Back    Home

OKS registrirani in kategorizirani športniki plavalciOKS registrirani in kategorizirani športniki plavalci

Pogoji, pravila in kriteriji za registriranje in kategoriziranje športnikov v Republiki Sloveniji na straneh 9-14
Povzetek za plavanje: Pogoj za status "OKS registriranega športnika" so pravilni in popolni podatki plavalca, ki jih Olimpijski komite Slovenije (OKS) preverja v centralnem registru prebivalstva, starost deset ali več let v koledarskem letu in vsaj en veljaven rezultat v individualni disciplini na tekmovanjih PZS v koledarskem letu, ko je izpolnjen starostni pogoj. Status velja eno leto od zadnjega veljavnega rezultata.
V letu 2024 določilo pogoja "OKS registriran" za nastop na državnih prvenstvih ne velja za plavalce in plavalke letnik 2014.
Ta seznam vsebuje samo plavalce in plavalke bazenskega ter daljinskega plavanja.
Uradne OKS evidence
Stanje: 26.05.2024, zadnji prevzem OKS podatkov je bil 22.05.2024


 PZS
 ŠD Aqua Ljubljana
 PK Branik Maribor
 PK Biser Piran
 PK Celulozar Krško
 PK Fužinar Ravne
 PK Ilirija Ljubljana
 PK Kamnik
 PK Koper
 PK Ljubljana
 PK Neptun Celje
 PK Nova Gorica
 PK Novo mesto
 PK Olimpija Ljubljana
 PA Kurent Ptuj
 DVŠ Posejdon Celje
 PD Maribor
 PK Ajdovščina
 PK Ratitovec Železniki
 PK Radovljica
 ŠD Riba Ljubljana
 PK Ribnica
 PK Rudar Trbovlje
 ŠD Delfin Ljubljana
 Umetnostno plavanje
 Slovenia
 PK Triglav Kranj
 PK Torpedo Ljubljana
 PK Terme Ptuj
 PK Velenje
 PK Zdravilišče Radenci


ŠD Aqua Ljubljana
 
# ID priimek imeklubspolletnikkategorijazadnji nastop OKS registracija od-dokategorizacija
1. 8450 TROHA KatjaAQZ2000ženske absolutno 25.05.202431.10.2023 - 08.10.2024
2. 10661 ZORKO VeronikaAQZ2001ženske U23 26.05.202431.10.2023 - 08.10.2024
3. 11465 TRČEK AljaAQZ2004ženske U23 13.04.202421.04.2024 - 13.04.2025
4. 13571 ZORMAN ZarjaAQZ2007mladinke 13.04.202421.04.2024 - 13.04.2025
5. 15578 URBANIJA SLADIČ ŽivaAQZ2009kadetinje 11.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
6. 14065 GAJIĆ EllaAQZ2010deklice 26.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
7. 14906 NEŠKOVIĆ MarisaAQZ2010deklice 26.05.202421.04.2024 - 14.04.2025
8. 12540 PONIŽ MajaAQZ2010deklice 26.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
9. 13384 ŽNIDARIČ VivaAQZ2010deklice 20.01.202421.01.2024 - 20.01.2025
10. 15837 BELEC ŽanaAQZ2011deklice 11.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
 
11. 13740 GARTNER TricijaAQZ2011deklice 26.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
12. 14517 MIŠMAŠ BrinaAQZ2011deklice 24.06.202327.08.2023 - 24.06.2024
13. 14119 PIRNAT KlaraAQZ2011deklice 09.12.202311.12.2023 - 09.12.2024
14. 13379 TOMAŽEVIČ Lucija ElizabetaAQZ2011deklice 26.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
15. 13380 TRČEK SaraAQZ2011deklice 11.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
16. 14117 AVČIN VitaAQZ2012mlajše deklice 11.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
17. 15576 GRIGORYANTS MargaritaAQZ2012mlajše deklice 23.03.202427.03.2024 - 23.03.2025
18. 14118 KLOPČIČ SofijaAQZ2012mlajše deklice 11.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
19. 15135 KRAMAR ZanaAQZ2012mlajše deklice 25.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
20. 13939 MAHNIČ KatarinaAQZ2012mlajše deklice 11.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
 
21. 15132 BOŠKOSKI JanaAQZ2013mlajše deklice 25.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
22. 14515 BOTIĆ EvaAQZ2013mlajše deklice 25.05.202421.04.2024 - 14.04.2025
23. 15133 DEBENEC AnaAQZ2013mlajše deklice 25.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
24. 15287 JERMAN LorelaiAQZ2013mlajše deklice 11.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
25. 15134 JOVANOVIĆ NinaAQZ2013mlajše deklice 23.03.202427.03.2024 - 23.03.2025
26. 14516 MERC Eva JulijaAQZ2013mlajše deklice 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
27. 15138 ROMIH VERŠNIK UlaAQZ2013mlajše deklice 25.05.202421.04.2024 - 06.04.2025
28. 14521 ZAKRAJŠEK FAGES MaeliAQZ2013mlajše deklice 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
29. 13614 BIRK ZarjaAQZ2014mlajše deklice 25.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
30. 15165 ĐORĐEVIĆ NinaAQZ2014mlajše deklice 25.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
 
31. 15575 LENARČIČ VitaAQZ2014mlajše deklice 06.04.202410.04.2024 - 06.04.2025
 
# ID priimek imeklubspolletnikkategorijazadnji nastop OKS registracija od-dokategorizacija
1. 8871 SVETEK JakaAQM2000moški absolutno 19.11.202320.11.2023 - 19.11.2024državni razred do 31.01.2025
2. 9841 CVETKOVIĆ LeonAQM2005moški U23 21.10.202331.10.2023 - 21.10.2024
3. 12682 ZVONAR DAŠIČ LukaAQM2005moški U23 08.10.202331.10.2023 - 08.10.2024
4. 10546 ČUFER NejcAQM2006mladinci 11.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
5. 12748 PETEK ŽanAQM2006mladinci 08.10.202331.10.2023 - 08.10.2024
6. 12066 POGAČ UrbanAQM2006mladinci 08.10.202331.10.2023 - 08.10.2024
7. 13268 RENKO VidAQM2007mladinci 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
8. 14072 SLAPŠAK Mark LucijAQM2007mladinci 14.10.202331.10.2023 - 14.10.2024
9. 10560 URBANČIČ MaiAQM2007mladinci 08.10.202331.10.2023 - 08.10.2024
10. 11024 GAMS VidAQM2008kadeti 14.10.202331.10.2023 - 14.10.2024
 
11. 11030 TRČEK AljažAQM2008kadeti 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
12. 14372 BRILLY DavidAQM2009kadeti 21.10.202331.10.2023 - 21.10.2024
13. 14975 ČEBULAR LiamAQM2009kadeti 25.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
14. 13463 OSTREŽ ŽigaAQM2009kadeti 13.04.202421.04.2024 - 13.04.2025
15. 15771 PELLIS BRENČIČ DrejcAQM2009kadeti 11.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
16. 14375 RAMČILOVIĆ MatejAQM2009kadeti 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
17. 13402 KRAMER TilenAQM2010dečki 26.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
18. 12727 NOVAK JakAQM2010dečki 26.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
19. 13435 SKVARČA AleksejAQM2010dečki 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
20. 13460 ŠEFMAN BorAQM2010dečki 26.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
 
21. 13377 TRAMPUŽ MarkAQM2010dečki 26.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
22. 14377 ZRIMŠEK AnžeAQM2010dečki 11.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
23. 14374 BARTOL NejcAQM2011dečki 25.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
24. 13381 ČUFER JakaAQM2011dečki 26.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
25. 13748 ELISEEV AndreyAQM2011dečki 25.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
26. 15140 TACAR TineAQM2011dečki 20.01.202421.01.2024 - 20.01.2025
27. 13940 TRAMPUŽ DavidAQM2011dečki 26.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
28. 14116 AVČIN LevAQM2012mlajši dečki 11.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
29. 12776 KELEMINA BorAQM2012mlajši dečki 11.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
30. 15137 ROBEK NejcAQM2012mlajši dečki 09.12.202311.12.2023 - 09.12.2024
 
31. 14519 SUHADOLNIK OtonAQM2012mlajši dečki 11.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
32. 14373 BARTOL GašperAQM2013mlajši dečki 25.05.202421.04.2024 - 14.04.2025
33. 15577 JANIČIJEVIĆ LevAQM2013mlajši dečki 11.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
34. 15508 KOVAČIČ FranAQM2013mlajši dečki 25.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
35. 15136 PASARIČ JakaAQM2013mlajši dečki 23.03.202427.03.2024 - 23.03.2025
36. 15774 PREBIL Leon JonatanAQM2013mlajši dečki 11.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
37. 15139 SKVARČA TimotejAQM2013mlajši dečki 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
38. 14378 ŠEFMAN DomenAQM2013mlajši dečki 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
39. 15161 TRŠKAN Tit OskarAQM2013mlajši dečki 25.05.202427.03.2024 - 23.03.2025
40. 15164 VODNIK PatrikAQM2013mlajši dečki 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
 
41. 15156 GAMS GabrijelAQM2014mlajši dečki 11.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
AQ72 plavalcev 1 kategoriziranih

PK Branik Maribor
 
# ID priimek imeklubspolletnikkategorijazadnji nastop OKS registracija od-dokategorizacija
1. 6819 FAIN KatjaBMZ2001ženske U23 19.05.202413.05.2024 - 28.04.2025mednarodni razred do 31.01.2026
2. 8713 FAIN NikaBMZ2003ženske U23 19.05.202413.05.2024 - 28.04.2025državni razred do 31.01.2025
3. 10149 FELTRIN KOSEC EvaBMZ2004ženske U23 06.04.202421.04.2024 - 06.04.2025državni razred do 30.06.2024
4. 15632 RADOJEVIĆ AnjaBMZ2004ženske U23 21.10.202331.10.2023 - 21.10.2024
5. 7832 ANGLEITNER SAGADIN LauraBMZ2005ženske U23 07.04.202421.04.2024 - 07.04.2025državni razred do 30.06.2024
6. 12279 ŠVAGELJ REPOLUSK JulijaBMZ2006mladinke 03.06.202328.06.2023 - 03.06.2024državni razred do 30.06.2024
7. 14995 VUKAŠINOVIĆ AnastasijaBMZ2006mladinke 06.08.202302.09.2023 - 06.08.2024
8. 10115 CAR TinkaraBMZ2007mladinke 17.12.202331.12.2023 - 17.12.2024
9. 12261 BEZLAJ AnjaBMZ2008kadetinje 25.05.202421.04.2024 - 14.04.2025državni razred do 30.06.2024
10. 12658 HERODEŽ AnaBMZ2008kadetinje 19.05.202421.04.2024 - 14.04.2025
 
11. 12655 KRIVEC PUKŠIČ LiaBMZ2008kadetinje 19.05.202421.04.2024 - 14.04.2025državni razred do 30.06.2024
12. 14514 KRNJIĆ NikolinaBMZ2008kadetinje 10.06.202328.06.2023 - 10.06.2024
13. 12104 MALTARIĆ LinaBMZ2008kadetinje 25.05.202421.04.2024 - 14.04.2025državni razred do 30.06.2024
14. 12841 NOVAK NajaBMZ2008kadetinje 19.05.202421.04.2024 - 14.04.2025državni razred do 30.06.2024
15. 11288 SEKUTI NinaBMZ2008kadetinje 07.01.202407.01.2024 - 07.01.2025
16. 15465 DEMŠAR NajaBMZ2009kadetinje 18.05.202421.04.2024 - 14.04.2025
17. 13902 DRAKSLER AnaBMZ2009kadetinje 14.04.202421.04.2024 - 14.04.2025
18. 15673 JARC NežaBMZ2009kadetinje 18.05.202421.04.2024 - 07.04.2025
19. 12354 KIRBIŠ AninaBMZ2009kadetinje 25.05.202421.04.2024 - 14.04.2025državni razred do 30.06.2024
20. 12272 LIPONIK ŠpelaBMZ2009kadetinje 31.07.202302.09.2023 - 31.07.2024mladinski razred do 30.09.2024
 
21. 12654 ZOREC NajaBMZ2009kadetinje 31.07.202302.09.2023 - 31.07.2024državni razred do 30.06.2024
22. 14507 BOSILJEVAC ŠpelaBMZ2010deklice 18.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
23. 14340 GABOR LanaBMZ2010deklice 14.04.202421.04.2024 - 13.04.2025
24. 15246 HORVAT LauraBMZ2010deklice 14.04.202421.04.2024 - 13.04.2025
25. 13317 KRAJNC UrškaBMZ2010deklice 13.04.202421.04.2024 - 13.04.2025
26. 15125 VEBERIČ AnaBMZ2010deklice 18.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
27. 12838 VIDOVIČ LinaBMZ2010deklice 19.05.202421.04.2024 - 14.04.2025
28. 15126 ŽERJAVIČ NejaBMZ2010deklice 11.04.202421.04.2024 - 11.04.2025
29. 14473 AČKO MelanieBMZ2011deklice 14.04.202421.04.2024 - 11.04.2025
30. 14993 ALIAMOVSKAIA EkaterinaBMZ2011deklice 18.05.202421.04.2024 - 11.04.2025
 
31. 14874 CIZL JulijaBMZ2011deklice 18.05.202421.04.2024 - 11.04.2025
32. 16005 FLEISINGER AnaBMZ2011deklice 11.04.202421.04.2024 - 11.04.2025
33. 15707 GERM GajaBMZ2011deklice 11.04.202421.04.2024 - 11.04.2025
34. 14513 GODEC VanesaBMZ2011deklice 18.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
35. 14348 GOLOB NežaBMZ2011deklice 18.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
36. 14338 GRADIN SaraBMZ2011deklice 18.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
37. 15717 LATINOVIĆ JelenaBMZ2011deklice 14.04.202421.04.2024 - 13.04.2025
38. 14885 LIASHUK MilenaBMZ2011deklice 18.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
39. 14509 PRIBOŽIČ ZojaBMZ2011deklice 18.05.202428.06.2023 - 10.06.2024
40. 16011 ROZMAN LarisaBMZ2011deklice 11.04.202421.04.2024 - 11.04.2025
 
41. 14510 ŽIGON HanaBMZ2011deklice 18.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
42. 15716 ALEŠNIK Lučka VitaBMZ2012mlajše deklice 11.04.202421.04.2024 - 11.04.2025
43. 15111 KALOH TajaBMZ2012mlajše deklice 18.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
44. 15112 KLENOVŠEK LolaBMZ2012mlajše deklice 13.04.202421.04.2024 - 13.04.2025
45. 14873 MEŠIĆ LejlaBMZ2012mlajše deklice 07.01.202407.01.2024 - 07.01.2025
46. 15120 NOVAK NeliBMZ2012mlajše deklice 18.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
47. 15709 OZBIČ LenaBMZ2012mlajše deklice 11.04.202421.04.2024 - 11.04.2025
48. 15711 PAVALEC NikaBMZ2012mlajše deklice 11.04.202421.04.2024 - 11.04.2025
49. 15706 RUDL EvaBMZ2012mlajše deklice 11.04.202421.04.2024 - 11.04.2025
50. 15122 RUDOLF KlaraBMZ2012mlajše deklice 18.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
 
51. 16007 SIMERL MinaBMZ2012mlajše deklice 11.04.202421.04.2024 - 11.04.2025
52. 15100 AŽNIK VitaBMZ2013mlajše deklice 18.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
53. 15128 BEZENŠEK EllaBMZ2013mlajše deklice 14.04.202421.04.2024 - 13.04.2025
54. 15107 HAT LanaBMZ2013mlajše deklice 11.04.202421.04.2024 - 11.04.2025
55. 15110 IRŠIČ HÖLZL NinaBMZ2013mlajše deklice 18.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
56. 15114 KUMER ZojaBMZ2013mlajše deklice 18.05.202421.04.2024 - 11.04.2025
57. 14578 MÜLLER KimBMZ2013mlajše deklice 10.02.202409.03.2024 - 10.02.2025
58. 15998 POMER PikaBMZ2013mlajše deklice 11.04.202421.04.2024 - 11.04.2025
59. 15723 ŠABEDER SofiaBMZ2013mlajše deklice 11.04.202421.04.2024 - 11.04.2025
60. 15124 TRČKO MIKOLA KajaBMZ2013mlajše deklice 11.04.202421.04.2024 - 11.04.2025
 
61. 14082 ZUPANC LoriBMZ2013mlajše deklice 18.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
62. 15129 OSET AlisaBMZ2014mlajše deklice 14.04.202421.04.2024 - 11.04.2025
63. 12500 ZEMUNSKI TeodoraBMZ2014mlajše deklice 18.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
 
# ID priimek imeklubspolletnikkategorijazadnji nastop OKS registracija od-dokategorizacija
1. 11663 MODRIĆ IvanBMM1996moški absolutno 14.04.202421.04.2024 - 14.04.2025
2. 8382 MEŠIĆ AdiBMM1999moški absolutno 25.11.202327.11.2023 - 25.11.2024državni razred do 30.06.2024
3. 10247 TOŠOVIĆ TadejBMM2001moški U23 25.11.202327.11.2023 - 25.11.2024državni razred do 30.06.2024
4. 10154 KORDA GalBMM2002moški U23 14.04.202421.04.2024 - 14.04.2025
5. 10443 BOREC JakaBMM2004moški U23 17.12.202331.12.2023 - 17.12.2024
6. 11569 MATKO MARCIUS Liam EinarBMM2004moški U23 25.05.202421.04.2024 - 14.04.2025državni razred do 30.06.2024
7. 10442 BEZJAK NejcBMM2005moški U23 03.06.202328.06.2023 - 03.06.2024državni razred do 30.06.2024
8. 15041 KOPRIVŠEK MihaBMM2005moški U23 15.11.202302.09.2023 - 31.07.2024
9. 14994 ĐORĐEVIĆ StojanBMM2006mladinci 02.02.202410.03.2024 - 02.02.2025
10. 12205 KLENOVŠEK GariBMM2006mladinci 03.02.202410.03.2024 - 03.02.2025državni razred do 30.06.2024
 
11. 11606 KOŽELJ TomažBMM2006mladinci 14.04.202421.04.2024 - 14.04.2025državni razred do 30.06.2024
12. 12017 ZAVRŠNIK JureBMM2006mladinci 13.04.202421.04.2024 - 13.04.2025državni razred do 30.06.2024
13. 12019 BEZJAK Jaka GalBMM2007mladinci 14.04.202421.04.2024 - 14.04.2025
14. 11480 BLAŽEKA MatjažBMM2007mladinci 28.05.202331.05.2023 - 28.05.2024državni razred do 30.06.2024
15. 12825 GERLIČ MaxBMM2007mladinci * (365 dni) 27.05.202331.05.2023 - 27.05.2024
16. 12270 KLAMPFER Alex JakaBMM2007mladinci 24.06.202327.08.2023 - 24.06.2024
17. 12274 PODLESNIK MaksBMM2007mladinci 25.05.202421.04.2024 - 14.04.2025državni razred do 30.06.2024
18. 15299 TURKALJ NinoBMM2007mladinci 18.05.202421.04.2024 - 11.04.2025
19. 12021 VRAN-BENKOVIČ BorBMM2007mladinci 04.02.202410.03.2024 - 04.02.2025perspektivni razred do 30.09.2025
20. 11152 ZUPANIČ TianBMM2007mladinci 25.05.202421.04.2024 - 14.04.2025državni razred do 30.09.2024
 
21. 13900 DUŠEJ MatijaBMM2008kadeti 11.04.202421.04.2024 - 11.04.2025
22. 14283 ĐORĐEVIĆ DavidBMM2008kadeti 13.04.202421.04.2024 - 13.04.2025
23. 13609 MAJCENOVIČ TristanBMM2008kadeti 11.04.202421.04.2024 - 11.04.2025
24. 12275 REGVAT JaniBMM2008kadeti 25.05.202421.04.2024 - 14.04.2025državni razred do 30.06.2024
25. 12653 VRABL NikBMM2008kadeti 25.05.202421.04.2024 - 14.04.2025državni razred do 30.06.2024
26. 12823 CAFUTA Nils ThorstenBMM2009kadeti 18.05.202421.04.2024 - 14.04.2025
27. 13895 DOBNIK AnejBMM2009kadeti 11.04.202421.04.2024 - 11.04.2025
28. 15088 POTRČ TilenBMM2009kadeti 18.05.202412.05.2024 - 21.04.2025
29. 13597 BUČAR NejcBMM2010dečki 18.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
30. 15109 HRASTNIK AnejBMM2010dečki 10.12.202311.12.2023 - 10.12.2024
 
31. 13251 KOJC MarkBMM2010dečki 13.04.202421.04.2024 - 13.04.2025
32. 15118 LUNEŽNIK LukaBMM2010dečki 13.01.202414.01.2024 - 13.01.2025
33. 13318 MARKOV ReneBMM2010dečki 18.05.202421.04.2024 - 11.04.2025
34. 13320 MEŠIĆ ŠČAVNIČAR TarikBMM2010dečki 07.01.202407.01.2024 - 07.01.2025
35. 13297 PLANKO DavidBMM2010dečki 18.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
36. 13897 STRAŠEK NikolajBMM2010dečki 18.05.202421.04.2024 - 11.04.2025
37. 14344 TOPOLNIK GalBMM2010dečki 18.05.202421.04.2024 - 11.04.2025
38. 15712 DIMITRIJEVIĆ LukaBMM2011dečki 11.04.202421.04.2024 - 11.04.2025
39. 15104 GUMZEJ AnejBMM2011dečki 18.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
40. 16006 GUSEL MaksimBMM2011dečki 11.04.202421.04.2024 - 11.04.2025
 
41. 14346 HACIN MajBMM2011dečki 18.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
42. 15646 JEVĐENIĆ NikolaBMM2011dečki 11.04.202421.04.2024 - 11.04.2025
43. 15705 KOCBEK JakaBMM2011dečki 11.04.202421.04.2024 - 11.04.2025
44. 15115 LAMPREHT ŽigaBMM2011dečki 18.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
45. 15719 MORI SamuelBMM2011dečki 18.05.202421.04.2024 - 11.04.2025
46. 14865 PODLESNIK LeoBMM2011dečki 11.04.202421.04.2024 - 11.04.2025
47. 14339 ŠENTJURC LanBMM2011dečki 18.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
48. 15725 BERDEN AnejBMM2012mlajši dečki 11.04.202421.04.2024 - 11.04.2025
49. 15103 FELICIJAN TianBMM2012mlajši dečki 18.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
50. 15708 KOVAČIČ VitoBMM2012mlajši dečki 15.11.202321.11.2023 - 15.11.2024
 
51. 15130 OSET FilipBMM2012mlajši dečki 18.05.202421.04.2024 - 11.04.2025
52. 15150 PRAZNIK TinBMM2012mlajši dečki 18.05.202421.04.2024 - 11.04.2025
53. 15714 SITAR IrenejBMM2012mlajši dečki 11.04.202421.04.2024 - 11.04.2025
54. 15123 STROPNIK FilipBMM2012mlajši dečki 18.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
55. 15704 ŠOLAJA MaximBMM2012mlajši dečki 18.05.202421.04.2024 - 11.04.2025
56. 16002 VEHABOVIĆ AjdinBMM2012mlajši dečki 11.04.202421.04.2024 - 11.04.2025
57. 15710 BLAŽIČ ReneBMM2013mlajši dečki 11.04.202421.04.2024 - 11.04.2025
58. 16008 DUŠEJ FilipBMM2013mlajši dečki 11.04.202421.04.2024 - 11.04.2025
59. 16009 DUŠEJ JakobBMM2013mlajši dečki 11.04.202421.04.2024 - 11.04.2025
60. 15106 HAPPE ŠAVLI TilenBMM2013mlajši dečki 18.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
 
