PK Ratitovec Železniki
    PK Radovljica
    ŠD Riba Ljubljana
    PK Ribnica
    PK Rudar Trbovlje
    ŠD Delfin Ljubljana
    Slovenia
    PK Triglav Kranj
    PK Torpedo Ljubljana
    PK Terme Ptuj
    PK Velenje
    PK Zdravilišče Radenci
    PZS


ŠD AQUA LJUBLJANA
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. TROHA Katjaženske absolutnoZ 2000 25.05.202408.10.2024 50KZ
2. GAJIĆ ElladekliceZ 2010 26.05.202411.05.2025 100PZ 200PZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. SVETEK Jakamoški absolutnoM 2000 19.11.202319.11.2024 50KM 50DM
2. NOVAK JakdečkiM 2010 26.05.202411.05.2025 100KM 200KM 100HM 200HM
AQ    4 plavalci0 plavalcev4 plavalci



PK BRANIK MARIBOR
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. FAIN Katjaženske U23Z 2001 19.05.202428.04.2025 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 200DZ 200MZ 400MZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 200DZ 200MZ 400MZ*
2. FAIN Nikaženske U23Z 2003 19.05.202428.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 50PZ 50DZ 50HZ 100HZ 50KZ 100KZ 200KZ* 50PZ 50DZ 50HZ 100HZ* 100MZ
3. FELTRIN KOSEC Evaženske U23Z 2004 06.04.202406.04.2025 50KZ 50KZ*
4. RADOJEVIĆ Anjaženske U23Z 2004 21.10.202321.10.2024 50KZ 50HZ 100HZ 200HZ 50HZ
5. ANGLEITNER SAGADIN Lauraženske U23Z 2005 07.04.202407.04.2025 200PZ 50KZ 100KZ 200KZ 200PZ 200MZ 400MZ
6. BEZLAJ AnjakadetinjeZ 2008 25.05.202414.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 100HZ 200HZ
7. KRIVEC PUKŠIČ LiakadetinjeZ 2008 19.05.202414.04.2025 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 200MZ 100KZ* 200KZ 400KZ* 800KZ 1500KZ 200MZ*
8. MALTARIĆ LinakadetinjeZ 2008 25.05.202414.04.2025 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 200MZ 50KZ 100KZ* 200KZ* 400KZ* 50PZ 100PZ 50HZ 100HZ 100MZ 200MZ
9. NOVAK NajakadetinjeZ 2008 19.05.202414.04.2025 200KZ 400KZ
10. KIRBIŠ AninakadetinjeZ 2009 25.05.202414.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50HZ 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ* 800KZ 50HZ 100HZ
 
11. VIDOVIČ LinadekliceZ 2010 19.05.202414.04.2025 400KZ 800KZ 200KZ 400KZ* 800KZ*
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. MODRIĆ Ivanmoški absolutnoM 1996 14.04.202414.04.2025 50DM 50HM 50DM* 50HM
2. BOREC Jakamoški U23M 2004 17.12.202317.12.2024 200KM 800KM 1500KM 50HM 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 100HM
3. MATKO MARCIUS Liam Einarmoški U23M 2004 25.05.202414.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM 100DM 50KM 100KM 200KM* 400KM* 50DM 100DM
4. KLENOVŠEK GarimladinciM 2006 03.02.202403.02.2025 50KM 100KM
5. ZAVRŠNIK JuremladinciM 2006 13.04.202413.04.2025 50KM 50DM 50KM 100KM 50DM 100DM
6. BEZJAK Jaka GalmladinciM 2007 14.04.202414.04.2025 50KM 100KM 50PM 50DM 50KM 100KM 50PM 50DM
7. PODLESNIK MaksmladinciM 2007 25.05.202414.04.2025 200KM 400KM 800KM 1500KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 200DM
8. VRAN-BENKOVIČ BormladinciM 2007 04.02.202404.02.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 50HM 100HM 200HM 200MM 400MM 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 200DM 50HM 100HM 200HM 100MM 200MM
9. ZUPANIČ TianmladinciM 2007 25.05.202414.04.2025 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 200DM 200HM 200MM 400MM 50KM 100KM* 200KM 400KM 800KM 1500KM 200PM 100DM 200DM 100HM 200HM 200MM 400MM
10. REGVAT JanikadetiM 2008 25.05.202414.04.2025 200HM 400MM 50KM 100KM 400KM 1500KM 50HM 100HM 200HM 200MM 400MM*
 
11. PLANKO DaviddečkiM 2010 18.05.202413.04.2025 100PM
BM    22 plavalcev18 plavalcev22 plavalcev



PK BISER PIRAN
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. FILIPČIČ Eliženske U23Z 2003 16.12.202316.12.2024 50KZ 50DZ 50KZ 50DZ
2. RIHTER MEDOŠ Mijaženske U23Z 2005 26.05.202416.12.2024 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50DZ
3. MIKLAVČIČ AnastazijamladinkeZ 2006 04.02.202404.02.2025 50KZ 100KZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. BENČIČ Maticmoški absolutnoM 1999 01.07.202301.07.2024 50PM
2. BENČIČ Jašamoški U23M 2002 31.07.202331.07.2024 50PM 50DM
3. KRUMPAK Roymoški U23M 2002 16.12.202316.12.2024 50DM
4. PRIBAC MajmladinciM 2006 24.03.202423.03.2025 50KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 200MM 400MM 50PM 100PM 200PM* 50DM 100DM* 100MM 200MM
5. BENČIČ ValmladinciM 2007 26.05.202423.03.2025 50KM 50PM 100PM 200PM 50DM 50HM 100HM 200MM 50KM 50PM 100PM 200PM 50DM 50HM 100HM 200HM 100MM 200MM
BP    8 plavalcev7 plavalcev4 plavalci



PK CELULOZAR KRŠKO
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. VASILJEVIĆ MašamladinkeZ 2007 26.05.202411.05.2025 200KZ 200KZ 400KZ 800KZ 200MZ
2. MENONI EmakadetinjeZ 2009 26.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ 50KZ* 100KZ 200KZ 400KZ 100PZ 50HZ 100HZ 200HZ 100MZ 200MZ 400MZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. KOZOLE Janmoški U23M 2005 17.12.202317.12.2024 50KM 50KM 100KM 200KM 50DM
2. OSETIČ MatijamladinciM 2006 26.05.202413.04.2025 50KM 100KM 200KM 50KM 100KM 200KM 50PM 200MM
3. KRANJC NejcdečkiM 2010 25.05.202411.05.2025 200KM 200KM 400KM 800KM 1500KM
CK    5 plavalcev5 plavalcev5 plavalcev