61. 16004 KOLANDER GASPARIN MihaBMM2013mlajši dečki 11.04.202421.04.2024 - 11.04.2025
62. 15117 LUČEV LovroBMM2013mlajši dečki 18.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
63. 15724 ONIŠAK IntiBMM2013mlajši dečki 11.04.202421.04.2024 - 11.04.2025
64. 15713 PIRJEVEC AljažBMM2013mlajši dečki 11.04.202421.04.2024 - 11.04.2025
65. 16000 SALETOVIĆ AmarBMM2013mlajši dečki 11.04.202421.04.2024 - 11.04.2025
66. 14863 VRABL GalBMM2013mlajši dečki 18.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
67. 14942 LIASHUK PlatonBMM2014mlajši dečki 18.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
BM130 plavalcev 25 kategoriziranih

PK Biser Piran
 
# ID priimek imeklubspolletnikkategorijazadnji nastop OKS registracija od-dokategorizacija
1. 7320 FILIPČIČ EliBPZ2003ženske U23 16.12.202331.12.2023 - 16.12.2024
2. 11446 STARIN MaruškaBPZ2003ženske U23 01.07.202327.08.2023 - 01.07.2024
3. 11431 ALESSIO MiaBPZ2004ženske U23 01.07.202327.08.2023 - 01.07.2024
4. 10317 RIHTER MEDOŠ MijaBPZ2005ženske U23 26.05.202431.12.2023 - 16.12.2024državni razred do 30.06.2024
5. 11406 MIKLAVČIČ AnastazijaBPZ2006mladinke 04.02.202410.03.2024 - 04.02.2025
6. 15485 BRČINA NeaBPZ2008kadetinje 26.11.202326.11.2023 - 26.11.2024
7. 14125 ROSSO LunaBPZ2008kadetinje 26.11.202327.11.2023 - 26.11.2024
8. 14350 ANTOLOVIČ IvaBPZ2009kadetinje 26.05.202426.11.2023 - 26.11.2024
9. 13794 ŠTRUBELJ SaraBPZ2010deklice 11.05.202410.03.2024 - 10.02.2025
10. 14983 JUKIĆ EllenBPZ2011deklice 08.10.202331.10.2023 - 08.10.2024
 
11. 14608 KRIŽOVNIK ZaraBPZ2011deklice 20.04.202412.05.2024 - 20.04.2025
12. 14607 KRIŽOVNIK ZojaBPZ2011deklice 20.04.202412.05.2024 - 20.04.2025
13. 15321 ROSSO VitaBPZ2011deklice 09.12.202311.12.2023 - 09.12.2024
14. 14951 ŠIMUNIČ JulijaBPZ2011deklice 08.10.202331.10.2023 - 08.10.2024
 
# ID priimek imeklubspolletnikkategorijazadnji nastop OKS registracija od-dokategorizacija
1. 7688 BENČIČ MaticBPM1999moški absolutno 01.07.202327.08.2023 - 01.07.2024
2. 5901 KERSIKLA MatteoBPM2000moški absolutno 01.07.202327.08.2023 - 01.07.2024
3. 5896 BENČIČ JašaBPM2002moški U23 31.07.202302.09.2023 - 31.07.2024
4. 6887 KRUMPAK RoyBPM2002moški U23 16.12.202331.12.2023 - 16.12.2024
5. 10774 PRIBAC MajBPM2006mladinci 24.03.202427.03.2024 - 23.03.2025državni razred do 30.09.2024
6. 10772 BENČIČ ValBPM2007mladinci 26.05.202427.03.2024 - 23.03.2025državni razred do 31.01.2025
7. 14950 JURAK LinBPM2009kadeti 25.11.202327.11.2023 - 25.11.2024
8. 12132 PRIBAC LanBPM2009kadeti 26.05.202410.03.2024 - 03.03.2025
9. 15427 AGAPITO TobiasBPM2010dečki 08.10.202331.10.2023 - 08.10.2024
10. 15529 SELIMOVIĆ AmarBPM2011dečki 20.04.202412.05.2024 - 20.04.2025
 
11. 15424 SKONČNIK ErikBPM2011dečki 11.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
12. 14390 BEVK BenjaminBPM2012mlajši dečki 20.04.202412.05.2024 - 20.04.2025
13. 14388 BOK OskarBPM2012mlajši dečki 11.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
14. 14804 FANTINIČ MajBPM2012mlajši dečki 11.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
15. 15430 JURJAVČIČ KlemenBPM2012mlajši dečki 01.07.202327.08.2023 - 01.07.2024
16. 14124 RUTAR LukasBPM2012mlajši dečki 11.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
17. 15428 SAKELŠAK JernejBPM2012mlajši dečki 20.04.202412.05.2024 - 20.04.2025
18. 15528 SELIMOVIĆ AdiBPM2012mlajši dečki 20.04.202412.05.2024 - 20.04.2025
19. 14397 STAUT JakaBPM2012mlajši dečki 20.04.202412.05.2024 - 20.04.2025
20. 14949 JUKIĆ CleiBPM2013mlajši dečki 11.05.202409.03.2024 - 10.02.2025
 
21. 14392 REŠEK ErmanoBPM2013mlajši dečki 20.04.202412.05.2024 - 20.04.2025
22. 14391 REŠEK SamuelBPM2013mlajši dečki 20.04.202412.05.2024 - 20.04.2025
23. 15426 ŠIMUNIČ JurijBPM2013mlajši dečki 01.07.202327.08.2023 - 01.07.2024
24. 15429 PODGORELEC IanBPM2014mlajši dečki 20.01.202421.01.2024 - 20.01.2025
BP38 plavalcev 3 kategoriziranih

PK Celulozar Krško
 
# ID priimek imeklubspolletnikkategorijazadnji nastop OKS registracija od-dokategorizacija
1. 12690 VRŠČAJ AnjaCKZ2005ženske U23 26.11.202327.11.2023 - 26.11.2024
2. 11219 VASILJEVIĆ MašaCKZ2007mladinke 26.05.202418.05.2024 - 11.05.2025državni razred do 30.06.2024
3. 12405 TOMŠE NinaCKZ2008kadetinje 26.05.202418.05.2024 - 11.05.2025mladinski razred do 30.06.2024
4. 12095 MENONI EmaCKZ2009kadetinje 26.05.202418.05.2024 - 11.05.2025državni razred do 31.01.2025
5. 13527 MENONI AnaCKZ2012mlajše deklice 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
 
# ID priimek imeklubspolletnikkategorijazadnji nastop OKS registracija od-dokategorizacija
1. 10210 KOZOLE JanCKM2005moški U23 17.12.202331.12.2023 - 17.12.2024
2. 12697 KRUŠIČ AnejCKM2006mladinci 03.03.202410.03.2024 - 03.03.2025mladinski razred do 30.06.2024
3. 10310 OSETIČ MatijaCKM2006mladinci 26.05.202421.04.2024 - 13.04.2025mladinski razred do 30.09.2024
4. 12696 BABIČ TinCKM2010dečki 25.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
5. 13013 KOŽAR LovroCKM2010dečki 25.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
6. 13046 KRANJC NejcCKM2010dečki 25.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
7. 14563 SITER IrenejCKM2010dečki 20.01.202421.01.2024 - 20.01.2025
8. 14562 BUNETIĆ TristanCKM2011dečki 25.05.202414.01.2024 - 13.01.2025
9. 14257 RAČIČ KrištofCKM2011dečki 25.05.202421.04.2024 - 14.04.2025
10. 14844 KODRIČ NikCKM2012mlajši dečki * (365 dni) 27.05.202331.05.2023 - 27.05.2024
 
11. 14561 KOŽAR MaticCKM2012mlajši dečki 25.05.202421.04.2024 - 14.04.2025
12. 14724 MAROLT MihaelCKM2012mlajši dečki 25.05.202421.04.2024 - 14.04.2025
13. 14560 MEŠIČEK UrbanCKM2012mlajši dečki * (365 dni) 27.05.202331.05.2023 - 27.05.2024
14. 14559 ROBEK TilenCKM2012mlajši dečki 25.05.202421.04.2024 - 14.04.2025
15. 14205 ŠPILER PeterCKM2012mlajši dečki 25.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
16. 14277 BAJC NalCKM2013mlajši dečki 25.05.202427.08.2023 - 24.06.2024
17. 14852 BERNARDIČ LovrencCKM2013mlajši dečki 25.05.202431.05.2023 - 27.05.2024
18. 15343 BREGAR MatijaCKM2013mlajši dečki 25.05.202421.04.2024 - 14.04.2025
19. 15839 ČAMERNIK MatevžCKM2013mlajši dečki 25.05.202421.01.2024 - 20.01.2025
20. 15842 DULAR LukaCKM2013mlajši dečki 25.05.202421.01.2024 - 20.01.2025
 
21. 15419 HERAKOVIĆ MilanCKM2013mlajši dečki 25.05.202421.01.2024 - 20.01.2025
22. 14845 MONTANES BURŠIČ ErikCKM2013mlajši dečki 14.10.202331.10.2023 - 14.10.2024
23. 14256 RAČIČ JakobCKM2013mlajši dečki 25.05.202421.04.2024 - 14.04.2025
24. 15418 SITER JonaCKM2013mlajši dečki 20.01.202421.01.2024 - 20.01.2025
CK29 plavalcev 5 kategoriziranih

PK Fužinar Ravne
 
# ID priimek imeklubspolletnikkategorijazadnji nastop OKS registracija od-dokategorizacija
1. 5893 ŠEGEL JanjaFRZ2001ženske U23 26.05.202413.05.2024 - 28.04.2025mednarodni razred do 31.01.2026
2. 5880 KOTNIK NikaFRZ2003ženske U23 06.04.202410.04.2024 - 06.04.2025
3. 6150 ŠEGEL NušaFRZ2003ženske U23 03.06.202328.06.2023 - 03.06.2024
4. 6152 MARKAČ ZojaFRZ2004ženske U23 09.07.202301.09.2023 - 09.07.2024
5. 10690 SEKUTI HanaFRZ2006mladinke 19.05.202413.05.2024 - 28.04.2025perspektivni razred do 31.01.2026
6. 11891 BOŽIČ EvaFRZ2007mladinke 04.02.202410.03.2024 - 04.02.2025
7. 10074 GERDEJ NijaFRZ2007mladinke 26.05.202413.05.2024 - 28.04.2025perspektivni razred do 31.01.2026
8. 12527 GNAMUŠ ŠLEBNIK KatarinaFRZ2007mladinke 28.04.202413.05.2024 - 28.04.2025državni razred do 31.01.2025
9. 11295 GOLOB MajaFRZ2007mladinke 04.06.202328.06.2023 - 04.06.2024
10. 11278 KOKOT LanaFRZ2007mladinke 03.03.202410.03.2024 - 03.03.2025državni razred do 31.01.2025
 
11. 10073 LAJBAHER MajaFRZ2007mladinke 16.12.202331.12.2023 - 16.12.2024državni razred do 30.09.2024
12. 11287 KOŠELJNIK UlaFRZ2008kadetinje 04.02.202410.03.2024 - 04.02.2025državni razred do 31.01.2025
13. 10695 PODRŽAVNIK ZaraFRZ2008kadetinje 28.04.202413.05.2024 - 28.04.2025perspektivni razred do 30.09.2025
14. 12084 PORI NajaFRZ2008kadetinje 28.04.202413.05.2024 - 28.04.2025
15. 11892 HLASTAN Eliana MariaFRZ2009kadetinje 10.03.202411.03.2024 - 10.03.2025
16. 12705 BOŽIČ PiaFRZ2010deklice 06.04.202410.04.2024 - 06.04.2025
17. 13472 GNAMUŠ ŠLEBNIK AleksandraFRZ2010deklice 25.05.202413.05.2024 - 28.04.2025
18. 13478 HELBL LijaFRZ2010deklice 25.05.202413.05.2024 - 28.04.2025
19. 13471 KNEZ ZaraFRZ2010deklice 11.04.202421.04.2024 - 11.04.2025
20. 15087 LAZNIK EmaFRZ2010deklice 10.06.202328.06.2023 - 10.06.2024
 
21. 14075 KOREN MašaFRZ2011deklice 25.05.202412.05.2024 - 20.04.2025
22. 14357 PLESEC LaraFRZ2012mlajše deklice 25.05.202412.05.2024 - 20.04.2025
23. 14258 VIDRIH GajaFRZ2012mlajše deklice 25.05.202412.05.2024 - 20.04.2025
24. 14956 MIĆIĆ IvanaFRZ2013mlajše deklice 06.04.202410.04.2024 - 06.04.2025
25. 15084 PATERNOSTER AlinaFRZ2013mlajše deklice 25.05.202421.04.2024 - 11.04.2025
26. 14957 BIZJAK InjaFRZ2014mlajše deklice 25.05.202421.04.2024 - 11.04.2025
27. 15927 DIZDAREVIĆ AjnaFRZ2014mlajše deklice 06.04.202410.04.2024 - 06.04.2025
28. 15251 GORENŠEK ZalaFRZ2014mlajše deklice 25.05.202421.04.2024 - 11.04.2025
29. 14767 SIMONIČ ZalaFRZ2014mlajše deklice 11.04.202421.04.2024 - 11.04.2025
 
# ID priimek imeklubspolletnikkategorijazadnji nastop OKS registracija od-dokategorizacija
1. 9214 KORDEŽ GalFRM2000moški absolutno 16.12.202331.12.2023 - 16.12.2024državni razred do 31.01.2025
2. 6473 KNEZ LovroFRM2002moški U23 31.07.202302.09.2023 - 31.07.2024državni razred do 30.09.2024
3. 10081 KOROŠ AnžeFRM2003moški U23 17.12.202331.12.2023 - 17.12.2024državni razred do 30.09.2024
4. 6149 KNEZ OžbejFRM2004moški U23 10.06.202328.06.2023 - 10.06.2024državni razred do 30.09.2024
5. 11280 MARIĆ BastianFRM2006mladinci 03.06.202328.06.2023 - 03.06.2024
6. 10085 PODRŽAVNIK ŽanFRM2006mladinci 28.04.202413.05.2024 - 27.04.2025državni razred do 31.01.2025
7. 11983 METULJ MarcelFRM2007mladinci 03.03.202410.03.2024 - 03.03.2025državni razred do 31.01.2025
8. 11903 VERBOLE KevinFRM2007mladinci 29.07.202302.09.2023 - 29.07.2024mladinski razred do 30.09.2024
9. 11281 PRITERŽNIK Oskar JožeFRM2008kadeti 28.04.202413.05.2024 - 28.04.2025državni razred do 30.09.2024
10. 11081 MARKAČ NikFRM2009kadeti 28.04.202413.05.2024 - 28.04.2025državni razred do 31.01.2025
 
11. 11899 PATERNOSTER AlexanderFRM2009kadeti 28.04.202413.05.2024 - 28.04.2025
12. 11901 VUŠNIK Žan LukaFRM2009kadeti 28.04.202413.05.2024 - 28.04.2025
13. 14936 SALZMANN ClemensFRM2010dečki 25.05.202421.04.2024 - 11.04.2025
14. 13473 KOREN MaxFRM2011dečki 25.05.202412.05.2024 - 20.04.2025
15. 14952 ŠUMAH TajFRM2011dečki 25.05.202412.05.2024 - 20.04.2025
16. 13475 KOŠELJNIK FilipFRM2012mlajši dečki 06.04.202410.04.2024 - 06.04.2025
17. 14359 VERLAK TimFRM2012mlajši dečki 25.05.202412.05.2024 - 20.04.2025
18. 15339 JAKOPIČ AlenFRM2013mlajši dečki 10.06.202328.06.2023 - 10.06.2024
19. 15249 HORVAT BlažFRM2014mlajši dečki 06.04.202410.04.2024 - 06.04.2025
20. 15085 KOLAR AžbeFRM2014mlajši dečki 25.05.202421.04.2024 - 11.04.2025
 
21. 14355 KOS AnžeFRM2014mlajši dečki 06.04.202410.04.2024 - 06.04.2025
22. 15248 PLESEC LukaFRM2014mlajši dečki 25.05.202421.04.2024 - 11.04.2025
23. 15336 ROŽEJ FORTIN AnejFRM2014mlajši dečki 06.04.202421.04.2024 - 06.04.2025
FR52 plavalcev 17 kategoriziranih

PK Ilirija Ljubljana
 
# ID priimek imeklubspolletnikkategorijazadnji nastop OKS registracija od-dokategorizacija
1. 10807 PRIMC TiaILZ2004ženske U23 28.04.202413.05.2024 - 28.04.2025državni razred do 31.01.2025
2. 11237 GREGORČIČ KajaILZ2006mladinke 25.05.202427.08.2023 - 24.06.2024
3. 14198 HUS MijaILZ2006mladinke 25.05.202427.08.2023 - 24.06.2024
4. 11500 AVRAMOVIĆ MašaILZ2007mladinke * (2899 dni) 18.06.201626.10.2023 - 18.06.2024državni razred do 30.06.2024
5. 11705 IVKOVIĆ VLAJ Ula MilaILZ2007mladinke Ni podatka26.10.2023 - 18.06.2024državni razred do 30.06.2024
6. 12495 GODEC AleksandraILZ2008kadetinje 25.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
7. 13752 LAVRIČ NinaILZ2008kadetinje 24.06.202327.08.2023 - 24.06.2024
8. 11855 LIPOGLAVŠEK TjašaILZ2008kadetinje 26.05.202413.05.2024 - 11.05.2025državni razred do 31.01.2025
9. 12403 ČUSAK TanjaILZ2009kadetinje 26.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
10. 16035 HUS NežaILZ2009kadetinje 11.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
 
11. 11334 LAVRIČ REISP KarinILZ2009kadetinje 25.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
12. 16029 MARENČE MetkaILZ2009kadetinje 11.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
13. 15142 PERHAJ DOLINAR VeronikaILZ2009kadetinje 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
14. 12512 PODGORŠEK LauraILZ2009kadetinje 10.03.202411.03.2024 - 10.03.2025državni razred do 31.01.2025
15. 12959 RIHTARŠIČ MajaILZ2009kadetinje 25.05.202427.01.2024 - 27.01.2025
16. 11982 RIHTMAN Ava LunaILZ2009kadetinje 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025državni razred do 31.01.2025
17. 12118 ĐEŠEVIĆ MineaILZ2010deklice 25.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
18. 13491 GIRINA AnastasiaILZ2010deklice * (365 dni) 27.05.202331.05.2023 - 27.05.2024
19. 13344 POTEMINA AlisaILZ2010deklice 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
20. 15525 VINAR AminaILZ2010deklice 27.01.202427.01.2024 - 27.01.2025
 
21. 13390 DOMIĆ IvonaILZ2011deklice 25.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
22. 14894 GASHU AlinaILZ2011deklice 11.02.202409.03.2024 - 11.02.2025
23. 14541 KISELEVA EvgeniiaILZ2011deklice 25.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
24. 12953 TRIVUNOVIĆ HASANI AnđelinaILZ2011deklice 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
25. 14593 AVGUŠTIN RubiILZ2012mlajše deklice 25.05.202410.04.2024 - 06.04.2025
26. 14371 BRATKOVIČ KOLEŠA LaraILZ2012mlajše deklice 13.04.202421.04.2024 - 13.04.2025
27. 14587 GRAMC EmaILZ2012mlajše deklice 25.05.202410.04.2024 - 06.04.2025
28. 14900 KORITNIK ZalaILZ2012mlajše deklice 25.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
29. 14421 MAROLT SaraILZ2012mlajše deklice 25.05.202410.04.2024 - 06.04.2025
30. 15537 MUHIČ MilaILZ2012mlajše deklice 13.01.202414.01.2024 - 13.01.2025
 
31. 14459 PAPLER ElaILZ2012mlajše deklice 25.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
32. 14463 SAVIĆ UlaILZ2012mlajše deklice 16.12.202317.12.2023 - 16.12.2024
33. 14606 ŠTER AnjaILZ2012mlajše deklice 25.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
34. 14882 BAGGIA SaraILZ2013mlajše deklice 25.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
35. 14588 GRAMC TejaILZ2013mlajše deklice 25.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
36. 14595 JARKOVIČ ŽivaILZ2013mlajše deklice 25.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
37. 15202 KOLMAN KajaILZ2013mlajše deklice 25.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
38. 15967 KOS MetkaILZ2013mlajše deklice 23.03.202427.03.2024 - 23.03.2025
39. 14596 LEGIŠA NinaILZ2013mlajše deklice 25.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
40. 15832 MILINČIČ MelanieILZ2013mlajše deklice 23.03.202427.03.2024 - 23.03.2025
 
41. 15828 OMERZU JulijaILZ2013mlajše deklice 23.03.202427.03.2024 - 23.03.2025
42. 14934 PETRONIJEVIĆ SaraILZ2013mlajše deklice 23.03.202427.03.2024 - 23.03.2025
43. 15960 PRETNAR EvaILZ2013mlajše deklice 23.03.202427.03.2024 - 23.03.2025
44. 14592 ĐEŠEVIĆ StelaILZ2014mlajše deklice 25.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
45. 14032 MIVŠEK TinkaraILZ2014mlajše deklice 20.01.202421.01.2024 - 20.01.2025
46. 14857 STRAŽIŠAR Sara RobertaILZ2014mlajše deklice 20.01.202421.01.2024 - 20.01.2025
 
# ID priimek imeklubspolletnikkategorijazadnji nastop OKS registracija od-dokategorizacija
1. 7933 ŠPENKO ŽanILM1996moški absolutno 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025državni razred do 30.09.2024
2. 8722 FERŠ ERŽEN AnžeILM1999moški absolutno 20.04.202412.05.2024 - 20.04.2025državni razred do 30.09.2024
3. 9634 KUKEC NejcILM2001moški U23 17.12.202331.12.2023 - 17.12.2024državni razred do 30.09.2024
4. 11699 GREGORIČ MitjaILM2005moški U23 24.06.202327.08.2023 - 24.06.2024
5. 13280 POTEMIN IaroslavILM2005moški U23 25.05.202413.05.2024 - 28.04.2025
6. 10931 ĆATIĆ IsmarILM2006mladinci 25.05.202413.05.2024 - 11.05.2025državni razred do 31.01.2025
7. 11700 GREGORIČ JakobILM2006mladinci 27.01.202427.01.2024 - 27.01.2025
8. 10932 KEREC OdonILM2006mladinci 11.05.202413.05.2024 - 11.05.2025državni razred do 31.01.2025
9. 10824 PUC JakobILM2006mladinci 29.07.202302.09.2023 - 29.07.2024
10. 11215 HUDOVORNIK ErikILM2007mladinci 25.05.202413.05.2024 - 28.04.2025državni razred do 30.06.2024
 