PK FUŽINAR RAVNE
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ŠEGEL Janjaženske U23Z 2001 26.05.202428.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ* 50PZ 100PZ 200PZ* 100DZ 50HZ 100HZ 200HZ 100MZ 200MZ
2. ŠEGEL Nušaženske U23Z 2003 03.06.202303.06.2024 50KZ
3. SEKUTI HanamladinkeZ 2006 19.05.202428.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50DZ 100DZ 200DZ 50HZ 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50DZ 100DZ 200DZ
4. BOŽIČ EvamladinkeZ 2007 04.02.202404.02.2025 400KZ
5. GERDEJ NijamladinkeZ 2007 26.05.202428.04.2025 50KZ 100KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 100KZ* 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 50HZ 100HZ* 100MZ 200MZ
6. GNAMUŠ ŠLEBNIK KatarinamladinkeZ 2007 28.04.202428.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 100HZ 200HZ 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ* 50HZ 100HZ 200HZ 100MZ
7. KOKOT LanamladinkeZ 2007 03.03.202403.03.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 200HZ 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50HZ
8. LAJBAHER MajamladinkeZ 2007 16.12.202316.12.2024 50KZ 100KZ 50DZ 100DZ 50KZ 100KZ 50DZ
9. KOŠELJNIK UlakadetinjeZ 2008 04.02.202404.02.2025 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ
10. PODRŽAVNIK ZarakadetinjeZ 2008 28.04.202428.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ* 50DZ 100HZ* 200HZ 100MZ 200MZ 400MZ
 
11. PORI NajakadetinjeZ 2008 28.04.202428.04.2025 50KZ 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ
12. HLASTAN Eliana MariakadetinjeZ 2009 10.03.202410.03.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 100HZ 200HZ
13. BOŽIČ PiadekliceZ 2010 06.04.202406.04.2025 100HZ 200HZ
14. GNAMUŠ ŠLEBNIK AleksandradekliceZ 2010 25.05.202428.04.2025 50PZ 100PZ 200PZ 200MZ 50PZ 100PZ 200PZ 100HZ 200HZ 100MZ 200MZ
15. KNEZ ZaradekliceZ 2010 11.04.202411.04.2025 50PZ 100PZ 200PZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. KORDEŽ Galmoški absolutnoM 2000 16.12.202316.12.2024 50KM 50DM 50KM 50DM
2. KNEZ Lovromoški U23M 2002 31.07.202331.07.2024 50PM 100PM
3. KOROŠ Anžemoški U23M 2003 17.12.202317.12.2024 50PM 100PM 50HM 100HM 50PM 100PM 200PM 50HM 100HM 200HM 100MM
4. KNEZ Ožbejmoški U23M 2004 10.06.202310.06.2024 50PM 50DM 100DM
5. PODRŽAVNIK ŽanmladinciM 2006 28.04.202427.04.2025 200KM 400KM 800KM 1500KM 50DM 100DM 200HM 200MM 400MM 100KM 200KM* 400KM 800KM 1500KM 50DM 100DM 200DM 200MM 400MM
6. METULJ MarcelmladinciM 2007 03.03.202403.03.2025 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 50DM 200MM 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 50DM
7. VERBOLE KevinmladinciM 2007 29.07.202329.07.2024 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50PM 100PM 400MM
8. PRITERŽNIK Oskar JožekadetiM 2008 28.04.202428.04.2025 50KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM
9. MARKAČ NikkadetiM 2009 28.04.202428.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50DM 50HM 100HM 200HM 50KM* 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50DM* 200DM 50HM 100HM 200HM* 400MM
10. PATERNOSTER AlexanderkadetiM 2009 28.04.202428.04.2025 200PM 200MM 400MM 200PM 200MM* 400MM
 
11. VUŠNIK Žan LukakadetiM 2009 28.04.202428.04.2025 50KM 100KM 50KM 100KM 50DM 50HM
FR    26 plavalcev22 plavalcev22 plavalcev



PK ILIRIJA LJUBLJANA
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. PRIMC Tiaženske U23Z 2004 28.04.202428.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 50DZ 100DZ 200DZ 50KZ 100KZ* 200KZ* 50DZ 100DZ
2. LIPOGLAVŠEK TjašakadetinjeZ 2008 26.05.202411.05.2025 50KZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ 50KZ 400KZ 50DZ* 50HZ 100HZ 200HZ
3. PODGORŠEK LaurakadetinjeZ 2009 10.03.202410.03.2025 50KZ 100KZ 200KZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200MZ 50KZ 100KZ 50DZ 50HZ
4. RIHTMAN Ava LunakadetinjeZ 2009 25.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 50DZ 100DZ 50HZ 200MZ 50KZ 100KZ 50DZ 50HZ
5. ĐEŠEVIĆ MineadekliceZ 2010 25.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 100DZ 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ* 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ* 100DZ 50HZ 100MZ 200MZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ŠPENKO Žanmoški absolutnoM 1996 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 50DM 100DM 50KM 100KM 200KM 50DM 100DM 50HM 100MM
2. FERŠ ERŽEN Anžemoški absolutnoM 1999 20.04.202420.04.2025 50KM 200KM 400KM 100PM 50DM 100DM 200DM 50HM 100HM 200HM 200MM 400MM 200KM* 100HM* 200HM* 200MM* 400MM*
3. KUKEC Nejcmoški U23M 2001 17.12.202317.12.2024 50KM 100KM 50PM 100PM 200PM 50KM 50PM 100PM 200PM 400MM
4. POTEMIN Iaroslavmoški U23M 2005 25.05.202428.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM 100DM 200DM 50HM 100HM 200HM 200MM 50KM 100KM 200KM 50DM 100DM 50HM 100HM 200HM 200MM*
5. ĆATIĆ IsmarmladinciM 2006 25.05.202411.05.2025 200KM 400KM 800KM 1500KM 400MM 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 400MM*
6. KEREC OdonmladinciM 2006 11.05.202411.05.2025 50PM 100PM 200PM 50PM 100PM 200PM
7. HUDOVORNIK ErikmladinciM 2007 25.05.202428.04.2025 200KM 400KM 800KM 1500KM 200MM 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 200MM
8. GREGORČIČ NejckadetiM 2008 24.02.202424.02.2025 200HM 100HM 200HM
9. KOCJAN NikkadetiM 2008 25.05.202411.05.2025 200KM 400KM 800KM 1500KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM
10. PERŠIN BlažkadetiM 2008 25.05.202428.04.2025 200KM 400KM 1500KM
 
11. RODMAN PONIKVAR IankadetiM 2008 28.04.202428.04.2025 50HM 200HM 50HM 100HM 200HM
12. RUPNIK IvokadetiM 2008 25.05.202411.05.2025 400KM
13. GOVŠE LankadetiM 2009 26.05.202411.05.2025 50KM 200KM 400KM 50DM 100DM 50KM 100KM 200KM 400KM* 50DM 100DM 200DM
14. JEROVŠEK GašperkadetiM 2009 25.05.202428.04.2025 200KM 200HM
15. KORITNIK LankadetiM 2009 26.05.202411.05.2025 100KM 200KM 50PM 100PM 200PM 50DM 200MM 400MM 100KM 200KM* 50PM 100PM 200PM 50DM 100MM 200MM 400MM*
16. VILFAN KOŽUH LevkadetiM 2009 11.05.202411.05.2025 50DM 100DM 200KM 400KM 50DM* 100DM 200DM 200MM 400MM
17. TESTEN MartindečkiM 2010 25.05.202411.05.2025 1500KM
IL    22 plavalcev18 plavalcev22 plavalcev



PK KAMNIK
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. VEJNOVIČ TajamladinkeZ 2006 25.05.202428.03.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 50PZ 200MZ 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50PZ 200HZ 400MZ
2. VIDEC IzamladinkeZ 2007 25.05.202425.04.2025 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 200PZ 50HZ 100HZ 200HZ 100MZ 200MZ 400MZ
3. LUKAN IvanakadetinjeZ 2008 26.05.202425.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 800KZ 1500KZ 50PZ 100PZ 200PZ 200MZ 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50HZ 200HZ 100MZ 200MZ 400MZ
4. AVBELJ AnakadetinjeZ 2009 26.05.202411.05.2025 100PZ 200PZ 50PZ 100PZ 200PZ 200MZ 400MZ
5. HOČEVAR KajadekliceZ 2010 25.05.202425.04.2025 800KZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. PETERLIN NikmladinciM 2006 25.04.202411.01.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50DM 100DM 200HM 200MM 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50DM 100DM 200DM 50HM 200HM 100MM 200MM 400MM
2. JUSTIN MihamladinciM 2007 23.05.202425.04.2025 200HM
3. LAPUH Mark AnejmladinciM 2007 25.05.202411.05.2025 200KM 400KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM
4. NEGODIČ LiamkadetiM 2008 25.05.202411.05.2025 50PM 100PM 200PM
5. VEJNOVIČ RokkadetiM 2008 25.05.202407.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50PM 100PM 200PM 200DM 100HM 200HM 200MM 400MM 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50PM 100PM* 200PM 50DM 100DM 200DM 50HM 100HM 200HM 100MM 200MM 400MM
6. VUČKO NikkadetiM 2008 23.05.202419.10.2024 50KM 100KM 50DM 200MM 50KM 100KM
KA    11 plavalcev8 plavalcev11 plavalcev



PK KOPER
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. KOVAČIČ Gajaženske U23Z 2005 05.05.202431.07.2024 50KZ
2. PAJEK STARMAN AuroramladinkeZ 2006 05.05.202404.02.2025 50HZ 100HZ
3. JAGODNIK ZarjakadetinjeZ 2008 05.05.202427.04.2025 50KZ 100KZ 50PZ 50KZ 100KZ 50PZ 100PZ 50DZ
4. ORLANDO LarakadetinjeZ 2008 05.05.202428.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ* 50DZ 100MZ
5. PERIČ KlarakadetinjeZ 2009 05.05.202404.02.2025 50KZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. PREGELJ Markmoški U23M 2003 01.07.202301.07.2024 50KM
2. PURGAR Borutmoški U23M 2004 01.07.202301.07.2024 100KM
3. STOJANOVSKI Kristijanmoški U23M 2004 23.04.2023neregistriran 800KM 1500KM
4. FINK AmadejmladinciM 2007 05.05.202428.04.2025 50KM 100KM 200KM 50DM 50KM 100KM 200KM 50DM
5. GÓR DÁnielkadetiM 2008 05.05.202428.04.2025 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 200MM 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 50DM 100DM 50HM 100HM 200HM 100MM 200MM
6. FINK AleksejkadetiM 2009 05.05.202428.04.2025 50KM
7. KAVČIČ JakobdečkiM 2010 25.05.202420.04.2025 50KM 100KM
KK    12 plavalcev8 plavalcev8 plavalcev



PK LJUBLJANA
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. VOVK Taraženske absolutnoZ 2000 28.04.202428.04.2025 50KZ 100KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 100DZ 50HZ 200MZ 50KZ 100KZ 50PZ 100PZ 50DZ 100DZ
2. ROŽIČ Tarinženske U23Z 2004 26.05.202417.12.2024 50PZ 50DZ 50HZ 50PZ 100PZ 50DZ 50HZ 100HZ 100MZ
3. NIKOLIČ KRIŠTOF RebekamladinkeZ 2006 31.07.202331.07.2024 50HZ 100HZ
4. ROTAR NikamladinkeZ 2006 26.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 200MZ 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ* 100MZ 200MZ
5. CVETKOVIĆ MašamladinkeZ 2007 26.03.2023neregistrirana 400KZ 800KZ 1500KZ
6. FORTUNA LenamladinkeZ 2007 26.05.202428.04.2025 400KZ 800KZ 200DZ 200MZ 400MZ 200KZ 400KZ* 200PZ 100DZ 200DZ 100HZ 200HZ 100MZ 200MZ 400MZ
7. KAC PetramladinkeZ 2007 26.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 50DZ 50KZ* 100KZ* 50DZ*
8. KORENJAK GOBBO MoetimladinkeZ 2007 25.05.202431.07.2024 50KZ 100KZ 200KZ 50DZ 50KZ*
9. PREDALIČ KajamladinkeZ 2007 25.05.202413.04.2025 50DZ 100DZ 50DZ 100DZ 200DZ 200MZ
10. PRIMC LinamladinkeZ 2007 26.05.202428.04.2025 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ
 