11. 11228 JANČAR BlažILM2007mladinci 11.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
12. 12538 NUČIČ AljažILM2007mladinci 08.10.202331.10.2023 - 08.10.2024
13. 12758 VIDOVIĆ LanILM2007mladinci 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
14. 12402 ZIMIC UrbanILM2007mladinci 31.07.202302.09.2023 - 31.07.2024
15. 11707 GREGORČIČ NejcILM2008kadeti 24.02.202411.03.2024 - 24.02.2025državni razred do 30.06.2024
16. 12539 KOCJAN NikILM2008kadeti 25.05.202413.05.2024 - 11.05.2025mladinski razred do 30.09.2024
17. 12647 PERŠIN BlažILM2008kadeti 25.05.202413.05.2024 - 28.04.2025
18. 12240 RODMAN PONIKVAR IanILM2008kadeti 28.04.202413.05.2024 - 28.04.2025državni razred do 30.06.2024
19. 11858 RUPNIK IvoILM2008kadeti 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
20. 13020 BRATKOVIČ KOLEŠA NikILM2009kadeti 26.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
 
21. 12343 GOVŠE LanILM2009kadeti 26.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
22. 12536 JEROVŠEK GašperILM2009kadeti 25.05.202413.05.2024 - 28.04.2025državni razred do 30.06.2024
23. 12490 KORITNIK LanILM2009kadeti 26.05.202413.05.2024 - 11.05.2025državni razred do 31.01.2025
24. 12513 KRNETIĆ SergejILM2009kadeti 08.10.202331.10.2023 - 08.10.2024
25. 12514 MIKLIČ JanILM2009kadeti 26.05.202413.05.2024 - 28.04.2025državni razred do 30.06.2024
26. 15038 URBANC NatanILM2009kadeti 11.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
27. 12408 VILFAN KOŽUH LevILM2009kadeti 11.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
28. 14300 HUS JernejILM2010dečki 25.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
29. 13342 MARINŠEK MaticILM2010dečki 25.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
30. 15037 MATAS Luka MilošILM2010dečki 27.01.202427.01.2024 - 27.01.2025
 
31. 13399 TESTEN MartinILM2010dečki 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
32. 14190 VUGA BERŠNAK MihaILM2010dečki 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
33. 14282 BACIĆ SergeiILM2011dečki 25.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
34. 13366 BATISTIČ NikolajILM2011dečki 25.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
35. 14183 ČATER Gregor BorILM2011dečki 25.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
36. 12986 ĐEŠEVIĆ DinoILM2011dečki 25.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
37. 13026 HUDOVORNIK DomenILM2011dečki 25.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
38. 13354 JARKOVIČ LovroILM2011dečki 25.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
39. 15035 JENKO AljažILM2011dečki 27.01.202427.01.2024 - 27.01.2025
40. 12339 JERŠE JakaILM2011dečki 25.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
 
41. 12957 KOCJAN JakobILM2011dečki 13.04.202421.04.2024 - 13.04.2025
42. 12960 LAVRIH OskarILM2011dečki 25.05.202410.04.2024 - 06.04.2025
43. 13362 LEGIŠA LukaILM2011dečki 25.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
44. 14976 SEDEVČIČ PEČNIK MaksILM2011dečki 25.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
45. 14604 SMOLNIKAR OskarILM2011dečki 25.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
46. 14304 SNOJ MatejILM2011dečki 25.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
47. 13353 TEPEJ PEČNIK JonILM2011dečki 25.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
48. 15039 BLATNIK ŽanILM2012mlajši dečki 25.05.202409.03.2024 - 11.02.2025
49. 15768 BONČA GalILM2012mlajši dečki 25.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
50. 15770 GALE OskarILM2012mlajši dečki 25.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
 
51. 13371 MARINŠEK TilenILM2012mlajši dečki 25.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
52. 15769 MIKLAVČIČ LukaILM2012mlajši dečki 13.04.202421.04.2024 - 13.04.2025
53. 14787 ROSMAN ReneILM2012mlajši dečki 25.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
54. 15225 ŠMON NikolajILM2012mlajši dečki 25.05.202421.04.2024 - 06.04.2025
55. 14883 TAŠNER Arne VukILM2012mlajši dečki 16.12.202317.12.2023 - 16.12.2024
56. 14591 BAJEC DavidILM2013mlajši dečki 25.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
57. 15965 DOLAR BenILM2013mlajši dečki 23.03.202427.03.2024 - 23.03.2025
58. 15963 DVORŠEK EmilILM2013mlajši dečki 23.03.202427.03.2024 - 23.03.2025
59. 15177 FIFOLT NejcILM2013mlajši dečki 25.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
60. 15956 GROBELNIK BineILM2013mlajši dečki 23.03.202427.03.2024 - 23.03.2025
 
61. 13786 JERŠE BenoILM2013mlajši dečki 25.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
62. 15308 KURNIK OskarILM2013mlajši dečki 14.10.202331.10.2023 - 14.10.2024
63. 15309 KUZMA ŽanILM2013mlajši dečki 23.03.202427.03.2024 - 23.03.2025
64. 14648 SMOLNIKAR JakobILM2013mlajši dečki 25.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
65. 15176 ŠTURM LevILM2013mlajši dečki 17.06.202328.06.2023 - 17.06.2024
66. 15848 TERČELJ PETROVIĆ DanteILM2013mlajši dečki 23.03.202427.03.2024 - 23.03.2025
67. 14888 KRIVEC JonILM2014mlajši dečki 20.01.202421.01.2024 - 20.01.2025
IL113 plavalcev 18 kategoriziranih

PK Kamnik
 
# ID priimek imeklubspolletnikkategorijazadnji nastop OKS registracija od-dokategorizacija
1. 12888 PRAŠNIKAR ŽivaKAZ2005ženske U23 26.11.202327.11.2023 - 26.11.2024državni razred do 30.06.2024
2. 10623 VEJNOVIČ TajaKAZ2006mladinke 25.05.202410.04.2024 - 28.03.2025državni razred do 30.09.2024
3. 9932 VIDEC IzaKAZ2007mladinke 25.05.202412.05.2024 - 25.04.2025državni razred do 30.09.2024
4. 14363 KUGLER MarušaKAZ2008kadetinje 31.07.202302.09.2023 - 31.07.2024
5. 12558 LUKAN IvanaKAZ2008kadetinje 26.05.202412.05.2024 - 25.04.2025državni razred do 31.01.2025
6. 14367 MATIJAŠ EmaKAZ2008kadetinje 26.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
7. 13806 AVBELJ AnaKAZ2009kadetinje 26.05.202413.05.2024 - 11.05.2025državni razred do 30.09.2024
8. 13011 SPRUK TajdaKAZ2009kadetinje 26.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
9. 13000 VRHOVNIK NinaKAZ2009kadetinje 24.06.202327.08.2023 - 24.06.2024državni razred do 30.06.2024
10. 14366 HOČEVAR KajaKAZ2010deklice 25.05.202412.05.2024 - 25.04.2025
 
11. 12997 KLEMEN TajaKAZ2011deklice 25.05.202412.05.2024 - 25.04.2025
12. 14059 MLAKAR VitaKAZ2011deklice 24.06.202327.08.2023 - 24.06.2024
13. 14923 POTOČNIK PatricijaKAZ2011deklice 25.05.202412.05.2024 - 25.04.2025
14. 13524 ŠENK TitaKAZ2011deklice 25.05.202412.05.2024 - 25.04.2025
15. 15314 ŠETINA SašaKAZ2011deklice 23.05.202412.05.2024 - 25.04.2025
16. 14181 HREN NežaKAZ2012mlajše deklice 25.05.202412.05.2024 - 25.04.2025
17. 14729 IVANČIČ ZojaKAZ2012mlajše deklice 23.05.202412.05.2024 - 25.04.2025
18. 12995 KLEMEN TinaKAZ2013mlajše deklice 25.05.202412.05.2024 - 25.04.2025
19. 14725 LIPOVŠEK AnabellaKAZ2013mlajše deklice 28.03.202410.04.2024 - 28.03.2025
20. 13521 LOSIEVA AnnaKAZ2013mlajše deklice 25.04.202412.05.2024 - 25.04.2025
 
21. 14726 VODE EmaKAZ2014mlajše deklice 25.04.202412.05.2024 - 25.04.2025
 
# ID priimek imeklubspolletnikkategorijazadnji nastop OKS registracija od-dokategorizacija
1. 9964 PETERLIN NikKAM2006mladinci 25.04.202414.01.2024 - 11.01.2025perspektivni razred do 31.01.2026
2. 12992 CENCELJ AndražKAM2007mladinci 23.05.202412.05.2024 - 25.04.2025
3. 11976 JUSTIN MihaKAM2007mladinci 23.05.202412.05.2024 - 25.04.2025
4. 9952 LAPUH Mark AnejKAM2007mladinci 25.05.202413.05.2024 - 11.05.2025državni razred do 30.06.2024
5. 12528 NEGODIČ LiamKAM2008kadeti 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025državni razred do 30.09.2024
6. 11306 VEJNOVIČ RokKAM2008kadeti 25.05.202421.04.2024 - 07.04.2025državni razred do 31.01.2025
7. 11701 VUČKO NikKAM2008kadeti 23.05.202431.10.2023 - 19.10.2024državni razred do 30.06.2024
8. 13100 LACKOVIČ PeterKAM2010dečki 25.05.202412.05.2024 - 25.04.2025
9. 13525 BESHLYK TymurKAM2011dečki 25.05.202412.05.2024 - 25.04.2025
10. 14933 KONČAN NaceKAM2011dečki 23.05.202412.05.2024 - 25.04.2025
 
11. 14362 KUGLER ŽigaKAM2011dečki 25.05.202412.05.2024 - 25.04.2025
12. 14056 MAJDIČ TianKAM2011dečki 24.06.202327.08.2023 - 24.06.2024
13. 13815 OREŠNIK Žan MatjažKAM2011dečki 20.01.202421.01.2024 - 20.01.2025
14. 15263 KLEMENC UrbanKAM2012mlajši dečki 23.05.202412.05.2024 - 25.04.2025
15. 14382 ZULE PavlinKAM2012mlajši dečki 25.04.202412.05.2024 - 25.04.2025
16. 15666 DORNIK LucasKAM2013mlajši dečki 25.04.202412.05.2024 - 25.04.2025
17. 14732 JERAN GalKAM2013mlajši dečki 25.04.202412.05.2024 - 25.04.2025
18. 14062 MOJSILOVIĆ LanKAM2013mlajši dečki 25.05.202412.05.2024 - 25.04.2025
19. 15264 PRELC JakobKAM2013mlajši dečki 28.03.202410.04.2024 - 28.03.2025
20. 14733 PROSEN MajKAM2013mlajši dečki 25.05.202412.05.2024 - 25.04.2025
 
21. 14930 BIZANT IrenejKAM2014mlajši dečki 25.05.202410.04.2024 - 28.03.2025
22. 15316 NEMANIČ URANKAR MarcelKAM2014mlajši dečki 28.03.202410.04.2024 - 28.03.2025
23. 14470 SERKO JakaKAM2014mlajši dečki 25.05.202410.04.2024 - 28.03.2025
24. 14935 ZULE JustinKAM2014mlajši dečki 25.04.202412.05.2024 - 25.04.2025
KA45 plavalcev 11 kategoriziranih

PK Koper
 
# ID priimek imeklubspolletnikkategorijazadnji nastop OKS registracija od-dokategorizacija
1. 12352 KOVAČIČ GajaKKZ2005ženske U23 05.05.202402.09.2023 - 31.07.2024
2. 11504 PAJEK STARMAN AuroraKKZ2006mladinke 05.05.202410.03.2024 - 04.02.2025državni razred do 30.06.2024
3. 11503 PANGERC NejaKKZ2007mladinke 08.10.202331.10.2023 - 08.10.2024
4. 10770 ŠVONJA MancaKKZ2007mladinke 01.07.202327.08.2023 - 01.07.2024
5. 13035 JAGODNIK ZarjaKKZ2008kadetinje 05.05.202413.05.2024 - 27.04.2025državni razred do 30.06.2024
6. 12484 MINCU Mia MariaKKZ2008kadetinje 08.10.202331.10.2023 - 08.10.2024
7. 15601 ORLANDO LaraKKZ2008kadetinje 05.05.202413.05.2024 - 28.04.2025
8. 12722 TOMIĆ SaraKKZ2008kadetinje 03.02.202410.03.2024 - 03.02.2025
9. 12721 PERIČ KlaraKKZ2009kadetinje 05.05.202410.03.2024 - 04.02.2025
10. 15408 VLAJKOVIĆ LenaKKZ2009kadetinje 09.12.202331.10.2023 - 08.10.2024
 
11. 14989 BANDELJ ElinKKZ2010deklice 08.10.202331.10.2023 - 08.10.2024
12. 15598 BUDIMLIĆ InayaKKZ2010deklice 20.04.202412.05.2024 - 20.04.2025
13. 14841 DRUŽINA LaraKKZ2010deklice 08.10.202331.10.2023 - 08.10.2024
14. 15563 OLENIK AnamarijaKKZ2010deklice 01.07.202327.08.2023 - 01.07.2024
15. 14315 ŠTIMEC RubiKKZ2010deklice 10.02.202410.03.2024 - 10.02.2025
16. 16027 ZEKANOVIĆ RobertaKKZ2010deklice 20.04.202412.05.2024 - 20.04.2025
17. 14842 PRELAZ KlaraKKZ2011deklice 25.05.202411.12.2023 - 09.12.2024
18. 15404 CURK SofijaKKZ2012mlajše deklice 25.05.202409.03.2024 - 10.02.2025
19. 14984 GRBEC MartaKKZ2012mlajše deklice 01.07.202327.08.2023 - 01.07.2024
20. 15402 PREGELJ MajaKKZ2012mlajše deklice 25.05.202411.12.2023 - 09.12.2024
 
21. 14717 BRŽAN AglajaKKZ2013mlajše deklice 11.02.202409.03.2024 - 11.02.2025
22. 15600 GRAŠIĆ ElliKKZ2013mlajše deklice 23.03.202427.03.2024 - 23.03.2025
23. 15553 JOLDŽIĆ AnaKKZ2013mlajše deklice 23.03.202427.03.2024 - 23.03.2025
24. 15405 KRIVIČIĆ JulijaKKZ2013mlajše deklice 08.10.202331.10.2023 - 08.10.2024
25. 14718 MARUŠIĆ JulijaKKZ2013mlajše deklice 08.10.202331.10.2023 - 08.10.2024
26. 14722 ŠTIMEC EllaKKZ2013mlajše deklice 08.10.202331.10.2023 - 08.10.2024
27. 14383 MARKIČ AvaKKZ2014mlajše deklice 10.02.202409.03.2024 - 10.02.2025
28. 14721 ŠKER SaraKKZ2014mlajše deklice 25.05.202421.01.2024 - 20.01.2025
 
# ID priimek imeklubspolletnikkategorijazadnji nastop OKS registracija od-dokategorizacija
1. 9811 PREGELJ MarkKKM2003moški U23 01.07.202327.08.2023 - 01.07.2024
2. 11549 MUŽINA NikKKM2004moški U23 08.10.202331.10.2023 - 08.10.2024
3. 11395 PURGAR BorutKKM2004moški U23 01.07.202327.08.2023 - 01.07.2024državni razred do 30.06.2024
4. 10322 TORKAR RAŽMAN TomasKKM2004moški U23 01.07.202327.08.2023 - 01.07.2024
5. 14393 DJUKIĆ AleksKKM2006mladinci 05.05.202431.10.2023 - 08.10.2024
6. 14395 MARAŽ RokKKM2006mladinci 01.07.202327.08.2023 - 01.07.2024
7. 12040 BRŽAN TiborKKM2007mladinci 02.02.202410.03.2024 - 02.02.2025
8. 12242 FINK AmadejKKM2007mladinci 05.05.202412.05.2024 - 28.04.2025mladinski razred do 30.09.2024
9. 14967 MALIŠI AdelKKM2007mladinci 05.05.202427.08.2023 - 01.07.2024
10. 11541 GÓR DÁnielKKM2008kadeti 05.05.202413.05.2024 - 28.04.2025
 
11. 14311 OBERSTAR MarkKKM2008kadeti 05.05.202413.05.2024 - 28.04.2025
12. 13033 BURDUJA KristianKKM2009kadeti 28.04.202412.05.2024 - 28.04.2025
13. 14990 DRURY JURKOVNIK Luka RobertKKM2009kadeti 09.12.202331.05.2023 - 27.05.2024
14. 12718 FINK AleksejKKM2009kadeti 05.05.202412.05.2024 - 28.04.2025
15. 15562 JUŽNIČ MatijaKKM2009kadeti 01.07.202327.08.2023 - 01.07.2024
16. 13792 MARKIČ TimKKM2009kadeti 04.02.202410.03.2024 - 04.02.2025
17. 12716 PAVLOVIĆ NikolajKKM2009kadeti 05.05.202413.05.2024 - 28.04.2025
18. 14054 POVŠIČ ReneKKM2009kadeti 05.05.202413.05.2024 - 28.04.2025
19. 15591 ŠEHIĆ LOVREČIČ LaneiKKM2009kadeti 08.10.202331.10.2023 - 08.10.2024
20. 12041 BRŽAN TosjaKKM2010dečki 08.10.202331.10.2023 - 08.10.2024
 
21. 14128 DRUŽINA Timej DamijanKKM2010dečki 25.05.202412.05.2024 - 20.04.2025
22. 15568 DUDINE MatejKKM2010dečki 25.05.202412.05.2024 - 20.04.2025
23. 14723 KAVČIČ JakobKKM2010dečki 25.05.202412.05.2024 - 20.04.2025
24. 12483 MINCU Jon MatiaKKM2010dečki 25.05.202412.05.2024 - 20.04.2025
25. 14314 PRIBAC JureKKM2010dečki 25.05.202412.05.2024 - 20.04.2025
26. 15592 SARVAROV SultanKKM2010dečki 08.10.202331.10.2023 - 08.10.2024
27. 15399 BELE DanKKM2011dečki 08.10.202331.10.2023 - 08.10.2024
28. 15552 BOŽIČ MajKKM2011dečki 01.07.202327.08.2023 - 01.07.2024
29. 15555 ČIKOVIN RenatoKKM2011dečki 20.04.202412.05.2024 - 20.04.2025
30. 14312 FURLANIČ ČrtKKM2011dečki 20.01.202421.01.2024 - 20.01.2025
 
31. 14985 GRBEC LukaKKM2011dečki 01.07.202327.08.2023 - 01.07.2024
32. 15556 MILOTIČ PatrikKKM2011dečki 23.03.202427.03.2024 - 23.03.2025
33. 14969 RUTER AnžeKKM2011dečki 25.05.202412.05.2024 - 20.04.2025
34. 13793 VILER RosKKM2011dečki 25.05.202412.05.2024 - 20.04.2025
35. 16028 ZEKANOVIĆ EdvardKKM2011dečki 20.04.202412.05.2024 - 20.04.2025
36. 15454 ASTAFYEV LeonKKM2012mlajši dečki 25.05.202412.05.2024 - 20.04.2025
37. 15550 BIRSA JurijKKM2012mlajši dečki 08.10.202331.10.2023 - 08.10.2024
38. 15400 BOVHA NEDOH IvanKKM2012mlajši dečki 25.05.202412.05.2024 - 20.04.2025
39. 13572 BURDUJA DanielKKM2012mlajši dečki 25.05.202412.05.2024 - 20.04.2025
40. 15594 CHETVERUKHIN KyrylKKM2012mlajši dečki 23.03.202427.03.2024 - 23.03.2025
 
41. 14966 KAVČIČ NejcKKM2012mlajši dečki 25.05.202412.05.2024 - 20.04.2025
42. 15558 SINOŽIĆ KleiKKM2012mlajši dečki 01.07.202327.08.2023 - 01.07.2024
43. 14716 BALAŽIC LukaKKM2013mlajši dečki 25.05.202412.05.2024 - 20.04.2025
44. 15560 DURAKOVIĆ RianKKM2013mlajši dečki 20.04.202412.05.2024 - 20.04.2025
45. 15595 ZAJC TimotejKKM2013mlajši dečki 25.05.202431.10.2023 - 08.10.2024
KK73 plavalcev 4 kategoriziranih

PK Ljubljana
 
# ID priimek imeklubspolletnikkategorijazadnji nastop OKS registracija od-dokategorizacija
1. 8142 VOVK TaraLLZ2000ženske absolutno 28.04.202413.05.2024 - 28.04.2025državni razred do 31.01.2025
2. 6656 ROŽIČ TarinLLZ2004ženske U23 26.05.202431.12.2023 - 17.12.2024
3. 10916 NIKOLIČ KRIŠTOF RebekaLLZ2006mladinke 31.07.202302.09.2023 - 31.07.2024državni razred do 30.06.2024
4. 10145 ROTAR NikaLLZ2006mladinke 26.05.202418.05.2024 - 11.05.2025državni razred do 31.01.2025
5. 10110 FORTUNA LenaLLZ2007mladinke 26.05.202412.05.2024 - 28.04.2025državni razred do 30.09.2024
6. 11337 KAC PetraLLZ2007mladinke 26.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
7. 11662 KORENJAK GOBBO MoetiLLZ2007mladinke 25.05.202402.09.2023 - 31.07.2024državni razred do 30.09.2024
8. 10735 PREDALIČ KajaLLZ2007mladinke 25.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
9. 10736 PRIMC LinaLLZ2007mladinke 26.05.202413.05.2024 - 28.04.2025
10. 9607 ROŽIČ UlaLLZ2007mladinke 17.12.202331.12.2023 - 17.12.2024perspektivni razred do 30.09.2024
 
11. 14052 IVANOVIĆ TaraLLZ2008kadetinje 21.10.202331.10.2023 - 21.10.2024
12. 11936 JELENC ČANČAR EvaLLZ2008kadetinje 25.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
13. 11941 KOVAČ KajaLLZ2008kadetinje 26.05.202413.05.2024 - 11.05.2025mladinski razred do 30.06.2024
14. 12510 KRENN BUKOVEC NikaLLZ2008kadetinje 26.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
15. 12424 KRIŠTOFELC UlaLLZ2008kadetinje 14.04.202421.04.2024 - 14.04.2025
16. 13086 LJUBINKOVIĆ DorisLLZ2008kadetinje 25.05.202431.10.2023 - 21.10.2024državni razred do 30.06.2024
17. 10728 ABUTOVIĆ MiaLLZ2009kadetinje 26.05.202413.05.2024 - 11.05.2025državni razred do 31.01.2025
18. 11938 BREZNIK NejaLLZ2009kadetinje 28.05.202331.05.2023 - 28.05.2024
19. 12508 GRM MarijaLLZ2009kadetinje 25.05.202421.04.2024 - 14.04.2025
20. 12390 LEHMANN SienaLLZ2009kadetinje 26.05.202410.03.2024 - 04.02.2025mladinski razred do 30.06.2024
 
21. 10734 MELE ZojaLLZ2009kadetinje 16.12.202317.12.2023 - 16.12.2024
22. 12644 PECELI JANEŽIČ AjdaLLZ2009kadetinje 26.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
23. 11322 PUŠKARIĆ JulijaLLZ2009kadetinje 11.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
24. 13538 AMBROŽ ŽivaLLZ2010deklice 26.05.202427.03.2024 - 23.03.2025
25. 13513 ČEPON LanaLLZ2010deklice 26.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
26. 14293 JANČIČ LiraLLZ2010deklice 17.06.202328.06.2023 - 17.06.2024
27. 13540 SELAN AugustinaLLZ2010deklice 26.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
28. 14927 VOGRINČIČ TajaLLZ2010deklice 26.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
29. 14411 ČEKIĆ MiaLLZ2011deklice 26.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
30. 14289 KORICA LorenLLZ2011deklice 26.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
 
31. 11944 KUNŠTIĆ MašaLLZ2011deklice 26.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
32. 14296 ČEPON ZaraLLZ2012mlajše deklice 26.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
33. 15008 KEBER EdaLLZ2012mlajše deklice 26.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
34. 14418 LONGHINO REŠETAR NiaLLZ2012mlajše deklice 26.05.202412.05.2024 - 20.04.2025
35. 14603 RAZPOTNIK VRTAČNIK IsabelaLLZ2012mlajše deklice 26.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
36. 14419 RECEK HanaLLZ2012mlajše deklice 26.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
37. 15262 ROZINA ŽivaLLZ2012mlajše deklice 11.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
38. 14747 BOBIK AnteaLLZ2013mlajše deklice 26.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
39. 14746 DOLINAR TinkaraLLZ2013mlajše deklice 26.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
40. 14749 MAVER AnaLLZ2013mlajše deklice 26.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
 
41. 15627 NIKIFORETS NadezhdaLLZ2013mlajše deklice 26.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
42. 15256 RADOŠ ROTH ŠpelaLLZ2013mlajše deklice 26.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
43. 15253 REBERNAK ZalaLLZ2013mlajše deklice 11.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
44. 15257 ROTAR AlinaLLZ2013mlajše deklice 26.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
45. 14748 VOGRINČIČ EmaLLZ2013mlajše deklice 26.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
46. 15259 ŽIVEC NežaLLZ2013mlajše deklice 26.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
47. 15358 ČELEBIĆ MilaLLZ2014mlajše deklice 26.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
48. 15007 KRAŠOVEC Neža MarijaLLZ2014mlajše deklice 26.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
49. 15013 SKROZA ElaLLZ2014mlajše deklice 26.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
50. 15624 ZORC LeaLLZ2014mlajše deklice 26.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
 
51. 15357 ZUPANČIČ NežaLLZ2014mlajše deklice 26.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
 
# ID priimek imeklubspolletnikkategorijazadnji nastop OKS registracija od-dokategorizacija
1. 8131 ŠENICA PAVLETIČ PrimožLLM2001moški U23 20.04.202412.05.2024 - 20.04.2025perspektivni razred do 31.01.2026
2. 6472 BERLOŽNIK JašLLM2002moški U23 25.05.202413.05.2024 - 11.05.2025državni razred do 31.01.2025
3. 9769 STELE GašperLLM2004moški U23 31.07.202304.01.2024 - 15.08.2024državni razred do 30.09.2024
4. 6882 ZOGOVIĆ DejanLLM2004moški U23 17.12.202331.12.2023 - 17.12.2024
5. 9576 ABUTOVIĆ FilipLLM2005moški U23 25.05.202431.12.2023 - 17.12.2024državni razred do 31.01.2025
6. 9829 FURLAN ŠTULAR ArneLLM2005moški U23 28.04.202413.05.2024 - 28.04.2025državni razred do 31.01.2025
7. 9927 SLANA BorLLM2005moški U23 31.07.202302.09.2023 - 31.07.2024
8. 10167 KASTIGAR MaksLLM2006mladinci 25.05.202413.05.2024 - 11.05.2025državni razred do 31.01.2025
9. 10720 KORENT DE FRANCESCHI LeonardoLLM2006mladinci 25.05.202413.05.2024 - 11.05.2025državni razred do 31.01.2025
10. 9577 PŠENIČNIK NejLLM2006mladinci 04.02.202410.03.2024 - 04.02.2025
 
11. 10093 RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof AjdanLLM2006mladinci 26.05.202418.05.2024 - 11.05.2025državni razred do 31.01.2025
12. 10100 BABNIK MaticLLM2007mladinci 31.07.202302.09.2023 - 31.07.2024
13. 10712 BURSAĆ UrošLLM2007mladinci 25.05.202421.04.2024 - 14.04.2025državni razred do 31.01.2025
14. 10717 ILAR LunLLM2007mladinci 25.05.202413.05.2024 - 11.05.2025državni razred do 30.06.2024
15. 10719 JURKOVIČ JureLLM2007mladinci 26.05.202413.05.2024 - 11.05.2025mladinski razred do 30.09.2024
16. 11932 ALEŠ UrbanLLM2009kadeti 11.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
17. 13082 ČADEŽ TanejLLM2009kadeti 26.05.202413.05.2024 - 11.05.2025državni razred do 30.06.2024
18. 13200 LIPOLT AleksanderLLM2009kadeti 26.05.202421.04.2024 - 14.04.2025državni razred do 30.09.2024
19. 14675 MATIJEVIĆ TeodorLLM2009kadeti 26.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
20. 11934 PEZEROVIČ IanLLM2009kadeti 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
 
21. 13088 VOLK ŽigaLLM2009kadeti 26.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
22. 13059 ANDŽELEVSKI OstojLLM2010dečki 26.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
23. 14291 BOŽIKOV SeverinLLM2010dečki 26.05.202410.04.2024 - 06.04.2025
24. 11930 BURSAĆ MarkoLLM2010dečki 11.02.202409.03.2024 - 11.02.2025
25. 14286 PALYVODA RobertLLM2010dečki 26.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
26. 13539 PENKO Kalvin ValLLM2010dečki 26.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
27. 14414 PREDOJEVIČ-BENDA RokLLM2010dečki 26.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
28. 13856 GRM ValterLLM2011dečki 26.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
29. 14676 JUVAN OžbejLLM2011dečki 26.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
30. 15009 KEBER VanLLM2011dečki 26.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
 
31. 14677 KOLENKO LukaLLM2011dečki 26.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
32. 14678 KOLENKO RokLLM2011dečki 26.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
33. 15023 MATOS TomažLLM2011dečki 16.07.202301.09.2023 - 16.07.2024
34. 14288 NZOTAM Ožbej DoualaLLM2011dečki 26.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
35. 15003 ŠKUFCA DavidLLM2011dečki 11.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
36. 15015 TSIBULSKY EliLLM2011dečki 26.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
37. 15006 BRICELJ MaksLLM2012mlajši dečki 13.04.202421.04.2024 - 13.04.2025
38. 15004 MARTIN LazarLLM2012mlajši dečki 26.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
39. 14754 RINK FilipLLM2012mlajši dečki 26.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
40. 15024 TRAJKOV NalLLM2012mlajši dečki 26.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
 
41. 15010 ANDRIĆ FilipLLM2013mlajši dečki 26.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
42. 15261 BURSAĆ MatijaLLM2013mlajši dečki 26.05.202404.12.2023 - 02.12.2024
43. 15011 HITI LeonLLM2013mlajši dečki 26.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
44. 15621 KAČAR IlanLLM2013mlajši dečki 26.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
45. 15623 MAJSTER ValLLM2013mlajši dečki 26.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
46. 14750 WOLLRAB LukaLLM2013mlajši dečki 26.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
47. 14546 GOVŠE Johan JaniLLM2014mlajši dečki 13.04.202421.04.2024 - 13.04.2025
48. 16021 KRAVANJA FilipLLM2014mlajši dečki 11.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
49. 15625 RINK JakobLLM2014mlajši dečki 26.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
50. 16020 TOPREK MarkoLLM2014mlajši dečki 26.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
 
LL101 plavalcev 23 kategoriziranih

PK Neptun Celje
 
# ID priimek imeklubspolletnikkategorijazadnji nastop OKS registracija od-dokategorizacija
1. 9887 BORNŠEK LenaNCZ2004ženske U23 17.12.202331.12.2023 - 17.12.2024državni razred do 30.09.2024
2. 9212 KNEZ LauraNCZ2006mladinke 18.05.202410.03.2024 - 04.02.2025državni razred do 30.06.2024
3. 9557 PAKIŽ RUMPF IzabelaNCZ2006mladinke 13.04.202421.04.2024 - 13.04.2025državni razred do 31.01.2025
4. 9679 ALAGIĆ NikaNCZ2007mladinke 18.05.202421.04.2024 - 14.04.2025državni razred do 30.06.2024
5. 12456 KRAJINOVIĆ PiaNCZ2007mladinke 18.05.202421.04.2024 - 14.04.2025državni razred do 30.06.2024
6. 9678 PERC TiaNCZ2007mladinke 26.11.202327.11.2023 - 26.11.2024državni razred do 30.06.2024
7. 12972 MARZIDOVŠEK LeaNCZ2008kadetinje 08.07.202301.09.2023 - 08.07.2024
8. 11617 PLEVNIK IVANUŠA GajaNCZ2008kadetinje 25.05.202410.03.2024 - 03.02.2025državni razred do 30.06.2024
9. 11781 BRATINA ElinaNCZ2009kadetinje 13.04.202421.04.2024 - 13.04.2025državni razred do 30.06.2024
10. 12516 ČANŽEK TayaNCZ2009kadetinje 26.05.202421.04.2024 - 14.04.2025državni razred do 30.06.2024
 
11. 12455 KALŠNIK IzaNCZ2009kadetinje 25.05.202410.03.2024 - 02.02.2025
12. 11173 VALEK ZalaNCZ2009kadetinje 25.05.202421.04.2024 - 14.04.2025državni razred do 30.06.2024
13. 14640 GOLEŽ ERMENC Ema AnaNCZ2010deklice 26.11.202326.11.2023 - 26.11.2024
14. 14235 MUŽAR KajaNCZ2010deklice 25.05.202410.04.2024 - 06.04.2025
15. 15221 SENIČAR PiaNCZ2010deklice 25.11.202327.11.2023 - 25.11.2024
16. 15736 TOMŠIČ SaraNCZ2010deklice 25.11.202327.11.2023 - 25.11.2024
17. 14637 VNUK TinkaraNCZ2010deklice 09.12.202311.12.2023 - 09.12.2024
18. 15297 LAMUT BrinaNCZ2011deklice 25.11.202327.11.2023 - 25.11.2024
19. 15411 LOŠTRK NikaNCZ2011deklice 13.01.202414.01.2024 - 13.01.2025
20. 14634 BOŽIČ TrinaNCZ2012mlajše deklice 25.05.202410.04.2024 - 06.04.2025
 
21. 14630 HUBNER IsabellaNCZ2012mlajše deklice 13.01.202414.01.2024 - 13.01.2025
22. 13943 LESJAK VeronikaNCZ2012mlajše deklice 25.05.202410.04.2024 - 06.04.2025
23. 15413 RABUZA ŽivaNCZ2012mlajše deklice 23.03.202427.03.2024 - 23.03.2025
24. 15220 KIKEL UlaNCZ2013mlajše deklice 06.04.202410.04.2024 - 06.04.2025
25. 14232 LOZER GeaNCZ2013mlajše deklice 25.05.202410.04.2024 - 06.04.2025
26. 14631 OBLAK NinaNCZ2013mlajše deklice 25.05.202410.04.2024 - 06.04.2025
27. 14243 ŠTRUKELJ TejaNCZ2013mlajše deklice 25.05.202421.04.2024 - 06.04.2025
 
# ID priimek imeklubspolletnikkategorijazadnji nastop OKS registracija od-dokategorizacija
1. 11122 MILENOVIĆ NikolaNCM2002moški U23 26.05.202421.04.2024 - 14.04.2025
2. 12111 KOČEVAR NikNCM2004moški U23 28.05.202331.05.2023 - 28.05.2024državni razred do 30.06.2024
3. 9885 JUG SebastjanNCM2005moški U23 18.05.202427.11.2023 - 25.11.2024državni razred do 30.06.2024
4. 11168 PEVEC GašperNCM2005moški U23 21.04.202412.05.2024 - 21.04.2025državni razred do 31.01.2025
5. 11762 LESJAK JakobNCM2006mladinci 26.05.202412.05.2024 - 21.04.2025državni razred do 31.01.2025
6. 12587 ŠTRUKELJ LukaNCM2006mladinci 18.05.202420.11.2023 - 19.11.2024državni razred do 30.06.2024
7. 11145 VIHERNIK DomenNCM2006mladinci 18.05.202421.04.2024 - 14.04.2025državni razred do 30.06.2024
8. 9691 BRATINA FilipNCM2007mladinci 14.04.202421.04.2024 - 14.04.2025državni razred do 30.06.2024
9. 11162 ČUJEŽ VidNCM2008kadeti 25.05.202421.04.2024 - 14.04.2025državni razred do 30.06.2024
10. 11251 ERMENC AidanNCM2008kadeti 26.05.202421.04.2024 - 14.04.2025državni razred do 30.06.2024
 
11. 11616 PEVEC JulijanNCM2008kadeti 26.05.202412.05.2024 - 21.04.2025državni razred do 31.01.2025
12. 11157 VIHERNIK AljošaNCM2008kadeti 18.05.202410.03.2024 - 04.02.2025državni razred do 30.06.2024
13. 11790 BLATNIK AžbeNCM2009kadeti 26.11.202326.11.2023 - 26.11.2024
14. 12968 CAPELLO NinoNCM2009kadeti 18.05.202410.03.2024 - 04.02.2025
15. 12515 FOŠNARIČ MartinNCM2009kadeti 26.05.202421.04.2024 - 14.04.2025
16. 12291 KOČEVAR JonNCM2009kadeti 18.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
17. 12971 LONČAREVIČ LanNCM2009kadeti 26.11.202327.11.2023 - 26.11.2024
18. 15414 OKORN ErikNCM2009kadeti 26.11.202327.11.2023 - 26.11.2024
19. 11165 PERC NikNCM2009kadeti 04.02.202410.03.2024 - 03.02.2025
20. 15734 PFEFFERER MarkNCM2009kadeti 26.11.202327.11.2023 - 26.11.2024
 
21. 12462 ŠETINA NejcNCM2009kadeti 26.05.202421.04.2024 - 14.04.2025
22. 14830 TIČIČ DavidNCM2009kadeti 26.11.202327.11.2023 - 26.11.2024
23. 11163 ČUJEŽ MihaNCM2010dečki 25.05.202410.04.2024 - 06.04.2025
24. 11788 JEZOVŠEK ŠPILJAR TeoNCM2010dečki 25.05.202410.04.2024 - 06.04.2025
25. 14831 KIKEL JušNCM2010dečki 25.05.202412.05.2024 - 20.04.2025
26. 14230 KROŠELJ TilenNCM2010dečki 25.05.202410.04.2024 - 06.04.2025
27. 13947 SKAKIĆ JašaNCM2010dečki 25.05.202410.03.2024 - 10.02.2025
28. 13949 ZAVRŠNIK VidNCM2010dečki 25.05.202412.05.2024 - 20.04.2025
29. 14223 BRAČUN NikNCM2011dečki 13.01.202414.01.2024 - 13.01.2025
30. 14241 KEKEC LovroNCM2011dečki 25.05.202410.04.2024 - 06.04.2025
 
31. 15410 MAMIĆ TimNCM2011dečki 20.04.202412.05.2024 - 20.04.2025
32. 14639 NAVOTNIK JanNCM2011dečki 06.04.202410.04.2024 - 06.04.2025
33. 13946 PLEVNIK IVANUŠA NajNCM2011dečki 06.04.202410.04.2024 - 06.04.2025
34. 14244 REZAR NikNCM2011dečki 20.04.202412.05.2024 - 20.04.2025
35. 14796 BROMŠE IanNCM2012mlajši dečki 25.05.202410.04.2024 - 06.04.2025
36. 15735 ČVAN AmadejNCM2012mlajši dečki 25.11.202326.11.2023 - 25.11.2024
37. 14760 GOMINŠEK ŽanNCM2012mlajši dečki 09.02.202409.03.2024 - 09.02.2025
38. 14228 KOKOL SVENŠEK MarkNCM2012mlajši dečki 25.05.202410.04.2024 - 06.04.2025
39. 15730 KOVAČIČ JonNCM2012mlajši dečki 20.04.202412.05.2024 - 20.04.2025
40. 14632 LUŽAR StašNCM2012mlajši dečki 18.05.202410.04.2024 - 06.04.2025
 
41. 14638 MANSUTTI MatevžNCM2012mlajši dečki 25.05.202410.04.2024 - 06.04.2025
42. 13944 MARIĆ Ante JakšaNCM2012mlajši dečki 25.05.202410.04.2024 - 06.04.2025
43. 14236 RAVNAK TomNCM2012mlajši dečki 25.05.202409.03.2024 - 11.02.2025
44. 14238 VIDENŠEK UrhNCM2012mlajši dečki 16.07.202301.09.2023 - 16.07.2024
45. 15224 VOH FilipNCM2012mlajši dečki 18.05.202421.04.2024 - 06.04.2025
46. 15981 HUDOHMET ŽanNCM2013mlajši dečki 20.04.202412.05.2024 - 20.04.2025
47. 14761 NIKOLIĆ NaumNCM2013mlajši dečki 20.04.202412.05.2024 - 20.04.2025
48. 15835 ŠUPLIKA NikNCM2013mlajši dečki 23.03.202427.03.2024 - 23.03.2025
49. 15222 KOSTEVC TjažNCM2014mlajši dečki 13.01.202414.01.2024 - 13.01.2025
50. 14644 ŠKET ŽigaNCM2014mlajši dečki 13.01.202414.01.2024 - 13.01.2025
 
NC77 plavalcev 21 kategoriziranih

PK Nova Gorica
 
# ID priimek imeklubspolletnikkategorijazadnji nastop OKS registracija od-dokategorizacija
1. 12916 BREŠAN SEMIČ ŠeliNGZ2009kadetinje 26.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
2. 15836 JESENIČNIK PiaNGZ2009kadetinje 11.01.202414.01.2024 - 11.01.2025
3. 13453 JURETIČ EvaNGZ2010deklice 26.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
4. 15001 KOSOVEL UršaNGZ2011deklice 09.12.202311.12.2023 - 09.12.2024
5. 13442 VALANTIČ MojcaNGZ2011deklice 26.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
6. 15195 KUŠTRIN GajaNGZ2014mlajše deklice 11.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
 
# ID priimek imeklubspolletnikkategorijazadnji nastop OKS registracija od-dokategorizacija
1. 9648 ZAVRTANIK KlemenNGM2003moški U23 23.12.202325.12.2023 - 23.12.2024
2. 11378 VALANTIČ NaceNGM2009kadeti 26.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
3. 14692 VIŽIN IzakNGM2009kadeti 26.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
4. 15182 BAVCON TadejNGM2011dečki 11.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
5. 14696 ČEBRON MANFREDA RokNGM2011dečki 26.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
6. 15000 ČERNE BRALIĆ MihaNGM2011dečki 26.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
7. 15631 BRUN AljažNGM2012mlajši dečki 23.03.202427.03.2024 - 23.03.2025
8. 15191 GIGOVIĆ FilipNGM2012mlajši dečki 23.03.202427.03.2024 - 23.03.2025
9. 15193 PIRIH JašaNGM2012mlajši dečki 03.06.202328.06.2023 - 03.06.2024
10. 14705 HRAST NikNGM2014mlajši dečki 11.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
 
NG16 plavalcev 0 kategoriziranih

PK Novo mesto
 
# ID priimek imeklubspolletnikkategorijazadnji nastop OKS registracija od-dokategorizacija
1. 15812 ZUPANČIČ DašaNMZ2010deklice 06.04.202421.04.2024 - 06.04.2025
2. 15807 BAT ŽivaNMZ2011deklice 06.04.202410.04.2024 - 06.04.2025
3. 15804 KUHAR IzaNMZ2012mlajše deklice 06.04.202410.04.2024 - 06.04.2025
4. 15796 KAPUŠIN TiaNMZ2013mlajše deklice 06.04.202410.04.2024 - 06.04.2025
5. 15799 MATJAŠIČ LucijaNMZ2013mlajše deklice 18.05.202410.04.2024 - 06.04.2025
6. 15795 ŠULN NecaNMZ2013mlajše deklice 23.03.202427.03.2024 - 23.03.2025
 
# ID priimek imeklubspolletnikkategorijazadnji nastop OKS registracija od-dokategorizacija
1. 15809 ERAK LukaNMM2010dečki 18.05.202410.04.2024 - 06.04.2025
2. 15813 LOVRENČIČ MarkoNMM2010dečki 18.05.202410.04.2024 - 06.04.2025
3. 15811 ŠTANGELJ JanNMM2010dečki 06.04.202421.04.2024 - 06.04.2025
4. 15802 BUKOVEC DomenNMM2012mlajši dečki 18.05.202427.03.2024 - 23.03.2025
5. 15803 KOVAČIČ Luka LeonNMM2012mlajši dečki 23.03.202427.03.2024 - 23.03.2025
6. 15805 MEH TevžNMM2012mlajši dečki 06.04.202410.04.2024 - 06.04.2025
NM12 plavalcev 0 kategoriziranih

PK Olimpija Ljubljana
 
# ID priimek imeklubspolletnikkategorijazadnji nastop OKS registracija od-dokategorizacija
1. 7640 KOŠAK AnemariOLZ1996ženske absolutno 02.03.202410.03.2024 - 02.03.2025državni razred do 31.01.2025
2. 9085 KLANČAR NežaOLZ2000ženske absolutno 26.05.202412.05.2024 - 20.04.2025mednarodni razred do 30.09.2025
3. 6476 JAMŠEK JanjaOLZ2001ženske U23 02.03.202410.03.2024 - 02.03.2025državni razred do 30.09.2024
4. 14878 MUJAKIĆ TijaOLZ2003ženske U23 24.06.202327.08.2023 - 24.06.2024
5. 8430 MIHALIČ SaraOLZ2004ženske U23 25.05.202410.04.2024 - 09.03.2025državni razred do 30.09.2024
6. 8505 VALANT Gaja LucijaOLZ2004ženske U23 26.05.202402.09.2023 - 31.07.2024državni razred do 30.09.2024
7. 9903 OVIJAČ PiaOLZ2005ženske U23 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025državni razred do 30.09.2024
8. 12330 PETRIČ MancaOLZ2005ženske U23 11.05.202418.05.2024 - 11.05.2025državni razred do 31.01.2025
9. 10267 ČERIN EmaOLZ2006mladinke 26.05.202413.05.2024 - 11.05.2025državni razred do 31.01.2025
10. 10803 HAJDINJAK AnaOLZ2006mladinke 28.05.202331.05.2023 - 28.05.2024
 