11. ROŽIČ UlamladinkeZ 2007 17.12.202317.12.2024 50KZ 100KZ 50HZ 100HZ 200MZ 50KZ 100KZ 50HZ 100HZ 100MZ
12. JELENC ČANČAR EvakadetinjeZ 2008 25.05.202411.05.2025 100HZ 200HZ
13. KOVAČ KajakadetinjeZ 2008 26.05.202411.05.2025 50KZ 50KZ
14. KRIŠTOFELC UlakadetinjeZ 2008 14.04.202414.04.2025 100PZ 200PZ
15. ABUTOVIĆ MiakadetinjeZ 2009 26.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 50DZ 200MZ 50KZ 100KZ 200KZ 50PZ 50DZ 100MZ
16. LEHMANN SienakadetinjeZ 2009 26.05.202404.02.2025 50KZ 100KZ 50KZ 100KZ 50HZ 100HZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ŠENICA PAVLETIČ Primožmoški U23M 2001 20.04.202420.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 200DM 100HM 200HM 200KM* 400KM 50HM 100HM 200HM* 200MM
2. BERLOŽNIK Jašmoški U23M 2002 25.05.202411.05.2025 100KM 400KM 800KM 1500KM 50PM 100PM 200PM 100DM 200DM 50HM 100HM 200MM 400MM 400KM* 800KM 1500KM 50PM 100PM 200PM 200DM 100HM* 200MM 400MM
3. STELE Gašpermoški U23M 2004 31.07.202315.08.2024 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50DM 200DM 200HM 400MM
4. ZOGOVIĆ Dejanmoški U23M 2004 17.12.202317.12.2024 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM
5. ABUTOVIĆ Filipmoški U23M 2005 25.05.202417.12.2024 50KM 100KM 50PM 100PM 50KM* 50PM
6. FURLAN ŠTULAR Arnemoški U23M 2005 28.04.202428.04.2025 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 100DM 200DM 100KM 200KM 400KM 800KM* 1500KM* 50DM
7. KASTIGAR MaksmladinciM 2006 25.05.202411.05.2025 100KM 200KM 400KM 100HM 200HM 100KM 200KM 400KM 100HM 200HM
8. KORENT DE FRANCESCHI LeonardomladinciM 2006 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 50DM 50HM 100HM 200HM 200MM 50KM 100KM 200KM 400KM* 50PM 100PM* 50DM 100DM 50HM 100HM 200MM*
9. PŠENIČNIK NejmladinciM 2006 04.02.202404.02.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50KM 100KM 200KM 400KM
10. RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof AjdanmladinciM 2006 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 100PM 50DM 100DM 200DM 400MM 50KM* 100KM 200KM 400KM 800KM* 100PM* 50DM 100DM 200DM 400MM*
 
11. BURSAĆ UrošmladinciM 2007 25.05.202414.04.2025 50KM 50KM 100KM 50PM
12. ILAR LunmladinciM 2007 25.05.202411.05.2025 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 100HM
13. JURKOVIČ JuremladinciM 2007 26.05.202411.05.2025 100KM 200KM 100KM 200KM 400KM
14. ALEŠ UrbankadetiM 2009 11.05.202411.05.2025 200KM 100KM 200KM 400KM
15. ČADEŽ TanejkadetiM 2009 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM 100DM 200DM 100HM 200HM 200MM 400MM 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM 100DM 200DM 50HM 100HM* 200HM 200MM 400MM
16. LIPOLT AleksanderkadetiM 2009 26.05.202414.04.2025 50HM 100HM 200HM
17. PEZEROVIČ IankadetiM 2009 25.05.202411.05.2025 200KM 400KM
18. VOLK ŽigakadetiM 2009 26.05.202411.05.2025 50KM
19. ANDŽELEVSKI OstojdečkiM 2010 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 50KM 100KM
20. BURSAĆ MarkodečkiM 2010 11.02.202411.02.2025 50KM 100KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM
 
LL    36 plavalcev30 plavalcev33 plavalcev



PK NEPTUN CELJE
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. BORNŠEK Lenaženske U23Z 2004 17.12.202317.12.2024 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 100KZ 800KZ 1500KZ
2. KNEZ LauramladinkeZ 2006 18.05.202404.02.2025 50KZ 100KZ 200KZ 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50DZ
3. PAKIŽ RUMPF IzabelamladinkeZ 2006 13.04.202413.04.2025 50PZ 100PZ 200PZ 50PZ 100PZ 200PZ 100MZ
4. KRAJINOVIĆ PiamladinkeZ 2007 18.05.202414.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ
5. PLEVNIK IVANUŠA GajakadetinjeZ 2008 25.05.202403.02.2025 50KZ 100KZ 400KZ 50HZ 100HZ
6. ČANŽEK TayakadetinjeZ 2009 26.05.202414.04.2025 100PZ 200PZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. MILENOVIĆ Nikolamoški U23M 2002 26.05.202414.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50DM 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50DM*
2. JUG Sebastjanmoški U23M 2005 18.05.202425.11.2024 50KM 50KM
3. PEVEC Gašpermoški U23M 2005 21.04.202421.04.2025 50PM 100PM 200PM 200MM 400MM 200KM 50PM 100PM 200PM 100DM 50HM 100HM 100MM 200MM 400MM
4. LESJAK JakobmladinciM 2006 26.05.202421.04.2025 200KM 400KM 800KM 1500KM 200MM 200KM 400KM 800KM 1500KM 100DM 200DM
5. VIHERNIK DomenmladinciM 2006 18.05.202414.04.2025 50KM 100KM 200KM 50DM 50KM 100KM 200KM 50DM
6. BRATINA FilipmladinciM 2007 14.04.202414.04.2025 200HM 200MM
7. ČUJEŽ VidkadetiM 2008 25.05.202414.04.2025 50KM 100KM 50PM 100PM
8. ERMENC AidankadetiM 2008 26.05.202414.04.2025 100PM 100KM 50PM 100PM 200PM 50DM 200MM
9. PEVEC JulijankadetiM 2008 26.05.202421.04.2025 100KM 50PM 100PM 200PM 200MM 400MM 100KM 50PM 100PM 200PM 100MM 200MM 400MM
10. VIHERNIK AljošakadetiM 2008 18.05.202404.02.2025 200MM
 
11. CAPELLO NinokadetiM 2009 18.05.202404.02.2025 50KM 100KM
12. FOŠNARIČ MartinkadetiM 2009 26.05.202414.04.2025 50PM
NC    18 plavalcev10 plavalcev18 plavalcev



PK NOVA GORICA
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. BREŠAN SEMIČ ŠelikadetinjeZ 2009 26.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 50DZ 50HZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ZAVRTANIK Klemenmoški U23M 2003 23.12.202323.12.2024 50KM 50PM
2. VALANTIČ NacekadetiM 2009 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 50DM 50HM 50KM 100KM 200KM 50DM 50HM 100HM 200MM
NG    3 plavalci1 plavalec3 plavalci



PK OLIMPIJA LJUBLJANA
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. KOŠAK Anemariženske absolutnoZ 1996 02.03.202402.03.2025 50KZ 50DZ 50HZ 50KZ 50DZ 50HZ 100HZ
2. KLANČAR Nežaženske absolutnoZ 2000 26.05.202420.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 50PZ 50DZ 100DZ 50HZ 200MZ 50KZ 100KZ 200KZ* 100PZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 100MZ
3. JAMŠEK Janjaženske U23Z 2001 02.03.202402.03.2025 50KZ 50HZ 100HZ 200HZ 50HZ 100HZ 200HZ
4. MIHALIČ Saraženske U23Z 2004 25.05.202409.03.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50PZ 100PZ 200PZ 100DZ 200MZ 400MZ 50KZ* 50PZ* 100PZ* 200PZ* 200MZ*
5. VALANT Gaja Lucijaženske U23Z 2004 26.05.202431.07.2024 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 100HZ 200HZ
6. OVIJAČ Piaženske U23Z 2005 25.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ
7. PETRIČ Mancaženske U23Z 2005 11.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 50DZ 100DZ 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 50DZ 100DZ
8. ČERIN EmamladinkeZ 2006 26.05.202411.05.2025 50KZ 200KZ 400KZ 1500KZ 50PZ 50DZ 100DZ 200DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 100DZ 200DZ 50HZ 100HZ 200HZ 100MZ 200MZ 400MZ
9. NOVAK TinkaramladinkeZ 2006 17.12.202311.02.2025 50KZ 50PZ 100PZ 50DZ 50KZ 50PZ 100PZ 50DZ 100MZ 200MZ
10. TAVZES CIRMAN AjdamladinkeZ 2006 11.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 50HZ 100HZ
 