11. 10971 NOVAK TinkaraOLZ2006mladinke 17.12.202310.03.2024 - 11.02.2025državni razred do 31.01.2025
12. 10970 TAVZES CIRMAN AjdaOLZ2006mladinke 11.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
13. 10923 ARKO MartaOLZ2007mladinke 25.11.202326.11.2023 - 25.11.2024državni razred do 31.01.2025
14. 12032 KLOPČIČ LaraOLZ2007mladinke 11.05.202413.05.2024 - 11.05.2025državni razred do 30.09.2024
15. 13260 KNEGO GajaOLZ2007mladinke 18.11.202320.11.2023 - 18.11.2024
16. 11590 ZORKO ZaraOLZ2007mladinke 11.05.202418.05.2024 - 11.05.2025državni razred do 31.01.2025
17. 10973 ŽALAC LanaOLZ2007mladinke 04.02.202410.03.2024 - 04.02.2025
18. 12359 BABIĆ AylaOLZ2008kadetinje 24.06.202327.08.2023 - 24.06.2024
19. 11819 BELE HanaOLZ2008kadetinje 26.11.202326.11.2023 - 26.11.2024državni razred do 31.01.2025
20. 11939 BRICELJ IzaOLZ2008kadetinje 26.05.202413.05.2024 - 11.05.2025perspektivni razred do 30.09.2025
 
21. 12681 PUREBER KlaraOLZ2008kadetinje 26.05.202421.04.2024 - 14.04.2025državni razred do 30.09.2024
22. 11703 STROJANŠEK IsabelaOLZ2008kadetinje 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025državni razred do 31.01.2025
23. 12337 URBANČIČ EvaOLZ2008kadetinje 26.05.202418.05.2024 - 11.05.2025državni razred do 31.01.2025
24. 11704 BABIČ PikaOLZ2009kadetinje 02.02.202410.03.2024 - 02.02.2025
25. 12386 MAROLT KatjaOLZ2009kadetinje 26.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
26. 13150 PAVLIČ LaraOLZ2009kadetinje 15.10.202331.10.2023 - 14.10.2024
27. 13058 SEIFERT MetkaOLZ2009kadetinje 11.05.202418.05.2024 - 11.05.2025mladinski razred do 30.09.2024
28. 13061 VELKAVRH REBOLJ TiaOLZ2009kadetinje 26.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
29. 14469 SABLJAKOVIĆ TaraOLZ2010deklice 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
30. 13051 ELSNER CarolinaOLZ2011deklice 25.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
 
31. 13907 GERBEC ŽivaOLZ2011deklice 25.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
32. 13508 MEŠIĆ AnjaOLZ2011deklice 13.04.202421.04.2024 - 13.04.2025
33. 14467 ZUPET JonaOLZ2011deklice 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
34. 14523 ELMEKAWY SofijaOLZ2012mlajše deklice 25.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
35. 14525 GORIŠEK NAVARRO ValentinaOLZ2012mlajše deklice 25.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
36. 14940 MALINIĆ LenaOLZ2012mlajše deklice 25.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
37. 15629 MITROVIČ EvaOLZ2012mlajše deklice 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
38. 12988 PODOBNIK AjdaOLZ2012mlajše deklice 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
39. 14436 ŠMITEK ZalaOLZ2012mlajše deklice 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
40. 14554 VALENČIČ ViktorijaOLZ2012mlajše deklice 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
 
41. 6020 ZUPET LizaOLZ2012mlajše deklice 25.05.202421.01.2024 - 20.01.2025
42. 15166 SIMON KlaraOLZ2013mlajše deklice 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
43. 14555 VOJNOVIĆ SaraOLZ2013mlajše deklice 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
44. 14531 VUČKOVIĆ MilaOLZ2013mlajše deklice 11.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
45. 14543 BOŽIČ Sofia AnaOLZ2014mlajše deklice 25.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
46. 15170 GRUDEN ŽanaOLZ2014mlajše deklice 25.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
47. 14552 SCHAUBACH MancaOLZ2014mlajše deklice 25.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
48. 14926 SIMON EvaOLZ2014mlajše deklice 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
49. 15580 VITANOVIĆ ElenaOLZ2014mlajše deklice 25.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
50. 14556 VUČIĆ NadjaOLZ2014mlajše deklice 13.01.202414.01.2024 - 13.01.2025
 
 
# ID priimek imeklubspolletnikkategorijazadnji nastop OKS registracija od-dokategorizacija
1. 14398 KANDIĆ AntonijeOLM2002moški U23 26.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
2. 8898 POTOČNIK VidOLM2002moški U23 24.06.202327.08.2023 - 24.06.2024
3. 6766 DOVČ LanOLM2003moški U23 25.05.202410.03.2024 - 03.03.2025državni razred do 30.09.2024
4. 6768 PUŠNIK JakaOLM2003moški U23 26.05.202402.09.2023 - 13.08.2024državni razred do 30.09.2024
5. 10928 BABIČ MaksOLM2004moški U23 08.10.202331.10.2023 - 08.10.2024
6. 9554 DJUKIĆ RobertOLM2004moški U23 25.05.202410.03.2024 - 03.03.2025državni razred do 31.01.2025
7. 10053 SNOJ JakaOLM2004moški U23 16.12.202301.09.2023 - 08.07.2024
8. 8358 ULAGA STERLE CeneOLM2004moški U23 25.05.202431.12.2023 - 15.12.2024
9. 9896 RAJIĆ TimonOLM2005moški U23 27.01.202427.01.2024 - 27.01.2025državni razred do 31.01.2025
10. 15571 ŠESEK MarkOLM2005moški U23 08.07.202301.09.2023 - 08.07.2024
 
11. 10470 MIKUŽ BorOLM2006mladinci 26.05.202418.05.2024 - 11.05.2025državni razred do 31.01.2025
12. 12349 MUSTAR MartinOLM2006mladinci 11.05.202418.05.2024 - 11.05.2025državni razred do 30.09.2024
13. 11987 PAVEŠIČ MajOLM2006mladinci 26.11.202328.11.2023 - 26.11.2024državni razred do 30.09.2024
14. 11988 PAVEŠIČ SvitOLM2006mladinci 11.02.202421.04.2024 - 11.02.2025
15. 13012 MAHNIČ DOBROVOLJC DorianOLM2007mladinci 11.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
16. 12999 VRHOVNIK MatevžOLM2007mladinci 26.05.202418.05.2024 - 11.05.2025državni razred do 30.06.2024
17. 13920 BRAJNIK Jakob LunOLM2008kadeti 25.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
18. 12552 PEČEK DANIELI DavidOLM2008kadeti 17.12.202331.12.2023 - 17.12.2024
19. 13074 PODLOGAR AleksanderOLM2008kadeti 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025državni razred do 30.09.2024
20. 10514 PODOBNIK FilipOLM2008kadeti 26.05.202418.05.2024 - 11.05.2025državni razred do 31.01.2025
 
21. 13922 STRAŽIŠAR VidOLM2008kadeti 26.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
22. 13266 BATYRSHIN ArtemOLM2009kadeti 26.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
23. 12345 MEŠIĆ EnejOLM2009kadeti 26.05.202421.04.2024 - 14.04.2025državni razred do 31.01.2025
24. 12384 ŠMID OskarOLM2009kadeti 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
25. 13916 UMIĆEVIĆ OgnjenOLM2009kadeti 11.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
26. 12941 BERGOČ SvitOLM2010dečki 25.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
27. 12387 ERKER DE LUCAT GeorgeOLM2010dečki 25.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
28. 14281 JOVANOVIĆ BojanOLM2010dečki 25.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
29. 15002 KOBE LovroOLM2010dečki 11.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
30. 14111 KODERMAC RokOLM2010dečki 25.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
 
31. 13261 LEVIČNIK BornaOLM2010dečki 25.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
32. 12810 MELON OskarOLM2010dečki 11.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
33. 12362 OŠLAJ TineOLM2010dečki 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
34. 13911 POGAČAR DominikOLM2010dečki 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
35. 15032 PRISIACH MatveiOLM2010dečki 25.05.202409.03.2024 - 10.02.2025
36. 12493 STROJANŠEK TristanOLM2010dečki 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
37. 12811 TOMAŽIČ MartinOLM2010dečki 25.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
38. 13348 ŽAGAR JašaOLM2010dečki 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
39. 13264 ŽNIDARŠIČ IanOLM2010dečki 11.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
40. 14431 BERNAT JanOLM2011dečki 16.07.202301.09.2023 - 16.07.2024
 
41. 13265 FAJON JakaOLM2011dečki 25.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
42. 14567 GRUDEN JakaOLM2011dečki 25.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
43. 13908 ILIĆ FilipOLM2011dečki 11.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
44. 13745 KRAPEŽ JakobOLM2011dečki 25.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
45. 14112 MAHNIČ DOBROVOLJC BorOLM2011dečki 25.05.202410.04.2024 - 06.04.2025
46. 14529 MARSETIČ MarkOLM2011dečki 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
47. 14549 MATAHLIJA NikOLM2011dečki 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
48. 13909 MEMIĆ ErikOLM2011dečki 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
49. 13506 POLJAK BrinOLM2011dečki 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
50. 13914 STEVANIĆ AleksOLM2011dečki 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
 
51. 14433 STRAŽIŠAR ČrtOLM2011dečki 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
52. 13919 BENČINA ŽigaOLM2012mlajši dečki 25.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
53. 14522 BISHOP Oliver JamesOLM2012mlajši dečki 25.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
54. 13885 ČERČEK MaksOLM2012mlajši dečki 25.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
55. 13906 DEBELJAK TijanOLM2012mlajši dečki 25.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
56. 14113 HRDLIČKA BERGELJ TeoOLM2012mlajši dečki 25.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
57. 14528 KOS NoelOLM2012mlajši dečki 11.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
58. 15355 BERGOČ MajOLM2013mlajši dečki 25.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
59. 14544 ČAMERNIK MaksOLM2013mlajši dečki 24.06.202327.08.2023 - 24.06.2024
60. 14524 GABROVŠEK MatejOLM2013mlajši dečki 25.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
 
61. 14526 KAPLAN MaticOLM2013mlajši dečki 25.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
62. 15172 LOVIĆ ArijanOLM2013mlajši dečki 25.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
63. 14764 MARSETIČ LukaOLM2013mlajši dečki 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
64. 14948 MUDRONJA RokoOLM2013mlajši dečki 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
65. 15766 ŠUSTER MarkOLM2013mlajši dečki 23.03.202427.03.2024 - 23.03.2025
66. 14435 ŽNIDARŠIČ Val AleksejOLM2013mlajši dečki 25.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
67. 14550 POTOKAR IanOLM2014mlajši dečki 13.04.202421.04.2024 - 13.04.2025
68. 14553 ŠUĆUR ZIROJEVIĆ FilipOLM2014mlajši dečki 25.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
OL118 plavalcev 29 kategoriziranih

PA Kurent Ptuj
 
# ID priimek imeklubspolletnikkategorijazadnji nastop OKS registracija od-dokategorizacija
1. 12109 SEDIČ ŠpelaPAKZ2006mladinke 25.11.202327.11.2023 - 25.11.2024
2. 12666 ČREPINKO AnaPAKZ2008kadetinje 26.05.202421.04.2024 - 14.04.2025
3. 12788 KUMER EliPAKZ2008kadetinje 12.11.202313.11.2023 - 12.11.2024
4. 12572 MOJSILOVIČ MEZNARIČ ZalaPAKZ2008kadetinje 18.05.202421.04.2024 - 14.04.2025državni razred do 31.01.2025
5. 15733 ZEMLJARIČ ZojaPAKZ2008kadetinje 25.11.202327.11.2023 - 25.11.2024
6. 13104 HVALEC EvaPAKZ2009kadetinje 26.05.202421.04.2024 - 14.04.2025državni razred do 30.06.2024
7. 12577 JOVANOVIĆ MiaPAKZ2009kadetinje 26.05.202421.04.2024 - 14.04.2025
8. 13414 ČREPINKO ZalaPAKZ2010deklice 18.05.202421.04.2024 - 14.04.2025
9. 13098 KRUŠIČ ŽaninPAKZ2010deklice 26.05.202421.04.2024 - 14.04.2025
10. 14575 PISAR PijaPAKZ2010deklice 18.05.202421.04.2024 - 14.04.2025
 
11. 13655 PLANINŠEC NušaPAKZ2010deklice 26.05.202421.04.2024 - 14.04.2025
12. 14859 RUS ZalaPAKZ2010deklice 26.05.202421.04.2024 - 14.04.2025
13. 13616 DIMOVSKI FridaPAKZ2011deklice 18.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
14. 14532 ROS BrinaPAKZ2011deklice 26.05.202421.04.2024 - 14.04.2025
15. 13408 MOJSILOVIČ MEZNARIČ BrinaPAKZ2012mlajše deklice 26.05.202421.04.2024 - 14.04.2025
16. 14641 PODLESNIK Ota BrinaPAKZ2012mlajše deklice 14.10.202331.10.2023 - 14.10.2024
 
# ID priimek imeklubspolletnikkategorijazadnji nastop OKS registracija od-dokategorizacija
1. 12790 PETERŠIČ JurijPAKM2006mladinci 25.11.202327.11.2023 - 25.11.2024
2. 12786 KOSTANJEVEC MatevžPAKM2007mladinci 25.11.202327.11.2023 - 25.11.2024državni razred do 30.06.2024
3. 15144 MRŠEK AndražPAKM2008kadeti 25.11.202327.11.2023 - 25.11.2024
4. 14583 MARAČIĆ VidPAKM2010dečki 25.11.202327.11.2023 - 25.11.2024
5. 14570 PLOŠINJAK TimotejPAKM2010dečki 26.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
6. 13882 ŠPRAH MatijaPAKM2010dečki 18.05.202421.04.2024 - 06.04.2025
7. 13097 ŠTALCER JakaPAKM2010dečki 26.05.202421.04.2024 - 06.04.2025
8. 13407 KREVS PascalPAKM2011dečki 18.05.202421.04.2024 - 14.04.2025
9. 14573 MEDIK ŽigaPAKM2011dečki 26.05.202421.04.2024 - 14.04.2025
10. 13621 MESARIČ RenePAKM2011dečki 26.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
 
11. 13628 SENČAR MarkPAKM2011dečki 25.11.202327.11.2023 - 25.11.2024
12. 13595 VIZJAK NejcPAKM2011dečki 26.05.202421.04.2024 - 14.04.2025
13. 14651 KANCLER MarePAKM2013mlajši dečki 18.05.202410.04.2024 - 06.04.2025
14. 15277 MIHALIČ NacePAKM2013mlajši dečki 18.05.202411.12.2023 - 09.12.2024
15. 14656 PETEK VidPAKM2013mlajši dečki 18.05.202412.05.2024 - 20.04.2025
16. 14658 SEL TjašPAKM2013mlajši dečki 18.05.202412.05.2024 - 20.04.2025
17. 14655 KRAJNC JakaPAKM2014mlajši dečki 18.05.202410.04.2024 - 06.04.2025
18. 14600 POLANEC LovroPAKM2014mlajši dečki 18.05.202410.04.2024 - 06.04.2025
PAK34 plavalcev 3 kategoriziranih

DVŠ Posejdon Celje
 
# ID priimek imeklubspolletnikkategorijazadnji nastop OKS registracija od-dokategorizacija
1. 5959 GOLČMAN SaraPCZ1999ženske absolutno 18.05.202402.06.2023 - 27.05.2024državni razred do 30.06.2024
2. 11169 ŽAGAR ElaPCZ2009kadetinje 18.05.202421.04.2024 - 13.04.2025državni razred do 30.06.2024
3. 14379 HASANI YlljetaPCZ2010deklice 18.05.202427.03.2024 - 23.03.2025
4. 12796 UPLAZNIK-SUNARIĆ LuiPCZ2010deklice 18.05.202410.03.2024 - 11.02.2025
5. 13141 ŠTUKELJ MiaPCZ2012mlajše deklice 25.05.202421.04.2024 - 06.04.2025
6. 14500 PELENGIĆ IvanaPCZ2013mlajše deklice 25.05.202410.04.2024 - 06.04.2025
 
# ID priimek imeklubspolletnikkategorijazadnji nastop OKS registracija od-dokategorizacija
1. 9712 LUSKAR AlenPCM2003moški U23 18.05.202410.03.2024 - 03.03.2025državni razred do 30.06.2024
2. 10978 GROBELNIK TilenPCM2006mladinci 18.05.202421.04.2024 - 13.04.2025državni razred do 30.06.2024
3. 10756 KIKER JanPCM2007mladinci 18.05.202421.04.2024 - 13.04.2025državni razred do 30.06.2024
4. 11138 LUSKAR MaksimPCM2008kadeti 15.12.202331.12.2023 - 15.12.2024državni razred do 30.06.2024
5. 14380 PELENGIĆ JurijPCM2008kadeti 13.04.202421.04.2024 - 13.04.2025
6. 13841 RAMŠAK MajPCM2009kadeti 18.05.202410.03.2024 - 03.03.2025
7. 13139 MATKO MARCIUS Leon EtienPCM2010dečki 18.05.202410.04.2024 - 06.04.2025
8. 15685 VELISAVLJEVIĆ UrošPCM2012mlajši dečki 23.03.202427.03.2024 - 23.03.2025
9. 15386 KUNŠEK BAJDE TajPCM2013mlajši dečki 25.05.202410.04.2024 - 06.04.2025
PC15 plavalcev 6 kategoriziranih

PD Maribor
 
# ID priimek imeklubspolletnikkategorijazadnji nastop OKS registracija od-dokategorizacija
1. 10790 PETEK DanajaPDMZ2005ženske U23 18.05.202421.04.2024 - 14.04.2025državni razred do 31.01.2025
2. 11632 NAJVIRT EvelynPDMZ2007mladinke 14.04.202421.04.2024 - 14.04.2025
3. 14067 FERČEC ElaPDMZ2008kadetinje 01.07.202327.08.2023 - 01.07.2024
4. 12046 MALTARIĆ MiaPDMZ2008kadetinje 14.04.202421.04.2024 - 14.04.2025
5. 13588 JOVANOVIĆ ElaPDMZ2011deklice 18.05.202421.01.2024 - 20.01.2025
6. 14581 KUHARIČ Ana JulijaPDMZ2011deklice 20.01.202421.01.2024 - 20.01.2025
7. 14579 PRIMOŽIČ LalaPDMZ2011deklice 20.01.202421.01.2024 - 20.01.2025
8. 14807 BOŽIN GoranaPDMZ2013mlajše deklice 18.05.202411.12.2023 - 09.12.2024
9. 14580 TRETNJAK BrinaPDMZ2013mlajše deklice 18.05.202421.01.2024 - 20.01.2025
 
# ID priimek imeklubspolletnikkategorijazadnji nastop OKS registracija od-dokategorizacija
1. 6871 KRALJ Žan LukaPDMM2002moški U23 13.04.202402.09.2023 - 31.07.2024
2. 10947 FEKONJA SergejPDMM2004moški U23 14.04.202421.04.2024 - 14.04.2025
3. 11629 KOSEC TianPDMM2005moški U23 18.05.202421.04.2024 - 14.04.2025državni razred do 30.09.2024
4. 13132 PULKO NikPDMM2006mladinci 18.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
5. 14466 KOVAČ TianPDMM2007mladinci 08.10.202331.10.2023 - 08.10.2024
6. 13584 HUDIN Lucijan TayPDMM2009kadeti 13.04.202421.04.2024 - 13.04.2025
7. 12326 JEVŠEVAR KristjanPDMM2009kadeti 14.04.202421.04.2024 - 14.04.2025
8. 13589 KUHARIČ JakobPDMM2010dečki 20.01.202421.01.2024 - 20.01.2025
9. 14330 SMOLE AnejPDMM2010dečki 18.11.202320.11.2023 - 18.11.2024
10. 13583 BUKOVEC MarkPDMM2011dečki 18.05.202421.01.2024 - 20.01.2025
 
11. 14334 GODEC ŽakPDMM2011dečki 18.05.202421.01.2024 - 20.01.2025
12. 15017 BELOV OstapPDMM2013mlajši dečki 09.12.202311.12.2023 - 09.12.2024
13. 15093 ŠTANCER JakobPDMM2013mlajši dečki 20.01.202421.01.2024 - 20.01.2025
PDM22 plavalcev 2 kategoriziranih

PK Ajdovščina
 
# ID priimek imeklubspolletnikkategorijazadnji nastop OKS registracija od-dokategorizacija
1. 12982 LOKAR AnjaPKAZ2009kadetinje 18.11.202321.11.2023 - 18.11.2024
2. 14898 REŽONJA ErikaPKAZ2011deklice 03.06.202328.06.2023 - 03.06.2024
3. 14673 POTOČNIK ŠpelaPKAZ2012mlajše deklice 23.03.202427.03.2024 - 23.03.2025
4. 15524 SEMENIČ EmiliPKAZ2012mlajše deklice 23.03.202427.03.2024 - 23.03.2025
5. 14671 LABINAZ LauraPKAZ2013mlajše deklice 23.03.202427.03.2024 - 23.03.2025
 
# ID priimek imeklubspolletnikkategorijazadnji nastop OKS registracija od-dokategorizacija
1. 11092 PAHOR TjašPKAM2005moški U23 18.11.202320.11.2023 - 18.11.2024
2. 11035 BATAGELJ MichelPKAM2006mladinci 04.02.202410.03.2024 - 04.02.2025
3. 14672 BREMEC JakobPKAM2011dečki 03.06.202328.06.2023 - 03.06.2024
4. 14897 ČERMELJ MatijaPKAM2011dečki 20.01.202421.01.2024 - 20.01.2025
5. 15523 ČERMELJ DominikPKAM2012mlajši dečki 23.03.202427.03.2024 - 23.03.2025
6. 14895 ČRV KOMPARA JakobPKAM2012mlajši dečki 11.02.202409.03.2024 - 11.02.2025
7. 14670 BIRSA IanPKAM2013mlajši dečki 20.01.202421.01.2024 - 20.01.2025
PKA12 plavalcev 0 kategoriziranih

PK Ratitovec Železniki
 
# ID priimek imeklubspolletnikkategorijazadnji nastop OKS registracija od-dokategorizacija
1. 14400 PFAJFAR ŽanaRAZ2014mlajše deklice 20.01.202421.01.2024 - 20.01.2025
 
# ID priimek imeklubspolletnikkategorijazadnji nastop OKS registracija od-dokategorizacija
1. 11861 PFAJFAR ŽigaRAM2008kadeti 31.07.202302.09.2023 - 31.07.2024
2. 14758 ČENČIČ TimRAM2013mlajši dečki 20.01.202421.01.2024 - 20.01.2025
3. 14249 ŠUBIC TimRAM2013mlajši dečki 02.12.202304.12.2023 - 02.12.2024
RA4 plavalcev 0 kategoriziranih

PK Radovljica
 
# ID priimek imeklubspolletnikkategorijazadnji nastop OKS registracija od-dokategorizacija
1. 5424 PERŠE ŠpelaRADZ1996ženske absolutno 25.02.202410.03.2024 - 25.02.2025mednarodni razred do 31.01.2025
2. 7342 PINTAR TjašaRADZ1997ženske absolutno 26.05.202418.05.2024 - 11.05.2025mednarodni razred do 30.09.2024
3. 10182 ARNEŽ MašaRADZ2005ženske U23 23.05.202413.05.2024 - 11.05.2025državni razred do 31.01.2025
4. 11507 FRELIH PetraRADZ2006mladinke 28.03.202410.04.2024 - 28.03.2025državni razred do 30.09.2024
5. 9300 MARČUN MojcaRADZ2006mladinke 04.02.202410.03.2024 - 04.02.2025državni razred do 30.09.2024
6. 13277 ČUŠIN JanaRADZ2007mladinke 26.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
7. 10387 LIPOVEC TinkaraRADZ2007mladinke 26.05.202413.05.2024 - 11.05.2025državni razred do 31.01.2025
8. 11188 RADOČAJ NOVOSEL LanaRADZ2007mladinke 26.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
9. 11187 RADOČAJ NOVOSEL TaraRADZ2007mladinke 26.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
10. 11821 LUŽNIK MarcelaRADZ2008kadetinje 11.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
 