11. ARKO MartamladinkeZ 2007 25.11.202325.11.2024 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 100DZ 100HZ 200HZ 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50DZ 100DZ 100HZ 200HZ
12. KLOPČIČ LaramladinkeZ 2007 11.05.202411.05.2025 400KZ
13. ZORKO ZaramladinkeZ 2007 11.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 50DZ 50HZ 100HZ 200MZ 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ 100MZ
14. ŽALAC LanamladinkeZ 2007 04.02.202404.02.2025 50KZ 50KZ
15. BELE HanakadetinjeZ 2008 26.11.202326.11.2024 100KZ 50PZ 100PZ 200PZ 200MZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 200MZ
16. BRICELJ IzakadetinjeZ 2008 26.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 200PZ 100DZ 200DZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ 50KZ* 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50PZ 100PZ 50DZ 100DZ* 200DZ* 50HZ 200HZ 100MZ 200MZ 400MZ
17. PUREBER KlarakadetinjeZ 2008 26.05.202414.04.2025 400KZ 800KZ 100DZ 200DZ 200MZ 400MZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 100PZ 200PZ 100DZ 200DZ 200MZ 400MZ
18. STROJANŠEK IsabelakadetinjeZ 2008 25.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50HZ 100HZ 200HZ 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ* 50HZ 100HZ 200HZ
19. URBANČIČ EvakadetinjeZ 2008 26.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50DZ 200MZ 50KZ 100KZ 200KZ 50PZ 100PZ 50DZ 50HZ 100HZ 100MZ 200MZ
20. SEIFERT MetkakadetinjeZ 2009 11.05.202411.05.2025 200KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50HZ 200HZ
 
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. KANDIĆ Antonijemoški U23M 2002 26.05.202411.05.2025 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50KM 100KM* 200KM 400KM 800KM 1500KM 100DM
2. POTOČNIK Vidmoški U23M 2002 24.06.202324.06.2024 50KM
3. DOVČ Lanmoški U23M 2003 25.05.202403.03.2025 50KM 100KM 200KM 800KM 50DM 100DM 200DM 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM 100DM 200DM
4. PUŠNIK Jakamoški U23M 2003 26.05.202413.08.2024 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM 100DM 200DM 100HM 200HM 50KM* 100KM* 200KM* 100DM* 200DM* 200HM*
5. BABIČ Maksmoški U23M 2004 08.10.202308.10.2024 50KM
6. DJUKIĆ Robertmoški U23M 2004 25.05.202403.03.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 50DM 100DM 200DM 50HM 200MM 400MM 50KM 200KM 400KM 50PM* 100PM 200PM 50DM 100DM 200DM 50HM 100HM 100MM 400MM
7. ULAGA STERLE Cenemoški U23M 2004 25.05.202415.12.2024 50KM 50KM 100MM
8. RAJIĆ Timonmoški U23M 2005 27.01.202427.01.2025 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 50DM 100DM 50HM 200MM 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 50DM 100DM 50HM 100MM 200MM
9. MIKUŽ BormladinciM 2006 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 200PM 50DM 200MM 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 100MM 200MM
10. MUSTAR MartinmladinciM 2006 11.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 1500KM 50PM 200PM 50DM 100DM 200HM 200MM 400MM 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 100HM 200HM 100MM 200MM 400MM
 
11. PAVEŠIČ MajmladinciM 2006 26.11.202326.11.2024 50KM 100KM 50PM 100PM 200PM
12. PAVEŠIČ SvitmladinciM 2006 11.02.202411.02.2025 100PM 200PM 200MM 400MM 100PM* 200PM* 200MM* 400MM*
13. MAHNIČ DOBROVOLJC DorianmladinciM 2007 11.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM
14. VRHOVNIK MatevžmladinciM 2007 26.05.202411.05.2025 100KM 800KM 1500KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM
15. PEČEK DANIELI DavidkadetiM 2008 17.12.202317.12.2024 50PM
16. PODLOGAR AleksanderkadetiM 2008 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 50KM 100KM 200KM 50DM
17. PODOBNIK FilipkadetiM 2008 26.05.202411.05.2025 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50DM 100DM 200DM 50HM 100HM 200HM 200MM 400MM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 100PM 200PM 50DM 100DM 200DM 50HM 100HM 200HM 100MM 200MM 400MM
18. MEŠIĆ EnejkadetiM 2009 26.05.202414.04.2025 50KM 100KM 200KM 50DM 100DM 50HM 100HM 200HM 200MM 50KM* 100KM 200KM 50DM 100DM 50HM 100HM 200HM 100MM
19. ŠMID OskarkadetiM 2009 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 50KM* 100KM 200KM 400KM
20. ERKER DE LUCAT GeorgedečkiM 2010 25.05.202411.05.2025 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 100HM 200HM 200MM 400MM 50KM 100KM 200KM* 400KM 800KM 1500KM 50HM 100HM 200HM 200MM 400MM
 
21. POGAČAR DominikdečkiM 2010 25.05.202411.05.2025 50KM
OL    41 plavalcev36 plavalcev37 plavalcev



PA KURENT PTUJ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ČREPINKO AnakadetinjeZ 2008 26.05.202414.04.2025 50PZ 100PZ 200PZ
2. MOJSILOVIČ MEZNARIČ ZalakadetinjeZ 2008 18.05.202414.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 50DZ 100DZ 200DZ 200MZ 400MZ 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ* 50PZ 50DZ* 100DZ* 200DZ* 100HZ 100MZ 200MZ 400MZ
3. HVALEC EvakadetinjeZ 2009 26.05.202414.04.2025 200KZ 100KZ 200KZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. KOSTANJEVEC MatevžmladinciM 2007 25.11.202325.11.2024 50KM 50DM 100DM 50HM 100HM 50KM 100HM
PAK    4 plavalci3 plavalci4 plavalci