11. 12476 ASHER Aleksandra WillowRADZ2009kadetinje 23.05.202412.05.2024 - 25.04.2025
12. 13991 BIADOV NinaRADZ2009kadetinje 28.03.202410.04.2024 - 28.03.2025
13. 14799 DZIEDZIC Karioka MagdalenaRADZ2009kadetinje 16.11.202320.11.2023 - 16.11.2024
14. 12480 NOČ NejaRADZ2009kadetinje 25.04.202412.05.2024 - 25.04.2025
15. 11179 SEKNE InaRADZ2009kadetinje 04.02.202410.03.2024 - 04.02.2025mladinski razred do 30.09.2024
16. 14474 JELUŠIČ LucijaRADZ2010deklice 25.04.202412.05.2024 - 25.04.2025
17. 12927 KOCIJANČIČ MiaRADZ2010deklice 25.05.202412.05.2024 - 25.04.2025
18. 13718 OBLAK NejaRADZ2010deklice 25.04.202412.05.2024 - 25.04.2025
19. 13716 POGAČNIK TjašaRADZ2010deklice 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
20. 15997 ROŽMAN ZalaRADZ2010deklice 25.04.202412.05.2024 - 25.04.2025
 
21. 13663 ČUFUROVIĆ KlaraRADZ2011deklice 25.05.202412.05.2024 - 25.04.2025
22. 15374 KUČAN MancaRADZ2011deklice 25.05.202412.05.2024 - 25.04.2025
23. 15896 CUNK LauraRADZ2012mlajše deklice 23.03.202427.03.2024 - 23.03.2025
24. 15463 JERAM LauraRADZ2012mlajše deklice 25.04.202412.05.2024 - 25.04.2025
25. 15301 PFAJFAR LiaRADZ2012mlajše deklice 25.04.202412.05.2024 - 25.04.2025
26. 14001 VERDNIK MarliRADZ2012mlajše deklice 25.05.202421.04.2024 - 06.04.2025
27. 14665 LATIFOVIĆ InaRADZ2013mlajše deklice 03.06.202328.06.2023 - 03.06.2024
28. 14050 TERSEGLAV IzaRADZ2013mlajše deklice 25.05.202412.05.2024 - 25.04.2025
29. 15300 ŽNIDERČIČ LanaRADZ2013mlajše deklice 28.03.202410.04.2024 - 28.03.2025
30. 14027 JELENC KlaraRADZ2014mlajše deklice 25.05.202412.05.2024 - 25.04.2025
 
31. 15991 OBLAK TinkaraRADZ2014mlajše deklice 28.03.202410.04.2024 - 28.03.2025
32. 15945 ŠTRAVS SaraRADZ2014mlajše deklice 28.03.202410.04.2024 - 28.03.2025
33. 14051 ZIMA NikaRADZ2014mlajše deklice 25.05.202412.05.2024 - 25.04.2025
 
# ID priimek imeklubspolletnikkategorijazadnji nastop OKS registracija od-dokategorizacija
1. 12870 BERLOT JanRADM2003moški U23 31.07.202302.09.2023 - 31.07.2024
2. 9021 POTOČNIK JanezRADM2004moški U23 24.06.202327.08.2023 - 24.06.2024
3. 15542 JOŠT MatijaRADM2007mladinci 31.07.202302.09.2023 - 31.07.2024
4. 11189 LUŽNIK AnžeRADM2007mladinci 23.05.202410.04.2024 - 28.03.2025
5. 10425 ŠUMI BRANILOVIČ MajRADM2007mladinci 25.04.202412.05.2024 - 25.04.2025državni razred do 31.01.2025
6. 12481 KRAŠEVEC AndražRADM2008kadeti 25.04.202412.05.2024 - 25.04.2025
7. 12478 KUNČIČ JanezRADM2008kadeti 25.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
8. 15541 ROŠIĆ TarisRADM2008kadeti 30.07.202302.09.2023 - 30.07.2024
9. 11843 TERSEGLAV AndražRADM2008kadeti 26.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
10. 11191 TERSEGLAV LovroRADM2008kadeti 23.05.202420.11.2023 - 16.11.2024
 
11. 13547 DOLAR RokRADM2009kadeti 11.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
12. 12037 DOLAR ČELESNIK VitanRADM2009kadeti 25.04.202412.05.2024 - 25.04.2025
13. 12926 MAHER NejcRADM2009kadeti 26.05.202414.01.2024 - 11.01.2025
14. 12297 ŠLIBAR GregaRADM2009kadeti 11.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
15. 13680 KRIVEC KristjanRADM2010dečki 25.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
16. 12477 MILENKOVIĆ FilipRADM2010dečki 25.05.202412.05.2024 - 25.04.2025
17. 15377 NOČ NikRADM2010dečki 23.05.202412.05.2024 - 25.04.2025
18. 15369 REBEC JakobRADM2010dečki 25.05.202412.05.2024 - 25.04.2025
19. 11203 ROZMAN PatrickRADM2010dečki 11.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
20. 15378 SODJA LovroRADM2010dečki 03.06.202328.06.2023 - 03.06.2024
 
21. 11835 ŠUMI BRANILOVIČ VidRADM2010dečki 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
22. 12035 WALAND LukaRADM2010dečki 03.06.202328.06.2023 - 03.06.2024
23. 12234 ZALAR JakobRADM2010dečki 20.01.202421.01.2024 - 20.01.2025
24. 15901 HOAREAU MANDELC Tian TristanRADM2011dečki 23.03.202427.03.2024 - 23.03.2025
25. 12236 JELENC MaticRADM2011dečki 25.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
26. 14477 ODAR VorancRADM2011dečki 03.06.202328.06.2023 - 03.06.2024
27. 14010 PEVEC LukaRADM2011dečki 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
28. 15902 RESMAN ErikRADM2011dečki 23.03.202427.03.2024 - 23.03.2025
29. 15371 SODNIK MarkRADM2011dečki 25.04.202412.05.2024 - 25.04.2025
30. 13684 BAŠKOVEC BrinRADM2012mlajši dečki 23.05.202410.04.2024 - 28.03.2025
 
31. 14038 BIČEK AljažRADM2012mlajši dečki 25.05.202412.05.2024 - 25.04.2025
32. 15370 BOJIĆ SamiRADM2012mlajši dečki 23.05.202410.04.2024 - 28.03.2025
33. 15526 ERŽEN MaksRADM2012mlajši dečki 25.05.202412.05.2024 - 25.04.2025
34. 15904 HORVAT AndrejRADM2012mlajši dečki 23.03.202427.03.2024 - 23.03.2025
35. 14030 KOŠIR JakobRADM2012mlajši dečki 25.05.202412.05.2024 - 25.04.2025
36. 14031 KOŠIR MaksRADM2012mlajši dečki 25.05.202412.05.2024 - 25.04.2025
37. 15895 POR ČUK OžbejRADM2012mlajši dečki 23.03.202427.03.2024 - 23.03.2025
38. 15996 TARMAN AnžeRADM2012mlajši dečki 28.03.202410.04.2024 - 28.03.2025
39. 13676 UROŠEVIĆ VasilijeRADM2012mlajši dečki 25.04.202412.05.2024 - 25.04.2025
40. 15375 ČOP AžbeRADM2013mlajši dečki 03.06.202328.06.2023 - 03.06.2024
 
41. 15985 JAKOPIČ PatrikRADM2013mlajši dečki 25.04.202412.05.2024 - 25.04.2025
42. 15382 KALAJŽIČ NejcRADM2013mlajši dečki 03.06.202328.06.2023 - 03.06.2024
43. 14777 LATIFOVIĆ IanRADM2013mlajši dečki 03.06.202328.06.2023 - 03.06.2024
44. 15978 SODNIK AleksRADM2013mlajši dečki 25.04.202412.05.2024 - 25.04.2025
45. 14036 ZAJC FilipRADM2013mlajši dečki 25.05.202412.05.2024 - 25.04.2025
46. 15989 JAKOPIČ MaticRADM2014mlajši dečki 28.03.202410.04.2024 - 28.03.2025
47. 15944 KARNIČAR MatijaRADM2014mlajši dečki 28.03.202410.04.2024 - 28.03.2025
48. 15373 MIKLAVC LukaRADM2014mlajši dečki 23.05.202412.05.2024 - 25.04.2025
49. 14901 MILENKOVIĆ OskarRADM2014mlajši dečki 06.04.202410.04.2024 - 06.04.2025
50. 15461 VRHOVNIK MarkRADM2014mlajši dečki 25.04.202412.05.2024 - 25.04.2025
 
51. 15633 ZUPANČIČ GabrijelRADM2014mlajši dečki 25.04.202412.05.2024 - 25.04.2025
RAD84 plavalcev 8 kategoriziranih

ŠD Riba Ljubljana
 
# ID priimek imeklubspolletnikkategorijazadnji nastop OKS registracija od-dokategorizacija
1. 15634 BAJC NikaRLZ1982ženske absolutno 23.05.202427.01.2024 - 27.01.2025
2. 14680 JELOVŠEK AnaRLZ1984ženske absolutno 25.05.202421.04.2024 - 14.04.2025
3. 6093 TEVŽ Nika PijaRLZ2002ženske U23 26.05.202431.12.2023 - 16.12.2024
4. 8263 BRAČUN ElizabetaRLZ2004ženske U23 15.10.202331.10.2023 - 14.10.2024
5. 12781 GABRIČ BRONIČ LunjaRLZ2006mladinke 14.10.202331.10.2023 - 14.10.2024
6. 10885 HRIBAR AlmaRLZ2006mladinke 25.05.202412.05.2024 - 21.04.2025
7. 11124 MIHELČIČ NikaRLZ2007mladinke 11.05.202412.05.2024 - 21.04.2025državni razred do 30.09.2024
8. 11582 RUDOLF KajaRLZ2007mladinke 14.10.202331.10.2023 - 14.10.2024
9. 12557 DELAK-ŽMAHAR BrinaRLZ2008kadetinje 14.10.202331.10.2023 - 14.10.2024
10. 12382 SEVER SaraRLZ2009kadetinje 26.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
 
11. 15295 KUNAVER RATEJ ŽivaRLZ2010deklice 11.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
12. 13052 ŽERJAL EmaRLZ2010deklice 14.04.202421.04.2024 - 14.04.2025
13. 13398 KADIVNIK MancaRLZ2011deklice 23.03.202427.03.2024 - 23.03.2025
14. 14066 KOKALJ OSOLNIK HanaRLZ2011deklice 11.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
15. 15296 KUNAVER RATEJ AjdaRLZ2011deklice 11.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
16. 13771 PONIKVAR AjdaRLZ2011deklice 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
17. 13057 POTNIK ManjaRLZ2011deklice 11.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
18. 15747 BAJC BrinaRLZ2012mlajše deklice 11.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
19. 14908 BRATUN EmaRLZ2012mlajše deklice 11.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
20. 15605 KERN AnjaRLZ2012mlajše deklice 11.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
 
21. 13888 KOŠIR ZojaRLZ2012mlajše deklice 25.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
22. 15850 ROJC PolonaRLZ2012mlajše deklice 11.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
23. 14981 SCHULZ ŠpelaRLZ2012mlajše deklice 11.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
24. 14979 ŠTAJDUHAR NežaRLZ2012mlajše deklice 13.04.202421.04.2024 - 13.04.2025
25. 14790 BIZJAK BARAGA ReaRLZ2013mlajše deklice 13.04.202421.04.2024 - 13.04.2025
26. 14977 KNEZ ŠERBELJ LilijaRLZ2013mlajše deklice 11.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
27. 15143 KORENEVYCH LinaRLZ2013mlajše deklice 13.04.202421.04.2024 - 13.04.2025
28. 15464 PUSHYNA MariiaRLZ2013mlajše deklice 14.10.202331.10.2023 - 14.10.2024
29. 14892 PONIKVAR ŽivaRLZ2014mlajše deklice 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
30. 14430 POTNIK TajdaRLZ2014mlajše deklice 11.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
 
31. 14918 ŠMID OlivijaRLZ2014mlajše deklice 11.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
 
# ID priimek imeklubspolletnikkategorijazadnji nastop OKS registracija od-dokategorizacija
1. 4641 BOHINC GašperRLM1991moški absolutno 19.11.202320.11.2023 - 19.11.2024
2. 11361 HROVAT ErikRLM2001moški U23 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025državni razred do 31.01.2025
3. 6909 JENKO BorRLM2002moški U23 14.10.202331.10.2023 - 14.10.2024
4. 9612 ĆIROVIĆ FilipRLM2004moški U23 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025državni razred do 31.01.2025
5. 13604 ŽNIDARŠIČ SVENŠEK TimRLM2004moški U23 31.07.202302.09.2023 - 31.07.2024
6. 10428 GRENC Gaber LukaRLM2006mladinci 11.05.202412.05.2024 - 20.04.2025državni razred do 30.09.2024
7. 10269 JUVANČIČ FilipRLM2006mladinci 17.12.202331.12.2023 - 17.12.2024državni razred do 30.06.2024
8. 10099 MAMLIĆ SimonRLM2006mladinci 26.05.202412.05.2024 - 21.04.2025državni razred do 30.06.2024
9. 9834 POLJŠAK GašperRLM2006mladinci 26.05.202418.05.2024 - 11.05.2025državni razred do 30.09.2024
10. 14122 STANAR LukaRLM2006mladinci 30.07.202302.09.2023 - 30.07.2024
 
11. 10429 ŽERJAL JakobRLM2006mladinci 14.10.202331.10.2023 - 14.10.2024
12. 10821 KOCIĆ Nikola TinRLM2007mladinci 11.05.202418.05.2024 - 11.05.2025državni razred do 31.01.2025
13. 11491 POPOVIĆ SvitRLM2007mladinci 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025državni razred do 31.01.2025
14. 11258 ROGELJ GalRLM2007mladinci 11.05.202431.10.2023 - 14.10.2024državni razred do 30.06.2024
15. 12580 ŠERJAK EnejRLM2007mladinci 25.05.202412.05.2024 - 21.04.2025državni razred do 31.01.2025
16. 12889 ŠTEMBAL SvenRLM2007mladinci 21.04.202412.05.2024 - 21.04.2025državni razred do 31.01.2025
17. 14928 ZRNEC KristjanRLM2007mladinci 26.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
18. 13764 FROLOV MarkRLM2008kadeti 04.02.202410.03.2024 - 04.02.2025
19. 11034 KRAGELJ ČrtRLM2008kadeti 26.05.202412.05.2024 - 21.04.2025
20. 11657 POTNIK MaticRLM2008kadeti 26.05.202418.05.2024 - 11.05.2025državni razred do 31.01.2025
 
21. 13410 BAUK UrošRLM2009kadeti 11.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
22. 16018 DAVYDOV FedorRLM2009kadeti 26.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
23. 13191 KOVAČIČ LOVŠIN JakobRLM2009kadeti 26.05.202412.05.2024 - 21.04.2025državni razred do 30.09.2024
24. 13283 KRDŽALIĆ MajRLM2009kadeti 26.05.202418.05.2024 - 11.05.2025državni razred do 31.01.2025
25. 13865 ROZMAN GašperRLM2009kadeti 11.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
26. 13729 GERGELI LevRLM2010dečki 25.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
27. 15606 ISRAEL Yuval MosheRLM2010dečki 26.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
28. 13054 KORINŠEK LevRLM2010dečki 23.07.202301.09.2023 - 23.07.2024
29. 12391 POLJŠAK ŽigaRLM2010dečki 26.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
30. 14427 RAZINGER TARLE LenartRLM2010dečki 23.03.202427.03.2024 - 23.03.2025
 
31. 13732 BROLIH MatevžRLM2011dečki 11.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
32. 13728 MAMLIĆ FilipRLM2011dečki 25.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
33. 13910 PLEŠE MESERKO ErazemRLM2011dečki 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
34. 14980 PRAPROTNIK OskarRLM2011dečki 24.06.202327.08.2023 - 24.06.2024
35. 13746 SEVER RokRLM2011dečki 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
36. 13739 SOKAČ SvenRLM2011dečki 11.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
37. 13744 ŠAFAR DavidRLM2011dečki 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
38. 14263 BOTTON MarcelRLM2012mlajši dečki 13.04.202421.04.2024 - 13.04.2025
39. 15090 FAJON BorRLM2012mlajši dečki 11.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
40. 14265 GORBUNOV ArsentiiRLM2012mlajši dečki 11.02.202409.03.2024 - 11.02.2025
 
41. 15617 GUŠTIN DavidRLM2012mlajši dečki 23.03.202427.03.2024 - 23.03.2025
42. 14423 JEROMEN JurijRLM2012mlajši dečki 11.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
43. 14267 KARIŽ Gael RubenRLM2012mlajši dečki 25.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
44. 14917 PIRMAN DavidRLM2012mlajši dečki 11.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
45. 13763 PREŠEREN RokRLM2012mlajši dečki 13.04.202421.04.2024 - 13.04.2025
46. 15620 ZGONIK JENIČ SvitRLM2012mlajši dečki 23.03.202427.03.2024 - 23.03.2025
47. 15613 BOLČIČ TAVČAR AleksanderRLM2013mlajši dečki 11.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
48. 15005 ČELIK LevRLM2013mlajši dečki 11.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
49. 14422 GERGELI VitoRLM2013mlajši dečki 13.04.202421.04.2024 - 13.04.2025
50. 14909 HANKIĆ AlanRLM2013mlajši dečki 11.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
 
51. 15611 MARIN LinkRLM2013mlajši dečki 20.01.202421.01.2024 - 20.01.2025
52. 15619 RAJŠTER LevRLM2013mlajši dečki 11.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
53. 14912 RUPNIK AdamRLM2013mlajši dečki 11.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
54. 14428 TIJANIĆ MarkoRLM2013mlajši dečki 11.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
55. 15089 FAJON ArneRLM2014mlajši dečki 11.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
56. 14891 HRIBAR JureRLM2014mlajši dečki 18.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
57. 14793 KRDŽALIĆ JonRLM2014mlajši dečki 11.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
58. 15616 LEVIČAR EtjanRLM2014mlajši dečki 20.01.202421.01.2024 - 20.01.2025
59. 15974 MARKULIN MITIĆ TeodorRLM2014mlajši dečki 11.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
60. 15581 ZORC MarcoRLM2014mlajši dečki 25.05.202421.04.2024 - 13.04.2025
 
RL91 plavalcev 15 kategoriziranih

PK Ribnica
 
# ID priimek imeklubspolletnikkategorijazadnji nastop OKS registracija od-dokategorizacija
1. 14254 BARTOL MonikaRRZ2003ženske U23 21.10.202331.10.2023 - 21.10.2024
2. 10164 LEVSTEK MajaRRZ2005ženske U23 30.07.202302.09.2023 - 30.07.2024
3. 10395 ĐUKIĆ DoraRRZ2006mladinke 18.05.202412.05.2024 - 28.04.2025državni razred do 31.01.2025
4. 10921 RADIVOJEVIĆ OljaRRZ2007mladinke 18.05.202410.03.2024 - 03.03.2025državni razred do 31.01.2025
5. 11357 ŠKAPER NeliRRZ2007mladinke 25.05.202413.05.2024 - 04.05.2025državni razred do 31.01.2025
6. 11533 ĆIROVIĆ ZaraRRZ2008kadetinje 18.05.202412.05.2024 - 28.04.2025državni razred do 31.01.2025
7. 11527 NOVAK TiaRRZ2008kadetinje 09.07.202301.09.2023 - 09.07.2024
8. 12158 POJE MIHELIČ LanaRRZ2008kadetinje 18.05.202427.03.2024 - 23.03.2025državni razred do 31.01.2025
9. 11868 VLAHOV DoroteaRRZ2008kadetinje 04.02.202410.03.2024 - 04.02.2025državni razred do 30.06.2024
10. 13495 ERJAVEC IzaRRZ2009kadetinje 18.05.202412.05.2024 - 28.04.2025državni razred do 31.01.2025
 
11. 11882 ILC ManjaRRZ2009kadetinje 18.05.202410.03.2024 - 04.02.2025
12. 12148 STARC TajaRRZ2009kadetinje 18.05.202410.03.2024 - 04.02.2025državni razred do 30.06.2024
13. 14409 KUK InjaRRZ2010deklice 25.05.202413.05.2024 - 28.04.2025
14. 13205 PAKIŽ LaraRRZ2010deklice 18.05.202427.01.2024 - 27.01.2025
15. 13044 ŠKAPER AjdaRRZ2010deklice 25.05.202413.05.2024 - 04.05.2025
16. 13045 TANKO PolonaRRZ2010deklice 18.05.202413.05.2024 - 04.05.2025
17. 14323 PRELESNIK ZojaRRZ2012mlajše deklice 25.05.202421.04.2024 - 06.04.2025
18. 15269 AMBROŽIČ Gabriella IšaRRZ2013mlajše deklice * (365 dni) 27.05.202331.05.2023 - 27.05.2024
19. 14997 OSMAK AjdaRRZ2013mlajše deklice 25.05.202427.03.2024 - 23.03.2025
20. 14321 TANKO LucijaRRZ2013mlajše deklice 25.05.202421.04.2024 - 06.04.2025
 
21. 15265 COREL LOVŠIN FloraRRZ2014mlajše deklice 25.05.202421.01.2024 - 20.01.2025
22. 15743 SIMONIČ KajaRRZ2014mlajše deklice 25.05.202414.01.2024 - 13.01.2025
 
# ID priimek imeklubspolletnikkategorijazadnji nastop OKS registracija od-dokategorizacija
1. 9876 DEČMAN MatejRRM2000moški absolutno 25.04.202410.03.2024 - 03.03.2025
2. 9874 TOPOLNIK KlemenRRM2004moški U23 18.05.202431.12.2023 - 17.12.2024državni razred do 31.01.2025
3. 10396 BLATNIK NikRRM2006mladinci 04.05.202413.05.2024 - 04.05.2025državni razred do 31.01.2025
4. 10946 TURK MitjaRRM2006mladinci 18.05.202410.03.2024 - 04.02.2025državni razred do 31.01.2025
5. 11532 ĆIROVIĆ LovroRRM2008kadeti 26.05.202412.05.2024 - 28.04.2025državni razred do 31.01.2025
6. 11876 ČAMPA TobijaRRM2008kadeti 18.05.202412.05.2024 - 28.04.2025državni razred do 31.01.2025
7. 11873 PETEK JakaRRM2008kadeti 31.07.202302.09.2023 - 31.07.2024
8. 11530 STARC TeoRRM2008kadeti 18.05.202413.05.2024 - 28.04.2025državni razred do 31.01.2025
9. 12149 VAVTAR AljažRRM2008kadeti 18.05.202413.05.2024 - 28.04.2025državni razred do 31.01.2025
10. 12672 AMBROŽIČ AlessandroRRM2010dečki 18.05.202413.05.2024 - 04.05.2025
 
11. 13501 TURK ŽigaRRM2010dečki 18.05.202427.03.2024 - 23.03.2025
12. 13820 DEBELJAK VidRRM2011dečki 18.05.202412.05.2024 - 28.04.2025
13. 13505 KLJUN LukaRRM2011dečki 06.04.202410.04.2024 - 06.04.2025
14. 14410 NOVAK TajRRM2011dečki 18.05.202431.10.2023 - 21.10.2024
15. 13503 STARC TiborRRM2011dečki 18.05.202421.04.2024 - 06.04.2025
16. 13500 VEGI ANDOLJŠEK VallRRM2011dečki 18.05.202421.04.2024 - 06.04.2025
17. 14406 BRELIH ZEMLJIČ AnžeRRM2012mlajši dečki 14.10.202331.10.2023 - 14.10.2024
18. 15510 MEDVED GalRRM2012mlajši dečki 25.05.202410.04.2024 - 06.04.2025
19. 14322 MIHELIČ VasilijRRM2012mlajši dečki 25.05.202410.04.2024 - 06.04.2025
20. 15289 TITAN ErikRRM2012mlajši dečki 25.05.202421.04.2024 - 06.04.2025
 
21. 14326 ŽAGAR FilipRRM2012mlajši dečki 25.05.202421.04.2024 - 06.04.2025
22. 14319 ARKO MartinRRM2013mlajši dečki 25.05.202410.04.2024 - 06.04.2025
23. 14996 KOZINA AmadejRRM2014mlajši dečki 13.01.202414.01.2024 - 13.01.2025
RR45 plavalcev 15 kategoriziranih

PK Rudar Trbovlje
 
# ID priimek imeklubspolletnikkategorijazadnji nastop OKS registracija od-dokategorizacija
1. 11787 ZORE TejaRTZ2009kadetinje 11.05.202418.05.2024 - 11.05.2025državni razred do 30.09.2024
2. 13776 AGREŽ ArianaRTZ2010deklice 25.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
3. 13938 MILINKOVIĆ MiaRTZ2010deklice 01.07.202327.08.2023 - 01.07.2024
4. 13322 OBERŽAN MojcaRTZ2010deklice 23.07.202301.09.2023 - 23.07.2024
5. 13983 BORIŠEK NoemiRTZ2011deklice 11.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
6. 13861 OBERŽAN ŠpelaRTZ2011deklice 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
7. 11367 ZORE PiaRTZ2011deklice 25.05.202421.04.2024 - 06.04.2025
8. 13933 ZUPANČIČ InjaRTZ2011deklice 25.05.202410.03.2024 - 11.02.2025
 
# ID priimek imeklubspolletnikkategorijazadnji nastop OKS registracija od-dokategorizacija
1. 12130 ZUPANČIČ TajRTM2007mladinci 26.05.202421.04.2024 - 14.04.2025državni razred do 31.01.2025
2. 15538 JAŠIĆ MihailoRTM2009kadeti 26.05.202421.04.2024 - 14.04.2025
RT10 plavalcev 2 kategoriziranih

ŠD Delfin Ljubljana
 
# ID priimek imeklubspolletnikkategorijazadnji nastop OKS registracija od-dokategorizacija
1. 10679 MIHEVC LaraSDDZ2005ženske U23 23.12.202325.12.2023 - 23.12.2024
2. 14458 ČUK BARIČ TjašaSDDZ2006mladinke 18.05.202431.10.2023 - 21.10.2024
3. 9579 PREDALIČ VanjaSDDZ2006mladinke 25.05.202402.09.2023 - 30.07.2024
4. 15639 SRAKA LunaSDDZ2006mladinke 28.04.202413.05.2024 - 28.04.2025
5. 15203 VERTAČNIK MajaSDDZ2009kadetinje 18.05.202425.12.2023 - 23.12.2024
6. 15590 GRADIŠNIK MašaSDDZ2010deklice 18.05.202425.12.2023 - 23.12.2024
7. 15638 ŠIFRER NionaSDDZ2012mlajše deklice 21.10.202331.10.2023 - 21.10.2024
 
# ID priimek imeklubspolletnikkategorijazadnji nastop OKS registracija od-dokategorizacija
1. 15544 ROJC MatevžSDDM1995moški absolutno 16.12.202331.12.2023 - 16.12.2024
2. 7610 GORNIK TilenSDDM1998moški absolutno 25.05.202425.12.2023 - 23.12.2024državni razred do 31.01.2025
3. 9241 MAJCEN GOVC FilipSDDM2000moški absolutno 21.10.202331.10.2023 - 21.10.2024
4. 9178 KAC JanSDDM2001moški U23 17.12.202331.12.2023 - 17.12.2024
5. 6374 ZABAV AndrejSDDM2001moški U23 21.10.202331.10.2023 - 21.10.2024
6. 8725 GORNIK JureSDDM2002moški U23 28.04.202413.05.2024 - 28.04.2025državni razred do 31.01.2025
7. 12146 ZAGAJŠEK TilenSDDM2002moški U23 21.10.202331.10.2023 - 21.10.2024
8. 11499 MAJCEN PatrikSDDM2003moški U23 15.12.202331.12.2023 - 15.12.2024državni razred do 31.01.2025
9. 15145 PODGORŠEK NejcSDDM2003moški U23 26.11.202327.11.2023 - 26.11.2024
10. 15146 PODGORŠEK ŽigaSDDM2003moški U23 25.05.202431.10.2023 - 21.10.2024
 
11. 15147 VERBIČ ČrtSDDM2003moški U23 17.12.202331.12.2023 - 17.12.2024
12. 13437 ZALAR PatrikSDDM2003moški U23 17.12.202331.12.2023 - 17.12.2024
13. 13627 BOJANC DomenSDDM2005moški U23 17.12.202331.12.2023 - 17.12.2024
14. 14971 NASEV NikolaSDDM2006mladinci 25.05.202431.10.2023 - 21.10.2024
15. 10502 NOVAK TaiSDDM2006mladinci 12.11.202313.11.2023 - 12.11.2024državni razred do 31.01.2025
16. 14905 TRAJKOV NejSDDM2006mladinci 25.05.202431.10.2023 - 21.10.2024
17. 13952 VUGA PeterSDDM2006mladinci 28.04.202413.05.2024 - 28.04.2025državni razred do 31.01.2025
18. 10740 MAJCEN TajSDDM2007mladinci 28.04.202427.03.2024 - 24.03.2025državni razred do 31.01.2025
19. 15584 PAVLIN MarcelSDDM2007mladinci 12.12.202317.12.2023 - 12.12.2024
20. 15486 KISLOV MykytaSDDM2008kadeti 23.12.202325.12.2023 - 23.12.2024
 
21. 15586 MLAKAR NaceSDDM2008kadeti 12.12.202317.12.2023 - 12.12.2024
22. 15585 KLEMEN JakobSDDM2009kadeti 21.10.202331.10.2023 - 21.10.2024
23. 13358 OBLAK TimSDDM2009kadeti 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
24. 13852 POLIČ StašSDDM2009kadeti 21.10.202331.10.2023 - 21.10.2024
25. 15205 VELEGIĆ LeoSDDM2009kadeti 25.05.202425.12.2023 - 23.12.2024
26. 15583 HOZJAN LukaSDDM2010dečki 25.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
27. 15636 LIAO NOVAK NikSDDM2010dečki 25.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
28. 15588 MLAKAR JakaSDDM2010dečki 12.12.202317.12.2023 - 12.12.2024
29. 15637 NOVAK TianSDDM2010dečki 25.05.202431.10.2023 - 21.10.2024
30. 16031 OBLAK NOVAK MihaSDDM2012mlajši dečki 11.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
 
SDD37 plavalcev 6 kategoriziranih

Umetnostno plavanje
 
# ID priimek imeklubspolletnikkategorijazadnji nastop OKS registracija od-dokategorizacija
1. 15051 SELJAK NikaSINZ2002ženske U23 Ni podatka14.12.2023 - 18.07.2024državni razred do 30.06.2024
2. 15066 ZVONAREVA JanaSINZ2006mladinke Ni podatka26.10.2023 - 18.06.2024državni razred do 30.06.2024
3. 15640 GREGORSKI KalinaSINZ2007mladinke Ni podatka14.12.2023 - 18.06.2024državni razred do 30.06.2024
4. 15058 DREMELJ KatarinaSINZ2008kadetinje Ni podatka26.10.2023 - 18.06.2024državni razred do 30.06.2024
5. 15057 JERAM AnaSINZ2008kadetinje Ni podatka26.10.2023 - 18.06.2024državni razred do 30.06.2024
6. 15064 KRIVEC NežaSINZ2009kadetinje Ni podatka26.10.2023 - 18.06.2024državni razred do 30.06.2024
7. 13459 KLOPČIČ LiliSINZ2010deklice Ni podatka26.10.2023 - 18.06.2024
8. 15230 JOKHADAR AjdaSINZ2011deklice Ni podatka26.10.2023 - 18.06.2024
SIN8 plavalcev 6 kategoriziranih

Slovenia
 
# ID priimek imeklubspolletnikkategorijazadnji nastop OKS registracija od-dokategorizacija
1. 7008 STEVENS Peter JohnSLOM1995moški absolutno 05.05.202408.05.2024 - 14.02.2025mednarodni razred do 30.09.2024
SLO1 plavalcev 1 kategoriziranih

PK Triglav Kranj
 
# ID priimek imeklubspolletnikkategorijazadnji nastop OKS registracija od-dokategorizacija
1. 9423 ČELIK TinaTKZ2001ženske U23 09.12.202331.12.2023 - 31.12.2024perspektivni razred do 31.01.2026
2. 9439 POGAČAR NežaTKZ2001ženske U23 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
3. 6739 POGAČAR ZalaTKZ2004ženske U23 25.05.202421.04.2024 - 14.04.2025državni razred do 31.01.2025
4. 9815 ZUPAN NežaTKZ2005ženske U23 17.12.202331.12.2023 - 17.12.2024državni razred do 30.09.2024
5. 10202 PESRL KarinTKZ2006mladinke * (1954 dni) 19.01.201914.12.2023 - 18.07.2024državni razred do 30.06.2024
6. 10849 ŠILER KLEMENČIČ ZojaTKZ2006mladinke 14.04.202421.04.2024 - 14.04.2025državni razred do 30.09.2024
7. 12365 TRČEK BrinaTKZ2006mladinke 03.03.202410.03.2024 - 03.03.2025
8. 11723 LOZAR AlinaTKZ2007mladinke 25.05.202421.04.2024 - 14.04.2025
9. 12613 FRLEC KatarinaTKZ2008kadetinje 11.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
10. 13405 KREVS EmmaTKZ2008kadetinje 11.05.202413.05.2024 - 11.05.2025državni razred do 30.09.2024
 
11. 11725 PAJNTAR BlažaTKZ2008kadetinje 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025državni razred do 31.01.2025
12. 11953 PULKO Ema TerezaTKZ2008kadetinje 19.10.202331.10.2023 - 19.10.2024
13. 11711 CAMLEK MašaTKZ2009kadetinje 04.02.202410.03.2024 - 04.02.2025mladinski razred do 30.09.2024
14. 10998 NAGLIČ LaraTKZ2009kadetinje 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
15. 12877 SAVERNIK VeronikaTKZ2009kadetinje 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
16. 14609 ŽGALIN LanaTKZ2009kadetinje 25.04.202412.05.2024 - 25.04.2025
17. 13226 KOMELJ MetaTKZ2010deklice 11.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
18. 13006 LAPUH Justina PikaTKZ2010deklice 25.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
19. 11683 MARGETA AnaTKZ2010deklice 25.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
20. 11952 PULKO Ela KlaraTKZ2010deklice 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
 
21. 14089 SETNIKAR AnikaTKZ2010deklice 20.01.202421.01.2024 - 20.01.2025
22. 13438 ŠUŠTERŠIČ EvaTKZ2010deklice 20.01.202421.01.2024 - 20.01.2025
23. 13224 BROLIH LaraTKZ2011deklice 25.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
24. 14148 GUNDE ŽivaTKZ2011deklice 11.01.202414.01.2024 - 11.01.2025
25. 13213 JAKŠA JOVANOVSKI KarinTKZ2011deklice 25.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
26. 15683 KELEMAN AnaTKZ2011deklice 25.04.202412.05.2024 - 25.04.2025
27. 13281 MOŽINA MašaTKZ2011deklice 23.05.202412.05.2024 - 25.04.2025
28. 15514 OREŠNIK ZarjaTKZ2011deklice 23.03.202427.03.2024 - 23.03.2025
29. 14449 SUŠNIK NadjaTKZ2011deklice 22.06.202327.08.2023 - 22.06.2024
30. 14091 ŠPERNJAK NinaTKZ2011deklice 25.05.202412.05.2024 - 25.04.2025
 
31. 13796 VOGA LiuTKZ2011deklice 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
32. 15489 BEKTAŠEVIĆ ImanTKZ2012mlajše deklice 03.06.202328.06.2023 - 03.06.2024
33. 13958 BUKOVAC MiaTKZ2012mlajše deklice 25.05.202410.04.2024 - 06.04.2025
34. 15693 BULIĆ NikaTKZ2012mlajše deklice 28.03.202410.04.2024 - 28.03.2025
35. 13832 ERŽEN JercaTKZ2012mlajše deklice 25.05.202412.05.2024 - 25.04.2025
36. 15511 GRAŠIČ MinaTKZ2012mlajše deklice 16.11.202320.11.2023 - 16.11.2024
37. 13693 GRILC AvaTKZ2012mlajše deklice 25.05.202412.05.2024 - 25.04.2025
38. 14157 KOZIN GULIČ Mia SaraTKZ2012mlajše deklice 25.05.202412.05.2024 - 25.04.2025
39. 15498 PODJED PRIMOŽIČ EvelinTKZ2012mlajše deklice 22.06.202327.08.2023 - 22.06.2024
40. 12885 POGAČAR MancaTKZ2012mlajše deklice 25.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
 
41. 13826 POREDOŠ KUSTERLE ToshaTKZ2012mlajše deklice 25.05.202412.05.2024 - 25.04.2025
42. 13866 SREDOJEVIĆ NikaTKZ2012mlajše deklice 16.07.202301.09.2023 - 16.07.2024
43. 14147 CVETKO EmaTKZ2013mlajše deklice 25.05.202412.05.2024 - 25.04.2025
44. 15491 ĐUKANOVIĆ EvaTKZ2013mlajše deklice 25.05.202412.05.2024 - 20.04.2025
45. 15512 GRUM RubyTKZ2013mlajše deklice 25.05.202412.05.2024 - 25.04.2025
46. 14775 HUREMOVIĆ LorenaTKZ2013mlajše deklice 20.01.202421.01.2024 - 20.01.2025
47. 14096 KERN JasnaTKZ2013mlajše deklice 23.05.202412.05.2024 - 25.04.2025
48. 14152 LAHARNAR MašaTKZ2013mlajše deklice 25.05.202410.04.2024 - 06.04.2025
49. 15497 MLAKAR LejlaTKZ2013mlajše deklice 06.04.202410.04.2024 - 06.04.2025
50. 15513 NAGLIČ ŽivaTKZ2013mlajše deklice 23.03.202427.03.2024 - 23.03.2025
 
51. 15499 PUCONJA KimTKZ2013mlajše deklice 25.05.202412.05.2024 - 20.04.2025
52. 15501 RAMOVŠ KatarinaTKZ2013mlajše deklice 03.06.202328.06.2023 - 03.06.2024
53. 15507 TRŠAN BrinaTKZ2013mlajše deklice 12.12.202317.12.2023 - 12.12.2024
54. 13830 ZUPAN LauraTKZ2013mlajše deklice 25.05.202412.05.2024 - 25.04.2025
55. 15317 ABDOU MinaTKZ2014mlajše deklice 20.01.202421.01.2024 - 20.01.2025
56. 15650 BAVDEK ZojaTKZ2014mlajše deklice 11.01.202414.01.2024 - 11.01.2025
57. 15490 BRAKIĆ NajaTKZ2014mlajše deklice 20.01.202421.01.2024 - 20.01.2025
58. 14770 BROLIH AljaTKZ2014mlajše deklice 25.05.202412.05.2024 - 25.04.2025
59. 14855 CRLJENICA LanaTKZ2014mlajše deklice 25.05.202412.05.2024 - 25.04.2025
60. 14130 GABRON NušaTKZ2014mlajše deklice 23.05.202412.05.2024 - 25.04.2025
 
61. 15331 GICHEVA KlaraTKZ2014mlajše deklice 25.04.202412.05.2024 - 25.04.2025
62. 15319 MAVEC TijaTKZ2014mlajše deklice 06.04.202410.04.2024 - 06.04.2025
63. 14105 POLAJNAR LauraTKZ2014mlajše deklice 25.05.202412.05.2024 - 25.04.2025
64. 15445 ŠPENKO MijaTKZ2014mlajše deklice 20.01.202426.01.2024 - 20.01.2025
 
# ID priimek imeklubspolletnikkategorijazadnji nastop OKS registracija od-dokategorizacija
1. 8756 PLEŠE DavidTKM1983moški absolutno 11.01.202414.01.2024 - 11.01.2025
2. 13986 SCHWIETERT Johan Bernard ReinierTKM1997moški absolutno 26.05.202418.05.2024 - 11.05.2025
3. 8290 ZUPANEC AlešTKM2000moški absolutno 18.06.202328.11.2023 - 18.06.2024
4. 6227 BOŠKAN SašoTKM2002moški U23 14.04.202421.04.2024 - 14.04.2025perspektivni razred do 30.09.2025
5. 10527 RIJAVEC MihaTKM2003moški U23 31.07.202302.09.2023 - 31.07.2024
6. 6736 VINTAR MihaTKM2003moški U23 16.12.202302.09.2023 - 31.07.2024državni razred do 30.09.2024
7. 9752 JANHUBA JureTKM2004moški U23 31.07.202302.09.2023 - 31.07.2024državni razred do 30.06.2024
8. 9981 ALJAŽ AndražTKM2005moški U23 22.06.202327.08.2023 - 22.06.2024
9. 11714 ČARMAN DJURAN BorTKM2005moški U23 17.12.202331.12.2023 - 17.12.2024
10. 10599 POSNJAK JušTKM2006mladinci 28.05.202331.05.2023 - 28.05.2024
 
11. 10374 MAČEK TilenTKM2007mladinci 25.05.202413.05.2024 - 11.05.2025državni razred do 30.09.2024
12. 13846 SKOK BorTKM2007mladinci 25.11.202327.11.2023 - 25.11.2024
13. 13225 GRADIŠEK ŽanTKM2008kadeti 14.04.202421.04.2024 - 14.04.2025državni razred do 30.06.2024
14. 12320 JEKOVEC AžbeTKM2008kadeti 19.10.202331.10.2023 - 19.10.2024
15. 11302 KOLENKO TimTKM2008kadeti 06.01.202427.11.2023 - 26.11.2024
16. 11721 KOSMAČ TilenTKM2008kadeti 31.07.202302.09.2023 - 31.07.2024
17. 13675 ZAFOŠNIK POTOČNIK LeonTKM2008kadeti 23.05.202421.04.2024 - 14.04.2025državni razred do 30.06.2024
18. 13842 KOSI KanaiTKM2009kadeti * (365 dni) 27.05.202331.05.2023 - 27.05.2024
19. 12868 MAZI JAMNIK ArneTKM2009kadeti 11.05.202418.05.2024 - 11.05.2025državni razred do 30.06.2024
20. 15432 MEDVED AlešTKM2009kadeti 12.12.202317.12.2023 - 12.12.2024
 
21. 12191 SEČNIK MaticTKM2009kadeti 03.03.202410.03.2024 - 03.03.2025državni razred do 30.09.2024
22. 15678 ŠTUHEC GašperTKM2009kadeti 25.04.202412.05.2024 - 25.04.2025
23. 14146 BIZJAK KRALJ TristanTKM2010dečki 25.05.202410.04.2024 - 28.03.2025
24. 12294 JAGODIC NejTKM2010dečki 25.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
25. 15648 KRIČEJ TeoTKM2010dečki 16.11.202321.11.2023 - 16.11.2024
26. 13823 LAMOVŠEK NikTKM2010dečki 25.05.202427.03.2024 - 23.03.2025
27. 14140 PIKEC MartinTKM2010dečki 25.05.202409.03.2024 - 11.02.2025
28. 12858 PUGELJ RokTKM2010dečki 25.05.202412.05.2024 - 25.04.2025
29. 14785 RAJKOVIČ Oskar MartinTKM2010dečki 20.01.202421.01.2024 - 20.01.2025
30. 14088 BEŠTER AmbrožTKM2011dečki 25.05.202412.05.2024 - 25.04.2025
 
31. 15732 BEVK ŠALI SamoTKM2011dečki 25.04.202412.05.2024 - 25.04.2025
32. 14094 BRAKIĆ BenjaminTKM2011dečki 28.03.202410.04.2024 - 28.03.2025
33. 13692 DUBOKOVIČ DIMITROV DominikTKM2011dečki 20.01.202421.01.2024 - 20.01.2025
34. 15674 GRILC MarkTKM2011dečki 11.01.202414.01.2024 - 11.01.2025
35. 15367 POLANC FilipTKM2011dečki 20.04.202412.05.2024 - 20.04.2025
36. 14098 POTOČNIK MatevžTKM2011dečki 25.04.202412.05.2024 - 25.04.2025
37. 15671 SUDIN YehorTKM2011dečki 23.03.202427.03.2024 - 23.03.2025
38. 13859 SUŠEC JakobTKM2011dečki 25.05.202412.05.2024 - 25.04.2025
39. 13233 ZUPAN LukaTKM2011dečki 23.05.202427.03.2024 - 23.03.2025
40. 13819 BAVDEK JakobTKM2012mlajši dečki 06.04.202410.04.2024 - 06.04.2025
 
41. 13237 BEŠTER OžbejTKM2012mlajši dečki 25.05.202412.05.2024 - 25.04.2025
42. 15603 BRAJNIK TianTKM2012mlajši dečki 19.10.202331.10.2023 - 19.10.2024
43. 14780 FOJKAR TimotejTKM2012mlajši dečki 23.05.202412.05.2024 - 25.04.2025
44. 15515 JOVANOVIĆ DaniloTKM2012mlajši dečki 03.06.202328.06.2023 - 03.06.2024
45. 14783 KOKELJ ValTKM2012mlajši dečki 16.07.202301.09.2023 - 16.07.2024
46. 14149 KORENČ ŽigaTKM2012mlajši dečki 11.02.202409.03.2024 - 11.02.2025
47. 15444 OMEROVIĆ VitoTKM2012mlajši dečki 23.03.202427.03.2024 - 23.03.2025
48. 14784 POTOČNIK MarkTKM2012mlajši dečki 01.07.202327.08.2023 - 01.07.2024
49. 14133 PUGELJ AlešTKM2012mlajši dečki 25.05.202412.05.2024 - 25.04.2025
50. 13845 SEČNIK TadejTKM2012mlajši dečki 25.05.202412.05.2024 - 25.04.2025
 