DVŠ POSEJDON CELJE
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ŽAGAR ElakadetinjeZ 2009 18.05.202413.04.2025 50DZ 50HZ 100HZ 50KZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. LUSKAR Alenmoški U23M 2003 18.05.202403.03.2025 50KM 50KM 50HM
2. OCVIRK Nikmoški U23M 2003 18.05.2024neregistriran 50PM 50PM*
3. GROBELNIK TilenmladinciM 2006 18.05.202413.04.2025 50KM 100KM 50DM 50KM 100KM 50DM* 100DM
4. LUSKAR MaksimkadetiM 2008 15.12.202315.12.2024 400KM
PC    5 plavalcev4 plavalci5 plavalcev



PD MARIBOR
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. PETEK Danajaženske U23Z 2005 18.05.202414.04.2025 50KZ 100KZ 50PZ 100PZ 50KZ 100KZ 50PZ 100PZ 200PZ 200MZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. DOVER Lukamoški absolutnoM 1997 05.03.2023neregistriran 50KM
2. KRALJ Žan Lukamoški U23M 2002 13.04.202431.07.2024 50KM 100KM 200KM 50DM 50KM*
3. FEKONJA Sergejmoški U23M 2004 14.04.202414.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50DM 200MM 50KM* 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50DM*
4. KOSEC Tianmoški U23M 2005 18.05.202414.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 50DM 100DM 200DM 200HM 400MM 50KM* 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50DM* 100DM 200DM 100HM 200HM* 200MM 400MM*
PDM    5 plavalcev5 plavalcev4 plavalci



PK AJDOVŠČINA
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. BATAGELJ MichelmladinciM 2006 04.02.202404.02.2025 50KM
PKA    1 plavalec0 plavalcev1 plavalec



PK RADOVLJICA
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. PERŠE Špelaženske absolutnoZ 1996 25.02.202425.02.2025 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 200KZ 400KZ* 800KZ 1500KZ*
2. PINTAR Tjašaženske absolutnoZ 1997 26.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 50PZ 100PZ 50DZ 50KZ* 100KZ* 50PZ* 100PZ* 50DZ*
3. ARNEŽ Mašaženske U23Z 2005 23.05.202411.05.2025 400KZ 800KZ 1500KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ
4. FRELIH PetramladinkeZ 2006 28.03.202428.03.2025 400KZ 800KZ 400KZ
5. LIPOVEC TinkaramladinkeZ 2007 26.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 50KZ 100KZ* 200KZ 400KZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200HZ 100MZ 200MZ 400MZ
6. SEKNE InakadetinjeZ 2009 04.02.202404.02.2025 400KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ
7. KOCIJANČIČ MiadekliceZ 2010 25.05.202425.04.2025 1500KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ* 100PZ 200PZ 400MZ
8. POGAČNIK TjašadekliceZ 2010 25.05.202411.05.2025 200KZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. LUŽNIK AnžemladinciM 2007 23.05.202428.03.2025 50KM 100KM 200KM 400KM
2. ŠUMI BRANILOVIČ MajmladinciM 2007 25.04.202425.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM 50HM 100HM 200HM
3. KUNČIČ JanezkadetiM 2008 25.05.202411.05.2025 400KM 800KM 1500KM 400MM
4. DOLAR RokkadetiM 2009 11.05.202411.05.2025 50KM 50PM
5. MAHER NejckadetiM 2009 26.05.202411.01.2025 100KM 200KM 400KM 50KM 100KM* 200KM 400KM 800KM 1500KM
6. ŠUMI BRANILOVIČ ViddečkiM 2010 25.05.202411.05.2025 200HM
RAD    14 plavalcev8 plavalcev14 plavalcev



ŠD RIBA LJUBLJANA
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. MARINOVIĆ Smiljanaženske absolutnoZ 1977 27.01.202427.01.2025 100KZ 50DZ 200MZ
2. BAJC Nikaženske absolutnoZ 1982 23.05.202427.01.2025 50HZ 50HZ
3. TEVŽ Nika Pijaženske U23Z 2002 26.05.202416.12.2024 50KZ 100KZ
4. MIHELČIČ NikamladinkeZ 2007 11.05.202421.04.2025 50KZ 100KZ 200MZ 50KZ 50HZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. BOHINC Gašpermoški absolutnoM 1991 19.11.202319.11.2024 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM
2. HROVAT Erikmoški U23M 2001 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 50PM 100PM 200PM 50DM 50KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 100MM
3. ĆIROVIĆ Filipmoški U23M 2004 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 50PM 50DM 100DM 50HM 50KM 100KM 50PM 100PM 50DM 100DM 50HM* 100MM
4. GRENC Gaber LukamladinciM 2006 11.05.202420.04.2025 50KM 100KM 50PM 100PM 50KM 50PM 100PM 50HM
5. JUVANČIČ FilipmladinciM 2006 17.12.202317.12.2024 200KM 400KM 800KM 50KM 100KM 200KM 400KM
6. MAMLIĆ SimonmladinciM 2006 26.05.202421.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 200MM 400MM 50KM* 100KM 200KM 400KM 100PM 200PM 200MM 400MM
7. POLJŠAK GašpermladinciM 2006 26.05.202411.05.2025 50PM 100PM 50PM 100PM 200PM
8. KOCIĆ Nikola TinmladinciM 2007 11.05.202411.05.2025 50KM 100KM 50PM 100PM 200PM 50DM 200MM 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 100HM 100MM 200MM*
9. POPOVIĆ SvitmladinciM 2007 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 50DM 50HM 100HM 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM* 50DM 50HM 100HM
10. ROGELJ GalmladinciM 2007 11.05.202414.10.2024 50KM 50PM 100PM 50KM 100KM 50PM* 100PM
 
11. ŠERJAK EnejmladinciM 2007 25.05.202421.04.2025 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 50DM 100DM 200MM 50KM 100KM 200KM 100PM 50DM 100DM 100MM 200MM
12. ŠTEMBAL SvenmladinciM 2007 21.04.202421.04.2025 50KM 100KM 50DM 100DM 50HM 50KM 100KM 50DM 100DM 50HM 100MM
13. POTNIK MatickadetiM 2008 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 100HM 200HM 50KM 100KM 200KM 50HM 100HM 200HM 200MM
14. DAVYDOV FedorkadetiM 2009 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 50DM 50KM* 100KM* 50DM*
15. KOVAČIČ LOVŠIN JakobkadetiM 2009 26.05.202421.04.2025 200HM 100HM 200HM
16. KRDŽALIĆ MajkadetiM 2009 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 50DM 100DM 200MM 50KM 100KM 200KM 50DM 100DM 100MM
RL    20 plavalcev18 plavalcev20 plavalcev



PK RIBNICA
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. RADIVOJEVIĆ OljamladinkeZ 2007 18.05.202403.03.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 100HZ 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50DZ 100HZ
2. ŠKAPER NelimladinkeZ 2007 25.05.202404.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 50DZ 100DZ 200DZ 50HZ 50KZ 100KZ 50DZ 100DZ 200DZ 50HZ 100MZ
3. ĆIROVIĆ ZarakadetinjeZ 2008 18.05.202428.04.2025 50KZ 50HZ 50KZ 100KZ 50DZ 50HZ 100HZ
4. POJE MIHELIČ LanakadetinjeZ 2008 18.05.202423.03.2025 50KZ 100KZ 200KZ 50DZ 100DZ 100HZ 200MZ 50KZ 100KZ 200KZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ* 100MZ 200MZ
5. VLAHOV DoroteakadetinjeZ 2008 04.02.202404.02.2025 50KZ
6. ŠKAPER AjdadekliceZ 2010 25.05.202404.05.2025 50KZ 100KZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ 50KZ 100KZ* 50DZ* 50HZ 100HZ 200HZ
7. TANKO PolonadekliceZ 2010 18.05.202404.05.2025 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. DEČMAN Matejmoški absolutnoM 2000 25.04.202403.03.2025 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50DM 100DM 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50DM* 100DM 200DM
2. TOPOLNIK Klemenmoški U23M 2004 18.05.202417.12.2024 50KM 100KM 50PM 100PM 50DM 200MM 50KM 50PM 100PM 50DM*
3. BLATNIK NikmladinciM 2006 04.05.202404.05.2025 50KM 100KM 200KM 50DM 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM
4. TURK MitjamladinciM 2006 18.05.202404.02.2025 50PM 100KM 200KM 50PM 100PM 200PM 100HM 200MM 400MM
5. ĆIROVIĆ LovrokadetiM 2008 26.05.202428.04.2025 50KM 100KM 200KM 50DM 100DM 200MM 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM 100DM 200DM 50HM 200MM*
6. ČAMPA TobijakadetiM 2008 18.05.202428.04.2025 50HM 100HM 200HM 50HM 100HM 200HM
7. STARC TeokadetiM 2008 18.05.202428.04.2025 50PM 100PM 200PM 50PM 100PM 200PM 200MM 400MM
8. VAVTAR AljažkadetiM 2008 18.05.202428.04.2025 50KM 100KM 50DM 200MM 50KM 100KM 200KM 50DM* 50HM 100HM 200MM
9. AMBROŽIČ AlessandrodečkiM 2010 18.05.202404.05.2025 100HM 200HM
RR    16 plavalcev13 plavalcev16 plavalcev



PK RUDAR TRBOVLJE
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ZORE TejakadetinjeZ 2009 11.05.202411.05.2025 50HZ 100HZ
2. AGREŽ ArianadekliceZ 2010 25.05.202411.05.2025 100KZ 200KZ 200MZ 400MZ 200KZ 200PZ 200DZ 100MZ 200MZ 400MZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ŠINTLER Tilenmoški absolutnoM 1998 26.05.2024neregistriran 50PM 100PM 50PM* 100PM*
2. ZUPANČIČ TajmladinciM 2007 26.05.202414.04.2025 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 50DM 200DM 200HM 200MM 400MM 200KM 400KM 50PM 100PM* 200PM 200DM 200HM* 200MM 400MM
RT    4 plavalci3 plavalci4 plavalci



ŠD DELFIN LJUBLJANA
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. SRAKA LunamladinkeZ 2006 28.04.202428.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ROJC Matevžmoški absolutnoM 1995 16.12.202316.12.2024 50KM 100KM 50KM 100KM
2. GORNIK Tilenmoški absolutnoM 1998 25.05.202423.12.2024 50KM 50KM 50DM 100DM 50HM 100HM
3. MAJCEN GOVC Filipmoški absolutnoM 2000 21.10.202321.10.2024 50KM 50DM
4. JELEN Nejcmoški U23M 2001 20.05.2023neregistriran 50KM
5. KAC Janmoški U23M 2001 17.12.202317.12.2024 50KM 50DM 100DM
6. ZABAV Andrejmoški U23M 2001 21.10.202321.10.2024 50KM
7. GORNIK Juremoški U23M 2002 28.04.202428.04.2025 50KM 100KM 200KM 50DM 100DM 50KM 100KM 200KM 50DM 100DM 50HM 100MM 200MM
8. ZAGAJŠEK Tilenmoški U23M 2002 21.10.202321.10.2024 50KM
9. MAJCEN Patrikmoški U23M 2003 15.12.202315.12.2024 50KM
10. PODGORŠEK Nejcmoški U23M 2003 26.11.202326.11.2024 50KM 100KM 200KM
 
11. VERBIČ Črtmoški U23M 2003 17.12.202317.12.2024 200KM
12. ZALAR Patrikmoški U23M 2003 17.12.202317.12.2024 100KM 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM
13. BOJANC Domenmoški U23M 2005 17.12.202317.12.2024 200KM 400KM
14. NOVAK TaimladinciM 2006 12.11.202312.11.2024 50KM 100KM 50DM 50HM 100HM
15. VUGA PetermladinciM 2006 28.04.202428.04.2025 50KM 50KM 100KM 200KM 400KM
16. MAJCEN TajmladinciM 2007 28.04.202424.03.2025 50KM 100KM 200KM 50PM 50DM 100DM 50HM 200MM 50KM 100KM 200KM 50PM 50DM 100DM 50HM 100MM
17. PAVLIN MarcelmladinciM 2007 12.12.202312.12.2024 1500KM
SDD    18 plavalcev8 plavalcev17 plavalcev



SLOVENIA
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. STEVENS Peter Johnmoški absolutnoM 1995 05.05.202414.02.2025 50PM 100PM 200PM 50PM 100PM 200PM* 50DM 50HM
SLO    1 plavalec1 plavalec1 plavalec



PK TRIGLAV KRANJ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ČELIK Tinaženske U23Z 2001 09.12.202331.12.2024 100KZ 50PZ 100PZ 50DZ 100DZ 200MZ 50PZ 100PZ
2. POGAČAR Nežaženske U23Z 2001 25.05.202411.05.2025 200KZ 50KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ
3. POGAČAR Zalaženske U23Z 2004 25.05.202414.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 100MZ 200MZ
4. ZUPAN Nežaženske U23Z 2005 17.12.202317.12.2024 100KZ 50PZ 100PZ 50KZ 100KZ 200KZ 50PZ 100PZ
5. ŠILER KLEMENČIČ ZojamladinkeZ 2006 14.04.202414.04.2025 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 200MZ 400MZ 50KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 50DZ 200DZ 200MZ 400MZ
6. LOZAR AlinamladinkeZ 2007 25.05.202414.04.2025 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 200HZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 200HZ
7. KREVS EmmakadetinjeZ 2008 11.05.202411.05.2025 50KZ 50HZ 100HZ 50KZ 100KZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ
8. PAJNTAR BlažakadetinjeZ 2008 25.05.202411.05.2025 50KZ 400KZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200MZ 400MZ 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200HZ 100MZ 200MZ
9. PULKO Ema TerezakadetinjeZ 2008 19.10.202319.10.2024 50KZ
10. CAMLEK MašakadetinjeZ 2009 04.02.202404.02.2025 50KZ 100KZ 200KZ 50KZ 100KZ 200KZ
 