51. 13828 SMRKOLJ BenjaminTKM2012mlajši dečki 06.04.202421.04.2024 - 06.04.2025
52. 15653 ŠILAR DavidTKM2012mlajši dečki 16.11.202320.11.2023 - 16.11.2024
53. 15679 ŠTUHEC MaksTKM2012mlajši dečki 25.04.202412.05.2024 - 25.04.2025
54. 15506 ŠTULAR ÜLEN JulijanTKM2012mlajši dečki 25.04.202412.05.2024 - 25.04.2025
55. 14129 BEŠTER ErazemTKM2013mlajši dečki 25.05.202412.05.2024 - 25.04.2025
56. 15488 ČERMUL TevžTKM2013mlajši dečki 23.03.202427.03.2024 - 23.03.2025
57. 15602 DOKL JakobTKM2013mlajši dečki 25.04.202412.05.2024 - 25.04.2025
58. 14774 HAFNER GAŠPERIN ŽanTKM2013mlajši dečki 25.05.202412.05.2024 - 25.04.2025
59. 14424 LASIČ LevTKM2013mlajši dečki 23.05.202410.04.2024 - 28.03.2025
60. 15320 MIRANDA RAZPOTNIK Adrian DiovaniTKM2013mlajši dečki 25.04.202412.05.2024 - 25.04.2025
 
61. 15677 PAVLIN JaniTKM2013mlajši dečki 20.01.202421.01.2024 - 20.01.2025
62. 15540 PETKOV DavidTKM2013mlajši dečki 16.11.202320.11.2023 - 16.11.2024
63. 15323 RALCA FilipTKM2013mlajši dečki 11.01.202414.01.2024 - 11.01.2025
64. 15505 ŠEGREGUR BlažTKM2013mlajši dečki 16.11.202321.11.2023 - 16.11.2024
65. 15361 ŠTERN LiamTKM2013mlajši dečki 25.05.202412.05.2024 - 25.04.2025
66. 15680 ŠTRUKELJ LovroTKM2013mlajši dečki 20.01.202421.01.2024 - 20.01.2025
67. 15630 VOLČJAK BernardTKM2013mlajši dečki 11.01.202414.01.2024 - 11.01.2025
68. 15330 VRHOVNIK TristanTKM2013mlajši dečki 25.04.202412.05.2024 - 25.04.2025
69. 15325 DOŠEN PLAVC AleksTKM2014mlajši dečki 23.05.202414.01.2024 - 11.01.2025
70. 15651 GLAVIČ IgorTKM2014mlajši dečki 25.05.202412.05.2024 - 25.04.2025
 
71. 15672 HUREMOVIĆ AdrianTKM2014mlajši dečki 11.01.202414.01.2024 - 11.01.2025
72. 14782 KENIG Jaro BorTKM2014mlajši dečki 25.05.202412.05.2024 - 25.04.2025
73. 14151 KOVAČ VirTKM2014mlajši dečki 25.05.202412.05.2024 - 25.04.2025
74. 15727 LESJAK NikTKM2014mlajši dečki 20.01.202421.01.2024 - 20.01.2025
75. 15675 LONČAR JakobTKM2014mlajši dečki 25.04.202412.05.2024 - 25.04.2025
76. 15975 PRAŠNIKAR JakobTKM2014mlajši dečki 25.05.202421.04.2024 - 06.04.2025
77. 15348 SMRKOLJ JakobTKM2014mlajši dečki 20.01.202421.01.2024 - 20.01.2025
78. 15504 STOICA Edward-ConstantinTKM2014mlajši dečki 25.05.202412.05.2024 - 25.04.2025
79. 15702 SUHADOLNIK MakTKM2014mlajši dečki 23.05.202421.01.2024 - 20.01.2025
80. 15694 ZUPAN AdamTKM2014mlajši dečki 11.01.202414.01.2024 - 11.01.2025
 
TK144 plavalcev 16 kategoriziranih

PK Torpedo Ljubljana
 
# ID priimek imeklubspolletnikkategorijazadnji nastop OKS registracija od-dokategorizacija
1. 11221 VRBINC EmaTORZ2008kadetinje 26.05.202421.04.2024 - 14.04.2025državni razred do 31.01.2025
2. 11213 ĐORĐEVIĆ TaraTORZ2009kadetinje 11.05.202413.05.2024 - 11.05.2025državni razred do 30.06.2024
3. 12937 KOŠIR ZalaTORZ2011deklice 26.05.202427.03.2024 - 23.03.2025
 
# ID priimek imeklubspolletnikkategorijazadnji nastop OKS registracija od-dokategorizacija
1. 10818 ĐORĐEVIĆ JakaTORM2006mladinci 26.05.202413.05.2024 - 11.05.2025državni razred do 30.09.2024
2. 11220 VRBINC GašperTORM2006mladinci 24.03.202427.03.2024 - 24.03.2025državni razred do 31.01.2025
3. 13289 VOCOVNIK MatevžTORM2008kadeti 31.07.202302.09.2023 - 31.07.2024
4. 13932 KRAŠAN MatijaTORM2009kadeti 11.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
5. 13850 OSTERMAN LAZAR GregorTORM2009kadeti 26.05.202410.03.2024 - 03.03.2025
6. 15530 VIDMAR OžbejTORM2009kadeti 03.06.202328.06.2023 - 03.06.2024
7. 14829 TROJIKJ MarkoTORM2010dečki 26.05.202427.03.2024 - 23.03.2025
8. 15582 GRUDEN PatrikTORM2011dečki 26.05.202427.03.2024 - 23.03.2025
9. 14741 KOCJAN MartinTORM2011dečki 26.05.202413.05.2024 - 11.05.2025
10. 14736 VARDJAN AleksejTORM2011dečki 16.07.202301.09.2023 - 16.07.2024
 
11. 13487 ŽVAR TianTORM2011dečki 16.07.202301.09.2023 - 16.07.2024
12. 14991 BOBBERA EnejTORM2012mlajši dečki 25.05.202427.03.2024 - 23.03.2025
13. 13489 KOŠIR AmbrožTORM2013mlajši dečki 25.05.202427.03.2024 - 23.03.2025
14. 14740 LOVŠIN MaxTORM2013mlajši dečki 25.05.202427.03.2024 - 23.03.2025
15. 14735 TEŠAR JulijTORM2013mlajši dečki 25.05.202421.01.2024 - 20.01.2025
16. 14738 ŽUPEVC TimotejTORM2013mlajši dečki 24.06.202327.08.2023 - 24.06.2024
17. 14742 HANDANOVIĆ Benjamin LevTORM2014mlajši dečki 20.01.202421.01.2024 - 20.01.2025
TOR20 plavalcev 4 kategoriziranih

PK Terme Ptuj
 
# ID priimek imeklubspolletnikkategorijazadnji nastop OKS registracija od-dokategorizacija
1. 12576 PETERŠIČ SofijaTPZ2009kadetinje 18.05.202427.11.2023 - 25.11.2024
2. 12641 ARNUŠ NušaTPZ2010deklice 18.05.202412.05.2024 - 21.04.2025
3. 14360 JUG KarmenTPZ2010deklice 18.05.202427.03.2024 - 23.03.2025
4. 14536 STRELEC KatarinaTPZ2010deklice 18.05.202412.05.2024 - 21.04.2025
5. 13937 BOŽIČKO LauraTPZ2011deklice 18.05.202412.05.2024 - 21.04.2025
6. 13562 KOTAR JulijaTPZ2011deklice 01.07.202327.08.2023 - 01.07.2024
7. 14539 MAČEK SaraTPZ2011deklice 18.05.202427.03.2024 - 23.03.2025
8. 14486 PACHER LiliTPZ2011deklice 02.12.202304.12.2023 - 02.12.2024
9. 13564 PERKO EvitaTPZ2011deklice 01.07.202327.08.2023 - 01.07.2024
10. 13415 ŠPANINGER LejaTPZ2011deklice 18.05.202412.05.2024 - 19.04.2025
 
11. 14642 MAJCEN MarijaTPZ2012mlajše deklice 18.05.202427.03.2024 - 23.03.2025
12. 14497 KOROŠEC BrinaTPZ2013mlajše deklice 21.04.202412.05.2024 - 21.04.2025
13. 15481 LJUBEC ZojaTPZ2013mlajše deklice 18.05.202427.11.2023 - 25.11.2024
14. 15218 PEČNIK RebekaTPZ2013mlajše deklice 18.05.202412.05.2024 - 21.04.2025
 
# ID priimek imeklubspolletnikkategorijazadnji nastop OKS registracija od-dokategorizacija
1. 13652 GAVEZ AnžeTPM2005moški U23 18.05.202428.06.2023 - 03.06.2024
2. 10486 HOLC TomažTPM2006mladinci 18.05.202427.11.2023 - 26.11.2024
3. 15288 KVAS AnžeTPM2007mladinci 18.05.202412.05.2024 - 21.04.2025
4. 14537 KOROŠEC AndražTPM2011dečki 18.05.202427.11.2023 - 26.11.2024
5. 14538 KOROŠEC GašperTPM2012mlajši dečki 18.05.202427.11.2023 - 26.11.2024
6. 15180 MURKO TeodorTPM2012mlajši dečki 18.05.202412.05.2024 - 20.04.2025
7. 14533 ZVER LeonTPM2012mlajši dečki 18.05.202412.05.2024 - 21.04.2025
8. 15219 ŽNIDARIČ TiborTPM2012mlajši dečki 18.05.202412.05.2024 - 20.04.2025
TP22 plavalcev 0 kategoriziranih

PK Velenje
 
# ID priimek imeklubspolletnikkategorijazadnji nastop OKS registracija od-dokategorizacija
1. 8016 ERJAVEC NušaVVZ1998ženske absolutno 28.05.202302.06.2023 - 28.05.2024državni razred do 30.06.2024
2. 12135 GOLČER MarušaVVZ2001ženske U23 29.07.202302.09.2023 - 29.07.2024
3. 6569 LOGAR TamaraVVZ2002ženske U23 18.05.202402.06.2023 - 27.05.2024državni razred do 30.06.2024
4. 14077 GOLČER AnjaVVZ2003ženske U23 29.07.202302.09.2023 - 29.07.2024
5. 11414 JOVAN EmaVVZ2005ženske U23 07.04.202421.04.2024 - 07.04.2025državni razred do 30.06.2024
6. 9799 POBERŽNIK MancaVVZ2005ženske U23 * (365 dni) 27.05.202302.06.2023 - 27.05.2024državni razred do 30.06.2024
7. 9685 PERC ŽivaVVZ2007mladinke 07.04.202421.04.2024 - 07.04.2025državni razred do 30.06.2024
8. 11416 POHOREC ŠpelaVVZ2007mladinke 07.04.202421.04.2024 - 07.04.2025državni razred do 30.06.2024
9. 12597 ROMIH NastjaVVZ2007mladinke 07.04.202421.04.2024 - 07.04.2025državni razred do 30.06.2024
10. 12178 JUKIĆ Najya HanaVVZ2008kadetinje 26.05.202429.07.2023 - 28.07.2024perspektivni razred do 30.09.2025
 
11. 14937 HALILOVIĆ DženanaVVZ2009kadetinje 18.05.202407.01.2024 - 07.01.2025
12. 12890 MILIJAŠ NikolinaVVZ2010deklice 25.05.202412.05.2024 - 20.04.2025
13. 12596 MRKONJIČ TiaVVZ2010deklice 25.05.202412.05.2024 - 20.04.2025
14. 13976 PLANKO PikaVVZ2010deklice 25.05.202412.05.2024 - 20.04.2025
15. 12729 SUŠEC JAMBROVIĆ AnaVVZ2010deklice 25.05.202412.05.2024 - 20.04.2025
16. 14627 ŠULIGOJ MancaVVZ2010deklice 10.06.202328.06.2023 - 10.06.2024
17. 14625 ANCLIN KlaraVVZ2011deklice 25.05.202412.05.2024 - 20.04.2025
18. 13974 BLATNIK KlaraVVZ2011deklice 25.05.202412.05.2024 - 20.04.2025
19. 14821 GARCIA PETRAS LaraVVZ2011deklice 25.05.202412.05.2024 - 20.04.2025
20. 12594 LAMEŠIĆ LanaVVZ2011deklice 25.05.202412.05.2024 - 20.04.2025
 
21. 14812 VASILJEVIĆ NikolinaVVZ2011deklice 20.04.202412.05.2024 - 20.04.2025
22. 14827 ZIJAN MiaVVZ2011deklice 10.06.202328.06.2023 - 10.06.2024
23. 15451 ZUKIĆ InajaVVZ2011deklice 20.04.202412.05.2024 - 20.04.2025
24. 14618 CREVAR MajaVVZ2012mlajše deklice 25.05.202412.05.2024 - 20.04.2025
25. 14624 DREV TOMAN MancaVVZ2012mlajše deklice 25.05.202412.05.2024 - 20.04.2025
26. 14616 HADŽIAGANOVIĆ AdnaVVZ2012mlajše deklice 25.05.202412.05.2024 - 20.04.2025
27. 14824 LIPIČNIK EmaVVZ2012mlajše deklice 25.05.202412.05.2024 - 20.04.2025
28. 14614 PETRIČ ZarjaVVZ2012mlajše deklice 25.05.202412.05.2024 - 20.04.2025
29. 13975 REBEC RiaVVZ2012mlajše deklice 25.05.202412.05.2024 - 20.04.2025
30. 14623 ŠTERK NežaVVZ2012mlajše deklice 25.05.202412.05.2024 - 20.04.2025
 
31. 14626 ANCLIN EmmaVVZ2013mlajše deklice 25.05.202412.05.2024 - 20.04.2025
32. 15642 BRUNEC EmaVVZ2013mlajše deklice 07.01.202407.01.2024 - 07.01.2025
33. 15448 KRALJ ZAGORC BiancaVVZ2013mlajše deklice 10.12.202311.12.2023 - 10.12.2024
34. 15216 MARINŠEK TinkaraVVZ2013mlajše deklice 20.04.202412.05.2024 - 20.04.2025
35. 15785 MATAHLIJA Martina SaraVVZ2013mlajše deklice 07.01.202407.01.2024 - 07.01.2025
36. 14619 MILIJAŠ TijanaVVZ2013mlajše deklice 25.05.202412.05.2024 - 20.04.2025
37. 15660 OTTO LarisaVVZ2013mlajše deklice 20.04.202412.05.2024 - 20.04.2025
38. 15443 GARCIA PETRAS ZoeVVZ2014mlajše deklice 11.04.202421.04.2024 - 11.04.2025
39. 15658 PETEK KajaVVZ2014mlajše deklice 07.01.202407.01.2024 - 07.01.2025
 
# ID priimek imeklubspolletnikkategorijazadnji nastop OKS registracija od-dokategorizacija
1. 12134 GOLTNIK UrbanVVM1996moški absolutno 31.07.202302.09.2023 - 31.07.2024
2. 8843 GERŠAK LukaVVM1999moški absolutno 18.05.202402.06.2023 - 27.05.2024državni razred do 30.06.2024
3. 12136 ŠOŠTER AlenVVM1999moški absolutno 30.07.202302.09.2023 - 30.07.2024
4. 9460 PRAPROTNIK TineVVM2000moški absolutno 18.05.202431.12.2023 - 17.12.2024državni razred do 30.06.2024
5. 6286 SUŠEC MihaVVM2000moški absolutno 18.05.202402.06.2023 - 27.05.2024državni razred do 30.06.2024
6. 14085 TEMNIKAR LukaVVM2001moški U23 30.07.202302.09.2023 - 30.07.2024
7. 15242 KREVH FlorijanVVM2002moški U23 30.07.202302.09.2023 - 30.07.2024
8. 7505 VEJNOVIČ AljažVVM2002moški U23 31.07.202302.09.2023 - 31.07.2024
9. 6936 PERC AnžeVVM2003moški U23 18.05.202402.06.2023 - 27.05.2024državni razred do 30.06.2024
10. 11420 LAMOT MetodVVM2005moški U23 26.05.202421.04.2024 - 07.04.2025državni razred do 31.01.2025
 
11. 9780 MRKONJIČ JanVVM2005moški U23 26.05.202421.04.2024 - 13.04.2025državni razred do 31.01.2025
12. 10341 RAMŠAK ROTENHAJZER NikVVM2005moški U23 07.04.202421.04.2024 - 07.04.2025državni razred do 30.06.2024
13. 12598 BIZJAK JAMBROVIĆ MaticVVM2006mladinci 26.05.202421.04.2024 - 14.04.2025državni razred do 31.01.2025
14. 11517 GOLIČNIK ValVVM2006mladinci 06.04.202421.04.2024 - 06.04.2025
15. 10780 GUŠTIN AnžeVVM2006mladinci 26.05.202421.04.2024 - 14.04.2025državni razred do 30.06.2024
16. 15179 SIMIĆ AndrejVVM2006mladinci 07.01.202407.01.2024 - 07.01.2025
17. 11424 ŠIBANC DaneVVM2006mladinci 06.04.202421.04.2024 - 06.04.2025državni razred do 30.06.2024
18. 12739 BERKENJAČEVIĆ JernejVVM2007mladinci 07.01.202407.01.2024 - 07.01.2025
19. 14080 GLUŠIČ GašperVVM2007mladinci 30.07.202302.09.2023 - 30.07.2024
20. 12731 LAMOT DomenVVM2008kadeti 07.04.202421.04.2024 - 07.04.2025državni razred do 30.06.2024
 
21. 11984 LORGER BrinVVM2008kadeti 03.02.202410.03.2024 - 03.02.2025državni razred do 30.06.2024
22. 11521 PRINCL MihaVVM2008kadeti 26.05.202421.04.2024 - 07.04.2025državni razred do 30.06.2024
23. 14163 FRICELJ NoaVVM2009kadeti 07.04.202421.04.2024 - 07.04.2025državni razred do 30.06.2024
24. 15831 GRČAR JurijVVM2009kadeti 07.01.202407.01.2024 - 07.01.2025
25. 13869 MUSTAFIĆ OmarVVM2009kadeti 07.04.202421.04.2024 - 07.04.2025državni razred do 30.06.2024
26. 12600 NAVODNIK GregaVVM2009kadeti 18.05.202410.03.2024 - 04.02.2025državni razred do 30.06.2024
27. 12907 BAŠIĆ EnisVVM2010dečki 25.05.202412.05.2024 - 20.04.2025
28. 13981 LOJEN MODRIJAN JadranVVM2010dečki 25.05.202412.05.2024 - 20.04.2025
29. 13979 AJŠIĆ EdinVVM2011dečki 25.05.202412.05.2024 - 20.04.2025
30. 15214 ANDREJČIČ AndražVVM2011dečki 13.01.202414.01.2024 - 13.01.2025
 
31. 16016 HABIBOVIĆ AynurVVM2011dečki 25.05.202412.05.2024 - 20.04.2025
32. 15040 MALBAŠIĆ VODOVNIK TiborVVM2011dečki 25.05.202421.04.2024 - 11.04.2025
33. 15423 PRANJIĆ LiamVVM2011dečki 25.05.202412.05.2024 - 20.04.2025
34. 14620 ZOTTL LanVVM2011dečki 25.05.202412.05.2024 - 20.04.2025
35. 14819 JOSIĆ MarcelVVM2012mlajši dečki 25.05.202412.05.2024 - 20.04.2025
36. 14808 LESNJAK JoštVVM2012mlajši dečki 25.05.202412.05.2024 - 20.04.2025
37. 15213 MARINŠEK LenartVVM2012mlajši dečki 20.04.202412.05.2024 - 20.04.2025
38. 15433 PEJKUNOVIĆ FilipVVM2012mlajši dečki 25.05.202412.05.2024 - 20.04.2025
39. 14615 SEVČNIKAR IanVVM2012mlajši dečki 25.05.202412.05.2024 - 20.04.2025
40. 15536 ASANI NervinVVM2013mlajši dečki 25.05.202412.05.2024 - 20.04.2025
 
41. 15437 BARTOLAC JašaVVM2013mlajši dečki 20.04.202412.05.2024 - 20.04.2025
42. 14816 BERKENJAČEVIĆ RokVVM2013mlajši dečki 25.05.202412.05.2024 - 20.04.2025
43. 15535 BOROVNIK JanVVM2013mlajši dečki 25.05.202412.05.2024 - 20.04.2025
44. 14822 KONEČNIK BorVVM2013mlajši dečki 25.05.202412.05.2024 - 20.04.2025
45. 14810 LUŽAR MaxVVM2013mlajši dečki 25.05.202412.05.2024 - 20.04.2025
46. 14826 MELANŠEK TilenVVM2013mlajši dečki 25.05.202412.05.2024 - 20.04.2025
47. 15439 PIRNAT AnejVVM2013mlajši dečki 07.01.202407.01.2024 - 07.01.2025
48. 15435 ROT MaksVVM2013mlajši dečki 20.04.202412.05.2024 - 20.04.2025
49. 14818 VERHOVNIK JURKOVNIK KlemenVVM2013mlajši dečki 25.05.202412.05.2024 - 20.04.2025
50. 14809 LAMEŠIĆ MateoVVM2014mlajši dečki 25.05.202421.04.2024 - 11.04.2025
 
VV89 plavalcev 24 kategoriziranih

PK Zdravilišče Radenci
 
# ID priimek imeklubspolletnikkategorijazadnji nastop OKS registracija od-dokategorizacija
1. 14480 KRANJEC SaraZRZ2008kadetinje 24.06.202327.08.2023 - 24.06.2024
2. 13185 BOBIČ LunaZRZ2009kadetinje 25.05.202412.05.2024 - 19.04.2025
3. 14353 GABOR NežaZRZ2009kadetinje 25.05.202412.05.2024 - 19.04.2025
4. 14479 MURŠAK HanaZRZ2009kadetinje 25.05.202412.05.2024 - 19.04.2025
5. 15028 CEROVŠEK ZarjaZRZ2010deklice 25.05.202412.05.2024 - 19.04.2025
6. 13186 HOZJAN KatarinaZRZ2011deklice 19.04.202412.05.2024 - 19.04.2025
7. 15029 KARLO JulijaZRZ2011deklice 19.04.202412.05.2024 - 19.04.2025
8. 15034 KUKEC LijaZRZ2011deklice 18.05.202412.05.2024 - 19.04.2025
9. 13418 ŠOBAK MarušaZRZ2011deklice 25.05.202421.04.2024 - 06.04.2025
 
# ID priimek imeklubspolletnikkategorijazadnji nastop OKS registracija od-dokategorizacija
1. 13788 TEMLIN TeoZRM2008kadeti 25.05.202412.05.2024 - 19.04.2025
2. 15415 ČIVRE AdamZRM2010dečki 23.07.202301.09.2023 - 23.07.2024
3. 15033 PELC ČEH Franc JožefZRM2010dečki 25.05.202410.04.2024 - 06.04.2025
4. 13420 ŠERUGA JakaZRM2010dečki 25.05.202412.05.2024 - 19.04.2025
5. 15031 ŠIMONKA JakobZRM2010dečki 25.05.202412.05.2024 - 19.04.2025
ZR14 plavalcev 0 kategoriziranih




Plavalna zveza Slovenije
 
PZS1528plavalcev265 kategoriziranih
Olimpijski razred  Svetovni razred  Mednarodni razred  Perspektivni razred  Državni razred  Mladinski razred  
0  0  6  11  235  13