11. NAGLIČ LarakadetinjeZ 2009 25.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50HZ 200HZ 50KZ* 100KZ* 200KZ 400KZ 800KZ 50HZ 100HZ 200HZ
12. KOMELJ MetadekliceZ 2010 11.05.202411.05.2025 400MZ 400MZ*
13. MARGETA AnadekliceZ 2010 25.05.202411.05.2025 50PZ 100PZ 200PZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ
14. PULKO Ela KlaradekliceZ 2010 25.05.202411.05.2025 100KZ 50KZ 100KZ 200KZ 50HZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. SCHWIETERT Johan Bernard Reiniermoški absolutnoM 1997 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 50DM 100DM 50HM 50KM 100KM 200KM* 50PM 100PM 50DM 100DM* 50HM 100HM 100MM
2. ZUPANEC Alešmoški absolutnoM 2000 18.06.202318.06.2024 50HM 100HM 200HM 200MM
3. BOŠKAN Sašomoški U23M 2002 14.04.202414.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50HM 100HM 50KM* 100KM 200KM 400KM 50DM 50HM 100HM 200HM 100MM 200MM
4. RIJAVEC Mihamoški U23M 2003 31.07.202331.07.2024 50KM 100KM 200KM 100DM
5. VINTAR Mihamoški U23M 2003 16.12.202331.07.2024 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 100DM 200MM
6. JANHUBA Juremoški U23M 2004 31.07.202331.07.2024 100KM 200KM 200MM
7. ALJAŽ Andražmoški U23M 2005 22.06.202322.06.2024 50KM
8. ČARMAN DJURAN Bormoški U23M 2005 17.12.202317.12.2024 100DM 100DM
9. MAČEK TilenmladinciM 2007 25.05.202411.05.2025 50KM 200KM 50PM 100PM 200PM 200MM 400MM 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM* 100MM 200MM* 400MM
10. KOLENKO TimkadetiM 2008 06.01.202426.11.2024 400KM 800KM 1500KM 400MM 200KM 400KM 800KM 1500KM 200MM 400MM
 
11. ZAFOŠNIK POTOČNIK LeonkadetiM 2008 23.05.202414.04.2025 50PM 800KM 1500KM 50PM 200PM
12. MAZI JAMNIK ArnekadetiM 2009 11.05.202411.05.2025 200KM 400KM 800KM 1500KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 400MM
13. SEČNIK MatickadetiM 2009 03.03.202403.03.2025 50KM 50DM 50KM 100KM 200KM 50DM 100DM 50HM 100MM
14. JAGODIC NejdečkiM 2010 25.05.202411.05.2025 400KM 800KM 1500KM
TK    28 plavalcev26 plavalcev23 plavalcev



PK TORPEDO LJUBLJANA
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. VRBINC EmakadetinjeZ 2008 26.05.202414.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 50KZ 100KZ 200KZ* 50DZ 100DZ* 50HZ 100HZ 100MZ
2. ĐORĐEVIĆ TarakadetinjeZ 2009 11.05.202411.05.2025 200KZ 50HZ 100HZ 200HZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ĐORĐEVIĆ JakamladinciM 2006 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 100PM 50DM 100DM 200DM 200MM 400MM 50KM* 100KM* 100PM* 50DM 100DM 200DM 100HM 100MM 200MM 400MM
2. VRBINC GašpermladinciM 2006 24.03.202424.03.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50HM 100HM 200HM 50KM 100KM 50HM 100HM 200HM
3. KRAŠAN MatijakadetiM 2009 11.05.202411.05.2025 100PM
TOR    5 plavalcev3 plavalci5 plavalcev



PK VELENJE
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ERJAVEC Nušaženske absolutnoZ 1998 28.05.202328.05.2024 50PZ 50DZ
2. JUSIĆ Aidaženske U23Z 2002 18.05.2024neregistrirana 50KZ 50DZ 50KZ* 50DZ*
3. PERC ŽivamladinkeZ 2007 07.04.202407.04.2025 50KZ
4. POHOREC ŠpelamladinkeZ 2007 07.04.202407.04.2025 50KZ 100KZ 50DZ 50HZ 50KZ 100KZ 50DZ 50HZ
5. JUKIĆ Najya HanakadetinjeZ 2008 26.05.202428.07.2024 50KZ 100KZ 200KZ 50DZ 50HZ 100HZ 50KZ* 100KZ*
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. PRAPROTNIK Tinemoški absolutnoM 2000 18.05.202417.12.2024 50KM 50PM 50KM 50PM
2. SUŠEC Mihamoški absolutnoM 2000 18.05.202427.05.2024 50KM
3. GRADIŠEK Jašamoški U23M 2001 18.05.2024neregistriran 50KM 50KM*
4. PERC Anžemoški U23M 2003 18.05.202427.05.2024 50KM
5. LAMOT Metodmoški U23M 2005 26.05.202407.04.2025 50KM 50DM 50HM 100HM 200HM 50KM 100KM 50DM 50HM 100HM 200HM 100MM 200MM
6. MRKONJIČ Janmoški U23M 2005 26.05.202413.04.2025 50PM 50PM 100PM
7. BIZJAK JAMBROVIĆ MaticmladinciM 2006 26.05.202414.04.2025 50KM 100KM 50DM 100DM 50HM 100HM 50KM 100KM 200KM 50DM 100DM 50HM 100HM
8. GOLIČNIK ValmladinciM 2006 06.04.202406.04.2025 50PM 50KM 50PM
9. GUŠTIN AnžemladinciM 2006 26.05.202414.04.2025 50KM 100KM 50DM 50HM 50KM 100KM 200KM 50DM 50HM 100HM
10. ŠIBANC DanemladinciM 2006 06.04.202406.04.2025 50KM 100KM 50DM 50KM
 
11. PRINCL MihakadetiM 2008 26.05.202407.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM 100DM 50HM 100HM 200HM 50KM 100KM 200KM* 400KM* 50DM* 100DM* 50HM 100HM 200HM
12. MUSTAFIĆ OmarkadetiM 2009 07.04.202407.04.2025 50KM 100KM 50KM 100KM
VV    17 plavalcev16 plavalcev14 plavalcev



PK ZDRAVILIŠČE RADENCI
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. BOBIČ LunakadetinjeZ 2009 25.05.202419.04.2025 50DZ
2. GABOR NežakadetinjeZ 2009 25.05.202419.04.2025 50KZ 50PZ
ZR    2 plavalca0 plavalcev2 plavalca
 
 
PZS  348 plavalcev271 plavalcev319 plavalcev